ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Starp citu,kad es tā vienreiz atstāju ūdenszālēs brīvē atgūties vienu 10cieci,pēc tās reizes zaudēju dažus copes kompanjonus...:)

Tonis, 12.janvāris 2018, 21:54

Šamiem infarkts?(lai Dievs pasargā!) :DDD
12.janvāris 2018, 23:12 | links
 
waffenss88 [8m]: Toni tu esi normals vecis un ta ar vaig darit,tu jau neuzspied ka ta ir obligati jadara..katram sava izvele..ja tas i labas sajutas,bet ja cilveks panjem nu un kas?

margers, 12.janvāris 2018, 22:01

marger tu esi jenots.....:)Nu jenots tas jau ir forsh dzivnieks,man bieza ada neiedarbojas ..ir jau te bijusi kas gribej manu mati pa pieciti izrast nu tadu jefinju gan laprat parunatu dzivaja

margers, 12.janvāris 2018, 22:18


Es nēsmu uz vardarbiskām tieksmēm tendēts......piedod.. :)
12.janvāris 2018, 22:26 | links
 
waffenss88 [12.01.18]: Toni tu esi normals vecis un ta ar vaig darit,tu jau neuzspied ka ta ir obligati jadara..katram sava izvele..ja tas i labas sajutas,bet ja cilveks panjem nu un kas?

margers, 12.janvāris 2018, 22:01

marger tu esi jenots.....:)
Nu jenots tas jau ir forsh dzivnieks,man bieza ada neiedarbojas ..ir jau te bijusi kas gribej manu mati pa pieciti izrast nu tadu jefinju gan laprat parunatu dzivaja
12.janvāris 2018, 22:18 | links
 
Vecupenieki [12.01.18]: Kads tev anonimais es neslepjos zem cita nika vai kka ta..tas i mans vards un manas domas pa to visu

margers, 12.janvāris 2018, 22:02

Man tāpat Tu esi anonīms! Sorry!
Vienīgie komentāri no tavas puses ir troļveidīgi un, sauksiem to pieklājīgi, liekulīgi, pretīgi pret copmani parasto! (parastais - tāds, kads ievēro MN un makšķerēšanas ētiku!)! Kamēr Tu nestādīsies priekšā pilnā vārdā un uzvārdā, cieņu Tev neredzēt!
Man nenormali vaig tavu cienju dari savu darbu un bus labi
12.janvāris 2018, 22:16 | links
 
Toni tu esi normals vecis un ta ar vaig darit,tu jau neuzspied ka ta ir obligati jadara..katram sava izvele..ja tas i labas sajutas,bet ja cilveks panjem nu un kas?

margers, 12.janvāris 2018, 22:01


marger tu esi jenots.....:)
12.janvāris 2018, 22:12 | links
 
Kads tev anonimais es neslepjos zem cita nika vai kka ta..tas i mans vards un manas domas pa to visu

margers, 12.janvāris 2018, 22:02


Man tāpat Tu esi anonīms! Sorry!
Vienīgie komentāri no tavas puses ir troļveidīgi un, sauksiem to pieklājīgi, liekulīgi, pretīgi pret copmani parasto! (parastais - tāds, kads ievēro MN un makšķerēšanas ētiku!)! Kamēr Tu nestādīsies priekšā pilnā vārdā un uzvārdā, cieņu Tev neredzēt!
12.janvāris 2018, 22:11 | links
 
Paldies Dievam, ka mums ir anonīmais margers, kurš visu savu mūžu ir atlaidis zivis! Bet kad citi atlaiž, tie ir lo*i!

Vecupenieki, 12.janvāris 2018, 21:58


Nav tak vērts nemaz iespringt uz tādiem dzīves pabērniņiem, intelekta neapgrūtinātiem, jau rakstīšanas stils liecina ka nav vairāk par nesekmīgi nomocītām 5-6 klasītēm. Lai primitīvie troļļi rej no kūtspakaļām, saprātīgu copmaņu rīcību tas nekādi neietekmē.
12.janvāris 2018, 22:11 | links
 
Nu jā ,Babīte bij lielveikals 90tajos,tagadiņ tik tāds knapveikaliņš vien palicis...Bet nu ko,paši vien esam vainīgi...
12.janvāris 2018, 22:10 | links
 
E tu jaunais perdeli atlaid cik es esmu atlaidis..vienk nevaig dirst ka bucotaji ir sveta lieta un uzspiest..kad tie kas patur ir pedejie auni nabagi un galjenieki ..vienkarsi katrs dara ka grib atljautas normas robezas.un nevaig te pie katras bildes pielik ka karogu c&r..labak butu domajusi ka no tikliem tikt valja neka kkadus te elitaros stroijushi

margers, 12.janvāris 2018, 21:21

Paldies Dievam, ka mums ir anonīmais margers, kurš visu savu mūžu ir atlaidis zivis! Bet kad citi atlaiž, tie ir lo*i!
Internets ir varens! Ticu, ka dabūšu pa muti, bet tas notiks tikai no rīta, kad izlasīšu negācīju vilni pret mani!
Šis ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis!

Arī man ir kas sakāms - esam viena no lielākajām laivu bāzēm LV ( Babītes ezers "Vecupenieki") - mums ir ļoti daudz klientu, bet šoreiz runāsim par maksķernieku parasto, to kurš nav marfim iezīmētais "elitārais"!!! Regulāri mums krastā izpeld copmaņi, kuri ir atlaiduši mammu! - bet tajā pašā laikā ir paņēmuši līdaku!
Redz, viņus atsūtija sievas/mīlākās pēc gaļas! Bet ejot pēc gaļas, lietotājs zin ko grib! Un viņš neņem jebkuru sūdu ko pasviež tirgus babene!(bez apvainojuma zivīm, kauls priekš CL troļļiem!) Makķernieks tak pats zin kāda zivs ir vajadzīga, kādu viņam vajag!
Regulāri iznāk copmaņi, ar tekstu - zivis *******(pārtulkošu - daudz!), bet man 5+ nahren nav vajadzīga! Pietiks ar diviem trijiem Babītes standartiem! Jā summā tas pats kas mamma! Bet vienu no zivīm viņš iedod mammai, otru meitais! Trešo pats apēd! Un tā 7kg viņam nav vajadzīga! un to saka makernieks ko ikdienas es vai sieva redz!
Pa šo laiku, kopš saimniekojam lielākajā bāzē Babītes ezerā, varu teikt, ka ļoti liela daļa laiž zivis vaļā, jo ne jau uz tirgu viņi atnākuši, bet uz lielveikalu, kur PATS izvēlies ko vēlies!

Vecupenieki, 12.janvāris 2018, 21:58

++++
12.janvāris 2018, 22:04 | links
 
Vecupenieki [12.01.18]: E tu jaunais perdeli atlaid cik es esmu atlaidis..vienk nevaig dirst ka bucotaji ir sveta lieta un uzspiest..kad tie kas patur ir pedejie auni nabagi un galjenieki ..vienkarsi katrs dara ka grib atljautas normas robezas.un nevaig te pie katras bildes pielik ka karogu c&r..labak butu domajusi ka no tikliem tikt valja neka kkadus te elitaros stroijushi

margers, 12.janvāris 2018, 21:21

Paldies Dievam, ka mums ir anonīmais margers, kurš visu savu mūžu ir atlaidis zivis! Bet kad citi atlaiž, tie ir lo*i!
Internets ir varens! Ticu, ka dabūšu pa muti, bet tas notiks tikai no rīta, kad izlasīšu negācīju vilni pret mani!
Šis ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis!

Arī man ir kas sakāms - esam viena no lielākajām laivu bāzēm LV ( Babītes ezers "Vecupenieki") - mums ir ļoti daudz klientu, bet šoreiz runāsim par maksķernieku parasto, to kurš nav marfim iezīmētais "elitārais"!!! Regulāri mums krastā izpeld copmaņi, kuri ir atlaiduši mammu! - bet tajā pašā laikā ir paņēmuši līdaku!
Redz, viņus atsūtija sievas/mīlākās pēc gaļas! Bet ejot pēc gaļas, lietotājs zin ko grib! Un viņš neņem jebkuru sūdu ko pasviež tirgus babene!(bez apvainojuma zivīm, kauls priekš CL troļļiem!) Makķernieks tak pats zin kāda zivs ir vajadzīga, kādu viņam vajag!
Regulāri iznāk copmaņi, ar tekstu - zivis *******(pārtulkošu - daudz!), bet man 5+ nahren nav vajadzīga! Pietiks ar diviem trijiem Babītes standartiem! Jā summā tas pats kas mamma! Bet vienu no zivīm viņš iedod mammai, otru meitais! Trešo pats apēd! Un tā 7kg viņam nav vajadzīga! un to saka makernieks ko ikdienas es vai sieva redz!
Pa šo laiku, kopš saimniekojam lielākajā bāzē Babītes ezerā, varu teikt, ka ļoti liela daļa laiž zivis vaļā, jo ne jau uz tirgu viņi atnākuši, bet uz lielveikalu, kur PATS izvēlies ko vēlies!
Kads tev anonimais es neslepjos zem cita nika vai kka ta..tas i mans vards un manas domas pa to visu
12.janvāris 2018, 22:02 | links
 
Toni tu esi normals vecis un ta ar vaig darit,tu jau neuzspied ka ta ir obligati jadara..katram sava izvele..ja tas i labas sajutas,bet ja cilveks panjem nu un kas?
12.janvāris 2018, 22:01 | links
 
E tu jaunais perdeli atlaid cik es esmu atlaidis..vienk nevaig dirst ka bucotaji ir sveta lieta un uzspiest..kad tie kas patur ir pedejie auni nabagi un galjenieki ..vienkarsi katrs dara ka grib atljautas normas robezas.un nevaig te pie katras bildes pielik ka karogu c&r..labak butu domajusi ka no tikliem tikt valja neka kkadus te elitaros stroijushi

margers, 12.janvāris 2018, 21:21


Paldies Dievam, ka mums ir anonīmais margers, kurš visu savu mūžu ir atlaidis zivis! Bet kad citi atlaiž, tie ir lo*i!
Internets ir varens! Ticu, ka dabūšu pa muti, bet tas notiks tikai no rīta, kad izlasīšu negācīju vilni pret mani!
Šis ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis!

Arī man ir kas sakāms - esam viena no lielākajām laivu bāzēm LV ( Babītes ezers "Vecupenieki") - mums ir ļoti daudz klientu, bet šoreiz runāsim par maksķernieku parasto, to kurš nav marfim iezīmētais "elitārais"!!! Regulāri mums krastā izpeld copmaņi, kuri ir atlaiduši mammu! - bet tajā pašā laikā ir paņēmuši līdaku!
Redz, viņus atsūtija sievas/mīlākās pēc gaļas! Bet ejot pēc gaļas, lietotājs zin ko grib! Un viņš neņem jebkuru sūdu ko pasviež tirgus babene!(bez apvainojuma zivīm, kauls priekš CL troļļiem!) Makķernieks tak pats zin kāda zivs ir vajadzīga, kādu viņam vajag!
Regulāri iznāk copmaņi, ar tekstu - zivis *******(pārtulkošu - daudz!), bet man 5+ nahren nav vajadzīga! Pietiks ar diviem trijiem Babītes standartiem! Jā summā tas pats kas mamma! Bet vienu no zivīm viņš iedod mammai, otru meitais! Trešo pats apēd! Un tā 7kg viņam nav vajadzīga! un to saka makernieks ko ikdienas es vai sieva redz!
Pa šo laiku, kopš saimniekojam lielākajā bāzē Babītes ezerā, varu teikt, ka ļoti liela daļa laiž zivis vaļā, jo ne jau uz tirgu viņi atnākuši, bet uz lielveikalu, kur PATS izvēlies ko vēlies!
12.janvāris 2018, 21:58 | links
 
Starp citu,kad es tā vienreiz atstāju ūdenszālēs brīvē atgūties vienu 10cieci,pēc tās reizes zaudēju dažus copes kompanjonus...:)
12.janvāris 2018, 21:54 | links
 
Waffenss88,stāsts ne par C&R labumu vai ļaunumu,bet gan par to,ka zivis tiek traucētas un traumētas nārsta un pēcnārsta laikā,atstājot neatgriezeniskas sekas.

BrunoL, 12.janvāris 2018, 21:26


Nu tad ir jātaisa jauna tēma par saudzējamiem laikiem un tur arī to visu jāapspriež.
12.janvāris 2018, 21:30 | links
 
Waffenss88,stāsts ne par C&R labumu vai ļaunumu,bet gan par to,ka zivis tiek traucētas un traumētas nārsta un pēcnārsta laikā,atstājot neatgriezeniskas sekas.
12.janvāris 2018, 21:26 | links
 
Hotentots [12.01.18]: Nu izskatās ka C&R tiek pasludināts par pasaules ļaunumu,vecie bezdeļi atkal sarosijušies!! :D drīz laikam C&R tik pielīdzināts elektrozvejai.. :):)

waffenss88, 12.janvāris 2018, 20:49

Nevis C&R, bet tie uzmācīgie tirliņi, kas to bāž visur un visos caurumos.
Salīdzinājums ar pederastiem un praidu ir gluži vietā.
E tu jaunais perdeli atlaid cik es esmu atlaidis..vienk nevaig dirst ka bucotaji ir sveta lieta un uzspiest..kad tie kas patur ir pedejie auni nabagi un galjenieki ..vienkarsi katrs dara ka grib atljautas normas robezas.un nevaig te pie katras bildes pielik ka karogu c&r..labak butu domajusi ka no tikliem tikt valja neka kkadus te elitaros stroijushi
12.janvāris 2018, 21:21 | links
 
Neesmu nekāds svētais,bet sakiet ko gribat,ja tu 10cei tā mīļi paglaudi pa vēderiņu,nomierini viņu un tad atlaid brīvē,var izjust neatkārtojamu garīgo baudu,kas nav salīdzināma ar sātīgām vakariņām...
12.janvāris 2018, 21:08 | links
 
waffenss88 [14m]: Nu izskatās ka C&R tiek pasludināts par pasaules ļaunumu,vecie bezdeļi atkal sarosijušies!! :D drīz laikam C&R tik pielīdzināts elektrozvejai.. :):)Ja to sāk ,, uzspiest,, tad rodas dabīga pretreakcija, nekāda sakara ar vecs vai jauns. Bieži atlaižu ja zivs nav ierijusi, bet ar to nebāžos visiem virsū un lieku ,, darīt tāpat,, . Bet arī neatsakos no garšīgi pagatavotas zivs bez ,, pēcgaršas,, ka esmu gaļinieks,, . Nevajag visiem uzbāsties ar ,, pareizo attieksmi C&R,, . Tas jau kļūst tik slimīgi kā praidu rīkošana kā sabiedrības dzīves normu.

Docents, 12.janvāris 2018, 20:59


Nu un kurš TEv uzbāžas....? Tak ēd tās zivis,es arī viņas ēdu,reti bet ēdu,tas ir slimi,katra vārda galā sludināt cik C&R ir laba padarīšana,bet tik pat slimi,ir cauru dienu vainot C&R atrodot pie upes beigtu kārtējo zivi,ne?
12.janvāris 2018, 21:07 | links
 
Nu izskatās ka C&R tiek pasludināts par pasaules ļaunumu,vecie bezdeļi atkal sarosijušies!! :D drīz laikam C&R tik pielīdzināts elektrozvejai.. :):)

waffenss88, 12.janvāris 2018, 20:49


Nevis C&R, bet tie uzmācīgie tirliņi, kas to bāž visur un visos caurumos.
Salīdzinājums ar pederastiem un praidu ir gluži vietā.
12.janvāris 2018, 21:07 | links
 
waffenss88 [12.01.18]: Nu izskatās ka C&R tiek pasludināts par pasaules ļaunumu,vecie bezdeļi atkal sarosijušies!! :D drīz laikam C&R tik pielīdzināts elektrozvejai.. :):)
Ja to sāk ,, uzspiest,, tad rodas dabīga pretreakcija, nekāda sakara ar vecs vai jauns. Bieži atlaižu ja zivs nav ierijusi, bet ar to nebāžos visiem virsū un lieku ,, darīt tāpat,, . Bet arī neatsakos no garšīgi pagatavotas zivs bez ,, pēcgaršas,, ka esmu gaļinieks,, . Nevajag visiem uzbāsties ar ,, pareizo attieksmi C&R,, . Tas jau kļūst tik slimīgi kā praidu rīkošana kā sabiedrības dzīves normu.
12.janvāris 2018, 20:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager