ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Labrīt, bet ko man darīt, ja cilvēks raksta šeit un citās interneta vietnēs palagus, kur apmēram 90% par mani un biedrībām un sabiedriskajiem teiktais neatbilst patiesībai?

Reizēm iebilstu, piedodiet. Pamazām plašāka publika sāk saprast, ka tas ir iezāģējis visiem makšķerniekiem.

Tā arī nesapratu, vai kāds no CR lamātājiem spēj sakarīgi iekomentēt domu, ka Latvijā liels procents paturēto zivju iet bojā bezjēdzīgi un nemaz netiek līdz pannai vai kaķim. Tāds aspekts apspriests netika, bet par to ir vērts padomāt.
22.janvāris 2018, 11:16 | links
 
Šis arī ir labs un man krietni tuvāks :)

[youtube]https://youtu.be/tv8w--8-jtM[youtube]
22.janvāris 2018, 11:12 | links
 
plesigais [22.01.18]: Palasiju un nezinu , raudāt vai smieties !
Itkā sadaļa par , ķer un atlaid ! Bet mērīšanas ar kraniņiem un sūdu mētāšana , apbrīnojama !
Pat inspektoru vidū !
Un kā nosaukt to, ko tu biji pa dzērumu sadzejojis? :)
Pašam liekās, ka esi normāls?
22.janvāris 2018, 11:06 | links
 
Palasiju un nezinu , raudāt vai smieties !
Itkā sadaļa par , ķer un atlaid ! Bet mērīšanas ar kraniņiem un sūdu mētāšana , apbrīnojama !
Pat inspektoru vidū !
22.janvāris 2018, 10:55 | links
 
Izskatās ka daži raksta, bet pārējie troļļo, agonē, melo utt. Iznāk tāds nepareizo makšķernieku portāls, kuros daži cenšas gaismu ienest. Gandrīz apraudājos.

Marfim, 22.janvāris 2018, 09:58

Tieši tā - kakāt izskaties, ka māki, bet vai dibenu noslaucīt ari proti?
22.janvāris 2018, 10:41 | links
 
Sulla, labs video. Arī pie mums jūnijā viendienīšu laikā viss notiek! Pagājušā gadā uz līdzigu zivju aktivitāti trāpīju reizes 3, arī zivju izmērs atsevišķās vietās priecē. Arī esi pievērsies mušai?:D Es spiningu neesmu rokā turējis jau gadus 15. :)

Noris, 22.janvāris 2018, 08:54


Tiešām viens no kvalitatīvākiem video...
Starp citu, atradu to upi, kur tas filmēts ;)
22.janvāris 2018, 10:39 | links
 
Arī tas,ko Jūs abi ar Akmentiņu darat,mūs saulītē neizvedīs!
22.janvāris 2018, 10:17 | links
 
Tev vecīt jāiet uz MRK forumu,tur vairāk pareizie tusē.

sermuksis, 22.janvāris 2018, 10:09


Man atkal teica ka jāiet uz MOSP forumu, tur īstie makšķernieki uzturas, tur arī vajagot visus jautājumus uzdot.
22.janvāris 2018, 10:12 | links
 
Tev vecīt jāiet uz MRK forumu,tur vairāk pareizie tusē.
22.janvāris 2018, 10:09 | links
 
Izskatās ka daži raksta, bet pārējie troļļo, agonē, melo utt. Iznāk tāds nepareizo makšķernieku portāls, kuros daži cenšas gaismu ienest. Gandrīz apraudājos.
22.janvāris 2018, 09:58 | links
 
Sulla, labs video. Arī pie mums jūnijā viendienīšu laikā viss notiek! Pagājušā gadā uz līdzigu zivju aktivitāti trāpīju reizes 3, arī zivju izmērs atsevišķās vietās priecē. Arī esi pievērsies mušai?:D Es spiningu neesmu rokā turējis jau gadus 15. :)
22.janvāris 2018, 08:54 | links
 
Nezinu, neprotu noformulēt kas tas ir, bet tā nu ir nodarbe, kas nekad neapnīk un nepiegriežas. Pat seksā pēc gadiem 3-4 prasās kā jauna, kaut uz laiku. Bet šitas vienmēr kā pirmoreiz. Nu vēl literatūra, bet arī nav tas.
22.janvāris 2018, 02:29 | links
 
Atkal garlaicīgs trollings beztēmā..
Bet visiem skaistu upju, dabas un copes cienītājiem "Trout Heaven" 2. daļa.
p.s. mobilajos gan neiesaku skatīt, tikai uz kārtīga izmēra monitora + labas skandas vai ausis, jo video uzņemts ļoti kaifīgā kvalitātē.
22.janvāris 2018, 01:23 | links
 
VVD pilnvarotā persona = SVI. Attiecībā uz pilnvarojuma apmēru, likumos būs izmaiņas, tāpēc diskusija dotajā brīdī ir lieka. No otras puses, tas, kas nemainās ir sadarbības iespējas. Vienā vietā, tās ir papildus acis, rokas, citā "kaut kādi" par kuriem nekas nav zināms. Izstrādāt vienotu pieeju, nesanāca ... saprotams kādam atkal visi citi vainīgi :)

Marfim, 21.janvāris 2018, 23:54

Neesmu nekad slēpis, ka es esmu pret SVI. Tas ir plāksteris mironim, kas tikai atvieglo valstij slikti nodrošināt savas pamata funkcijas. Ja SVI būtu vismaz kā pašvaldības pilnvarotā persona ar amatu, darba llieku, pienākumiem un atalgojumu, tad vēl varbūt, bet ja tas ir brīvprātīgais darbs ar paša SVI brīvi noteiktu apjomu un laiku, bez līgumiem un atbildības, tad tas ir marazms.

zaraza, 22.janvāris 2018, 00:08


Sabiedrības daļa ir izrādījusi interesi, kā izmantot ir VVD pārziņā. ASV ir brīvprātīgie šerifa palīgi un no tā neviens nav nomiris.
22.janvāris 2018, 00:17 | links
 
VVD pilnvarotā persona = SVI. Attiecībā uz pilnvarojuma apmēru, likumos būs izmaiņas, tāpēc diskusija dotajā brīdī ir lieka. No otras puses, tas, kas nemainās ir sadarbības iespējas. Vienā vietā, tās ir papildus acis, rokas, citā "kaut kādi" par kuriem nekas nav zināms. Izstrādāt vienotu pieeju, nesanāca ... saprotams kādam atkal visi citi vainīgi :)

Marfim, 21.janvāris 2018, 23:54


Neesmu nekad slēpis, ka es esmu pret SVI. Tas ir plāksteris mironim, kas tikai atvieglo valstij slikti nodrošināt savas pamata funkcijas. Ja SVI būtu vismaz kā pašvaldības pilnvarotā persona ar amatu, darba llieku, pienākumiem un atalgojumu, tad vēl varbūt, bet ja tas ir brīvprātīgais darbs ar paša SVI brīvi noteiktu apjomu un laiku, bez līgumiem un atbildības, tad tas ir marazms.
22.janvāris 2018, 00:08 | links
 
zaraza [22.01.18]: Ja tie apsargi bus tadi ka superneto ..vinji tak man nenokjertu ...:)))

Floksis76, 21.janvāris 2018, 23:51

Arī tāds kā "Superneto" ir spējīgs piespiest pogu un izsaukt operatīvo grupu, kura jau vairs nebūs pensionāri un tuklas dāmas, bet gan trenēti un bruņoti veči. Dažiem kantoriem ir tāda "nelaba" reputācija, ka brīžiem pietiek uzlīmēt uzlīmi "apsargā X", lai jau daudzi nelīstu :)

Bet nu tas jau viss filosofija, nav tā un nebūs.
Protams nebus,driz tik negeri te bus un 100merkakji saima..jo ja sita pienjems visadus stubus likumus neka te nebus
22.janvāris 2018, 00:04 | links
 
Gadijuma jums tie grupejumi nau pa daudz liekie ir jaatlaiz no darba jauztaisa viena neatkariga kartiga zinosa valsts atbalstita grupa un vis.lai nau jaedas vienam tas otram ta visi kko grib iesnjaukt savas intereses un tt..
22.janvāris 2018, 00:01 | links
 
Ja tie apsargi bus tadi ka superneto ..vinji tak man nenokjertu ...:)))

Floksis76, 21.janvāris 2018, 23:51


Arī tāds kā "Superneto" ir spējīgs piespiest pogu un izsaukt operatīvo grupu, kura jau vairs nebūs pensionāri un tuklas dāmas, bet gan trenēti un bruņoti veči. Dažiem kantoriem ir tāda "nelaba" reputācija, ka brīžiem pietiek uzlīmēt uzlīmi "apsargā X", lai jau daudzi nelīstu :)

Bet nu tas jau viss filosofija, nav tā un nebūs.
22.janvāris 2018, 00:01 | links
 
Tās kungs laikam ir tavas problēmas.Nezvai Tu esi godājams un diplomēts šīs problēmas pārzinātājs.Pa manam esi vienkārš trollis , algots.
21.janvāris 2018, 23:55 | links
 
Par vvd:
birokrāts jebkurā gadijumā ir ērti iekārtojies cilvēks .Viņš plāno savu dzīvi bez stresa.Jūrmalas ugunsgrēks un riepas starta ielā ir tā paša dienesta atbildība.Kāpēc kāds domā ka šie būs īsti reindžeri?Tie visi ir tupi klerki.

Kirsis6666, 21.janvāris 2018, 23:19

Lai kādi viņi būtu, bet viņi ir legāli un pilnvaroti. A strādāt protams, neviens neraujas... Bet tādi ir visi, te nu tikai spārdīt un spārdīt no sabiedrības puses, jo par savu silto vietu tomēr baidās. Vienmēr ir ērta otmazka, ka nav naudas un cilvēku. Bet realitātē , ja pēkšņi, to naudu un cilvēkus iedotu, tad būtu šoks - bļin, vairs nav otmazku kāpēc savas funkcijas slikti pildam. Tagad var ķekša pēc parādīt, ka ir tādi SI, tipa kaut ko dara, bet tas ir sviests. Ja valsts netiek galā un vajag piesaistīt privātos, tad tas jādara savādāk - konkurss uz LV ūdeņu kontroles nodrošināšanu, izskatam piedāvājumus (reāli visdrizāk apsardzes kompānijas varētu nodrošināt), kas iedod izdevīgāko ar to arī slēdzam līgumu, nosakam tiesības un pienākumus, dodam pilnvaras, maksājam par professionālu pakalpojumu.

zaraza, 21.janvāris 2018, 23:37


VVD pilnvarotā persona = SVI. Attiecībā uz pilnvarojuma apmēru, likumos būs izmaiņas, tāpēc diskusija dotajā brīdī ir lieka. No otras puses, tas, kas nemainās ir sadarbības iespējas. Vienā vietā, tās ir papildus acis, rokas, citā "kaut kādi" par kuriem nekas nav zināms. Izstrādāt vienotu pieeju, nesanāca ... saprotams kādam atkal visi citi vainīgi :)
21.janvāris 2018, 23:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager