ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
P.S. Ko teiksi mērkaķa pakaļa un līdzīgi domājošie?
19.janvāris 2018, 22:14 | links
 
Opā!-krumujancis :
to POMMERS

Ironiju sapratu, tie Makšķerēšanas Noteikumi ir tik neganti skarbi pieņemti, taču šajā copes sezonā no 1.maija sākot ir bijušas tādas dienas, ka tikai ar tačku varētu nokļūt līdz a/m kopā ar zivīm, panest tāpat - tas nebūtu reāli. Bija jāatlaiž - neko darīt! Pat žēl nebija, jo laiks bija vairāk nekā skaisti pavadīts.
19.janvāris 2018, 22:13 | links
 
Nevaig zivi nekjer
19.janvāris 2018, 22:10 | links
 
eMKa [19.01.18]: Klau, Tvaika ielā nav kāda brīvlaišana notikusi?
Īpaši iespārdīja plēsīgā eseja :D
To varētu papildināt vai nedaudz izmainīt... teiksim tā: "Taču lašu mammai nav laika pētīt , arī acis nepieradušas pie gaismas neļauj saskatīt triumfu uzvarētāja izvalbītājas acīs ! Ciņa pēc ūdens malka , skābekļa , atņem pēdējos spēkus ! " ... NOGALINI ATRAK, NEMOKI... Uzvarētāja izvalbītajās acīs jau gozējas uz galda likta lašu mammas miesa, ar kartupelīšiem un glāzi alus, kas pārmaiņas pēc būs baudāma šādi, jo bamslis tak neiederas pie tik cēlas zivs... mājinieku sajūsma par sagādnieka veiksmi izvalbītās acis pārvērš smaidā, kas apliecina- esmu vecis, varu sagādāt pārtiku...
Lašu mammai nav ilgi jālūdzas, jo pār tās galvu pārveļas viens sitiens aiz otra, apdullusi, šķiet, ka ir mirusi... tomēr vēl pēdējie mirkļi saistās ar Maximas polietilēna kules aizlīmētām acīm, vēl pēdējām muskuļu kustībām...
Lašu mammas dvēselīte vēl nedaudz paklīst virs galda, kur veiksmīgais ķērājs ģimenos lokā, stumj aiz vaiga kārtējo miesas gabalu, izbaudot visas saimes apbrīnu un atzinību.
:D
Sita jau ir murgosana,bet orgjinalteksts bij tiedi laika.lai jusu stulbo c&r domasanu noliktu pie vietas
19.janvāris 2018, 22:10 | links
 
Klau, Tvaika ielā nav kāda brīvlaišana notikusi?
Īpaši iespārdīja plēsīgā eseja :D
To varētu papildināt vai nedaudz izmainīt... teiksim tā: "Taču lašu mammai nav laika pētīt , arī acis nepieradušas pie gaismas neļauj saskatīt triumfu uzvarētāja izvalbītājas acīs ! Ciņa pēc ūdens malka , skābekļa , atņem pēdējos spēkus ! " ... NOGALINI ATRAK, NEMOKI... Uzvarētāja izvalbītajās acīs jau gozējas uz galda likta lašu mammas miesa, ar kartupelīšiem un glāzi alus, kas pārmaiņas pēc būs baudāma šādi, jo bamslis tak neiederas pie tik cēlas zivs... mājinieku sajūsma par sagādnieka veiksmi izvalbītās acis pārvērš smaidā, kas apliecina- esmu vecis, varu sagādāt pārtiku...
Lašu mammai nav ilgi jālūdzas, jo pār tās galvu pārveļas viens sitiens aiz otra, apdullusi, šķiet, ka ir mirusi... tomēr vēl pēdējie mirkļi saistās ar Maximas polietilēna kules aizlīmētām acīm, vēl pēdējām muskuļu kustībām...
Lašu mammas dvēselīte vēl nedaudz paklīst virs galda, kur veiksmīgais ķērājs ģimenos lokā, stumj aiz vaiga kārtējo miesas gabalu, izbaudot visas saimes apbrīnu un atzinību.
:D
19.janvāris 2018, 22:06 | links
 
Eh idejas vārdā un lai beidzot tiktu vaļā no šitā uzmācīgā aprobežotā tipa varētu pat piekrist plēsoņas aicinājumam, tik tad būs abiem jāpiedalās. Es saprotams ļaušu sevi pavazāt mono auklā ar kādu arī copēju raibos (tomēr rāvienus vairāk amortizēs), bezatskabargu āķis lūpā. Un ne jau ūdenī, zivs tur ir savā stihijā kad to velkam klāt, tātad es kādā pļavā. Es izturēšu tās dažas minūtes, tad ļaušu sevi nobildēt un palaist vaļā. Tas vai man lūpas pušumā iemetīsies gangrēna, vai nomiršu no spēka izsīkuma lai paliek manā ziņā. Bet plēsoņam gan likšu tā padziļāk ierīt ko gardu, kādu desas šķēli un tik tad piecirtīšu. Kad pievilkšu klāt tad uzkabināšu uz lielāku āķi (kukanu), paturēšu uz tā vairākas stundas un tad saprotams nositīšu ar mietu, nu pēc paša vēlēšanās ;) Un saprotams viņa ģimene man pateikts par to lielu paldies, nu ka neatstāju dzīvu.
19.janvāris 2018, 22:02 | links
 
Makatanav [19.01.18]: nesen,kautkur bija raksts par to ,ka zivij var būt pat depresija...un arī to saka zinātne un zinātnieki...

Lai nav tukša muldēšana - kas par zinātniekiem, par kādām zivīm ir runa? Ja tie gadījumā ir slavenie angļu zinātnieki, tad protams jautājumu nav.
Anglu zinatnieks tava izpratne ir tupaks par tevi,lashara..
19.janvāris 2018, 22:02 | links
 
Lai nav tukša muldēšana - kas par zinātniekiem, par kādām zivīm ir runa? Ja tie gadījumā ir slavenie angļu zinātnieki, tad protams jautājumu nav.

Makatanav, 19.janvāris 2018, 21:50[/quote]
nezinu, vai tie ir tie paši slavenie angļu ,par kuriem tu domā...es tam īpaši nepievērsu uzmanību,nelikās svarīgi angļu vai franču...vnk bij tāds raksts...
19.janvāris 2018, 22:00 | links
 
;) Kā tas tupais radījums bez gribēšanas zina ,ka vajag nārstot?Peldēt vienā un tajā pašā laikā pārdesmit[simt] kilometru, rušināt smiltis ,kaut ko sargāt un t.t.?
19.janvāris 2018, 21:53 | links
 
Nu dumi gan izskatās, kad cilvēks spriedelē par lietām, par kurām viņam nav ne mazākās sajēgas. Bioloģijas zinātne(ir, ir tāda) par zivīm saka, ka CNS ir primitīva, tikai refleksi un instinkti. Tad nu viss tas sapņojums gluži velts. Zivs nejūt neko, nav ar ko viņai just. Zivs negrib neko, nav viņai gribēšanas mehānisma.
Jā, ja gribat apbižot muļķus, uz priekšu, viņu tāpat ir par daudz.

;) Kā tas tupais radījums bez gribēšanas zina ,ka vajag nārstot?Peldēt vienā un tajā pašā laikā pārdesmit[simt] kilometru, rušināt smiltis ,kaut ko sargāt un t.t.?

Makatanav, 19.janvāris 2018, 21:37
19.janvāris 2018, 21:51 | links
 
Nu dumi gan izskatās, kad cilvēks spriedelē par lietām, par kurām viņam nav ne mazākās sajēgas. Bioloģijas zinātne(ir, ir tāda) par zivīm saka, ka CNS ir primitīva, tikai refleksi un instinkti. Tad nu viss tas sapņojums gluži velts. Zivs nejūt neko, nav ar ko viņai just. Zivs negrib neko, nav viņai gribēšanas mehānisma.
Jā, ja gribat apbižot muļķus, uz priekšu, viņu tāpat ir par daudz.

Makatanav, 19.janvāris 2018, 21:37


Cik viss primitīvi un vienkārši !
Zivim nesāp , nav jūtu , tikai refleksi !
Nu tadi bezjūtīgi peldoši gaļas gabaliņi !
;)
Tad jau akcija , ķer un atlaid , ir bezjēdzīga !
Un visi kas laiž vaļā un izturas ar cieņu pret " bezjūtīgiem peldošiem gaļas gabaliņiem " ir muļķi ?
Mja , padomijas augstskola , padomijas augstskola !
19.janvāris 2018, 21:51 | links
 
nesen,kautkur bija raksts par to ,ka zivij var būt pat depresija...un arī to saka zinātne un zinātnieki...

Lai nav tukša muldēšana - kas par zinātniekiem, par kādām zivīm ir runa? Ja tie gadījumā ir slavenie angļu zinātnieki, tad protams jautājumu nav.
19.janvāris 2018, 21:50 | links
 
Nu dumi gan izskatās, kad cilvēks spriedelē par lietām, par kurām viņam nav ne mazākās sajēgas. Bioloģijas zinātne(ir, ir tāda) par zivīm saka, ka CNS ir primitīva, tikai refleksi un instinkti. Tad nu viss tas sapņojums gluži velts. Zivs nejūt neko, nav ar ko viņai just. Zivs negrib neko, nav viņai gribēšanas mehānisma.
Jā, ja gribat apbižot muļķus, uz priekšu, viņu tāpat ir par daudz.

Makatanav, 19.janvāris 2018, 21:37

nesen,kautkur bija raksts par to ,ka zivij var būt pat depresija...un arī to saka zinātne un zinātnieki...
19.janvāris 2018, 21:46 | links
 
Esmu copmanis un mednieks, tad nu tā...
Liela daļa mednieki ir gaļinieki tā pat kā copmaņi BET...
Tie kas piekopj selektīvas medības, pirms šauj apskata lopiņu, atšaujam Briežiem - klibos, ar šķībiem ragiem un kkārtīgus trofejniekus...
Perspektīvos nešaujam... Ja nevar saredzēt - gaili nespiežam...
Cūkām tā pat... Gaļai mazos pērnos garšīgos, un ja gafās tad lielo trofeju.. ar pārējiem zvēriem tieši tā pat...
Uzskatu ka ar zivīm arī tā vajadētu, ēšanai piemēram līdakas no 50 līdz 60cm un paturam trofejas virs 10kg lai galvu var izkaltēt
19.janvāris 2018, 21:39 | links
 
Nu dumi gan izskatās, kad cilvēks spriedelē par lietām, par kurām viņam nav ne mazākās sajēgas. Bioloģijas zinātne(ir, ir tāda) par zivīm saka, ka CNS ir primitīva, tikai refleksi un instinkti. Tad nu viss tas sapņojums gluži velts. Zivs nejūt neko, nav ar ko viņai just. Zivs negrib neko, nav viņai gribēšanas mehānisma.
Jā, ja gribat apbižot muļķus, uz priekšu, viņu tāpat ir par daudz.
19.janvāris 2018, 21:37 | links
 
plesigais [19.01.18]: Jēziņ pat karā smagi ievainotos ar norautam kājām glābj un ārstē un dod iespēju dzīvot, neskaitāmi izdzīvo pat pēc šāvieniem galvā. Bet te viens lauku pamuļķis bezatskabargas āķa dūrienu skrimšļainā zivs žoklī salīdzina ar neizbēgamu nāvi :) Nē nu klauns kas klauns!

Sulla, 19.janvāris 2018, 21:09
Gribi ķert kaifu un nedarīt pāri , noperc ūdens drošo fotoaparātu un daivinga komplektu ! Fotogrāfe un liec bildes , es personīgi Tev pateikšu paldies un atbalstišu !
Es ar
19.janvāris 2018, 21:33 | links
 
Jēziņ pat karā smagi ievainotos ar norautam kājām glābj un ārstē un dod iespēju dzīvot, neskaitāmi izdzīvo pat pēc šāvieniem galvā. Bet te viens lauku pamuļķis bezatskabargas āķa dūrienu skrimšļainā zivs žoklī salīdzina ar neizbēgamu nāvi :) Nē nu klauns kas klauns!

Sulla, 19.janvāris 2018, 21:09

Gribi ķert kaifu un nedarīt pāri , noperc ūdens drošo fotoaparātu un daivinga komplektu ! Fotogrāfe un liec bildes , es personīgi Tev pateikšu paldies un atbalstišu !
19.janvāris 2018, 21:29 | links
 
Jēziņ pat karā smagi ievainotos ar norautam kājām glābj un ārstē un dod iespēju dzīvot, neskaitāmi izdzīvo pat pēc šāvieniem galvā. Bet te viens lauku pamuļķis bezatskabargas āķa dūrienu skrimšļainā zivs žoklī salīdzina ar neizbēgamu nāvi :) Nē nu klauns kas klauns!

Sulla, 19.janvāris 2018, 21:09

Ei , man viens trisžuburitis (bezskabargu) mājas mētājas ! Arī pīta aukla 03 atradīsies un kāts ar spoli !
Davai pamēģināsim kā jūtas zivs , uz Tevim ! Nākošvasar !
Daudz nemocišu , pārdesmit metrus zem ūdens ar trisžuburi mutē !
;) !

plesigais, 19.janvāris 2018, 21:22

Vinjam jau aiz p.gala jaaizakje lai uzreiz baudu nokjer:))
19.janvāris 2018, 21:23 | links
 
Jēziņ pat karā smagi ievainotos ar norautam kājām glābj un ārstē un dod iespēju dzīvot, neskaitāmi izdzīvo pat pēc šāvieniem galvā. Bet te viens lauku pamuļķis bezatskabargas āķa dūrienu skrimšļainā zivs žoklī salīdzina ar neizbēgamu nāvi :) Nē nu klauns kas klauns!

Sulla, 19.janvāris 2018, 21:09


Ei , man viens trisžuburitis (bezskabargu) mājas mētājas ! Arī pīta aukla 03 atradīsies un kāts ar spoli !
Davai pamēģināsim kā jūtas zivs , uz Tevim ! Nākošvasar !
Daudz nemocišu , pārdesmit metrus zem ūdens ar trisžuburi mutē !
;) !
19.janvāris 2018, 21:22 | links
 
Sula klauns esi tu..neviens dzivnieks iznjemot c&r nekjer otru lai tik paspeletos un apmierinatu sevi..bet nu ja iznakusi jauna neandertalieshu suga ka sula ar kompanjoniem
19.janvāris 2018, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager