ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
margers [09.01.18]: Ir starpiba ja es diena 5panjemu bet tu 50noker un alaid kaut 50 proci izdzivo tad kursh dara vairaku skadi es vai tu..plus braucu ja gribu zivi a citi bucotaji brauc ik pa paris dienam tad cik iznicinat jus
Kur tu rāvj ka C&R cienītāji noķer dienā 50 zivis?? Tu kko kurī??
9.janvāris 2018, 22:31 | links
 
Kur nu vel lielāks cirks kad par copes ētiku brauc augumā brakars kurš lielās par krastā izvestām vairākām normām un foreļu tārpošanu. Bet agri vai vēlu mācību gūs, jo visi sadarītie sūdi vienmēr atgriežas dubultā.
9.janvāris 2018, 22:30 | links
 
margers [09.01.18]: Ko ta tu citu izjuti ..nu brauc pie babam jeb a ja veci patik tad tur..bus ar labad izjutas..
Tev čali ārsta palīdzību vajag ;) jau sapratu no vārdiem" līdakas trāpās piezvejā" ka nav ko ar tewi te spriedelēt.
9.janvāris 2018, 22:29 | links
 
Ir starpiba ja es diena 5panjemu bet tu 50noker un alaid kaut 50 proci izdzivo tad kursh dara vairaku skadi es vai tu..plus braucu ja gribu zivi a citi bucotaji brauc ik pa paris dienam tad cik iznicinat jus
9.janvāris 2018, 22:28 | links
 
margers [09.01.18]: Par lupa caurumu es neka nesaku tas dzivos ja neizvalja pa zemi un nepoze ilgi..bet daudzi laiz asinjainas atpakalj kam zaunas un dziljak traumets ..ne jau vienmer tev lupa iekjeras..un tad kada jega atlaist ja voblers rikle bijis
Priekš tam ir atpletēji un normālas knaibles.ja saplēš žaunas nu tad neko, ved majās.
9.janvāris 2018, 22:27 | links
 
Ko ta tu citu izjuti ..nu brauc pie babam jeb a ja veci patik tad tur..bus ar labad izjutas..
9.janvāris 2018, 22:26 | links
 
margers [09.01.18]: Man aiziet boja cik ir aljautais limits un ne jau katreiz var to nokjert..bet te ja stasta bucotaji ka 80pa dieni var nokjert un atlsist tad cik aiziet boja???vairak ka es paturu..
Tu jau neesi viens.tādu ir vairums latvijas copmaņi.vnk ir cilvēki kas tajā saskata ko vairāk kā labas emocija un gaļu. Protams man arī garšo zivis, pa retam arī paņemu kādu zivi mājās tas nav nekas slikts vnk ciest nevaru tos cilvēkus kas pa visām varēm ņem visu kas uzķeras un vell nekaunās lielīties.
9.janvāris 2018, 22:24 | links
 
Un ka pec tada vinjs ar skaitities pa bucotaju..drizak iznicinatajs..kam padam nevaig un citiem nedos labak udeni nosprags
9.janvāris 2018, 22:19 | links
 
Par lupa caurumu es neka nesaku tas dzivos ja neizvalja pa zemi un nepoze ilgi..bet daudzi laiz asinjainas atpakalj kam zaunas un dziljak traumets ..ne jau vienmer tev lupa iekjeras..un tad kada jega atlaist ja voblers rikle bijis
9.janvāris 2018, 22:17 | links
 
Man aiziet boja cik ir aljautais limits un ne jau katreiz var to nokjert..bet te ja stasta bucotaji ka 80pa dieni var nokjert un atlsist tad cik aiziet boja???vairak ka es paturu..
9.janvāris 2018, 22:15 | links
 
Nē gan. Es neeju pie ūdeņiem ar domu "pastaipīt un palaist"'. Bez šaubām, tas man ir ārkārtīgi foršs laiks, gan emocijas, gan prieks, gan šaize...Bet es neeju ar domu, ka zivis ir kautkas, kas neko nejūt.
Jā, viņas ir garšigas, badā neesmu, tas ir kautkā atavisks no seniem laikiem un tā.
Es arī esmu nodarbojies ar c&r. Tas bija no no apmēram 5 līdz (precīzi zinu) 12 gadiem. Tajā dienā es atnesu kārtējas 2 līdakas, mani tēvs iemācīja, ka cilvēks nedrīkst ņemt no ūdeņiem tik tāpēc, ka viņam gribas izklaidēties. Un to es arī saviem bērniem mācu.
9.janvāris 2018, 22:14 | links
 
Sulla [09.01.18]: Miljoniem cilvēku labprātīgi dur caurumus lūpās, nāsis, ausīs un kur tik vēl ne un ver riņķus un citus grabuļus kurus pacieš gadiem ;) Un mēs esam siltasiņu dzīvnieki ar ļoti izteiktām sāpju sajūtām, smalku nervu tīklu, īpaši jau sejas daļā. Absurdi salīdzināt ar skrimšļainām aukstasiņu dzīvnieku mutēm. Un mēs cilvēki arī labprātīgi nirstam, daži pat aiztur elpu uz 5min+ un pacieš ļoti lielu diskomfortu, tā tik prieka pēc. Nemaz nerunājot par sportistu sevis mocīšanu līdz spēku izsīkumam, sāpēm u.t.t. A te daži stagnāti gaļenieki vēl arvien vaimanā par zivju mocīšanu un kā humānāko risinājumu uzskata to nogalināšanu. Nu tad nosit savu sievasmāti kura nēsā auskarus, savu dēlu kurš sporto u.t.t. Mudaki..
Vārds vietā, Super!!!
9.janvāris 2018, 22:13 | links
 
margers [09.01.18]: Lidakas es vispar needu bet ka braucu copet un piezveja vinjas gadas tad adodu tjoshai..nevis lai 70procenti aiziet veziem
Un cik procenti aiziet bojā kad tiek klāt tādi kā tu??
9.janvāris 2018, 22:12 | links
 
Miljoniem cilvēku labprātīgi dur caurumus lūpās, nāsis, ausīs un kur tik vēl ne un ver riņķus un citus grabuļus kurus pacieš gadiem ;) Un mēs esam siltasiņu dzīvnieki ar ļoti izteiktām sāpju sajūtām, smalku nervu tīklu, īpaši jau sejas daļā. Absurdi salīdzināt ar skrimšļainām aukstasiņu dzīvnieku mutēm. Un mēs cilvēki arī labprātīgi nirstam, daži pat aiztur elpu uz 5min+ un pacieš ļoti lielu diskomfortu, tā tik prieka pēc. Nemaz nerunājot par sportistu sevis mocīšanu līdz spēku izsīkumam, sāpēm u.t.t. A te daži stagnāti gaļenieki vēl arvien vaimanā par zivju mocīšanu un kā humānāko risinājumu uzskata to nogalināšanu. Nu tad nosit savu sievasmāti kura nēsā auskarus, savu dēlu kurš sporto u.t.t. Mudaki..
9.janvāris 2018, 22:11 | links
 
margers [09.01.18]: Pa seju tu vari atraut pa spidzinasanu..ja nevaig zivi nekjer vaig kjer ..brauc uz mezu zverus shaut vai vecenes drast nevis pa velti ker un bucho puslikjishus
Tew draudziņ izskatās maza poņa no šitā visa tapēc labāk ķer un ēd ;)
9.janvāris 2018, 22:10 | links
 
Lidakas es vispar needu bet ka braucu copet un piezveja vinjas gadas tad adodu tjoshai..nevis lai 70procenti aiziet veziem
9.janvāris 2018, 22:10 | links
 
Pa seju tu vari atraut pa spidzinasanu..ja nevaig zivi nekjer vaig kjer ..brauc uz mezu zverus shaut vai vecenes drast nevis pa velti ker un bucho puslikjishus
9.janvāris 2018, 22:08 | links
 
margers [09.01.18]: Nesen bij vidio.zanderus kjer uz laipas izvelk pa laipu izmeta piespiez lai nekustas tad vel kkadu merlentu mera poze un alaiz nu bucotaju kalngals ..ja ta visi dara ta labak pat zemmerus vistam adot nevis lais atpakalj lai sapust
Tu ka atrauj pa seju arī aizej bojā uzreiz??
9.janvāris 2018, 22:02 | links
 
aldis70 [09.01.18]: margers [29m]: Ko ta vinji piekopj nomoca izvarta pa zemi pozejot.un ta atlaizTas nenozīmē, ka visi taa dara, un tie kas tiešām dara to pareizi Saprot ko dara un kā dara. ;) un zivij nekādu sliktumu nenodara.

copmans22, 9.janvāris 2018, 21:30


Vai drīkst pajautāt, kā ir pareizi paņirgāties un pamocīt dzīvu radību sava prieka pēc? Mani tas ļoti interesē.
Vai tad tu neķer prieka pēc? Pretējā gadijumā tu esi pie bada, tad jau parējās Valstis arī moca zivis. C&R ir iespēja dzīvot nevis uzreiz nosist visu kas pieķeras, saglabāt zivju resursu.palielināt trofeju skaitu, dot iespēju citam tikt pie trofejas a ko tie kas ņem vairāk kā var apēst?? Kādu labumu vinji dod?? Mūsu ūdeņi nav neizsmeļami par to derētu aizdomāties, lai mūsu bērniem ar būtu ko ķert.
9.janvāris 2018, 22:01 | links
 
margers [29m]: Ko ta vinji piekopj nomoca izvarta pa zemi pozejot.un ta atlaizTas nenozīmē, ka visi taa dara, un tie kas tiešām dara to pareizi Saprot ko dara un kā dara. ;) un zivij nekādu sliktumu nenodara.

copmans22, 9.janvāris 2018, 21:30



Vai drīkst pajautāt, kā ir pareizi paņirgāties un pamocīt dzīvu radību sava prieka pēc? Mani tas ļoti interesē.
9.janvāris 2018, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager