ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Brālīt,Tu vēl esi MRK biedrs?
25.janvāris 2018, 18:20 | links
 
Mjā, man liekas, ka šo histēriju vajadzētu kaut kā pārtraukt. Es domāju, kāpēc te nevar makšķernieki vienkārši padalīties ar domām par ķer un atlaid? Tad jau pat CR lamāšana bija normālāka.

Zvaigzne, padomā tagad loģiski - ja jau es tik ļoti māku strādāt uz publiku, un tu tik ļoti nemāki, tad kāpēc tu tik centīgi te karājies????
Nu tad pamācies no manis, es te rakstu galēji reti un lielumu pat vairs neizlasu. Tas iet bezjēdzīgi uz apli, lasītāju skaits dramatiski rūk.

Piecus gadus tu šeit un sava kluba mājas lapā raksti palagus, kuros apmelo mani, bet pēc tam sanāk, ka es tevi apmeloju, darīdams pavisam ko citu, nekā tu raksti???

Es tevi apsveicu, būs tev ļoti vīrišķīgi un lietderīgi aizvadīta dzīve sanākusi. Man arī ne viss ir izdevies, sevišķi copes politikā, bet dažas grāmatas uzrakstījis un filmas iztulkojis būšu un vēl upi pieskatījis, kur copēju.
25.janvāris 2018, 17:46 | links
 
Jums to locekļu tur tik daudz ka nevarat vien samērīties , sevi slavināt un pēc tam viens otru nozākāt. Viss kā mūsu valsts politikā. Un tu esi viens no viņiem . Man ir pretīgas tās mēslu bedres , vairāk piekrītu apelsīna zemākteiktajam . Un ko Jūs esat labu izdarījuši? Licenzēto makšķerēšanu ieviesuši ? "Baigi"labais darbiņš kamēr Arvis vienīgais cīnījās ar murdiem Rīgas centrā . Jums visiem kopā ir nulles vērtība pret viņu .Un tās nav tiaki manas domas - tās ir lielākās makšķernieku daļas domas.
25.janvāris 2018, 17:04 | links
 
Izpētīju organizācijas "Vides aizsardzības asociācija "darbību . Nožēlojami.

Bralitis, 25.janvāris 2018, 16:05


VAA ... biedrība kura savulaik bija visvairāk sastādījusi protokolus, MOSP biedrs, VAA pārstāvis ir ZM padomes loceklis, līdz 2020.gadam nodrošina Licenceto makšķerēšanu zem Ķeguma HES, savulaik VAA biedrs bija slavens pa visu republiku ka Dripem pa degunu iedevis, viens pats Varkaļu kanālu sargāja ... nebūsi sajaucis?
25.janvāris 2018, 16:30 | links
 
apelsins, daudz no Akmentiņa var iemācīties kā uz publiku strādāt, manipulēt, "pareizi" pasniegt notikušo, apmelot, izcelties uz citu fona ... diemžēl man to mācīties nav ne mazākās vēlmes. Es muļķīgi ticu, ka viss tas ir laika jautājums, nevar mūžīgi viens muļķot un tam kam taisnība zaudēt.

Marfim, 25.janvāris 2018, 15:54


Nekā nezinu par 1001 biedrības savstarpējām nesaskaņām. Vismaz tas ir ļoti uzjautrinoši, kad lieli vīri kļūst par bērniem un apliek viens otru publiski un aiz muguras.

Es par to, ka Akm reāli darbojas Ventspils pusē. Man pazīstamie tīklenieki baidās likt. Opapi zemmērus arī, ja ņem, tad ar trīcošām rokām.
Nu tas der!
25.janvāris 2018, 16:27 | links
 
Apelsīns
Nerauj pār strīpu.

urmaas, 25.janvāris 2018, 15:47


Kā tu to domā Urmass?!
25.janvāris 2018, 16:10 | links
 
Izpētīju organizācijas "Vides aizsardzības asociācija "darbību . Nožēlojami.
25.janvāris 2018, 16:05 | links
 
apelsins, daudz no Akmentiņa var iemācīties kā uz publiku strādāt, manipulēt, "pareizi" pasniegt notikušo, apmelot, izcelties uz citu fona ... diemžēl man to mācīties nav ne mazākās vēlmes. Es muļķīgi ticu, ka viss tas ir laika jautājums, nevar mūžīgi viens muļķot un tam kam taisnība zaudēt.
25.janvāris 2018, 15:54 | links
 
Vīri, beidziet mētāties ar smiltīm, Kaspars Marfims smilšu kastē palicis ir viens! :D
25.janvāris 2018, 15:52 | links
 
Apelsīns
Nerauj pār strīpu.
25.janvāris 2018, 15:47 | links
 
Vari konkrētāk, savādāk sanāk visi ņem, tikai tad, kad skaties lomu, nevienam nav. Pie tam jēga no sīkajiem, ja mēra var noķert?


Marfim, 25.janvāris 2018, 14:37[/quote]

Tad sanāk, ka esi tomēr vismaz kādu pārbaudījis ''sabiedriskā kārtā'' Lielvardes pusē. Nu paldies dievam!!

Man jau likās, ka tu māki daudz runāt, vēl vairāk rakstīt un viss.

Katrā gadījumā tev vēl daudz no Akmentiņa jāmācās!
25.janvāris 2018, 15:36 | links
 
Meklē te forumā - visu atradīsi. Tā jau par daudz esam aizrunājušies. Es esmu neitrāls un mani ķēzīšanās nepatīk.

Bralitis, 25.janvāris 2018, 15:31


Ko man meklēt forumā, kad pēdējo reizi biji Ventspilī vai kuras biedrības pēc taviem uzskatiem pūst no iekšpuses, no kurām vienā tu biji ... ?
Kurā sadaļā, ja nav noslēpums?
25.janvāris 2018, 15:35 | links
 
Meklē te forumā - visu atradīsi. Tā jau par daudz esam aizrunājušies. Es esmu neitrāls un mani ķēzīšanās nepatīk.
25.janvāris 2018, 15:31 | links
 
njāāā... smags gadījums te viens ir....
25.janvāris 2018, 15:28 | links
 
Bralīti, vari konkretizēt, savādāk nav skaidrs, kuras ir tās biedrības kuras pūst no iekšpuses, un kura no tām kurā tu biji?
25.janvāris 2018, 15:23 | links
 
Braliti, raksti ka Tu redzi viņa darba augļus, man tāds jautājums, man tāds jautājums, kad Tu pēdējo reizi esi bijis Ventspilī un cik ilgi tur uzturējies?
25.janvāris 2018, 15:20 | links
 
Braliti, raksti ka Tu redzi viņa darba augļus, man tāds jautājums, man tāds jautājums, kad Tu pēdējo reizi esi bijis Ventspilī un cik ilgi tur uzturējies?
25.janvāris 2018, 15:20 | links
 
Cik es esmu pētījis līdzi tam pasākumam - tā biedrība pūst no iekšpuses un pati ir jau aizmirsusi kādēļ tika dibināta. Es ļoti ceru ka Akm nepūst līdzi tai. Tā nav vienīgā biedrība kuru pārņem puveklis - pats biju līdzīgā.
25.janvāris 2018, 15:20 | links
 
Brālīti, atkārtosimies, kurā vietā nosodu viņu par izņemtajiem tīklu km? Jautājums bija par citu lietu.
25.janvāris 2018, 15:13 | links
 
Marfin citēju tevi :

" Kā raksti, normāls makšķernieks godam pacels cepuri. Ko visus šos gadus ir darījis Akmens_viesis?"

Ja tu domā ko viņš darīja pirms ieradās Ventspilī tad pateikšu tev : " Nedo dies Tev iziet tādai ellei cauri kādai viņš ir izgājis ... pat lielākam naidniekam to nenovēlētu " Un tici man - toreiz viņam nebij laika kļūt par SI .

Bralitis, 25.janvāris 2018, 14:44


Es nedomāju ko viņš darīja pirms ieradās Venspilī.

Bet ko viņš ko viņš visus gadus, kā sabiedriskais inspektors ir rakstījis attiecībā pret to biedrību kura panāca ka šāda kustība tiek izveidota un dotajā mirklī pielikusi lielas pūles lai tā turpina pastāvēt.
25.janvāris 2018, 15:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager