ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Par LM. Pieaugot antropogēnai slodzei uz resursu, tas noplicinās. Neko nedarot, izredzes resursam izzust pieaug. LM ir (protams kroplīgs, absurds un kāds vēl ne) mēģinājums ierobežot slodzi. Ja netiek rasts risinājums, kolēgas zaraza pievestie negatīvie piemēri ir gandrīz vai neizbēgami.

Makatanav, 22.janvāris 2018, 17:56


Viena iespēja ir samazināt slodzi, otra iespēja ir mākslīgā atražošana. Tikai, gan vienas gan otras nepieciešamība kaut kā jāpamato, nevis ar abstraktiem subjektīviem "agrāk zivju bija vairāk", bet ar datiem. Ja skatās subjektīvi, tad man tagad zivju ir daudz vairāk un lielākas, nekā pirms 15 gadiem, vienkārši copēt mācos un pilveidojos :) Copēju gan tomēr vairāk ar jūru savienotos ūdeņos, kurā kaut kāda copmaņu presinga nozīmei es vienkārši tupa neticu, tur vairāk ir zivju sezonālās migrācijas jautājums, ko nosaka laikapstākļi un citas īpatnības no gada uz gadu, kā arī, protams, pašas jūras ekosistēmas stāvoklis. Nu nevar jūru ar makšķerēm izsmelt, presingo kā gribi, d... pa vieglu.
22.janvāris 2018, 18:36 | links
 
andruxa [17:11]: tātad rekur sanāk tā netolerance- makšķernieki ir tikai tie, kuri atlaiž. Ja nepareizi sapratu- paskaidro.
eldorado, 22.janvāris 2018, 16:55

Paskaidrošu. Es runāju tiesi par foreļcopi Latvijā mūsu dienās. Iespējams neforeletajam to gruti saprast. Redziet ari makšķerēšanas noteikumi ļauj paturēt 1 foreli. Gan mana gan manu kolegu pieredze rada ka neviens foreļu gaļas tikotajs pie 1 zivs neapstajas. Pēdejo reiz es izsaucu inspektorus un mana klatbutne tika sastadits protokols spiningotajam ar edamgumijam. Viņam maisiņā bija 14 forelītes. Otrkart neviens nebrauks 100 un vairāk km pie upes lai noķert 1 nelielu zivtiņu pirmajā stundā un braukt mājās. Tā nav foreļu cope. Foreļu cope ir diena pavadīta pie upes. Par laimi tagat ir ļoti daudz dīķi kuros karotaji var ātri saķert daudz varavīksnes foreles maizitem vai steikiem, kā nu kuram. Tas par laimi noņem negodprātīgo copmaņu presingu pie foreļupēm. Bet vel jau ir vietejie ar neskaitamam ūdām. Ar tiem arī cinamies. Tāpēc jo vairāk godigu foreļmakšernieku būs pie upītēm, jo labāk nosargasim.Bet kāpēc ,, mazākuma intereses,, / foreļotāju/ tiek liktas augstāk par vairākuma makšķernieku interesēm. Tas par tiesībām no 2012. gada spiningot līdaku lieguma laikā. Ja paskatās MN tur tik smalki aprakstīts viss par labu foreļotājoem , ka ,, prieks lasīt,, tas nekas ka līdaku copmaņu ir daudz vairāk. Īpaši ,, patīk,, forelistu sašutums, kad upītē kāds ar slieku makšķerē. / asarus teiksim/ tad ir tāda brēka! Bet tas ka līdaku lieguma laikā forelisti ar spiņiem vicinās ir normāli! Vai te nav tāpat kā ar to ,, kuģi kāpās,,!?
Dubultie standarti un likumi.

Docents, 22.janvāris 2018, 18:12


Kaut ka man pa astoņiem ļoti aktīvi foreļotiem gadiem neviena līdaka foreļupē nav gadījusies pavasarī,da ja arī gadītos-es to mierīgi atlaistu un ietu tālāk, tāpat kā foreli.Cik es pazīstu forelistus-neviens uz upi neiet pēc zivs.
22.janvāris 2018, 18:30 | links
 
Bet kāpēc ,, mazākuma intereses,, / foreļotāju/ tiek liktas augstāk par vairākuma makšķernieku interesēm. Tas par tiesībām no 2012. gada spiningot līdaku lieguma laikā. Ja paskatās MN tur tik smalki aprakstīts viss par labu foreļotājoem , ka ,, prieks lasīt,, tas nekas ka līdaku copmaņu ir daudz vairāk. Īpaši ,, patīk,, forelistu sašutums, kad upītē kāds ar slieku makšķerē. / asarus teiksim/ tad ir tāda brēka! Bet tas ka līdaku lieguma laikā forelisti ar spiņiem vicinās ir normāli! Vai te nav tāpat kā ar to ,, kuģi kāpās,,!?
Dubultie standarti un likumi.

Docents, 22.janvāris 2018, 18:12


Nepiekrītu. Bez lidaku un foreļu copmaņiem ir vel asaru, zandartu, sapalu, samu, lašu un citi kas izmanto mākslīgo ēsmu. Tad kāpēc līdaku 2 mēnešu lieguma laikā jāaizliedz pie ūdeņiem atrastiem tūkstošiem makšķernieku kuri spiningo un mušos citas zivis? Es jūtu vēlmi uzspiest dabisko ēsmu ko es un citi nevelas izmantot. Jo nevienam nav noslepums ka dabisko ēsmu zivis ierij daudz dziļāk un atbrīvot zemmerus ir traumatiskāk un grutak. Tāpēc velreiz aicinu but visiem tolerantiem un cienīt katra intereses.
22.janvāris 2018, 18:30 | links
 
andruxa [22.01.18]: tātad rekur sanāk tā netolerance- makšķernieki ir tikai tie, kuri atlaiž. Ja nepareizi sapratu- paskaidro.
eldorado, 22.janvāris 2018, 16:55

Paskaidrošu. Es runāju tiesi par foreļcopi Latvijā mūsu dienās. Iespējams neforeletajam to gruti saprast. Redziet ari makšķerēšanas noteikumi ļauj paturēt 1 foreli. Gan mana gan manu kolegu pieredze rada ka neviens foreļu gaļas tikotajs pie 1 zivs neapstajas. Pēdejo reiz es izsaucu inspektorus un mana klatbutne tika sastadits protokols spiningotajam ar edamgumijam. Viņam maisiņā bija 14 forelītes. Otrkart neviens nebrauks 100 un vairāk km pie upes lai noķert 1 nelielu zivtiņu pirmajā stundā un braukt mājās. Tā nav foreļu cope. Foreļu cope ir diena pavadīta pie upes. Par laimi tagat ir ļoti daudz dīķi kuros karotaji var ātri saķert daudz varavīksnes foreles maizitem vai steikiem, kā nu kuram. Tas par laimi noņem negodprātīgo copmaņu presingu pie foreļupēm. Bet vel jau ir vietejie ar neskaitamam ūdām. Ar tiem arī cinamies. Tāpēc jo vairāk godigu foreļmakšernieku būs pie upītēm, jo labāk nosargasim.
Bet kāpēc ,, mazākuma intereses,, / foreļotāju/ tiek liktas augstāk par vairākuma makšķernieku interesēm. Tas par tiesībām no 2012. gada spiningot līdaku lieguma laikā. Ja paskatās MN tur tik smalki aprakstīts viss par labu foreļotājoem , ka ,, prieks lasīt,, tas nekas ka līdaku copmaņu ir daudz vairāk. Īpaši ,, patīk,, forelistu sašutums, kad upītē kāds ar slieku makšķerē. / asarus teiksim/ tad ir tāda brēka! Bet tas ka līdaku lieguma laikā forelisti ar spiņiem vicinās ir normāli! Vai te nav tāpat kā ar to ,, kuģi kāpās,,!?
Dubultie standarti un likumi.
22.janvāris 2018, 18:12 | links
 
Par LM. Pieaugot antropogēnai slodzei uz resursu, tas noplicinās. Neko nedarot, izredzes resursam izzust pieaug. LM ir (protams kroplīgs, absurds un kāds vēl ne) mēģinājums ierobežot slodzi. Ja netiek rasts risinājums, kolēgas zaraza pievestie negatīvie piemēri ir gandrīz vai neizbēgami.
22.janvāris 2018, 17:56 | links
 
Vienreiz jau tika spriests - uz 1km jābūt 80 forelēm, lai notiktu pilnvērtīga atražošana. Neviens nevarēja nosaukt apakšējo robežu, pie kuras pilnvērtīga nārsta vairs nav. Paņemot 1, kaut nejauši noķertu foreli - nekādas garantijas, ka tā nav izšķiroša būt/nebūt nārstam.
22.janvāris 2018, 17:50 | links
 
tātad rekur sanāk tā netolerance- makšķernieki ir tikai tie, kuri atlaiž. Ja nepareizi sapratu- paskaidro.
eldorado, 22.janvāris 2018, 16:55


Paskaidrošu. Es runāju tiesi par foreļcopi Latvijā mūsu dienās. Iespējams neforeletajam to gruti saprast. Redziet ari makšķerēšanas noteikumi ļauj paturēt 1 foreli. Gan mana gan manu kolegu pieredze rada ka neviens foreļu gaļas tikotajs pie 1 zivs neapstajas. Pēdejo reiz es izsaucu inspektorus un mana klatbutne tika sastadits protokols spiningotajam ar edamgumijam. Viņam maisiņā bija 14 forelītes. Otrkart neviens nebrauks 100 un vairāk km pie upes lai noķert 1 nelielu zivtiņu pirmajā stundā un braukt mājās. Tā nav foreļu cope. Foreļu cope ir diena pavadīta pie upes. Par laimi tagat ir ļoti daudz dīķi kuros karotaji var ātri saķert daudz varavīksnes foreles maizitem vai steikiem, kā nu kuram. Tas par laimi noņem negodprātīgo copmaņu presingu pie foreļupēm. Bet vel jau ir vietejie ar neskaitamam ūdām. Ar tiem arī cinamies. Tāpēc jo vairāk godigu foreļmakšernieku būs pie upītēm, jo labāk nosargasim.
22.janvāris 2018, 17:11 | links
 
Docents [22.01.18]: eMKa [14:12]: Nu nez, brīžiem lasot, tiešām šķiet, ka Tvaika ielā "izlaidums" :D
Tiem pašiem ķer un cep piekritējiem, kas tik dikti cepjās par "pašapmierināšanos" un vēl sazin ko, varbūt (pat ne varbūt, bet pilnīgi noteikti) būtu jāmācās kā zemmēru saudzīgi atlaist, lai tas tiešām izdzīvotu, nevis brutāli nokratīt no atskarbargu āķiem ar tekstu "bl... nah... atkal zīmulis" ... a sieva tak vakariņas pasūtīja...
Vai arī tie tiek bāzti kulē ar humānisku aizbildināšanos- nomirs tak, nafig sūda vēzim vai citai radībai jānoēd, ja pats varu noēst... un tad kad pār pirkstiņiem tek tikko ceptas zivtiņas suliņa, tad aizmirstās visi ēdamās radības pārdzīvojumi...
Šisofrēnija! :DVarbūt vēlies parunāt par forelistu ,, nerakstīto kodeksu,, katru līdaku ko noķer upītē neatkarīgi no izmēra neatlaist, bet uzkārt kārkla zarā!
:DDDD
Kas tad nu? eMKa , tēlojam ,, beigtu zivi,,!?
:DDD
22.janvāris 2018, 16:59 | links
 
Andruxa- >>>Precīzas vietas un posmus kur ķeram neminam tikai viena iemesla pēc. Lai uz tiem nebrauc foreļu nemakšķernieki

eldorado, 22.janvāris 2018, 16:54

kaut kas nogāja greizi ar komentāru- manis pierakstītais pazuda... gribēju piebilst:
tātad rekur sanāk tā netolerance- makšķernieki ir tikai tie, kuri atlaiž. Ja nepareizi sapratu- paskaidro.
22.janvāris 2018, 16:55 | links
 
Andruxa- >>>Precīzas vietas un posmus kur ķeram neminam tikai viena iemesla pēc. Lai uz tiem nebrauc foreļu nemakšķernieki
22.janvāris 2018, 16:54 | links
 
Ja kas, tad man ir regulāri piekopts princips C&FC (Catch&Feed the Cat) , Jaunciema ostas rižais gaida, pats sev zivi varu arī neatvest, ja mājnieki atēdušies, bet viņam jāatstiepj :)




zaraza, 22.janvāris 2018, 16:06

Ka tik pagarinātājā neiekožas! :)
22.janvāris 2018, 16:32 | links
 
Guntar, teiksim, Tu saskati problēmu Alūksnes ezera LM?
Es piekrītu, ir tik daudz bezatbildīgu LM veidojumu, ka vēmiens nāk... kaut tā pati Ventas LM- nekad neesmu sapratis un atbalstījis, tik vien kā ar pirktajām licencēm, jo copēt tak gribās :)

eMKa, 22.janvāris 2018, 16:03


Es saskatu problēmu LM koncepcijā kā tādā, tā kā neviens man nav spējis pierādīt ar cipariem, ka tai principā ir loģisks ekonomisks pamatojums, lielākā daļa ir vienkārši kāda parazitēšana uz resursu, kuru ne sējis, ne audzējis. Pie tam mani pilnībā neuztrauc maksa kā tāda, vai pat fakts, ka kāds sūc sev šādu vai tādu fondu piķi (uz veselību, galīgi nav žēl!), mani galvenais uztrauc iespējamā slēptā privatizācija un publisko ūdeņu pieejamības ierobežojums "ne-savējiem" vispār ( Vācijas modelis vai, piemērs citā sfērā, Latvijas mednieku kolektīvu modelis).

Pāris projekti no n-tajiem varētu būt nosacīti uzskatāmi par labo praksi, tā pati Alūksne, Burtnieks un LVM ezeri, bet šie daži piemēri ir valsts un pašvaldību kontrolē (lai gan par pašvaldībām un to pilnvarām kā tādām man savs viedoklis, nafig to feodālo sadrumstalotību uz smieklīgu iedzīvotāju skaitu). Savukārt nevienu privātpersonu vai SO labo LM praksi nosaukt nevaru. Vai nu "privātie" ūdeņi savai smilšu kastei, vai tupa naudas kāšana (Bauska, Venta), vai pilnīgi bezjēdzīgi parazītveidojumi.
22.janvāris 2018, 16:24 | links
 
Bet man nepatīk kad kāds bezsakara ( nezinot par otru cilvēku neko ) brauc augumā un māca kā man uzvesties pie manām iecienītākajām copes vietām !
Uzspiež savu copes redzējumu , un ja kāds nepiekrīt , sāk ganīties !
Un vēl daži kadri , kas uzvedās identiski !

plesigais, 22.janvāris 2018, 15:37


Manuprāt ir otradi. Cik te palasiju. Jūs visu laiku pārmetat un apvainojat tos kuriem cope nav tikai pārtikas programa. Un neviens neuzspiež jums atlaist to zivi kuru velaties paturet. Es neesmu redzejis ka pie bildem un foruma sadaļās kur popularize lielu daudzumu nogalinatu zivju (blitkosana, brekši, butes) tiktu sistematiski diskutets ka tas visas bija jaatlaiž. Ja kads mirst badā tad neviesn nav tiesigs parmest ka cilveks gāda partiku. Bet kapec nepartraukti uzbazties ar noķer un apēd filosofiju noķer un palaid atbalstītajiem? Tāpec ludzu but tolerantiem ok? Katram savs.
22.janvāris 2018, 16:23 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)
eMKa, 22.janvāris 2018, 11:12

Māri forumā starp jutubes tagiem jāliek pilno adresi, tā kas brauzera adrešu joslā, šajā gadījumā šo te https://www.youtube.com/watch?v=tv8w--8-jtM
Carpe Diem kanālā jau visi video ir interesanti un labā kvalitātē.


Sulla, 22.janvāris 2018, 14:04

Sulla Tu taču arī esi foto zinātne apmācīts , arī video proti uzņemt !
Jautājums !
Kāpēc nefilmē un nereklame savas foreļupites ?

plesigais, 22.janvāris 2018, 14:49

Apskaties varbūt Sullas fotogalerijas... :)

eMKa, 22.janvāris 2018, 15:12

Ei es nerunāju par Sullas foto mākslu (+ ) vai prasmi noķert un atlaist !
Es runāju par upītēm ka tādam !
Viņš ļoti labi zin ka pietiek vienreiz nosaukt upītes koordinātes un zivju tur nebūs !
Viņs to zin , es to zinu , Tu to zini !
Un zinam iemeslu kāpēc !
Pārāk liels copmaņu presings uz Latvijas ūdeņiem ! Gan godīgu gan negodīgu ( pārsvarā ) !
Man nav žēl Sullas atlaisto vai paturēto zivju , tas ir viņa sirdsapziņas jautājums !
Bet man nepatīk kad kāds bezsakara ( nezinot par otru cilvēku neko ) brauc augumā un māca kā man uzvesties pie manām iecienītākajām copes vietām !
Uzspiež savu copes redzējumu , un ja kāds nepiekrīt , sāk ganīties !
Un vēl daži kadri , kas uzvedās identiski !

plesigais, 22.janvāris 2018, 15:37


Ja tā godīgi, tad nesaprotu- kur kāds redz kaut kādu uzspiešanu!? Tak ķer un ēd, bildē zivis mutes bļodā, atlaid, ja šķiet par sīku un asakainu...
Nezinu- vienam sagādā baudu pieslānīt pilnu kuli un tad domāt, a kur to likt, citam ķert un laist vaļā, lai nebūtu tādas domas- a kur to likt...
Es parasti paņemu vienu zivi (neķeru raudiņas u.c) Man ar to pietiek, man un manai ģimenei... pārējo laižu vaļā, akurāti un saudzīgi.
Varbūt sakrāj naudiņu un atbrauc man līdzi uz kādu ziemeļu ekspedīciju...zini, daudziem šī pieredze ir palīdzējusi saprast C&R būtību
22.janvāris 2018, 16:23 | links
 
Viņš ļoti labi zin ka pietiek vienreiz nosaukt upītes koordinātes un zivju tur nebūs !
plesigais, 22.janvāris 2018, 15:37


Labdien. Dazas dienas lasu šo diskusiju un velos ko iestarpināt ja nav iebildumu ? Esmu forelists ar 50 gadu stāžu. Pedejos 20 gadus visas laižu vaļā. Neviens mani tā nemacija un neuzspieda, pats pieņēmu tādu lēmumu. Jo foreļu palika arvien mazak. Āķus bez atskabargām izmantoju jau tad kad nekādi copes forumi vel neeksisteja. Visi mani paziņas un draugi forelisti arī tikai ķer un laiž vaļā. Un jā mūsu apsekotajās un uzraudzitajās upītēs foreļu skaits ir stabils un arī šur un tur pieaudzis. Ja salidzinam ar postošajiem 80-90 gadiem. Tajos gados mēs bieži bijām liecinieki kā foreļupi izsit vienas sezonas laikā. Pa tīro! Kads varbut neticēs bet tajā laikā izmanīgs ķērājs speja dienā izvilkt arī līdz 50 zivīm. Tas bija jau biznes. Kaut ko tādu vairs neesmu piedzīvojis gadus 10 vai pat vairāk. Tas vieš cerības ka cilvēki labojas un vairs nav tik alkatigi. Tāpēc nepiekritu apgalvojumam ka pietiek nosaukt foreļupju vārdus publiski un foreles tajos vairs nebūs. Tie ir aizspriedumi. Jo liela daļa no tam ir minētas makšķernieku noteikumos. Un vel neskaitāmas publikācijās un grāmatās. Visi kam ir interese un nav slinkums var ļoti viegli tās atrast pēc kartes. Precīzas vietas un posmus kur ķeram neminam tikai viena iemesla pēc. Lai uz tiem nebrauc foreļu nemakšķernieki. Nu tie kuriem interese tikai gaļa. Tādi upi slikti pazīst un pastaigajusi pa tukšiem posmiem ātri apnik un iet uz dīķiem kur var dabūt ar garantiju.
22.janvāris 2018, 16:12 | links
 
Varbūt vēlies parunāt par forelistu ,, nerakstīto kodeksu,, katru līdaku ko noķer upītē neatkarīgi no izmēra neatlaist, bet uzkārt kārkla zarā!
:DDDD

Docents, 22.janvāris 2018, 15:59


Tieši tā, negaršīgās foreles spīdzinām baudai un līdakas uzturam.
Sulla > Marfim:
Pats es C&R 100% ievēroju foreļu un alatu copē, neredzu vairs vajadzību pa kādai paturēt. Lidakcopē pa 1-2 gab pa laikam paturu. Bet mānekļi man visi ar pielocītām atkarpēm, tāpēc atlaist zivi dažu sekunžu laikā man nesagādā problēmas. Gaļenieks kurš baidās zaudēt lomu nekad nepielocīs atkarpes, kur nu.
31.DEC
22.janvāris 2018, 16:12 | links
 
Ja kas, tad man ir regulāri piekopts princips C&FC (Catch&Feed the Cat) , Jaunciema ostas rižais gaida, pats sev zivi varu arī neatvest, ja mājnieki atēdušies, bet viņam jāatstiepj :)


22.janvāris 2018, 16:06 | links
 
Guntar!
Nesaprotu- kamdēļ Tu vēlies visur saskatīt negodprātīgu statusa izmantošanu, vēl visādu maucību...ok, iespējams ir kādi precedenti,

eMKa, 22.janvāris 2018, 15:03

Māri, vienkārši - man, balstoties uz pieredzi, gan savu, gan pasaules vēstures, ļoti nepatīk jebkuras neatgriezeniskas lietas, ko viegli iedarbināt, bet grūti nolikt atpakaļ kā bija. Tieši šī paša iemesla dēļ es esmu arī pret LM, vispār sabiedriskos, politiskos, pārvaldes un citos sociālos procesos (bizness cits stāsts) atbalstu centralizāciju un unifikāciju, nevis sadrumstalotību un diversifikāciju.

Ja eksperimentē kaut ko, tad kā zintāniski pieņemts, no sākuma uz trusīšiem, mazi lokāli pilotprojekti utt., kamēr nepierādās reāla efektivitāte, tad pamatota normatīvā bāze un tikai tad kaut ko laist gobāli. Lēni, bet labāk, nekā palaist ķēdes reakciju un nesaprast vai to vispār var apstādināt.

zaraza, 22.janvāris 2018, 15:25


Guntar, teiksim, Tu saskati problēmu Alūksnes ezera LM?
Es piekrītu, ir tik daudz bezatbildīgu LM veidojumu, ka vēmiens nāk... kaut tā pati Ventas LM- nekad neesmu sapratis un atbalstījis, tik vien kā ar pirktajām licencēm, jo copēt tak gribās :)
Pēc būtības jau tāpat kā biznesā (tikai ar pliku LM biznesa nekāda nav, lai arī kāds ko neiedomātos)- tu nevari neko gaidīt, ja neesi neko ieguldījis.
Jā, un tas viss ir uz sabiedriskiem blokiem būvēts, kur apakšā ir konkrēti cilvēki ar redzējumu un iniciatīvu. Tā tas ir visā attīstītā pasaulē. Protams, var skatīties uz Krieviju un skumt pēc padomijas, kur visu nosaka "baķa" un vienīgā partija ar vienīgo redzējumu, lai gan arī tas vairs nav piemērs :)
22.janvāris 2018, 16:03 | links
 
eMKa [22.01.18]: Nu nez, brīžiem lasot, tiešām šķiet, ka Tvaika ielā "izlaidums" :D
Tiem pašiem ķer un cep piekritējiem, kas tik dikti cepjās par "pašapmierināšanos" un vēl sazin ko, varbūt (pat ne varbūt, bet pilnīgi noteikti) būtu jāmācās kā zemmēru saudzīgi atlaist, lai tas tiešām izdzīvotu, nevis brutāli nokratīt no atskarbargu āķiem ar tekstu "bl... nah... atkal zīmulis" ... a sieva tak vakariņas pasūtīja...
Vai arī tie tiek bāzti kulē ar humānisku aizbildināšanos- nomirs tak, nafig sūda vēzim vai citai radībai jānoēd, ja pats varu noēst... un tad kad pār pirkstiņiem tek tikko ceptas zivtiņas suliņa, tad aizmirstās visi ēdamās radības pārdzīvojumi...
Šisofrēnija! :D
Varbūt vēlies parunāt par forelistu ,, nerakstīto kodeksu,, katru līdaku ko noķer upītē neatkarīgi no izmēra neatlaist, bet uzkārt kārkla zarā!
:DDDD
22.janvāris 2018, 15:59 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)
eMKa, 22.janvāris 2018, 11:12

Māri forumā starp jutubes tagiem jāliek pilno adresi, tā kas brauzera adrešu joslā, šajā gadījumā šo te https://www.youtube.com/watch?v=tv8w--8-jtM
Carpe Diem kanālā jau visi video ir interesanti un labā kvalitātē.


Sulla, 22.janvāris 2018, 14:04

Sulla Tu taču arī esi foto zinātne apmācīts , arī video proti uzņemt !
Jautājums !
Kāpēc nefilmē un nereklame savas foreļupites ?

plesigais, 22.janvāris 2018, 14:49

Apskaties varbūt Sullas fotogalerijas... :)

eMKa, 22.janvāris 2018, 15:12


Ei es nerunāju par Sullas foto mākslu (+ ) vai prasmi noķert un atlaist !
Es runāju par upītēm ka tādam !
Viņš ļoti labi zin ka pietiek vienreiz nosaukt upītes koordinātes un zivju tur nebūs !
Viņs to zin , es to zinu , Tu to zini !
Un zinam iemeslu kāpēc !
Pārāk liels copmaņu presings uz Latvijas ūdeņiem ! Gan godīgu gan negodīgu ( pārsvarā ) !
Man nav žēl Sullas atlaisto vai paturēto zivju , tas ir viņa sirdsapziņas jautājums !
Bet man nepatīk kad kāds bezsakara ( nezinot par otru cilvēku neko ) brauc augumā un māca kā man uzvesties pie manām iecienītākajām copes vietām !
Uzspiež savu copes redzējumu , un ja kāds nepiekrīt , sāk ganīties !
Un vēl daži kadri , kas uzvedās identiski !
22.janvāris 2018, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager