ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
1.sākumā emocijas, ka noķēru zivi;
2. Ko no viņas gatavošu?;
3.labi, ka copes biedrs neko nenoķēra!;
4.Paveicās, ka neesmu " ķer un kaifo " biedrs;
5. Džīvoju vienreiz un man PO, ko domā citi!

opusums, 23.janvāris 2018, 20:01


Dzīvo kaut piecreiz.. :D
23.janvāris 2018, 20:06 | links
 
1.sākumā emocijas, ka noķēru zivi;
2. Ko no viņas gatavošu?;
3.labi, ka copes biedrs neko nenoķēra!;
4.Paveicās, ka neesmu " ķer un kaifo " biedrs;
5. Džīvoju vienreiz un man PO, ko domā citi!
23.janvāris 2018, 20:01 | links
 
Abiem,nav pilns cejjers! :) uz copi brauc pēc emocijas ne gaļas....
23.janvāris 2018, 19:51 | links
 
Marfim un akmens viesi. Jūs abi, pieauguši cilvēki, tieciet skaidrībā privātā sarakstē kurš pirmais otra podiņā iečurāja, āksti
23.janvāris 2018, 19:49 | links
 
PALDIES ! Varbūt Tev taisnība ! Tikai es ceņšos ar samocitas zivs atlaišanu nelielities !
Man kauns ka nespēju savaldīt savu tieksmi bezjegā noķert lielākas un vairāk !
23.janvāris 2018, 19:22 | links
 
Domāju,Plēsigais savā dzīvē ir vairāk atlaidis,kā te dažs labs pareizais noķēris.
23.janvāris 2018, 19:01 | links
 
Plēsīgais
Cik blašķīši tika piesolīti?

urmaas, 23.janvāris 2018, 18:46


KAM ?
Man ? Viņi ir par skopiem lai ko solītu un par slinku lai ko izdarītu ! ;)
23.janvāris 2018, 18:49 | links
 
Ei Marfim varbūt tiešām kopē lūdzu savus palagus sadaļā _ RUNĀJAM PAR VISU ! Un palūdz lai A_V seko Tavām piemēram ! Esat biku apjukuši ar saviem personiskajiem apvainojumiem ! Jums vajadzētu apvienoties un aizstāvēt mani un man līdzīgus copmaņus vienkāršos , nevis publiski strīdēties kurš savu kraniņu izstiepis garāku un kāpēc ! ;)

plesigais, 23.janvāris 2018, 18:25
plēsoņa, ir MN, pēc kuriem vadoties vari visu cauru gadu ķert, nest mājā vai atlaist , no kā tevi aizstāvēt, un kāpec gan kādam tas ,tieši tev par prieku ,būtu jādara.

usis, 23.janvāris 2018, 18:32


Usi , tad jau nahren man viņi visi vajadzīgi ? Un vēl jo vairāk viņu pašslavinašanas ?
Ka teica pazīstams onka _ nošaut !
Likumus kartosim ar referendumiem un tautas nobalsošanu , kontroli vietējām pašvaldībām !
23.janvāris 2018, 18:47 | links
 
Plēsīgais
Cik blašķīši tika piesolīti?
23.janvāris 2018, 18:46 | links
 
Ei Marfim varbūt tiešām kopē lūdzu savus palagus sadaļā _ RUNĀJAM PAR VISU ! Un palūdz lai A_V seko Tavām piemēram ! Esat biku apjukuši ar saviem personiskajiem apvainojumiem ! Jums vajadzētu apvienoties un aizstāvēt mani un man līdzīgus copmaņus vienkāršos , nevis publiski strīdēties kurš savu kraniņu izstiepis garāku un kāpēc ! ;)

plesigais, 23.janvāris 2018, 18:25

plēsoņa, ir MN, pēc kuriem vadoties vari visu cauru gadu ķert, nest mājā vai atlaist , no kā tevi aizstāvēt, un kāpec gan kādam tas ,tieši tev par prieku ,būtu jādara.
23.janvāris 2018, 18:32 | links
 
Ei Marfim varbūt tiešām kopē lūdzu savus palagus sadaļā _ RUNĀJAM PAR VISU ! Un palūdz lai A_V seko Tavām piemēram ! Esat biku apjukuši ar saviem personiskajiem apvainojumiem ! Jums vajadzētu apvienoties un aizstāvēt mani un man līdzīgus copmaņus vienkāršos , nevis publiski strīdēties kurš savu kraniņu izstiepis garāku un kāpēc ! ;)
23.janvāris 2018, 18:25 | links
 
Nedaudz par Akmens_viesis sākotnēji lieto.

Vari skaidri uzrakstīt, kuras ir tās būtiskās jomas un kur viņas kustinājāt, kādai vajadzēja būt reakcijai, lai Tu varētu secinātu, ka čaļi kaut ko būtisku dara.
Savādāk, katram sava izpratne par to, kas ir būtisks un kas nav. Vieniem būtiski, ka ļauj baltalkšņu kailcirtes upju krastos, citiem, cik silts būs ūdens šajās vietās, kur nekā krastos nebūs.

Kam MOSP pierādīja, ka satur dažāda viedokļa cilvēkus, ja MOSP viedokli pauž viena persona?

Par Mārtiņu Balodi, kā konkrēti izpaužas viņa čaklums zvejas kontroles uzlabošanā un zvejas pārkāpumu novēršanā, ko viņš sasniedzis kā SVI.
Nezinu kurš ir Zvejnieku aizstāvis, bet kā MOSP vadītājs viņš pauda viedokli, ka viņam nekas nav pret vadu zveju, to arī ierakstīja anotācijā – makšķernieki piekrīt. Par vadu zveju nekas MOSP netika izrunāts, attiecīgi pauda savu viedokli, kuru atsaukt nevēlējās. Tā arī palika.
(tas ir tikai vien konkrēts gadījums no visiem)

Vari paskaidrot, kāpēc MOSP biedrībām bija vajadzīgs no statūtiem izņemt prasību, apzināties makšķernieku viedokli un savu viedokli uzspiest kā vienīgo pareizo. Kur ir pieejams, tas, ko izgudrojušas MOSP biedrības, kur ar to var iepazīties?

Par Alūksni atsevišķs stāsts, pie tam, lai Akmens_viesis uzraksta vai ALJA ir dibināis MOSP un ja nav, kad iestājās un kad uzsāka darbības kuras noveda pie šodienas rezultāta + vai nav nožēlojami, ka no visām LM vietām var pieminēt tikai vienu Alūksni, kur to visu varēja sasniegt arī bez maksas makšķerēšanas ieviešanas

Tiek pārmests, ka tiek norādīts, ka MOSP atbalsta apsaimniekotāju un šauras biznesa intereses...ja tā nav, tad kādas intereses MOSP pārstāv? Interesē, jo MOSP pielika pūles lai neļautu par labu makšķerniekiem mainīt MK noteikumus kuri regulē LM ieviešanu.

Starp citu, par MOSP, ja neskaita to, ka par Zivju fonda naudu tika iztulkota MOSP grāmatiņa divās valodās, ko vēl MOSP 2017. gadā ir izdarījis?

Rūdītais reklāmists, varbūt vari pateikt par ko strādāji sākot ar izdevniecību Zvaigzne, beidzot ar Depo ... varbūt cilvēkiem paliks skaidrāk kāpēc melus kā patiesību tev izdodas pārdot.

Daži iebilstot, kuri ir tie daži, kas tieši iebilst tam ko rakstu es un neiebilst tam ko rakstu Tu, Akmens neskaitās, kaut gan, ja vēlies pieskaitīt cilvēkus ar balto biļeti, vari skaitīt ar.

Tevi, MOSP kopš MRK izstāšanās no MOSP, liek mierā, ja neskaita to, ka neļāva Jums sacūkot makšķerēšanas noteikumus tā, vēl tagad āķus vilktu no mīkstumiem ārā, nepaklausījāmies pāris gudros, un ļaut Jums pašnāvības soli uztaisīt vieniem pašiem MN pieņemt. Tajā pašā laikā ko esat panākuši, jeb gribi ieskaidrot, ka komentāri CL traucē Jums strādāt? Pats vismaz tam tici?

Vienkārši pēc gada bezdarbības, pirms kopsapulces, jāaktivizē cīņa ar ienaidniekiem, savādāk nebūs ko runāt MOSP kopsapulcē un biedriem liksies ka MOSP valde nestrādā.
23.janvāris 2018, 17:42 | links
 
Mana vīzija par Latvijas upītēm,upēm un ezeriem.
Visi Valsts publiskās ūdenstilpes brīvi pieejamas visiem iedzīvotāju slāņiem.Gan turīgajiem,gan mazturīgajiem.Nevis katrā Sūnuciemā savi likumi un kārtība.
Kontroli veic VVD inspektori. Ne tikai makšķernieku un zvejnieku,bet visas vides(piesārņojums utt.)
Resursu papildināšana zinātniski pamatota.(Manuprāt,varaviksnes foreļu ielaišana Alūksnes ezerā,maigi izsakoties,nepārdomāts pasākums. Ceru ,ka kļūdos.)
Nākošā tēma MN.

BrunoL, 23.janvāris 2018, 16:55


Un kā Tavā vīzija pelnīs dažādas institūcijas saistītas ar copi ?
Uzņemot video ka pareizi ķert un atlaist ? Vai sodot brakus ?
23.janvāris 2018, 17:22 | links
 
Mana vīzija par Latvijas upītēm,upēm un ezeriem.
Visi Valsts publiskās ūdenstilpes brīvi pieejamas visiem iedzīvotāju slāņiem.Gan turīgajiem,gan mazturīgajiem.Nevis katrā Sūnuciemā savi likumi un kārtība.
Kontroli veic VVD inspektori. Ne tikai makšķernieku un zvejnieku,bet visas vides(piesārņojums utt.)
Resursu papildināšana zinātniski pamatota.(Manuprāt,varaviksnes foreļu ielaišana Alūksnes ezerā,maigi izsakoties,nepārdomāts pasākums. Ceru ,ka kļūdos.)
Nākošā tēma MN.
23.janvāris 2018, 16:55 | links
 
Nožēlojami, Zvaigzne, pats te zāģēji Olti atspēries,
tad tu reizēm raksti, ka mosp pārstāvot visus pašlaik (pagāšnedēļ rakstīji), te, ka citiem neļaujot.
Beidz putroties vienreiz, es arī nemaisīšos - skatos, te cilvēki normāli tēmu risina. Atslābsti vienkārši.

Akmens_Viesis, 23.janvāris 2018, 14:56


Kā izpaudās Oltes zāģēšana? Vari konkretizēt, jo savādak šo vārdu lieto nemitīgi, bet kas konkrēti tiek darīts nav skaidrs.
Ja Zemkopības Ministrijai nepieciešams ķekša pēc uzrādīt ka ar makšķerniekiem lietas apspriestas, tiek izmantots MOSP, MOSP lepojās ka MOSP virzītie pārstāvji ievēlēti padomē, esot noskaidrots kurš pārstāvēs makšķerniekus Tu personīgi parakstījies zem tā, ka darbosies Latvijas makšķernieku vārdā ... relitāte MOSP ir biedrība, kuru ZM izmanto lai nevajadzētu citus ņemt vērā. Kā izpaužas neļauj darīt, MOSP taču Ministru kabinetā pateica, ka pārējie ir nenozimīgs mazākums, kas ar kaut ko nav apmierināts un vēl lētticīgā Dūklava priekšā teātri uztaisījāt, tā kā kaut ko darīt kamēr ir MOSP nav jēgas, pats MOSP savukārt ... par laimi esi atskaitījies par MOSP paveiktajiem darbiem 2017.gadā.

Putras nav, atšķirībā no tevis man par saviem vārdiem vienmēr ir nācies atbildēt.
23.janvāris 2018, 16:48 | links
 
23.janvāris 2018, 16:42 | links
 
Par dzīvosanu laukos. Jā,dārgāk nekā pilsētā.Protams,kvalitatīvi dzīvojot.
Ja vēl pieskaita transporta izdevumus,ko labāk nedarīt.:).
23.janvāris 2018, 16:37 | links
 
Viss jau būtu labi ja ļautu tiem ,,lauku" ļautiņiem izpausties,bet NĒ!Tikai Rīga un mazliet apkārtne,jo tā vajag!D
Ne pa velti ir teiciens-Ja Rīga ir dirsa tad centrs ir Tās caurums!
Atvainojos par rupjībām!
23.janvāris 2018, 15:52 | links
 
Laikam tālāk par pierīgu neesi bijis?Copē vien ostā un esi laimīgs!D
Labi ka vēl ir lauku reģionos cilvēki kuri vismaz mēģina kaut ko darīt,ne tikai iepirkt un pārpārdot!Alūksne ir kā lielisks piemērs,bet ir arī citas vietas kurās domā līdzīgi!
P.S Nekā personīga!

willijs, 23.janvāris 2018, 14:23

Esmu dzimis Ventspilī, dzīvoju Ikšķilē, man ir savas nopirktas lauku mājas Secē, vecvecāku mājas Ēdolē, protu i zirgu iejūgt i ar traktoru braukt, i kolhozā uz lauka esmu strādājis, tā kā parmest man nesaprašanu par lauku dzīvi un Rīgas lobēšanu nez vai varētu :D

Par to, ka ka "vēl ir lauku reģionos cilvēki kuri vismaz mēģina kaut ko darīt,ne tikai iepirkt un pārpārdot". Tas taču ir vienkārši lieliski! Ja mēģinājumi pāraugs taustāmos rezultātos, tad ar savu konkurētspēju pārvilks no centriem i cilvēkus i finanses, Rīga u.c. ies ar cepuri prasīt izlīdzināšanas fondu. Uz priekšu!

zaraza, 23.janvāris 2018, 14:34


Prātīgi teikts , tā uzpūsta sadrumstalotība jau sāk raisit dusmas ! Tūlīt pat copmaņus sadalisim pa zivju frakcijām !
Kam to vajag ?
P/S izskatās ka pasaule maziņa ! Ēdoles skolā arī mācījies ?
23.janvāris 2018, 15:01 | links
 
Nožēlojami, Zvaigzne, pats te zāģēji Olti atspēries,
tad tu reizēm raksti, ka mosp pārstāvot visus pašlaik (pagāšnedēļ rakstīji), te, ka citiem neļaujot.
Beidz putroties vienreiz, es arī nemaisīšos - skatos, te cilvēki normāli tēmu risina. Atslābsti vienkārši.
23.janvāris 2018, 14:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager