ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Varbūt man ir tāds stulbs priekšlikums,bet:makšķerniekus vulgaris neviens īsti nav aptaujājis ko kas un kā.Tad varbūt kāds no šeit esošajiem pārstāv vai strādā vai var ietekmēt vai ieteikt ,lai studenti veic makšķernieku aptauju kursa darba ietvaros.Augstskolas ta ir visos LV kaktos.
Otrs:
Vazāties gar upēm, lai gūtu adrenalīnu,ir sliktāk nekā to darīt piemēram kazino vai prieka mājā.
Un arguments,ka gar upēm vazājas visā pasaulē neiztur nekādu kritiku.Parasti tā argumentē bezsmadzeņu radijumi vai ar kārtējo trendu pārņemtie ,mazgadīgie "spaidermeni".

Kirsis6666, 14.janvāris 2018, 23:07


Pēdējā aptauja ir bijusi tik sen, ka nav vairs aktuāla.
14.janvāris 2018, 23:14 | links
 
Varbūt man ir tāds stulbs priekšlikums,bet:makšķerniekus vulgaris neviens īsti nav aptaujājis ko kas un kā.Tad varbūt kāds no šeit esošajiem pārstāv vai strādā vai var ietekmēt vai ieteikt ,lai studenti veic makšķernieku aptauju kursa darba ietvaros.Augstskolas ta ir visos LV kaktos.
Otrs:
Vazāties gar upēm, lai gūtu adrenalīnu,ir sliktāk nekā to darīt piemēram kazino vai prieka mājā.
Un arguments,ka gar upēm vazājas visā pasaulē neiztur nekādu kritiku.Parasti tā argumentē bezsmadzeņu radijumi vai ar kārtējo trendu pārņemtie ,mazgadīgie "spaidermeni".

Kirsis6666, 14.janvāris 2018, 23:07


Nu ka, nu ka puis! Pastāsti onkuļam kur tas ļaunums upes adrenalīnā pret kazino labumu? Un pats galvenais - kā tu plāno man to aizliegt?
14.janvāris 2018, 23:12 | links
 
Varbūt man ir tāds stulbs priekšlikums,bet:makšķerniekus vulgaris neviens īsti nav aptaujājis ko kas un kā.Tad varbūt kāds no šeit esošajiem pārstāv vai strādā vai var ietekmēt vai ieteikt ,lai studenti veic makšķernieku aptauju kursa darba ietvaros.Augstskolas ta ir visos LV kaktos.
Otrs:
Vazāties gar upēm, lai gūtu adrenalīnu,ir sliktāk nekā to darīt piemēram kazino vai prieka mājā.
Un arguments,ka gar upēm vazājas visā pasaulē neiztur nekādu kritiku.Parasti tā argumentē bezsmadzeņu radijumi vai ar kārtējo trendu pārņemtie ,mazgadīgie "spaidermeni".
14.janvāris 2018, 23:07 | links
 
Ja jūsu uzruna vai jautājums tiek atstāti bez atbildes, izglītotu ļaužu sabiedrībā to sauc par ignorēšanu. Latviešu valodas svešvārdu vārdnīca būs jums ērts palīgs šajā un līdzīgās situācijās.
14.janvāris 2018, 22:46 | links
 
25. No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:

25.1. no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdens­tilpēs, izņemot makšķerēšanu jūras piekrastes ūdeņos un licencētās makšķerē­šanas nolikumos norādītajās vietās;

Tātad pārējos 10 mēnešus gadā, ja nav ledus, jums copēt no laivas neviens neliedz. :)

urmaas, 14.janvāris 2018, 21:51


Ja nav ledus, ja nav vēl kaut kā, ja nav vietējo ierobežojumu...(patiesībā jau man galīgi paralēli, es ķeru uz mušu un tas ko izmantoju uz līdaku rudenī, citādi kā par palielu ziepju trauku nudie nav nosaucams, bet sarunu uzturēt taču drīkst... ko?)
14.janvāris 2018, 22:35 | links
 
Ja tu to man, tad man nav informācijas par tīkliem tai pusē. Jo tajā dzirnavezerā biju vienīgo reizi! :)
14.janvāris 2018, 22:32 | links
 
docents
Man sāpes nav. Jo braucu copēt kad gribu un ķeru kad un ko gribu!
Tev gan dažus gadus atpakaļ bij sāpe! Atnesi uz dzirnavezeru novecojušus papīrus un nekādīgi neizdevās iestāstīt, ka tas ir tavs uzpludinājums! :D

urmaas, 14.janvāris 2018, 18:44
Skatos, sāpe tev ir. Kādi papīri? Vēl pasaki ka esi redzējis kā tīklus lieku?
:DDDD
Es šos murgus jau esmu atklausījies. Ja tev ir kāds konkrēts ar pierādījumiem apstiprināts fakts, esi laipni gaidīts. Ja nē, šīs lauku veikala bābu runas pietaupi politikas sadaļai.
Gaidu faktus.

Docents, 14.janvāris 2018, 18:56
Fakts ir ka Šķēdes dzirnavezerā, laika posmā kad bija licencētā makšķerēšana, nebija saskaņojumi ar visiem piegulošo zemju īpašniekiem.
:DDD

Copmanis, 14.janvāris 2018, 21:58


Ja nebūtu, nebūtu saskaņojuma ! Aizmirsi vēl smaku palaist par : no tās dienas ezerā ,,sāka likt tīklus,, !
:DDDDDD
14.janvāris 2018, 22:29 | links
 
Kur nu par tādām summām runāt!)))Daudziem MK iegāde par 14.23 jau šķiet lieka un dārga greznība!
Tāpatām kā nopirkt bleķi pa pāris eurikiem vai dievs nedod vobleri priekš Salacas ir Dārgi,bet braucienu+licenci jau neskaitām?
Ja nu vienīgi piecatā žopelītī sasēžas takš lētāk ne?
Galvenais ir paguņģīt,nopirkt lētu sūdu,čakarēties,nekā nenoķert,bet Paguņģīt.
14.janvāris 2018, 22:14 | links
 
"Izskatās "politiskajiem" kāds dustu uzlaidis, nesēžas savā būdā. Jebšu tomēr kašķis."
Makatanav +++
14.janvāris 2018, 22:11 | links
 
docents
Man sāpes nav. Jo braucu copēt kad gribu un ķeru kad un ko gribu!
Tev gan dažus gadus atpakaļ bij sāpe! Atnesi uz dzirnavezeru novecojušus papīrus un nekādīgi neizdevās iestāstīt, ka tas ir tavs uzpludinājums! :D

urmaas, 14.janvāris 2018, 18:44
Skatos, sāpe tev ir. Kādi papīri? Vēl pasaki ka esi redzējis kā tīklus lieku?
:DDDD
Es šos murgus jau esmu atklausījies. Ja tev ir kāds konkrēts ar pierādījumiem apstiprināts fakts, esi laipni gaidīts. Ja nē, šīs lauku veikala bābu runas pietaupi politikas sadaļai.
Gaidu faktus.

Docents, 14.janvāris 2018, 18:56

Fakts ir ka Šķēdes dzirnavezerā, laika posmā kad bija licencētā makšķerēšana, nebija saskaņojumi ar visiem piegulošo zemju īpašniekiem.
:DDD
14.janvāris 2018, 21:58 | links
 
25. No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:

25.1. no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdens­tilpēs, izņemot makšķerēšanu jūras piekrastes ūdeņos un licencētās makšķerē­šanas nolikumos norādītajās vietās;

Tātad pārējos 10 mēnešus gadā, ja nav ledus, jums copēt no laivas neviens neliedz. :)
14.janvāris 2018, 21:51 | links
 
Pakurināsim vēl!)))
Pirms neilga laika ,,gudri ļauži" spriedelēja par To ka vajadzētu atļaut copēt no laivām visu gadu un visur!?
P.S.Par liegumu spiningot noteiktā laikā ļooti daudzās upēs un upītēs gan neviens īpaši nekurn?

p.s.Ķeram ēdam un laižam vaļā!D

willijs, 14.janvāris 2018, 19:51


Nav jau viegli - nopirkt laivu ar motoru par padsmit pakām un uzzināt, ka copēt varēsi 4-5 mēnešus gadā.
14.janvāris 2018, 19:57 | links
 
Pakurināsim vēl!)))
Pirms neilga laika ,,gudri ļauži" spriedelēja par To ka vajadzētu atļaut copēt no laivām visu gadu un visur!?
P.S.Par liegumu spiningot noteiktā laikā ļooti daudzās upēs un upītēs gan neviens īpaši nekurn?

p.s.Ķeram ēdam un laižam vaļā!D
14.janvāris 2018, 19:51 | links
 
Nu jums nav apnicis ar krāniņiem mērīties.Drīz jau te bukmeikeru kantori sāks likmes pieņemt,kurš kuru.Vienu sadaļu sadr****.Tagad jauna.Visi te maļ vienu un to pašu jau kuro gadu pēc kārtas.Kas mainījies?Ta itin nekas.Viss pa vecam.Kāpēc te visi gudrdi**** neiet uz ielas kādam atņemt naudu(jo man par maz),mobīlo(šitam ifons) u.t.t.Tak tikai tāpēc neiet,jo ir vistiešākā iespēja tik aiz restēm.
Es savā mūžā neesmu inspektoru redzējis dzīvē jau 30 gadus.Kamēr cilvēkiem nebūs bail no kontroles,tikmēr jūs te maļat tukšus salmus.Tepat raksts,ka Alūksnē mēģina cīnīties ar tīkliem,brakariem.Un ir rezultāts lomos.Kamēr cilvēkam nebūs bail jebkurā vietā satikt inspektoru,mainiet tos noteikumus kaut katru gadu,jēga,kā cūkai no lidošanas.Ja man atmiņa neviļ,tad kaut kad 90tos gados zemessargiem bija atļauja kontrolēt.Pēc stundām gulēšanas krūmos un brīdinājuma šāvieniem,neviens ciema zināmais bomzis uz upes pusi neskatījās.Kā to pienākumu noņēma,tā parādijās i pumpainie,i nēģi.
14.janvāris 2018, 19:39 | links
 
docents
Man sāpes nav. Jo braucu copēt kad gribu un ķeru kad un ko gribu!
Tev gan dažus gadus atpakaļ bij sāpe! Atnesi uz dzirnavezeru novecojušus papīrus un nekādīgi neizdevās iestāstīt, ka tas ir tavs uzpludinājums! :D

urmaas, 14.janvāris 2018, 18:44

Skatos, sāpe tev ir. Kādi papīri? Vēl pasaki ka esi redzējis kā tīklus lieku?
:DDDD
Es šos murgus jau esmu atklausījies. Ja tev ir kāds konkrēts ar pierādījumiem apstiprināts fakts, esi laipni gaidīts. Ja nē, šīs lauku veikala bābu runas pietaupi politikas sadaļai.
Gaidu faktus.
14.janvāris 2018, 18:56 | links
 
docents
Man sāpes nav. Jo braucu copēt kad gribu un ķeru kad un ko gribu!
Tev gan dažus gadus atpakaļ bij sāpe! Atnesi uz dzirnavezeru novecojušus papīrus un nekādīgi neizdevās iestāstīt, ka tas ir tavs uzpludinājums! :D
14.janvāris 2018, 18:44 | links
 
Neesmu mazohists. Sevi un citus nevēlos ierobežot-tas nav mans mērķis!

urmaas, 14.janvāris 2018, 17:41

Tiec skaidrībā ar terminoloģiju. Mazohists gūst baudu, ja kāds viņam nodara sāpes.

Makatanav, 14.janvāris 2018, 18:11


Šajā projektā ir raksts ar nosaukumu "Mazohisms"

Sadomazohisms (pāradresēts no Mazohisms)
no sāpju nodarīšanas citai personai vai citu personu pazemošanas, bet mazohisms ir baudas gūšana to darot sev. Šīs darbības bieži ir cieši saistītas.
Avots Vikipēdija! :)
14.janvāris 2018, 18:42 | links
 
Jā un Engurē ,, C&R/ mikrodžigotājiem,, tur bez laivām līdz jūnija vidum saproams arī nav īpaši daudz variantu. Tas par zivju resursu daudzumu, kā fakts.
:DDDDD

Docents, 14.janvāris 2018, 17:59



KAs Tev ir pret to C&R un vispār kas vainas mikrodžigam,iesaku pameiģināt,skaties ka neiepatīkas,tā smalkā nodarbe..... :)

waffenss88, 14.janvāris 2018, 18:03
Mieru, tikai mieru. Man ar mikro, DS, klasisko spiningošanu un C&R saprāta robežās viss kārtībā. Tāpēc zinu ko rakstu. Neslinko , palasi iepriekš rakstīto sapratīsi par ko runa.

Docents, 14.janvāris 2018, 18:11
A kādas ar mikro un DS skaitās nesaprāta robežas??? :D :D :D

waffenss88, 14.janvāris 2018, 18:16

no 1.marta - 30 aprilim.
14.janvāris 2018, 18:20 | links
 
Nē, tām durīm atslēgas priekšā nav, tātad tomēr kašķis.
14.janvāris 2018, 18:18 | links
 
Jā un Engurē ,, C&R/ mikrodžigotājiem,, tur bez laivām līdz jūnija vidum saproams arī nav īpaši daudz variantu. Tas par zivju resursu daudzumu, kā fakts.
:DDDDD

Docents, 14.janvāris 2018, 17:59



KAs Tev ir pret to C&R un vispār kas vainas mikrodžigam,iesaku pameiģināt,skaties ka neiepatīkas,tā smalkā nodarbe..... :)

waffenss88, 14.janvāris 2018, 18:03
Mieru, tikai mieru. Man ar mikro, DS, klasisko spiningošanu un C&R saprāta robežās viss kārtībā. Tāpēc zinu ko rakstu. Neslinko , palasi iepriekš rakstīto sapratīsi par ko runa.

Docents, 14.janvāris 2018, 18:11

A kādas ar mikro un DS skaitās nesaprāta robežas??? :D :D :D
14.janvāris 2018, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager