ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Interesanti ar ko cenšos, uzkurināt skandālu? Tu uzraksti cilvēkus aizvainojošu komentāru, es uz to norādu un vainīgs sanāku es :)

Ja jau esi sadalījis, tad varbūt uzraksti, kuri šeit ir C&R pārstāvji, savādāk man vēl aizvien piemēram tas šķiet neskaidrs un ir aizdomas, ka dēļ dažām personām un muļķīga pārpratuma pēc, iespējams dēļ informācijas nepietiekamības, viens otru ir pārpratuši cilvēki, kuriem dzīvē, izrunājoties, vienam attiecībā uz otru nebūtu ko pārmest vai iebilst.

Tu esi pārliecināts ... labs arguments, pats nesen rakstīji, ka kurš tur bija pārliecināts ka dēļ eholotēm zivis mazāk nārsto, mazāk auglīgas vai pavisam atsakās vairoties (neatceros precīzi).

Par to jāatatbild tiem, kuri nonievā. Sanāk piekritēji var brīvi mesties virsū ar cieņu aizkarošiem komentāriem portālos, taisīt video, kuros noliek tās sacensības, kur rezultātus apkopo, lomu uzrādot un attiecībā uz uzvarētāju autoram negriboties to intervēt. Tas ir atkal, tas kurš gānās uz visiem ir labais, bet tas, kurš uz to norāda sliktais, vainīgais par visu jāatbild.

Kur ir tā izglītošana?!! Zem mēra kāds paturot ... saprotu, noziegums Nr.1, tikai dīvaini, kāpēc zvejnieku piezveja tevi īpaši nesatrauc?

Redzi, kā sanāk, lai rakstītu, ka es neko neesmu paveicis kā sabiedriskais, Tev ir jāzina, ko esmu paveicis, tas Tev zināms nav, tāpēc tas, ko raksti ir primitīvi meli, kurus skandini n-tos gadus, jo tā tev liekas. Līdzīgi ir ar to, ka esot citus nomelnojis, bez pamata atkārto kā beigta plate, ar ko kā, kad un kāpēc tā arī neuzrakstot.
Es kaut kur esmu rakstījis, ka es personīgi ko būtisku nēģu lietā esmu paveicis, es rakstīju, ka ar Arvis nebija vienīgais, un tās ir pierādāmas lietas, atšķirībā no Taviem tukšajiem apgalvojumiem un savas nozīmības pārspīlēšanu ... ar deputātiem esot runājis, ar to Tu vari atstāt iespaidu uz pamuļķiem, nevienam nav liegts ar deputātiem runāt, jautājums - kāds ir rezultāts?
Skatos jauna pasaka, makšķerniekiem reāli izdevīgākus noteikumus punktus kāds centies apkarot vai sagrozīt tikai tāpēc ka tie no MOSP, sāksim ar to ka MOSP priekšlikumus neviens un nekad nav redzējis, jābeidz diemžēl ar to, ka vispārinātu apgalvojumu, bez pamatojuma un konkrētības, nekā savādāk, kā cieņu aizskarošus melus uztvert nevar. Konkretizē kuru bija tie izcilie MOSP punkti un kur var ar MOSP priekšlikumiem iepazīties, kur var atrast tos ģeniālos noteikumus MOSP gaumē?
Esot dezinformējis izmantojot dažādus segvārdus – vieni cilvēki maina lietotāja vārdus, citi nē, Tu no tā centies uzpūst sensāciju, kāpēc? Dezinformējis ir primitīvs apmelojums bez pamatojuma, kā vairums no Akmens_viesis rakstītā.
Vari paskaidrot, kāpēc man kā privātpersonai kaut kas jāsniedz padomei vai kāpēc lai kāda biedrība, kura nav padomes interešu grupā kaut ko tai sniegtu, ja padome pati skaidru un gaiši nolēma, ka tos, kuri nav padomes interešu grupā pie normatīvo aktu izstrādes nepielaist. Tāds pats bija MOSP lēmums. Atmiņa laika īsa. Tas, ka padome izgāzās un noderēs, tam, lai makšķernieki nevarētu tikt virzīt sev izdevīgas pārmaiņas, bija skaidrs iepriekš un tagad tikai apstiprinājās.

Saprotu ka arvien mazāk ko loģisku vari uzrakstīt, ilūzija jūk, realitāti grūti pieņemt, ka pats esi traucēklis un trollis apskaidrību centies apkarot, taisnību pateikt kauns, jo tad pazudīs Akmens_viesis pēdējais sekotāju pulciņš, grūti Tev, bet pats šo melu un viltus ceļu izvēlējies, neviens Tev nelika makšķernieku vietā biznesu izvēlēties. Vienīgais žēl ka neapzinies, laiks neizbēgami tāpat parādīs kas ir kas un tavi sacerējumi vairāk nelīdzēs, varēji ietaupīt laiku, no otras puses arī garākais ceļš nav slikts.

p.s. Usmā ir tiešām labi panākumi, jo pārāk tālu esi no Usmas un ietekmēt tur lietas nespēj.
21.janvāris 2018, 17:31 | links
 
Jā,Igor! Mani vēl viena lieta urda-autoceļu,un ne tikai,apstrāde ar sāli. Speci pateiks vai tas ir tīrs NaCl vai dažādu ķīmisku elementu maisījums. Desmitiem tk.tonnas sezonā izlieto Latvijas autoceļiem un,domāju,bez ietekmes uz apkārtējo vidi?
21.janvāris 2018, 17:24 | links
 
Sulla, video labs ... tikai vai tiešām šķiet ka šī vieta ir Foreļu paradīze? Es teiktu ka šī vieta drīzāk ir makšķernieka paradīze. Štrunts par to, ka filmēšanas nolūkos zivi ņem ar roku un ceļ ārā no ūdens. Bet ir jautājums.
Cik saprotu esi apmeklējis ļoti daudz Latvijas upju, ja kļūdos, tad nepievērs jautājumiem uzmanību.
1. 80' beigās foreles varēja ķert arī uz tārpu un loma mērs un limits bija pavisam savādāks. Laiks iet un noteikumi nonākuši līdz tam ka tikai ar mākslīgo ēsmu, ne vairāk par vienu un ne mazāku par 35 cm. ... cerams jautājumu jau saprati - kur ir foreļu pārbagātība mūsu upēs?
2. Kas pa to laiku, kamēr apmeklē upes, ir mainījises?

Marfim, 21.janvāris 2018, 15:30

Kopš tiem laikiem ir daudz pārmaiņu! Bebrs no aizsargājama dzīvnieka kļuvis par nelimitētu dzīvnieku. 80tajos praktiski tika pabeigta plānveida meliorācija, kuras sekas izjūtam šodien un izjutīsim vēl ilgi, ilgi! Sākoties otrās brīvvalsts laikam, tika mērķtiecīgi izzāģētas upmalas, kuras tagad pārvērtušās par baltalkšņu audzēm! Atjaunoti un uzbūvēti no jauna virs 250 HESiem|! Foreļu tīkotāji ir pieckāršojušies, līdz ar to arī nelikumību pie ūdeņiem ir daudz vairāk! Var turpināt un turpināt....
21.janvāris 2018, 16:50 | links
 
Sabiedriskie inspektori!!!
Murgs! Družiņņiki!
Raksti peršas,dari to,kas jādara,tik beidz tēlot pareizo mērkaķi!
Jāsaprot reiz,ka katram jāpilda savi pienākumi.Ārsts dakterē,drēbnieks šuj utt.,bet par kārtību dabā rūpējas izglītoti VVD inspektori!
Tavs uzdevums-čakli strādāt un maksāt nodokļus!
21.janvāris 2018, 16:41 | links
 
Akmens_viesi, ja nemaldos. Sulla ir lielāka pieredze un, iespējams, var pateikt ko vairāk par to, ko zina visi, bez tevis pievienotās reklāmas.

Par to, ka nav kam ieviest, vari pateikties sev, MOSP utt. Tā vietā, lai pārskatītu LM sistēmu un finansējuma avotus n-tos gadus to vien esi darījis kā ganījies uz tiem, kuri vēlas to izdarīt un bremzējis pozitīvas pārmaiņas šajā jomā, to dažu vietu vārdā, kur LM dažādu apstākļu iespaidā ir izdevīga arī ekonomiski.
Esošās LM sistēmas ieviešanai vairumā vietu nav nekāda ekonomiskā pamatojuma, bez tā vairumā vietu tāda arī nebūs nekad. Tajā pašā laikā licence, biļete, atļauja var saukt, kā grib ir vienīgais instruments, lai risinātu virkni jautājumu.

Tā, kā rakstot tālāk savas pasakas par citiem, vari turpināt aizsargāt pastāvošo sistēmu, to dažu vārdā, kam tā ir izdevīga un kuri baidās pārmaiņas.
21.janvāris 2018, 16:23 | links
 
Tā ir tava agresīvā interpretācija, Marfim, cenšoties uzkurināt kaut kādu skandālu. Mēs te salīdzinoši korekti runājam.

Es rakstīju tiem, kas te apsaukā CR pārstāvjus.

Jo esmu pārliecināts, ka ļoti liels proccents noķerto zivju Latvijā nomirst velti un nemaz netiek apēstas. Visi tie saulē sakaltušie asarīši, ja nu ķersies vēl. Visi tie neatlaistie zemmēri "jo pirmo zivi atlaist esot māņticība". Par to ir jāatbild tiem kas CR principu nonievā, nevis apgūst, kā to darīt pareizi, lai tā sauktās "ēnas puses" mazinātos.

Kasīties esi meistars, bet

- neesi būtisku neko paveicis kā sabiedriskais inspektors, bet citus nomelnot esi centies.
- neesi būtiski neesi paveicis murdu skandāla sakarā, bet esi gudrojis leģendas, ko it kā darot / nedarot citi, esmu pat ar deputātiem vairākiem runājis un centies šo problēmu ietekmēt makšķernieku interesēs.
- makšķerniekiem reāli izdevīgākus noteikumu punktus esi centies apkarot vai sagrozīt to uztveri, tikai tāpēc, ka to virzīja MOSP.
- esi nodarījis vairāk slikta nekā laba, dezinformējot makšķerniekus, izmantojot dažādus segvārdus.
- neesi iesniedzis nevienu pieteikumu, ko izskatīt esošajai padomei, bet gana bieži esi izteicies, ka tā neko nedarot.

Tāpēc nebrīnies, ka bieži tev neatbildu. Nav vērts tevi lasīt, tas ir tāpat kā lasīt jebkuru citu trolli. Es labāk tikmēr padarīšu ko sakarīgāku, piemēram Usmas tēmā ir tīri labi panākumi, neskatoties uz tavu ņirgāšanos. utt utt utt.
21.janvāris 2018, 16:18 | links
 
Akmens_viesi,

No tava iepriekšējā komentāra uzzināju, ka tie kuri norāda uz C&R ēnas pusēm ir agresīvi C&R aprējēji, kuriem par gaļinieka uzvedību - pirksti acīs un smacēšana plastmasas maisiņos, vajag nokaunēties.

Savukārt nokaunēšanās iemesls ir tāds, ka labs atlaidējs prot labi paturēt, to vienu zivi gadā.
(prieks ka visiem esi izstāvējis klāt)

Tiem kuri saredz C&R arī ēnas puses - ja redziet pie ūdeņiem kādu ar garšvielām, foliju un kabatās pieplūktas nātres, uzreiz sākat kaunēties, jo tas ir labs paturētājs, izgājis savu vienīgo zivi gadā paturēt.

Saprotu ka argumenti šajā diskusijā sen ir lieki, notiek cīņa kurš skaistās vien otru aptaisī....

Nesaprotu ko darīt tiem, kuri patur, agresīvi nekomentē bildes pēc kurām rakstīts ka loms tika atbrīvots un sava loma acīs pirkstus nebaksta, plastmasas maisos lomu neliek un apzinās C&R ēnas puses?
21.janvāris 2018, 16:06 | links
 
1 zivs lomā atbilst resursa stāvoklim.

Ūdens kļuvis mazāks un siltāks, baltais sapals spiež laukā strauta foreli. varbūt šā gada lietavas ko uzlabos.

Dažās vietās varētu paturēt vairāk, kur pavairo un pieskata, bet tad resurss jādala ar licenci, tikai to nav, kam ieviest. Jo nekāda milzu peļņa tur nav gaidāma. Tautas tracināšanai var iedomāties, ka ir, bet nav.
21.janvāris 2018, 15:51 | links
 
Sulla, video labs ... tikai vai tiešām šķiet ka šī vieta ir Foreļu paradīze? Es teiktu ka šī vieta drīzāk ir makšķernieka paradīze. Štrunts par to, ka filmēšanas nolūkos zivi ņem ar roku un ceļ ārā no ūdens. Bet ir jautājums.
Cik saprotu esi apmeklējis ļoti daudz Latvijas upju, ja kļūdos, tad nepievērs jautājumiem uzmanību.
1. 80' beigās foreles varēja ķert arī uz tārpu un loma mērs un limits bija pavisam savādāks. Laiks iet un noteikumi nonākuši līdz tam ka tikai ar mākslīgo ēsmu, ne vairāk par vienu un ne mazāku par 35 cm. ... cerams jautājumu jau saprati - kur ir foreļu pārbagātība mūsu upēs?
2. Kas pa to laiku, kamēr apmeklē upes, ir mainījises?
21.janvāris 2018, 15:30 | links
 
Tā ir, vienīgais - apēsta zivs arī nav slikti.
Paēdis cilvēks nestreiko, piemēram.
Daudziem tas tiešām ir svarīgi, ka ir arī tāda iespēja paēst.

Tikai jāatceras, ka arī paturēšana var būt dažāda. Un te nu ir simts iespēju daiļrunīgi izpausties par gaļinieku uzvedību - pirksti acīs, smacēšana plastmasas maisiņos (padarot zivi daudz negaršīgāku, ieriebjot pašam sev), nu, variantu ir daudz, lai CR agresīvajiem aprējējiem būtu iemesls nokaunēties.

Jo labs atlaidējs prot arī labi paturēt. To vienu zivi gadā, ko varbūt sadomāju paturēt, būs man i garšviela viegla līdz, i follija, i kādu nātri pieplūkt nav slinkums :))

Besieties nu tālāk :)
21.janvāris 2018, 10:45 | links
 
Lai atgrieztos pie tēmas - izdarīt pieņēmumu, ka C&R atbalstītājs atrodas uz ūdeņiem biežāk un ilgāku laiku un noķer n-reizes vairāk zivju nezin vai būs prātīgi. Cilvēks,kurš nolēmis pieturēties C&R ir tam attiecīgi sagatavojies, tādēļ izdzīvošanas % manuprāt būs augstāks(arī starp pēc likuma atlaižamiem zemmēriem). C&R atbalstītājs nepieprasa MN izmaiņas. Tātad ir apēsta zivs un atlaista zivs - kas sabiedrībai kopumā, makšķerniekiem atsevišķi un videi ir labāk?
21.janvāris 2018, 10:30 | links
 
Nezin vai tādam, kas vairākkārt pieķerts kauna lietās, būtu kāda morāla tiesība jelko pieprasīt. Cilvēks, kam pēc paša apgalvojumiem foreles neinteresē, tomēr izsaka kategoriskus apgalvojumus. Neviens, pie pilna prāta esošs, taču neiet karpu forumā un nesāk nezin ko pieprasīt. Izskaidrojums manuprāt ir gauži vienkāršs - personāža tekstiem ir mērķis provocēt konfliktu, kurā piedaloties personāžs gūst normālam cilvēkam nesaprotamu baudu. Tāpēc piedāvāju šo personu ignorēt.
21.janvāris 2018, 10:15 | links
 
Mazo asarīšu mocītājiem nav iespējams vārdos izskaidrot (un arī veltīgi, tāpat nesapratīs) foreļcopes burvību, lai runā video, viens no talantīgākajiem darbiem par šo tēmu :


Sulla, 21.janvāris 2018, 01:08


Skaisti , ideāli !
Paldies Sulla ! Video ideāli vizualizē manu stastiņu !
Foreles izmisigo cīņu par izdzīvošanu , un makšķernieka alkatību ! Vēlmi uz citas radības sāpēm gūt sev morālo baudījumu ! Upes klusumu , tīrību , mieru un cilvēka necilvēcīgumu ! Zivs skaistumu un cilvēka vēlmi uzspiest viedokli ka cilvēks ir dabas kronis ! Un var darīt visu ko vēlas !
P/S es nesaku ka ķer un atlaid ir labi vai slikti ! Neceņšos kādu lamat vai noniecinat ! Redzu to ko redzu un mēģinu parādīt citiem !
P/ SS vēlreiz aicinu , izsaki savu redzējumu , nevis centies nomelnot citus !
21.janvāris 2018, 09:37 | links
 
 
Pat feisbuka nevar caļi ielikt bildes kad uzrodas tur kads asinjainais c&r un uzjunda asinis kad redz vaidzetu atlaist...labi ka tadu i mazakuma bet nee spirinas ka tarps uz akja
21.janvāris 2018, 08:02 | links
 
Labi rit atkal uz copi..jaiet sieva apmierinat lai rit nau uz zivim jaizliek un jaapmierina..lai var panjemt uz maju nevis bezspeka apmierinoties jaatlaiz..

Floksis76, 21.janvāris 2018, 00:38

Apnika būt par margerīti? Cik tu esi paredzams!!!
21.janvāris 2018, 06:29 | links
 
Nez vai tas video ir izcils:Vecis medī foreles,turklāt režisors ir izgriezis jeb koriģējis daudzu noķerto foreļu izņemšanu no ūdens.Ak jā ir arī operātors.14jā droni bija bērna autiņos.Bet ne par to ir stāsts.
Margeri izbanoja,bet Domātājs drusku pēc tam ievietoja savu viedokli par šo tēmu.Teksts ir pazudis,tad laikam šoreiz forelistu c&r spalvainā roka ir darijusi savu mello darbu.
P.S.Jūs to zivi uz kādu laiku nevarat likt mierā.?
21.janvāris 2018, 01:46 | links
 
Sulla [21.01.18]: Mazo asarīšu mocītājiem nav iespējams vārdos izskaidrot (un arī veltīgi, tāpat nesapratīs) foreļcopes burvību, lai runā video, viens no talantīgākajiem darbiem par šo tēmu :
Tu tik te lej citu acis..reali tu trakaks par uudru..moci visas silta udeni lai izmirst..un atkal vesa nonjem no ligzdam..ritigs perversais vecits
21.janvāris 2018, 01:32 | links
 
Mazo asarīšu mocītājiem nav iespējams vārdos izskaidrot (un arī veltīgi, tāpat nesapratīs) foreļcopes burvību, lai runā video, viens no talantīgākajiem darbiem par šo tēmu :
21.janvāris 2018, 01:08 | links
 
Es ķeru tikai zušus. Uz mušu. Kā pieķerās, tā somā iekšā. A citas zivis man negaršo. Un vaļā es laižu aiz cilvēkmīlestības. Lai nabaga sērdieņiem, bada mocītiem, arī kas paliek noķeršanai.
21.janvāris 2018, 00:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager