ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Guntar!
Nesaprotu- kamdēļ Tu vēlies visur saskatīt negodprātīgu statusa izmantošanu, vēl visādu maucību...ok, iespējams ir kādi precedenti,

eMKa, 22.janvāris 2018, 15:03


Māri, vienkārši - man, balstoties uz pieredzi, gan savu, gan pasaules vēstures, ļoti nepatīk jebkuras neatgriezeniskas lietas, ko viegli iedarbināt, bet grūti nolikt atpakaļ kā bija. Tieši šī paša iemesla dēļ es esmu arī pret LM, vispār sabiedriskos, politiskos, pārvaldes un citos sociālos procesos (bizness cits stāsts) atbalstu centralizāciju un unifikāciju, nevis sadrumstalotību un diversifikāciju.

Ja eksperimentē kaut ko, tad kā zintāniski pieņemts, no sākuma uz trusīšiem, mazi lokāli pilotprojekti utt., kamēr nepierādās reāla efektivitāte, tad pamatota normatīvā bāze un tikai tad kaut ko laist gobāli. Lēni, bet labāk, nekā palaist ķēdes reakciju un nesaprast vai to vispār var apstādināt.
22.janvāris 2018, 15:25 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)
eMKa, 22.janvāris 2018, 11:12

Māri forumā starp jutubes tagiem jāliek pilno adresi, tā kas brauzera adrešu joslā, šajā gadījumā šo te https://www.youtube.com/watch?v=tv8w--8-jtM
Carpe Diem kanālā jau visi video ir interesanti un labā kvalitātē.


Sulla, 22.janvāris 2018, 14:04

Sulla Tu taču arī esi foto zinātne apmācīts , arī video proti uzņemt !
Jautājums !
Kāpēc nefilmē un nereklame savas foreļupites ?

plesigais, 22.janvāris 2018, 14:49


Apskaties varbūt Sullas fotogalerijas... :)
22.janvāris 2018, 15:12 | links
 
Guntar!
Nesaprotu- kamdēļ Tu vēlies visur saskatīt negodprātīgu statusa izmantošanu, vēl visādu maucību...ok, iespējams ir kādi precedenti, bet tā nav aksioma kaut kam, šinī gadījumā SVI iespējamībai.
Arī, piekrītu- tā nav ideālākā prakse. Pastāv vairāki varianti:
a) likt "nikolaju" visam no piektā stāva- daru kā man ir labi un pilnīgi po viss pārējais...
b) viss iepriekšējais, tikai "man ir viedoklis un zinu kā būtu jābūt"...
c) iet politikā un censties mainīt kaut ko, lai būtu labi...
d) izmantot likumdošanas iespējas un darīt kaut ko pašam, kopā ar domu biedriem...

Gan jau vēl ir varianti :)
Jautājums- ko katrs izvēlas?
22.janvāris 2018, 15:03 | links
 
Apliecībai ir arī ēnu puses, tā kā ne tikai plusi.
22.janvāris 2018, 14:51 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)
eMKa, 22.janvāris 2018, 11:12

Māri forumā starp jutubes tagiem jāliek pilno adresi, tā kas brauzera adrešu joslā, šajā gadījumā šo te https://www.youtube.com/watch?v=tv8w--8-jtM
Carpe Diem kanālā jau visi video ir interesanti un labā kvalitātē.


Sulla, 22.janvāris 2018, 14:04


Sulla Tu taču arī esi foto zinātne apmācīts , arī video proti uzņemt !
Jautājums !
Kāpēc nefilmē un nereklame savas foreļupites ?
22.janvāris 2018, 14:49 | links
 
Redzi, diezgan precīzi raksturoji... tikai ir dažas nianses. Ziņot, aizrādīt, savādāk traucēt nozieguma izdarīšanu un izpildīt pilsonisko pienākumu tu jau vari, bet krietni neefektīvāk.
Tici man, apliecība dod daudz ko. Tev neviens nav jāarestē, pat protokoli jāraksta, vnk redzot kādu nelikumību vari piet klāt un saruna būs pavisam cita, kad uzrādīsi pārkāpējam apliecību, protams, tas neizslēdz varbūtību atrauties ar kādu mietu vai ledus urbi...
Konkrēts piemērs- vairākus gadus atpakaļ tiek saņemts zvans no copmaņa Ventā, ka tiek likti tīkli. Kompānija liela, uz aizrādījumiem pasūta nah un vēl pa purnu piesola... zvans uz VVD, nevar atbraukt, zvans SVI, džeki atrod laiku atbraukt. Tīkli tiek izvilki, paldies dievam bez zivīm, kompānija ir pieklususi un pa purnu pat neviens nesola...
Jā, un tā ir palīdzēšana, Tavā izpratnē. Vismaz man nav nekādas vēlmes kā privātpersonai kontrolēt citu privātpersonu un justies pārākam, ka man ir apliecība un statuss, bet tas ļoti palīdz, ja redzi nelikumības un vari iesaistīties krietni efektīvāk un uzreiz...

eMKa, 22.janvāris 2018, 12:41


Tev arī pilnīga taisnība par to, ka tā apliecība un statuss, reāli palīdz izdarīt darbības, kas bez šiem atribūtiem vismaz psiholoģiski ir stipri grūtāk.

Un tieši tas man arī nav pieņemami, jo saskatu parāk daudz risku uz mūsu sabiedrības fona, gan ar statusa un iespēju negodprātīgu izmantošanu, gan arī , galvenais, ka valsts ar lielu prieku uzmetīs savas funkcijas uz šo privāto zemapziņas plūsmu un pati laimīgi gulēs. Vēlreiz saku - NEDRĪKST privātpersonai dot pilnvaras kas jebkādā veidā to padara "effektīvāku" par citu privātpersonu.

Ne tik traki, bet pa lielam līdzīgi kā ar zemessargiem 90to sākumā, kad jebkuram plencim dabūt formu un nolikt Kalašņikovu zem gultas nebija problēmu. Jā, effektivitāte nenoliedzama, kur tas kalašs stāvēja arī baņģugāni ne pārāk līda! A vot ēnas puse izlīda ar bruņotām ciemu razborkām pa pjanke, sašautiem vai vienkārši terorizētiem kaimiņiem un iebraucējiem, Linča tiesas , malu medības, negadījumi apejoties ar ieroci utt. un to bezpreģelu valsts laicīgi novērsa.
22.janvāris 2018, 14:19 | links
 
Nu nez, brīžiem lasot, tiešām šķiet, ka Tvaika ielā "izlaidums" :D
Tiem pašiem ķer un cep piekritējiem, kas tik dikti cepjās par "pašapmierināšanos" un vēl sazin ko, varbūt (pat ne varbūt, bet pilnīgi noteikti) būtu jāmācās kā zemmēru saudzīgi atlaist, lai tas tiešām izdzīvotu, nevis brutāli nokratīt no atskarbargu āķiem ar tekstu "bl... nah... atkal zīmulis" ... a sieva tak vakariņas pasūtīja...
Vai arī tie tiek bāzti kulē ar humānisku aizbildināšanos- nomirs tak, nafig sūda vēzim vai citai radībai jānoēd, ja pats varu noēst... un tad kad pār pirkstiņiem tek tikko ceptas zivtiņas suliņa, tad aizmirstās visi ēdamās radības pārdzīvojumi...
Šisofrēnija! :D
22.janvāris 2018, 14:12 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)
eMKa, 22.janvāris 2018, 11:12


Māri forumā starp jutubes tagiem jāliek pilno adresi, tā kas brauzera adrešu joslā, šajā gadījumā šo te https://www.youtube.com/watch?v=tv8w--8-jtM
Carpe Diem kanālā jau visi video ir interesanti un labā kvalitātē.
22.janvāris 2018, 14:04 | links
 
Ja jau..., lai ir vēl 5kap.
https://www.youtube.com/watch?v=mcVCC9df7ao
Tur viss kanāls tādā garā.

Makatanav, 22.janvāris 2018, 13:21


Nu liec vēl !
Gan jau mūsu nabadzība dzīvojošajiem gaļiniekiem arī sagribesies , svaigu foreliti , uz maizītes ar citronu suliņu !
Un kamēr mūsu slavenie inspektori mētājas ar mēsliem un staipa kraniņus !
Veikalos trisžuburiem un tīkliem noiets būs !
Un uz katru godigu copmani bus simts cemeretaju , tiklinieku un elektriķu !
22.janvāris 2018, 13:54 | links
 
Sulla, labs video. Arī pie mums jūnijā viendienīšu laikā viss notiek! Pagājušā gadā uz līdzigu zivju aktivitāti trāpīju reizes 3, arī zivju izmērs atsevišķās vietās priecē. Arī esi pievērsies mušai?:D Es spiningu neesmu rokā turējis jau gadus 15. :)
Noris, 22.janvāris 2018, 08:54


Kā jau agrāk esmu teicis tad MM man patīk vērot, tas ir vizuāls baudījums :) Pats esmu provējis ne reizi vien bet tā arī neaizķēra, paliku pie spininga dēļ tā vienkāršības, jo vairs nepatīk copē pārāk daudz detaļu, piņķera, ento auklu siešana u.t.t. Bet galvenais kas neiepatikās tad auklas vilkšana ar roku. Spinings jau ar ir pamatīgi audzis smalkumā, ja es salīdzinu ar kādiem rīkiem sāku :)
22.janvāris 2018, 13:52 | links
 
Te vēl
https://www.youtube.com/watch?v=i61jotu6iUA&t=278s

Arī sadisti, visas atlaida, lai mocās. Un vēl dumi, būtu katrs paņēmis normu, ar laiku zivju būtu vēl vairāk.
22.janvāris 2018, 13:37 | links
 
Ja jau..., lai ir vēl 5kap.
https://www.youtube.com/watch?v=mcVCC9df7ao
Tur viss kanāls tādā garā.
22.janvāris 2018, 13:21 | links
 
A nevienam neinteresē , cik un kāpēc aiziet bojā !
Ķer un atlaid , interesē tikai paslavēt sevi par atlaistajam zivtiņām , un noliegt ka zivīm tiek nodarits ļaunums !
Gaļiniekiem skrobe par sačakaretajam zivīm !
Un nevienā frontes pusē, neviena mēģinājuma iet uz kompromisu !
Sūdu mētāšana un cīņa ar sekām !
Makšķernieks ir makšķernieks arī Kanādā un Somijā ! Problēma nav makšķernieku kvalitāte , bet gan kvantitāte !
Un varbūt jāsāk ar to !

plesigais, 22.janvāris 2018, 12:02


Izskatās, ka diskutēt ar Tevi lielas jēgas nav, jo Tavā izpratnē jebkura atlaistā zivs iet bojā, turklāt pārdzīvojot neaprakstāmu (lai gan centies uzrakstīt :D ) emocionālu un fizisku traumu.
Un ir taisni otrādi- problēma nav kavantitātē, bet kvalitātē.
Tiešām nenoliegšu, ka liela daļa copmaņu nemāk atlaist zivi max saudzīgi . Antisaudzīgo atlaišanas piemēru netā bez jēgas. Pilnībā saprotu negatīvismu, kas saistīts ar šo, jo arī pats esmu diezgan bieži iebildis C&R piekopējiem- ja to darat, tad ar pārliecību, ka zivtiņa izdzīvos.
Šeit pievienotie pēdējie video no SWE ir ļoti labs C&R prakses paraugs, un varu apgalvot, ka 99% no atlaistajām forelēm izdzīvoja un priecēja vēl kādu copmani.
Pats ikdienā gan paturu, gan atlaižu. Ja esmu nolēmis paturēt, tad var arī izpildīties ar foto, video... un tas nav, kā te daži iedomājas, krāniņa pagarināšanai vai zīmēšanās. Tās ir bildes vai video, kuras skatoties varu atgriezties atmiņās par foršu copi.
Un nekad nesapratīšu foto ar zivīm mutes bļodā, izlietnē, vannā un vēl dažādākajās tvertnēs... turklāt briesmīgā kvalitātē.
Laikam jau jāsāk domāt par vērtību skalu...

eMKa, 22.janvāris 2018, 12:22[/quote]

Nekliedz , es arī vairs nesmu piecpadsmit gadigs puišelis kas ar žeberkli līdakas bakstija ! Nak gadi un mainās vērtību skala !
Jā manā izpratnē noķert un atlaist ir gandrīz pielīdzināms kropļiem Āfrikā , kas nošauj ziloni stulbas fotogrāfijas dēļ !
Gandrīz !
Ir pietiekoši daudz variantu ( arī video redzamie ) kur zivis tiek traumētas minimāli vai netraumetas nemaz ! Zemūdens fotografēšana ! Piemēram !
Bet špiningot narstojošu lasi vai ķert foreli uz trisžuburi , lai uztaisītu selfiju ir ! Pašapmierināšanas !
P/Š un bļodā nofotografētie asariši tika izlietoti pārtikas programa , nogrieztam galvām un izlaistam iekšam salikti pīle ar garšvielām un specvielam ! Un izsauteti !
Baigi garšigie ! ;)
22.janvāris 2018, 13:21 | links
 
Sabiedrības daļa ir izrādījusi interesi, kā izmantot ir VVD pārziņā. ASV ir brīvprātīgie šerifa palīgi un no tā neviens nav nomiris.

Marfim, 22.janvāris 2018, 00:17

Atslēgas vārds ir "palīgs". Pret PALĪGIEM nekādu iebildumu, brīvprātīgi palīdzēt amatpersonām, atvieglot darbu ar informāciju un fizisku palīdzību ir svētīga lieta.
Tikai nekādu fizisku pārbaužu, protoklolu utt. bez amatpersonas klātbūtnes un viss pinīgās bumbās. Nu nevar vienai privātpersonai dot varu pār otru privātpersonu. Tās robežas nosaka vispārējā likumdošana, kādi ir pilsoņa pienākumi un tiesības redzot nozieguma izdarīšanu. Jebkuram ir tiesības aizrādīt, fiksēt faktus un savādāk traucēt nozieguma izdarīšanai, tam pagonus un apliecību nevajag, zināmu drosmi un pilsonisko paziņu gan.

zaraza, 22.janvāris 2018, 12:11


Redzi, diezgan precīzi raksturoji... tikai ir dažas nianses. Ziņot, aizrādīt, savādāk traucēt nozieguma izdarīšanu un izpildīt pilsonisko pienākumu tu jau vari, bet krietni neefektīvāk.
Tici man, apliecība dod daudz ko. Tev neviens nav jāarestē, pat protokoli jāraksta, vnk redzot kādu nelikumību vari piet klāt un saruna būs pavisam cita, kad uzrādīsi pārkāpējam apliecību, protams, tas neizslēdz varbūtību atrauties ar kādu mietu vai ledus urbi...
Konkrēts piemērs- vairākus gadus atpakaļ tiek saņemts zvans no copmaņa Ventā, ka tiek likti tīkli. Kompānija liela, uz aizrādījumiem pasūta nah un vēl pa purnu piesola... zvans uz VVD, nevar atbraukt, zvans SVI, džeki atrod laiku atbraukt. Tīkli tiek izvilki, paldies dievam bez zivīm, kompānija ir pieklususi un pa purnu pat neviens nesola...
Jā, un tā ir palīdzēšana, Tavā izpratnē. Vismaz man nav nekādas vēlmes kā privātpersonai kontrolēt citu privātpersonu un justies pārākam, ka man ir apliecība un statuss, bet tas ļoti palīdz, ja redzi nelikumības un vari iesaistīties krietni efektīvāk un uzreiz...
22.janvāris 2018, 12:41 | links
 
A nevienam neinteresē , cik un kāpēc aiziet bojā !
Ķer un atlaid , interesē tikai paslavēt sevi par atlaistajam zivtiņām , un noliegt ka zivīm tiek nodarits ļaunums !
Gaļiniekiem skrobe par sačakaretajam zivīm !
Un nevienā frontes pusē, neviena mēģinājuma iet uz kompromisu !
Sūdu mētāšana un cīņa ar sekām !
Makšķernieks ir makšķernieks arī Kanādā un Somijā ! Problēma nav makšķernieku kvalitāte , bet gan kvantitāte !
Un varbūt jāsāk ar to !

plesigais, 22.janvāris 2018, 12:02[/quote]

Izskatās, ka diskutēt ar Tevi lielas jēgas nav, jo Tavā izpratnē jebkura atlaistā zivs iet bojā, turklāt pārdzīvojot neaprakstāmu (lai gan centies uzrakstīt :D ) emocionālu un fizisku traumu.
Un ir taisni otrādi- problēma nav kavantitātē, bet kvalitātē.
Tiešām nenoliegšu, ka liela daļa copmaņu nemāk atlaist zivi max saudzīgi . Antisaudzīgo atlaišanas piemēru netā bez jēgas. Pilnībā saprotu negatīvismu, kas saistīts ar šo, jo arī pats esmu diezgan bieži iebildis C&R piekopējiem- ja to darat, tad ar pārliecību, ka zivtiņa izdzīvos.
Šeit pievienotie pēdējie video no SWE ir ļoti labs C&R prakses paraugs, un varu apgalvot, ka 99% no atlaistajām forelēm izdzīvoja un priecēja vēl kādu copmani.
Pats ikdienā gan paturu, gan atlaižu. Ja esmu nolēmis paturēt, tad var arī izpildīties ar foto, video... un tas nav, kā te daži iedomājas, krāniņa pagarināšanai vai zīmēšanās. Tās ir bildes vai video, kuras skatoties varu atgriezties atmiņās par foršu copi.
Un nekad nesapratīšu foto ar zivīm mutes bļodā, izlietnē, vannā un vēl dažādākajās tvertnēs... turklāt briesmīgā kvalitātē.
Laikam jau jāsāk domāt par vērtību skalu...
22.janvāris 2018, 12:22 | links
 
Labrīt, bet ko man darīt, ja cilvēks raksta šeit un citās interneta vietnēs palagus, kur apmēram 90% par mani un biedrībām un sabiedriskajiem teiktais neatbilst patiesībai?

Reizēm iebilstu, piedodiet. Pamazām plašāka publika sāk saprast, ka tas ir iezāģējis visiem makšķerniekiem.

Tā arī nesapratu, vai kāds no CR lamātājiem spēj sakarīgi iekomentēt domu, ka Latvijā liels procents paturēto zivju iet bojā bezjēdzīgi un nemaz netiek līdz pannai vai kaķim. Tāds aspekts apspriests netika, bet par to ir vērts padomāt.

Akmens_Viesis, 22.janvāris 2018, 11:16


Akmens_viesis, uzdevi labu jautājumu – “Labrīt, bet ko man darīt, ja cilvēks raksta šeit un citās interneta vietnēs palagus, kur apmēram 90% par mani un biedrībām un sabiedriskajiem teiktais neatbilst patiesībai?”

Ņemot vērā, ka neesi konkretizējis, kas tad ir meli, bet kārtējo reizi apgalvojis izmantojot tukšvārdību, atbilde ir vienkārša - beidz rakstīt tos palagus, kuros rakstītais neatbilst patiesībai un izlikties par cietēju.

Labs piemērs. MOSP lapā atrodamas šādas rindas: “... bijām Ministru kabinetā, lai aizstāvētu makšķernieku tiesības iebrist ūdenī makšķerēšanas laikā.”
Kāds taisījās šīs tiesības atņemt? Varbūt Akmens_viesis var paskaidrot, kurš gribēja atņemt makšķerniekiem tiesības iebrist ūdenī makšķerēšanas laikā?

Tas ko Akmens_viesis nevēlās lai uzzina.
LMA iesniedza priekšlikumu, ar kuru bija plānots pavasarī neatļaut makšķerēt, ja atrodies ūdenī, jo plēsēju mums ir maz un līdaku ikri pirms izšķilšanās atrodas seklumā, ceru, ka nemaldos un periods bija no ledus iziešanas līdz 31. aprīlim (iespējams kļūdos). Tā vietā, lai izspriestu priekšlikumu, tika sacelta ažiotāža, ka grib aizliegt pāriet upei, aizbrist pakaļ māneklim, ierobežo makšķernieku tiesības, LMA ir pret makšķerniekiem utt.
Priekšlikumu izvērtēja un atbalstīja Vides konsultatīvā padome. MRK izdiskutēja šo jautājumu, pirmkārt līdz 1. maijam ūdenī brien kāds reti, pāriet upei vai izvilkt no zara mānekli aizliegts nebija, ja pieņēmums, ka līdaku ikri ir seklumā un tos var izbradāt, nav ne apstiprināms/ne apgāžams, tad kāpēc iebilst pret normu, kura pēc būtības nevienu netraucē?
To, kā MOSP un/vai Makšķerēšanas interešu grupa apzināja makšķernieku viedokli un kāpēc bija pret šādu priekšlikumu, tas viņiem labāk zināms un gan jau Akmens_viesis neslēps.

Jebkurā gadījumā šis jautājums palika pēkšņi tik principiāls, ka cirks tika taisīts ministra priekša, kā arī Ministru kabinetā tika paziņots, ka šis ir pāris mazākumā esošu neapmierināto biedrību viedoklis, kuri nevēlas piekrist padomei. Diemžēl noklusējot to, ka priekšlikumu tāda pati padome tikai no citas ministrijas.

Man, piemēram, ir aizdomas, ka izņemot ažiotāžu no Akmens_viesis un MOSP puses citsn nekas netika darīts, tas ir netika izzināts pat MOSP biedru viedoklis. Savādāk dīvaini, ka MOSP biedrs ALJA nolikumā ierakstījis šādu punktu – aizliegts makšķerēt, iebrienot Alūksnes ezerā, no 1. maija līdz 31. maijam. Varbūt kļūdos un ALJA nespēja pieņemt MOSP vairākuma viedokli.

Tāpēc tāds jautājums, kāds ir iemesls kāpēc Akmens_viesis melo?
22.janvāris 2018, 12:18 | links
 
Sabiedrības daļa ir izrādījusi interesi, kā izmantot ir VVD pārziņā. ASV ir brīvprātīgie šerifa palīgi un no tā neviens nav nomiris.

Marfim, 22.janvāris 2018, 00:17


Atslēgas vārds ir "palīgs". Pret PALĪGIEM nekādu iebildumu, brīvprātīgi palīdzēt amatpersonām, atvieglot darbu ar informāciju un fizisku palīdzību ir svētīga lieta.
Tikai nekādu fizisku pārbaužu, protoklolu utt. bez amatpersonas klātbūtnes un viss pinīgās bumbās. Nu nevar vienai privātpersonai dot varu pār otru privātpersonu. Tās robežas nosaka vispārējā likumdošana, kādi ir pilsoņa pienākumi un tiesības redzot nozieguma izdarīšanu. Jebkuram ir tiesības aizrādīt, fiksēt faktus un savādāk traucēt nozieguma izdarīšanai, tam pagonus un apliecību nevajag, zināmu drosmi un pilsonisko paziņu gan.
22.janvāris 2018, 12:11 | links
 
Emka, domāju arī tavā video redzamo vietu pa 80% atradu. Tās Swensonu "Hemligejokkes" ir baigi labās! :D

Noris, 22.janvāris 2018, 11:47


Attiecībā par šo man ir skaidrs reģions ar lielāko pilsētu tuvumā, bet pats zini, ka rajons ir gana liels, lai tā konkrēti upi saprastu... tā kā teiktu- man ir 50% skaidrības :)
22.janvāris 2018, 12:05 | links
 
Labrīt, bet ko man darīt, ja cilvēks raksta šeit un citās interneta vietnēs palagus, kur apmēram 90% par mani un biedrībām un sabiedriskajiem teiktais neatbilst patiesībai?

Reizēm iebilstu, piedodiet. Pamazām plašāka publika sāk saprast, ka tas ir iezāģējis visiem makšķerniekiem.

Tā arī nesapratu, vai kāds no CR lamātājiem spēj sakarīgi iekomentēt domu, ka Latvijā liels procents paturēto zivju iet bojā bezjēdzīgi un nemaz netiek līdz pannai vai kaķim. Tāds aspekts apspriests netika, bet par to ir vērts padomāt.

Akmens_Viesis, 22.janvāris 2018, 11:16


A nevienam neinteresē , cik un kāpēc aiziet bojā !
Ķer un atlaid , interesē tikai paslavēt sevi par atlaistajam zivtiņām , un noliegt ka zivīm tiek nodarits ļaunums !
Gaļiniekiem skrobe par sačakaretajam zivīm !
Un nevienā frontes pusē, neviena mēģinājuma iet uz kompromisu !
Sūdu mētāšana un cīņa ar sekām !
Makšķernieks ir makšķernieks arī Kanādā un Somijā ! Problēma nav makšķernieku kvalitāte , bet gan kvantitāte !
Un varbūt jāsāk ar to !
22.janvāris 2018, 12:02 | links
 
Emka, domāju arī tavā video redzamo vietu pa 80% atradu. Tās Swensonu "Hemligejokkes" ir baigi labās! :D
22.janvāris 2018, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager