ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Šķiet, ka visa šitā ņemšanās ir sajaukta tādā putrā, ka "vienkāršais makšķernieks" (lai gan definīcija šim man vēl joprojām nav skaidra) par, kura interesēm te visi "cīnās", vispār nesaprot- par ko raidījums un labākajā gadījumā tikai turpina sekot šai putrai un savstarpējiem apvainojumiem vai, sliktākajā- nolemj, ka visas biedrības ir pilnīgas pupu mizas ar netīrās veļas publisku mazgāšanu.
Un nevajag krāmēt vienā kaltlā dažādu līmeņu biedrības, un spekulēt ar terminu "visu makšķernieku pārstāvēšana".
Protams, katra atsevišķa biedrība, vai tas būtu MRK, vai VMK, vai CMS vai jebkura cita biedrība, kas apvieno copmaņus pirmkārt rūpējas par savu biedru interesēm un lokālajiem ūdeņiem, kur paši copmaņi copē.
MOSP pirmsākumos bija doma, un ne tikai doma, biedrība tika arī dibināta un darbojās, lai apvienotu visas makškernieku organizācijas un biedrības, tādejādi vēršoties pie valdības ar jau pašu copmaņu starpā izdiskutētiem jautājumiem un skaidru redzējumu starp šīem pašiem biedrību pārstāvjiem, kas katrs pārstāv savu biedrību un tās biedrus.
Vismaz mans redzējums ir tāds- tu nevari neko ne ieteikt, ne saprast, ne izstrādāt, ja tava interese ir tikai aiziet uz copi, turklāt redzot visas nepilnības- maluzvejniecību, pašvaldību impotenci, valsts institūciju impotenci...u.tt. Tikai mēģinot kaut ko mainīt vai ietekmēt, turklāt, sākot to darīt lokāli, nevis ķerties "visas valsts līmenī", tu vari kaut ko iemācīties un gūt pieredzi.

Lūk tāda doma bija arī veidojot MOSP. Apvienot šīs lokālās biedrības ar savu pieredzi un redzējumu.
Tagad varu pateikt, ka izvērsās tas tā, kā izvērsās. Domāju, ka pārsvarā dēļ pieredzes trūkuma un, protams, arī atsevišķu personu nespēju strādāt komandā un uzklausīt savādākus viedokļus. Bet jebkurā gadījumā tas nevar būt par iemeslu kādu atsevišķu personu zākāšanai publiski...

Varētu vēl daudz rakstīt, bet pietiks ar šo...

eMKa, 26.janvāris 2018, 12:06

eMKa , bravo ! Es ka makšķernieks primitīvais , no šitās verbālās caurejas , saprotu tikai vienu !
Tikai to ka nesaprotu neko !
Itkā ir valsts , Latvija ! Itkā esmu Latvijas valsts pilsonis ! Itkā ir Latvijas valsts iekšējie ūdeņi !
Bet makšķerēt zivis es drīkstu tikai ar noteiktas cilvēku grupas atļauju ! Un pat noteiktu zivju sugas !
Zelta zušus , lašus , un foreles ni un ni !
Pamatojums , nemāku pareizi noķert un atlaist , nelietoju pareizo aprīkojumu , un nevēlos maksāt kaut ko vairāk nekā gada MK !
Un es nerunāju pat par stulbigumu ka jaatlaižš zemeri un pāraugušas zivis ! Bet jāpatur atražotajas ( kurš normāls saimnieks savā ganāmpulka patur lopus pensijas vai pusaudžu vecumā , reprodukcijai ) ?
Labi , pieņemsim ! Lēma gudrakas galvas par manejo ! ( Tikai vai saimnieki ) ?
Bet vai valsts nav tāda pati pašvaldība ! Ar saviem deputātiem un izpildorganizacijam , cilvēkiem un apsaimniekošanas zemēm, mežiem un ūdeņiem ?
Pašvaldība kuras ierēdNIECIBA krātās vaļā no savu pienākumu pildīšanas ! Parkramejot savus pienākumus uz privāto struktūru pieciem ! Un kuras pec tam rīkojas kā vēlas ?

plesigais, 26.janvāris 2018, 14:40

Kāpēc kā vēlas ? Sabiedriskie rīkojas likuma ietvaros . Neviens nevar rīkoties kā vēlas . Piesakies kaut vai kā palīgs ļaundaru izķeršanai un rīkojies. Jūsu galā ir spēcīga sabiedrisko organizācija . Te forumā visi tava gala cilvēki ir sasniedzami.

Bralitis, 26.janvāris 2018, 15:00


Paga , par ko mēs tagad runājam ? Par SI kuriem būtu ar valsts likumdošanu atļauts kontrolēt zivju ieguvi ! Kā , cik , un kur ?
Vai par MB _am , kuru sastāvā gudri onkuļi izstrādā un virza gudrus likumus ?
Es saprotu ka SI redz un zin kādi var būt pārkāpumi un ka ar tadiem cīnīties !
Bet vai MB_ a kas ir savakusies un tendēta uz lašiem var ko spriest par ķišu copi ?
26.janvāris 2018, 16:05 | links
 
un kā lai uz visu šo fufeli ko akmens_viesis un Co ir sarakstījuši atbild pāris rindās?

tiem kas prasa MRK atkaites, kad Jūs MOSP un VMK atskaites sāksiet prasīt?

Marfim, 26.janvāris 2018, 15:42


Nav nekāds AV un Co... es savu viedokli izsaku pilnīgi neatkarīgi, bet zinot info, kas bija sākot VMK darbību, sākot MOSP veidošanos, visas tās sākuma peripetijas, gan to, ko es personīgi izdarīju, gan zinot, ko pēc tam AV turpināja.
Par AV rīcībām un komunikāciju publiskā telpā neatbildu, vairākumā gadījumu neatbalstu, bet konkrēti darbi, kas izdarīti ir OK.
26.janvāris 2018, 15:57 | links
 
un kā lai uz visu šo fufeli ko akmens_viesis un Co ir sarakstījuši atbild pāris rindās?

tiem kas prasa MRK atkaites, kad Jūs MOSP un VMK atskaites sāksiet prasīt?
26.janvāris 2018, 15:42 | links
 
"vienīgais darbonis" ir zināma taisnība tādā formā, ka Kaspars bija pats aktīvākais un viņam bija laiks un iespējas fiziski visvairāk kur klātienepiedalīties, lai gan, gan uz ministriju gan citur ir iets arī pilnā valdes sastāvā vai citi pārstāvji bijuši. Ja viņa vai kāda cita valdes locekļa vai biedra darbība KĀ MRK PĀRSTĀVIM neapmierinātu biedrības biedrus, valdi nomest pie mums ir vienkārši, visās kopsapulcēs kvorums ir bijis.
A laikā, kad nepārstāv MRK un nepauž biedribā apstiprinātus lēmumus ir viņa darīšana, kā jau minēju - mēs esam brīvi cilvēki ar katrs savu viedokli par lietām, kas nav tieši reglamentētas ar kopējiem MRK biedru lēmumu vai statūtiem.
Par nekādu officiālu sadarbību ar Birkovu/LMA nekāda biedru lēmuma, ne pozitīva, ne negatīva nav bijis, pats esmu vienreiz mūža ar Birkovu pāris vārdus pārmijis.

zaraza, 26.janvāris 2018, 14:31[/quote]
Guntar?! To izprast kā biedrības darbības modeli?
Mērķis? OK, atbildēsi- izlasi statūtus.
Bet tiešām- mērķis?!
Man izskatās pēc kaut kādas partizānu organizācijas , kas zem cēliem lozungiem apvieno līdzīgi domājošos, ar vēlmi kaut ko "valstiski" mainīt, ietekmēt, turklāt atsakoties no "visu makšķernieku pārstāvniecības", bet bliežot "savu biedrības biedru vārdā", kas sastāda, ja nemaldos 40 ļaužus, kas sastāda no kopējā copmaņu skaita 0,0000 hvz cik procentu...
Tad jautājums- cik nozīmīga jebkura vēstule, viedokļa paušana vai cita veida dokuments varētu būt valsts institūcijām un cik lielā mērā tas var tikts ņemts vērā?!
26.janvāris 2018, 15:39 | links
 
Urmaas,tad kā tur ir,ziemā uz ledus iet tikai MRK biedri?
26.janvāris 2018, 15:34 | links
 
Bralitis [26.01.18]: Tātad Ventspilnieki ir iebāzuši maisā MRK pierādot sevi ar darbiem un rezultātiem. Jautājienu vairāk nav.
Kādā veidā vmk kādu ir iebāzis maisā?
Tu vispār lasi ar ko tev raksta, vai asti luncini tam kurš desas luņķi piesolijis? :)
26.janvāris 2018, 15:28 | links
 
"vienīgais darbonis" ir zināma taisnība tādā formā, ka Kaspars bija pats aktīvākais un viņam bija laiks un iespējas fiziski visvairāk kur klātienepiedalīties, lai gan, gan uz ministriju gan citur ir iets arī pilnā valdes sastāvā vai citi pārstāvji bijuši. Ja viņa vai kāda cita valdes locekļa vai biedra darbība KĀ MRK PĀRSTĀVIM neapmierinātu biedrības biedrus, valdi nomest pie mums ir vienkārši, visās kopsapulcēs kvorums ir bijis.
A laikā, kad nepārstāv MRK un nepauž biedribā apstiprinātus lēmumus ir viņa darīšana, kā jau minēju - mēs esam brīvi cilvēki ar katrs savu viedokli par lietām, kas nav tieši reglamentētas ar kopējiem MRK biedru lēmumu vai statūtiem.
Par nekādu officiālu sadarbību ar Birkovu/LMA nekāda biedru lēmuma, ne pozitīva, ne negatīva nav bijis, pats esmu vienreiz mūža ar Birkovu pāris vārdus pārmijis.
Kā šis sasaucas ar sēdes protokolu ,kuru ir parakstijis Iekšlietu ministrs.
26.janvāris 2018, 15:26 | links
 
atmiņas atsvaiszināšanai izkopēšu teksta daļu:2. Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē Publiskās apspriešanas laikā tika saņemts biedrības “Latvijas Makšķernieku asociācija” valdes priekšsēdētāja A.Birkova, Bauskas mednieku un makšķernieku biedrības domes priekšsēdētāja vietnieka V. Gabrāna un biedrības “Makšķernieku radošais klubs” valdes locekļa K. Zvaigznes viedoklis par izstrādāto likumprojektu “Grozījums likumā “Par pašvaldībām”” un likumprojektu “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”.
Labs darbs,tomēr aizmirsāt.Žēl ,ka neveicat turpmāko izskaidrošanas darbu ar neapzinīgiem makšķerniekiem ,labākā gadijumā noklusējat.JĀ,UN ZIEMĀ UZ LEDUS IET TIKAI MRK BIEDRI.

akmens, 26.janvāris 2018, 15:08


:)))))
26.janvāris 2018, 15:15 | links
 
... kurš normāls saimnieks savā ganāmpulka patur lopus pensijas vai pusaudžu vecumā reprodukcijai?
plesigais, 26.janvāris 2018, 14:40

Perfekti!
26.janvāris 2018, 15:15 | links
 
eMKa ....

vai ir iespējas dabūt godīgas atbildes

... ir vai nav tā, ka VMK radās lai varētu piedalīties Skonto projektā par foreļu atgriešanos, jo Skonto laida foreles tikai tur kur kāda biedrība tās pieskatīja ... statūtu paraugs (ja nemaldos) ir no citas biedrības (tāds pats kā vienai no Ērģļu puses) ... bez zemūdens akmeņiem, kā fakts, bija/ nebija ?

vai lai makšķerētu priekšnoteikums ir kaut ko darīt lietas labā vai būt kādā biedrībā kura dara kaut ko lietas labā ?

palīdzēs izskaidrot, ko rakstīju, kaut gan domāju ka tev pašam tas ir labi zināms, ka pastāv interešu konflikts starp tiem kuriem ir iespējas kaut ko darīt un tiem kuriem nav iespēju vai neredz kāpēc ir kaut kas jādara tas ir organizācijai kuras mērķis ir sargāt resursus intereses atšķiras no tiem kuri vienkārši vēlas makšķerēt :) un otrs ... cik % no V ir VMK?

Marfim, 26.janvāris 2018, 14:23


Atbildēšu tiešām godīgi...
Doma bija jau radusies par biedrību iepriekš, Skonto projekts ar foreļu ielaišanu to tikai paātrināja un redzējām, ka varam šo projektu piesaistīt arī vienai no sava novada upītēm.
Statūti tika kopēti, jo izpētot un izanalizējot dibinātāju sapulcē, neatradām neko kas atšķirtos no mūsu vēlmēm, turklāt statūtos bija iestrādāti p-ti, kas ļautu izvērsties arī citos virzienos- vides aizsardzība u.c., kas patiesībā ir ļoti saistīts ar makšķerēšanu.
Neredzu tur nekā nosodāma, jo biedrība turpināja darboties un vēl joprojām darbojās nepārkāpjot statūtus, bet to ietvarā. Izdarīts ir daudz un galvenais ir izdarītais darbs, nevis Tava vēlme pie...isties statūtiem un uz tā pamata ģenerēt kaut kādu sazvērestību un visu pārējo, ko gadu laikā esi pamanījies pār VMK "nogāzt"...

Par otro- tā ir katra indivīda brīva griba. Var copēt un pukstēt, ka viss ir slikti, var iestādies biedrībā, kas cenšas darīt ko lietas labā, var veidot biedrību un pulcināt līdzdomātājus...

Trešo vispār nesapratu... Kas liedz pilsonisko iniciatīvu kaut ko darīt?! Ir kaut kāds likums, kur noteikti tie, kas var darīt un tie, kas nevar darīt? Manuprāt tā ir katra brīva izvēle- būt sabiedriski aktīvam vai braukt tikai copēt un ne par ko neinteresēties. Neredzu tur nekādu interešu konfliktu.
Ja jautājums bija par to, cik no VMK ir Ventspils vai Ventspils novada copmaņu, tad pēc man zināmās info (gan ar noilgumu, jo šobrīd neesmu par to informēts)- 100%
26.janvāris 2018, 15:08 | links
 
atmiņas atsvaiszināšanai izkopēšu teksta daļu:2. Sabiedrības līdzdalība projekta izstrādē Publiskās apspriešanas laikā tika saņemts biedrības “Latvijas Makšķernieku asociācija” valdes priekšsēdētāja A.Birkova, Bauskas mednieku un makšķernieku biedrības domes priekšsēdētāja vietnieka V. Gabrāna un biedrības “Makšķernieku radošais klubs” valdes locekļa K. Zvaigznes viedoklis par izstrādāto likumprojektu “Grozījums likumā “Par pašvaldībām”” un likumprojektu “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”.
Labs darbs,tomēr aizmirsāt.Žēl ,ka neveicat turpmāko izskaidrošanas darbu ar neapzinīgiem makšķerniekiem ,labākā gadijumā noklusējat.JĀ,UN ZIEMĀ UZ LEDUS IET TIKAI MRK BIEDRI.
26.janvāris 2018, 15:08 | links
 
pavadvestule.doc - Saeima.lv
titania.saeima.lv/LIVS12/saeimalivs12.nsf/0/.../$FILE/pavadvestule.doc
2015. gada 1. dec. - Publiskās apspriešanas laikā tika saņemts biedrības “Latvijas Makšķernieku asociācija” valdes priekšsēdētāja A.Birkova, Bauskas mednieku un makšķernieku biedrības domes priekšsēdētāja vietnieka V. Gabrāna un biedrības “Makšķernieku radošais klubs” valdes locekļa K. Zvaigznes viedoklis par ...
26.janvāris 2018, 15:03 | links
 
Šķiet, ka visa šitā ņemšanās ir sajaukta tādā putrā, ka "vienkāršais makšķernieks" (lai gan definīcija šim man vēl joprojām nav skaidra) par, kura interesēm te visi "cīnās", vispār nesaprot- par ko raidījums un labākajā gadījumā tikai turpina sekot šai putrai un savstarpējiem apvainojumiem vai, sliktākajā- nolemj, ka visas biedrības ir pilnīgas pupu mizas ar netīrās veļas publisku mazgāšanu.
Un nevajag krāmēt vienā kaltlā dažādu līmeņu biedrības, un spekulēt ar terminu "visu makšķernieku pārstāvēšana".
Protams, katra atsevišķa biedrība, vai tas būtu MRK, vai VMK, vai CMS vai jebkura cita biedrība, kas apvieno copmaņus pirmkārt rūpējas par savu biedru interesēm un lokālajiem ūdeņiem, kur paši copmaņi copē.
MOSP pirmsākumos bija doma, un ne tikai doma, biedrība tika arī dibināta un darbojās, lai apvienotu visas makškernieku organizācijas un biedrības, tādejādi vēršoties pie valdības ar jau pašu copmaņu starpā izdiskutētiem jautājumiem un skaidru redzējumu starp šīem pašiem biedrību pārstāvjiem, kas katrs pārstāv savu biedrību un tās biedrus.
Vismaz mans redzējums ir tāds- tu nevari neko ne ieteikt, ne saprast, ne izstrādāt, ja tava interese ir tikai aiziet uz copi, turklāt redzot visas nepilnības- maluzvejniecību, pašvaldību impotenci, valsts institūciju impotenci...u.tt. Tikai mēģinot kaut ko mainīt vai ietekmēt, turklāt, sākot to darīt lokāli, nevis ķerties "visas valsts līmenī", tu vari kaut ko iemācīties un gūt pieredzi.

Lūk tāda doma bija arī veidojot MOSP. Apvienot šīs lokālās biedrības ar savu pieredzi un redzējumu.
Tagad varu pateikt, ka izvērsās tas tā, kā izvērsās. Domāju, ka pārsvarā dēļ pieredzes trūkuma un, protams, arī atsevišķu personu nespēju strādāt komandā un uzklausīt savādākus viedokļus. Bet jebkurā gadījumā tas nevar būt par iemeslu kādu atsevišķu personu zākāšanai publiski...

Varētu vēl daudz rakstīt, bet pietiks ar šo...

eMKa, 26.janvāris 2018, 12:06

eMKa , bravo ! Es ka makšķernieks primitīvais , no šitās verbālās caurejas , saprotu tikai vienu !
Tikai to ka nesaprotu neko !
Itkā ir valsts , Latvija ! Itkā esmu Latvijas valsts pilsonis ! Itkā ir Latvijas valsts iekšējie ūdeņi !
Bet makšķerēt zivis es drīkstu tikai ar noteiktas cilvēku grupas atļauju ! Un pat noteiktu zivju sugas !
Zelta zušus , lašus , un foreles ni un ni !
Pamatojums , nemāku pareizi noķert un atlaist , nelietoju pareizo aprīkojumu , un nevēlos maksāt kaut ko vairāk nekā gada MK !
Un es nerunāju pat par stulbigumu ka jaatlaižš zemeri un pāraugušas zivis ! Bet jāpatur atražotajas ( kurš normāls saimnieks savā ganāmpulka patur lopus pensijas vai pusaudžu vecumā , reprodukcijai ) ?
Labi , pieņemsim ! Lēma gudrakas galvas par manejo ! ( Tikai vai saimnieki ) ?
Bet vai valsts nav tāda pati pašvaldība ! Ar saviem deputātiem un izpildorganizacijam , cilvēkiem un apsaimniekošanas zemēm, mežiem un ūdeņiem ?
Pašvaldība kuras ierēdNIECIBA krātās vaļā no savu pienākumu pildīšanas ! Parkramejot savus pienākumus uz privāto struktūru pieciem ! Un kuras pec tam rīkojas kā vēlas ?

plesigais, 26.janvāris 2018, 14:40


Kāpēc kā vēlas ? Sabiedriskie rīkojas likuma ietvaros . Neviens nevar rīkoties kā vēlas . Piesakies kaut vai kā palīgs ļaundaru izķeršanai un rīkojies. Jūsu galā ir spēcīga sabiedrisko organizācija . Te forumā visi tava gala cilvēki ir sasniedzami.
26.janvāris 2018, 15:00 | links
 
Šķiet, ka visa šitā ņemšanās ir sajaukta tādā putrā, ka "vienkāršais makšķernieks" (lai gan definīcija šim man vēl joprojām nav skaidra) par, kura interesēm te visi "cīnās", vispār nesaprot- par ko raidījums un labākajā gadījumā tikai turpina sekot šai putrai un savstarpējiem apvainojumiem vai, sliktākajā- nolemj, ka visas biedrības ir pilnīgas pupu mizas ar netīrās veļas publisku mazgāšanu.
Un nevajag krāmēt vienā kaltlā dažādu līmeņu biedrības, un spekulēt ar terminu "visu makšķernieku pārstāvēšana".
Protams, katra atsevišķa biedrība, vai tas būtu MRK, vai VMK, vai CMS vai jebkura cita biedrība, kas apvieno copmaņus pirmkārt rūpējas par savu biedru interesēm un lokālajiem ūdeņiem, kur paši copmaņi copē.
MOSP pirmsākumos bija doma, un ne tikai doma, biedrība tika arī dibināta un darbojās, lai apvienotu visas makškernieku organizācijas un biedrības, tādejādi vēršoties pie valdības ar jau pašu copmaņu starpā izdiskutētiem jautājumiem un skaidru redzējumu starp šīem pašiem biedrību pārstāvjiem, kas katrs pārstāv savu biedrību un tās biedrus.
Vismaz mans redzējums ir tāds- tu nevari neko ne ieteikt, ne saprast, ne izstrādāt, ja tava interese ir tikai aiziet uz copi, turklāt redzot visas nepilnības- maluzvejniecību, pašvaldību impotenci, valsts institūciju impotenci...u.tt. Tikai mēģinot kaut ko mainīt vai ietekmēt, turklāt, sākot to darīt lokāli, nevis ķerties "visas valsts līmenī", tu vari kaut ko iemācīties un gūt pieredzi.

Lūk tāda doma bija arī veidojot MOSP. Apvienot šīs lokālās biedrības ar savu pieredzi un redzējumu.
Tagad varu pateikt, ka izvērsās tas tā, kā izvērsās. Domāju, ka pārsvarā dēļ pieredzes trūkuma un, protams, arī atsevišķu personu nespēju strādāt komandā un uzklausīt savādākus viedokļus. Bet jebkurā gadījumā tas nevar būt par iemeslu kādu atsevišķu personu zākāšanai publiski...

Varētu vēl daudz rakstīt, bet pietiks ar šo...

eMKa, 26.janvāris 2018, 12:06


eMKa , bravo ! Es ka makšķernieks primitīvais , no šitās verbālās caurejas , saprotu tikai vienu !
Tikai to ka nesaprotu neko !
Itkā ir valsts , Latvija ! Itkā esmu Latvijas valsts pilsonis ! Itkā ir Latvijas valsts iekšējie ūdeņi !
Bet makšķerēt zivis es drīkstu tikai ar noteiktas cilvēku grupas atļauju ! Un pat noteiktu zivju sugas !
Zelta zušus , lašus , un foreles ni un ni !
Pamatojums , nemāku pareizi noķert un atlaist , nelietoju pareizo aprīkojumu , un nevēlos maksāt kaut ko vairāk nekā gada MK !
Un es nerunāju pat par stulbigumu ka jaatlaižš zemeri un pāraugušas zivis ! Bet jāpatur atražotajas ( kurš normāls saimnieks savā ganāmpulka patur lopus pensijas vai pusaudžu vecumā , reprodukcijai ) ?
Labi , pieņemsim ! Lēma gudrakas galvas par manejo ! ( Tikai vai saimnieki ) ?
Bet vai valsts nav tāda pati pašvaldība ! Ar saviem deputātiem un izpildorganizacijam , cilvēkiem un apsaimniekošanas zemēm, mežiem un ūdeņiem ?
Pašvaldība kuras ierēdNIECIBA krātās vaļā no savu pienākumu pildīšanas ! Parkramejot savus pienākumus uz privāto struktūru pieciem ! Un kuras pec tam rīkojas kā vēlas ?
26.janvāris 2018, 14:40 | links
 
Tātad Ventspilnieki ir iebāzuši maisā MRK pierādot sevi ar darbiem un rezultātiem. Jautājienu vairāk nav.
26.janvāris 2018, 14:37 | links
 
vienkars [26.01.18]: Loti noslēpumains klubs
Kāpēc? Mēs neesam apņēmušies darboties visu makšķernieku vārdā, bet gan tikai kluba biedeu vārdā. Tāpēc mums nav obligāts pasākums visus makšķerniekus informēt par klubā notiekošo!
Bračiņ
Atkal parāds jāatstrādā?
Akmens
Tev par apbēsinājumu es esmu vairāk informēts par notiekošo kā tu vaei iedomāties.
26.janvāris 2018, 14:35 | links
 
...bet tas nav iemesls gadiem ilgi apmelot citas biedrības, draugi.
ko lai saka vienkāršais makšķernieks dienas beigās. ka neko nevar saprast, un ka biedrības tikai ķīvējas, protams. par tādām sekām var līksmot vienīgi trollis.

ok, es varu kādu laiku neko nerakstīt, lai nepārmestu, ka izvarošanas upuris spirinās pretī.

jo pārāk interesanti sanāk - akmens pašlaik rīgā, es Ventspilī, zvaigzne pagāšnedēļ raksta - ka mēs esot viens un tas pats cilvēks. kāpēc?

kad manam klubam ir viedoklis, zvaigzne raksta par procentiem, cik maz Ventspils makšķernieku pārstāvam. Pats kopā ar Birkova kungu var iet un mierīgi pārstāvēt visus makšķerniekus, tad nevajag procentus. kāpēc?

noteikumi esot šauras grupas vārdā pieņemti, MOSP vainīgs. Abiem kungiem bija pietiekami daudz iespēju pie tā paša galda sēdēt un visu mainīt, līdz pēdējam centās mehāniski likvidēt visus MOSP ieteikumus, vai tie bija "labi" vai "slikti". Kāpēc?

MRK šajā spēlē kā ķīlnieki jau no paša sākuma. Urmass paralēli kā noderīgs vaukšķis runā, ka nevajagot jaunus liegumus domāt, es iebilstu pret liegumu iebrist un vēl daudziem citiem liegumiem, kāpēc?

MIG padomē nobalso 50/50 par laivošanas lieguma atcelšanu un atstāj nemainītu, jo jautājums strīdīgs, zvaigzne raksta, ka mēs uzspiežot tikai vienu viedokli.

un tādā garā. tas saraksts ir nenormāli garš un riebīgs. Jo īpaši Daugavas murdu problēmas sakarā.

Atkārtoju - jautājums par licencēto makšķerēšanu nav tik nozīmīgs, lai sajātu visu sabiedrisko darbību un visu biedrību tēlu.

Vispirms valsts, tad copes brālība, tad mūsu biklie uzskati par vienu vai otru lietu. Par to jau rakstīju žurnālā šomēnes.
26.janvāris 2018, 14:34 | links
 
Jūs negaidiet, bet meklējiet ,Google-Makšķernieku radošais klubs.Daudz interesanta atradīsiet.Salikums labs Birkovs-Zvaigzne.Varbūt tad sapratīsiet ,kas ir vienīgais darbonis šai biedrībā.

akmens, 26.janvāris 2018, 14:11


Izskatās mums dažādas google :)
26.janvāris 2018, 14:31 | links
 
Jūs negaidiet, bet meklējiet ,Google-Makšķernieku radošais klubs.Daudz interesanta atradīsiet.Salikums labs Birkovs-Zvaigzne.Varbūt tad sapratīsiet ,kas ir vienīgais darbonis šai biedrībā.

akmens, 26.janvāris 2018, 14:11


"vienīgais darbonis" ir zināma taisnība tādā formā, ka Kaspars bija pats aktīvākais un viņam bija laiks un iespējas fiziski visvairāk kur klātienepiedalīties, lai gan, gan uz ministriju gan citur ir iets arī pilnā valdes sastāvā vai citi pārstāvji bijuši. Ja viņa vai kāda cita valdes locekļa vai biedra darbība KĀ MRK PĀRSTĀVIM neapmierinātu biedrības biedrus, valdi nomest pie mums ir vienkārši, visās kopsapulcēs kvorums ir bijis.
A laikā, kad nepārstāv MRK un nepauž biedribā apstiprinātus lēmumus ir viņa darīšana, kā jau minēju - mēs esam brīvi cilvēki ar katrs savu viedokli par lietām, kas nav tieši reglamentētas ar kopējiem MRK biedru lēmumu vai statūtiem.
Par nekādu officiālu sadarbību ar Birkovu/LMA nekāda biedru lēmuma, ne pozitīva, ne negatīva nav bijis, pats esmu vienreiz mūža ar Birkovu pāris vārdus pārmijis.
26.janvāris 2018, 14:31 | links
 
tie kas gaida no MRK atskaiti,

man ir jautājumi ...

pēc jūsu ieskata kas makšķerniekam, kurš nav biedrībā ir gada laikā jāpaveic?

kas biedrībai, kurā cilvēki ir iestājušies jo vienojošais ir tas ka visi makšķerē ir gada laikā jāpaveic?
26.janvāris 2018, 14:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager