ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Docents ķer līņus, kamēr citiem 10-15, viņam 2 :DDDDD
28.maijs 2018, 21:24 | links
 
Vispaar jaa, kur ciinju eksperts Docents?Vareeja jau piesleegties kopeejam akshonam
28.maijs 2018, 21:13 | links
 
Kā Docents Jūs novedis līdz savam līmenim :D
28.maijs 2018, 21:06 | links
 
krumujancis [28.05.18]: Eee nu vel divi tagad saks ..mosk nedirsis bet runas par copi

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 20:14

Nesāks, nesāks. Gan jau iepuvušais apelsīns pasmirdēs un beigs... Tā jau ar apelsīniem šad tad gadās. Ja ilgāk pastāv.
un viss??
28.maijs 2018, 20:38 | links
 
Eee nu vel divi tagad saks ..mosk nedirsis bet runas par copi

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 20:14


Nesāks, nesāks. Gan jau iepuvušais apelsīns pasmirdēs un beigs... Tā jau ar apelsīniem šad tad gadās. Ja ilgāk pastāv.
28.maijs 2018, 20:29 | links
 
krumujancis [28.05.18]: krumujancis [10m]: Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.

Jurcik, 28.maijs 2018, 10:58

Lai nu kāds runātu par mutes brūķēšanu!
Paskaties uz sevi, Jurcik... un mazliet nokaunies. Pat draudēt esi sācis, nu nav tas ne solīdi, ne kā citādi.
Ja jau nav argumentu, ar kuriem atbildēt Zarazam - tad paklusē, nevis pazemo sevi.Vecais pretekli paarsleedzies uz Peerkonu. Neprovocee zeenus

apelsins, 28.maijs 2018, 20:07

A kas tevi, murmuli, aiztiek? Uzprasies, vai kā?
jaa uzprasos
28.maijs 2018, 20:19 | links
 
Eee nu vel divi tagad saks ..mosk nedirsis bet runas par copi
28.maijs 2018, 20:14 | links
 
krumujancis [10m]: Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.

Jurcik, 28.maijs 2018, 10:58

Lai nu kāds runātu par mutes brūķēšanu!
Paskaties uz sevi, Jurcik... un mazliet nokaunies. Pat draudēt esi sācis, nu nav tas ne solīdi, ne kā citādi.
Ja jau nav argumentu, ar kuriem atbildēt Zarazam - tad paklusē, nevis pazemo sevi.Vecais pretekli paarsleedzies uz Peerkonu. Neprovocee zeenus

apelsins, 28.maijs 2018, 20:07


A kas tevi, murmuli, aiztiek? Uzprasies, vai kā?
28.maijs 2018, 20:12 | links
 
krumujancis [28.05.18]: Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.

Jurcik, 28.maijs 2018, 10:58

Lai nu kāds runātu par mutes brūķēšanu!
Paskaties uz sevi, Jurcik... un mazliet nokaunies. Pat draudēt esi sācis, nu nav tas ne solīdi, ne kā citādi.
Ja jau nav argumentu, ar kuriem atbildēt Zarazam - tad paklusē, nevis pazemo sevi.
Vecais pretekli paarsleedzies uz Peerkonu. Neprovocee zeenus
28.maijs 2018, 20:07 | links
 
Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.

Jurcik, 28.maijs 2018, 10:58


Lai nu kāds runātu par mutes brūķēšanu!
Paskaties uz sevi, Jurcik... un mazliet nokaunies. Pat draudēt esi sācis, nu nav tas ne solīdi, ne kā citādi.
Ja jau nav argumentu, ar kuriem atbildēt Zarazam - tad paklusē, nevis pazemo sevi.
28.maijs 2018, 20:00 | links
 
ak kaut veel puikas iedzertu, bija tik intraszanti un biistami! Eu nod veel kaad udzjinj! Gribaas drusku ieshaut!
28.maijs 2018, 19:07 | links
 
skutans [28.05.18]: skutans [6m]: skutans [8m]: Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)Kas var but labaks pa aukstu brenguļu alu ....divi ali:)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:26

Neesi kāds špions, kā tu zini ka tas ir brengulītis ?:)Tu doma ka man tada pudele vinju nelej :)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:34

Skaidrs, Zarāzijs ar Jurčiku špionu man uzsūtījuši :)
Zini, aizgāja rūkdams, noturēju saldētavā pirms tūres, vairāk par 1l gan nav ieteicams, tad uz dropi jau velk...:)
Tu te man nepiesien tos psihopatus ..es pats pa sevi taads:)))
28.maijs 2018, 18:44 | links
 
skutans [6m]: skutans [8m]: Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)Kas var but labaks pa aukstu brenguļu alu ....divi ali:)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:26

Neesi kāds špions, kā tu zini ka tas ir brengulītis ?:)Tu doma ka man tada pudele vinju nelej :)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:34


Skaidrs, Zarāzijs ar Jurčiku špionu man uzsūtījuši :)
Zini, aizgāja rūkdams, noturēju saldētavā pirms tūres, vairāk par 1l gan nav ieteicams, tad uz dropi jau velk...:)
28.maijs 2018, 18:41 | links
 
Un izskatas ka pirms upes no kurienes tas alus esi nobilejis
28.maijs 2018, 18:38 | links
 
Citiem nav tas tumsums un putinja virsu tiko iedzertam un pie beigam vel
28.maijs 2018, 18:35 | links
 
skutans [28.05.18]: skutans [8m]: Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)Kas var but labaks pa aukstu brenguļu alu ....divi ali:)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:26

Neesi kāds špions, kā tu zini ka tas ir brengulītis ?:)
Tu doma ka man tada pudele vinju nelej :)))
28.maijs 2018, 18:34 | links
 
skutans [8m]: Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)Kas var but labaks pa aukstu brenguļu alu ....divi ali:)))

Jurasasaris, 28.maijs 2018, 18:26


Neesi kāds špions, kā tu zini ka tas ir brengulītis ?:)
28.maijs 2018, 18:30 | links
 
skutans [28.05.18]: Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)
Kas var but labaks pa aukstu brenguļu alu ....divi ali:)))
28.maijs 2018, 18:26 | links
 

Ieteiktu mazliet atvēsināties biedri, pēc peldes. Vēlams ar aukstu alu, bet ar mēru protams:)
28.maijs 2018, 18:21 | links
 
Noteikti beigsies ar to, ka viens paklusees. Kaut vai muljkjaakais. Es taa duraka pusee
28.maijs 2018, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager