ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Ko tik aiz nezināšanas nesarunās. :)
Gan Balodis ar Olti taisija raidijumu par murdiem Daugavā, gan makšķernieki ziņoja par nemarķēto murdu atrasšanās vietām, gan Arvis tur jēmās ar preses palīdzību, gan braucām ar Bez Tabu reidos apsekot situāciju uz ūdeņiem pēc navodkām utt. Tā jau ari likās, ka Brālītis zin tikai tik daudz cik ir presē! :)
26.janvāris 2018, 10:39 | links
 
Pie ūdenstilpnes dzīvojošiem piegriežas bardaks. Tiek izveidota biedrība un ūdenstilpnē ieviesta LM (šobrīd šķiet vienīgā iespēja realizēt sabiedrības aktivitāti). Rezultāts - sakopta apkārtne, kāda nebūt infrastruktūra, pietātne, piebrauktuve, laivu noma un kontrole. T.i. tiek ieguldīts resurss. Vai makšķernieks parastais var prasīt no kāda bezmaksas pakalpojumu? Vai pēc tam ir sliktāk nekā pirms tam? Varbūt šoreiz var iztikt bez stāsta, ka to būtu jādara pašvaldībai, VVD vai vēl kādam?
26.janvāris 2018, 10:38 | links
 
Par gala rezultātu liecina tikai un vienīgi darbi . Atkārtošos - vai tad MRK vai MOSP vai cita organizācija bij tie kas jautājumu par murdiem Rīgas centrā sacēla vislatvijas līmenī ?
Tas bija tikai viens makšķernieks - Arvis. Tātad kurš pārstāvēja ne tikai makšķernieku bet visas Latvijas intereses ? Tikai viens cilvēks . MRK ir daudz foršu džeku ,labi makšķernieki,labi cilvēki - tas ir jauks copes biedru tusiņš - tad lai tāds arī viņš paliek . Valstiskā līmenī pietiek ar pāris cilvēku reālu rīcību .
26.janvāris 2018, 10:31 | links
 
Laba diena, Plesigais!
Atbilde uz tavu jautājumu MRK tas nebūs un centāmies lai likums nebūtu to pusē kuri tā vēlētos tev pateikt. Paskaidrošu.

Bija/ir MRK iniciatīva, ar kuru MRK aicināja portālā Mana balss makšķerniekus, un ne tikai, parakstīties lai likvidē licencēto makšķerēšanu publiskos ūdeņos (daļa no visiem ūdeņiem). Es personīgi, nebūdams MRK biedrs ļoti atbalstīju šo akciju un aicināju par to parakstīties. No tā arī sākās “lielais krusta karš” pret mani personīgi un MRK.

Varu atbildēt par sevi, kāpēc atbalstīju akciju. Uzskatu, ka publiskiem ūdeņiem ir jābūt pieejamiem visiem. Ieviešanas nosacījumi ir pārāk vienkārši. Vairumā gadījumu ieviešanai nav ekonomiskā pamatojuma. Ir dzirdēti pārmetumi, ka bez LM nebūtu tādas ietas kā Alūksne. Tās ir muļķības, līdzekļus līdz pašvaldībām var nogādāt savādāk.
Es personīgi redzu licenču nepieciešamību dažu lietu risināšanai, bet ne tam, lai ieviestu un pēc tam nepārdotu licences vai ieņēmumi ir niecīgi, jo maz tiek makšķerēt.
26.janvāris 2018, 09:21 | links
 
Hm , lasi un bolies !

Tikai mēs esam pareizie , un pārējie ir mēsli !
Nē , mēs esam pareizie , neticiet citiem !

Atgādina politiķu priekšvēlēšanu kampaņas , tikai kaut kādas nepareizas ! Rupjas , uzbrūkošas , savtigas !

Visi par mani , un pēctam katrs par sevi !
26.janvāris 2018, 09:14 | links
 
Neticu Zarazij,ka pie Tava izglītības līmeņa ,makšķerēšanas notiekumus ,nosauc par spēli.Tad kurš ar kuru spēlējas?

akmens, 25.janvāris 2018, 22:44


Lido doma zelta spārniem...
26.janvāris 2018, 00:26 | links
 
Neticu Zarazij,ka pie Tava izglītības līmeņa ,makšķerēšanas notiekumus ,nosauc par spēli.Tad kurš ar kuru spēlējas?
25.janvāris 2018, 22:44 | links
 
Braliti, tu nespēj atbildēt skaidri uz jautājumu par puvušajām biedrībām un kad pēdējo reizi esi bijis Ventspilī, tad vismaz būt pakaunējies rakstīt par lietām, par kurām tev nav ne mazākās sajēgas.

Attiecībā uz tavu komentāru par VAA.
Vari atbildēt uz jautājumu, kurā vietā VAA ir slavināts un/vai zākāts? VAA savulaik paprasīju, vai viņi ir informēti, ko dara cilvēks, kuru viņi ir pilnvarojuši darboties viņu vārdā, ātrumā neatceros ko citu, īpaši kaut ko svarīgu kas man ar VAA bija, vai būtu kārtojams.
Vari atbildēt uz jautājumu, no kurienes esi smēlies informāciju par to, kas tika vai netika izdarīts nēģu lietā, un, ja nav grūti, kādā veidā tev izdevās noskaidrot lielākās makšķernieku daļas viedokli?

Par pārējo.
Vari atbildēt uz cik kluba kopsapulcēm, valdes sēdēm, citiem pasākumiem tu personīgi esi bijis? Tieši kuri ir tie klubi un konkrēti kuras personas un par ko tika apdirstas?
Kurā vietā bija tie pjanie bazari, kas vērsti pret akmentiņu?

Es nezinu, kas Jums ar Guntaru ir vai bija risināms, ar to Jums pašiem jātiek galā vai arī neviens nav atcēlis iespēju jautājumus risināt kluba biedru kopsapulcē, kura notiek katru gadu.

Interesants ir tavs apgalvojums par dzeršanu un sūdu maisīšanu, MRK ir cilvēki, kuri nelieto alkoholu principā, tas nav traucējis iejusties kolektīvā un neesmu novērojis, ka MRK biedri izteiktos par notikumiem, kuros paši nav klāt bijuši.
Ja godīgi, tad vienīgais, kurš pielējās kluba oficiālajā pasākumā un nespēja noformulēt savu domu un ko viņš vēlas, izstājās no biedrības. Izrādās, ka tu ar esi izstājies, būs jāpaprasa, kāpēc neesmu informēts, ka no tevis saņemts iesniegums.

Attiecībā uz akmens_viesi, cik saprotu bēdas vieno un vecā draudzība ir atjaunojusies un pāridarījumi aizmirsti, tikai nesaprotu tad kāpēc dēļ tā aplikt biedrību, kuras biedrs ir Arvis, kuru slavini viens un liec visiem par piemēru?
25.janvāris 2018, 22:35 | links
 
Akmens
Kāds jau gribēja gan, lai spēlētājs būtu viens. Bet kautkā nesanāca ne? Bij tomēr ari savādāk domājošie. Pašķir piecu gadu vēsuri apakaļ. Tad parunāsim, vai bijām atklāti, vai nē. Tu kādreiz esi redzējis MOSP "darba materiālu"? Es nē. Un nezivai kāds cits tos ir redzējis, izņemot dažus MOSP darboņus. Un vai vispār tādi bij! Ja nemaldos tad tieši MOSP bij tie kuri uzsvēra, ka uzstājoties VISU makšķernieku vārdā! Tad kādas pretenzijas pret MRK?
25.janvāris 2018, 22:20 | links
 
Tātad ! Tātad var pienākt tāda diena ( tīri teorētiski ) kad sēžot savās iecienītākajās copes vietās satikšu pāris jautrus puišus ! Puišus kas stadisies priekšā kā MRK biedrības biedri un ka viņiem šeit ir lielākas tiesības copet ! ? Un Latvijas likumdošana nostāsies puišu pusē , jo tur kur ir biedrība , ir taču kārtība !

plesigais, 25.janvāris 2018, 22:05


Nu mums jau kā reizi tā "kārtība" un mēģinājumi kādam uzmesties un likumdošanas līmenī uzmesties par visu makšķernieku priekštāvi un interešu pārstāvi (a tādi centieni MOSP bija) nepatīk :D Mēs točno neuzmetamies, atbildam paši par sevi un saviem statūtos ierakstītiem mērķiem...
25.janvāris 2018, 22:18 | links
 
Zaraza,par kādiem spēles noteikumiem tiek runāts(2.punkts)?Tātad tomēr bija kaut kāda spēle(netīra),ja jau par to nevar runāt publiski.

akmens, 25.janvāris 2018, 21:13


Likās pašsaprotami, ka ar "spēli" bija domāta i makšķerēšana kā tāda un tās juridiskā bāze , bet nu ja neskaidri, tad paskaidroju.

Tātad - vajadžigi skaidri un saprotami, ideālā variantā visiem cilvēkiem un visur valstī vienādi, noteikumi, kas regulē makšķerēšanu publiskos ūdeņos- gan MN, an citi saistītie normatīvie akti. Viens no argumentiem pret LM, kas rada izņēmumus un juceli - te nevar, bet, ja piemaksā, tad varbūt var, dāžadi mēri, laiki, vieniem viena cena, otriem cita utt.
Normāli būtu - nopērc vienotu makšķerēšanas karti, izlasi noteikumus un copē jebkuros publiskos ūdeņos. Ja drīkst, tad drīkst, ja nedrīkst tad nedrīkst, bez izņēmumiem. Gan drīkstēšana, gan nedrīkstēšana saprotami zinātniski pamatota.

Copmaņi vairumā nav ne juristi, ne ihtiologi, ne vides pētnieki - viņi vienkārši grib copēt! Lai valsts nosaka vienotus noteikumus publiskam korpesursam un āmen.
25.janvāris 2018, 22:12 | links
 
Jo MRK nav apņēmies aizstāvēt visu makšķernieku intereses!
Tad kā saprast šo frāzi/

akmens, 25.janvāris 2018, 20:12

MRK, tāpat kā jebkura cita biedrība lai par kādu "padomi" vai "asociāciju" tā nesauktos , ir pilvarota pārstāvēt tikai savu biedru intereses, tas rakstīts likumā.

zaraza, 25.janvāris 2018, 20:22


Tātad ! Tātad var pienākt tāda diena ( tīri teorētiski ) kad sēžot savās iecienītākajās copes vietās satikšu pāris jautrus puišus ! Puišus kas stadisies priekšā kā MRK biedrības biedri un ka viņiem šeit ir lielākas tiesības copet ! ? Un Latvijas likumdošana nostāsies puišu pusē , jo tur kur ir biedrība , ir taču kārtība !
25.janvāris 2018, 22:05 | links
 
Urmaas,spēle jau bija,jūs tikai nekad nebijāt publiski par to runājuši.Spēlētājs bija viens,jums bija iedalīta statistu loma kuru jūs esat labi pildijuši.Pats zini kādi nu kuram bija tie iemesli.Varbūt par tālu iegājāt lomās ,ja tik maz spējat pēdējā pasākumā savākt biedrus.Nekā personīga.
25.janvāris 2018, 21:54 | links
 
Akmens_viesi!
Nevis nemāku strādāt uz publiku, bet to nedaru, nav mans mērķis, neesmu mēģinājis. Saki, ka es centīgi šeit “karājos”, varu tev paprasīt to pašu, kāpēc tu šeit tik centīgi “karājies”?

Esmu dzēsies ārā un teicis, paldies, lai kāds cits raksta par to, kas notiek, bet diemžēl tā cita nav. Tu saraksti muļķības pēc tam man raksta, ir zvanīts, man tāpat jāskaidro, vieglāk šeit. Saprotu, ja no šejienes pazustu, tev tas būtu ļoti ērti, varētu izvērsties visus muļķot.

Nemitīgi raksti, ka tevi apmelojot, kaut ko konkrētu vari minēt? Jeb tev ir vēlme, lai nolaižos līdz tavam intelekta līmenim. 30 dienas komentāri izskatītos “Kāpēc tu mani apmelo?”, mainītos tikai lietotājs, kurš nosūtījis ziņu, laiks un datumi, tad nu tiešām lasītājiem būtu interesanti.
Tev piedāvāja mosp un sevis slavināšanu veikt mosp lapā, tu tam nepiekriti.

Nav svarīgi, ko esi paveicis, ja vari izskaidrot to, kāpēc esi tā rīkojies un neesi klaji krāpis citus, svarīgi ir tas ko dari. Tu savukārt esi sevi iedzinis stūrī, tu tik ļoti baidies no patiesības, jo tā tevi vienkārši iznīcinās.

Pēdējā rindkopa ir tik skaista, bet ko pateici pēc būtības, ka darīji savu darbu, pievērsi uzmanību vietai, kurā makšķerē un copes politikā nesanāca (laikam zvaigzne traucēja nemitīgi).

Ja godīgi, man attiecībā uz tevi man ir daudz ko teikt, tikai ne man tevi vērtēt, ne sodīt, varu pateikt tikai to, nekad neesmu sapratis tādus cilvēkus kā tu, neesmu izpratis, kas liek tā rīkoties. Nemelojot, strādājot ar tiem kuriem interesē ko domā un vēlas makšķernieki un kuri vēlas uzlabot lietas, būtu panācis daudz vairāk, izvēlējies citu ceļu.
25.janvāris 2018, 21:49 | links
 
Es gan teicu, ka "off"no šīs sadaļas, bet tā kā šeit c&r, un ķer&apēd diskusija ir aizmirsusies, tad tomēr mazliet iestarpināšu šitai veļas mašīnā.
Nevaru iedomāties NEVIENU iemeslu, lai iestātos un darbotos kādā no šīm abām organizācijām. Nu jūs, veči, laižat. Ka tik viens otram uz galvam pavairāk uzd..., tā sakot.
Neko citu piebilst nevaru, nu nekādi.
25.janvāris 2018, 21:36 | links
 
Punkts nr. 2. Skaidri un saprotami spēles noteikumi=skaidri un saprotami Makšķerēšanas Noteikumi.
Neko netīru tur nesaskatu.
25.janvāris 2018, 21:31 | links
 
Zaraza,par kādiem spēles noteikumiem tiek runāts(2.punkts)?Tātad tomēr bija kaut kāda spēle(netīra),ja jau par to nevar runāt publiski.
25.janvāris 2018, 21:13 | links
 
Jo MRK nav apņēmies aizstāvēt visu makšķernieku intereses!
Tad kā saprast šo frāzi/

akmens, 25.janvāris 2018, 20:12


MRK, tāpat kā jebkura cita biedrība lai par kādu "padomi" vai "asociāciju" tā nesauktos , ir pilvarota pārstāvēt tikai savu biedru intereses, tas rakstīts likumā.
25.janvāris 2018, 20:22 | links
 
Jo MRK nav apņēmies aizstāvēt visu makšķernieku intereses!
Tad kā saprast šo frāzi/

akmens, 25.janvāris 2018, 20:12

Tā ari saprast! Atslēgas vārds ir VISU!
Palasot forumu tā neizskatās, ka visiem makšķerniekiem ir vienādas intereses.
25.janvāris 2018, 20:21 | links
 
Urmaas,vai MRK biedriem ir specifiskas intereses ,kā citiem makšķerniekiem Latvijā,ja jūs nepārstāvat citu makšķernieku intereses?

akmens, 25.janvāris 2018, 19:55


Principā GutarsKl kādreiz ģeniāli nodefinēja 3 lietas, kas interesē visus makšķerniekus.

1. Iespēja maksimāli brīvi copēt
2. Skaidri un saprotami spēles noteikumi
3. Daudz zivju

Ja kāds nepiekrīt iebilstiet, lūdzu!
25.janvāris 2018, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager