ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Kāds ir šī aizlieguma pamatojums?
21.aprīlis 2017, 16:33 | links
 
Igauņi vispār visu gadu ar laivām brauc, ko nu ?

coolfeeder,
Mani piemēram vairāk interesē, kā resursu ietekmējusi 2009.gadā dotā atļauja makšķerēt no laivām no 1.maija (agrāk 1.jūnijs),

Marfim, 18.aprīlis 2017, 01:54


Leišiem, no šodienas, noteikumi ļauj atklāt laivu makšķerēšanas sezonu, un tas ir ieviests daudz agrāk nekā pie mums. Labāk lai makšķernieki kādu zivi legāli izvelk un pieskata ūdeņus no tīkliniekiem.
Ar cieņu.

addd, 21.aprīlis 2017, 15:44
21.aprīlis 2017, 16:29 | links
 
coolfeeder,
Mani piemēram vairāk interesē, kā resursu ietekmējusi 2009.gadā dotā atļauja makšķerēt no laivām no 1.maija (agrāk 1.jūnijs),

Marfim, 18.aprīlis 2017, 01:54


Leišiem, no šodienas, noteikumi ļauj atklāt laivu makšķerēšanas sezonu, un tas ir ieviests daudz agrāk nekā pie mums. Labāk lai makšķernieki kādu zivi legāli izvelk un pieskata ūdeņus no tīkliniekiem.
Ar cieņu.

addd, 21.aprīlis 2017, 15:44


Iespējams, bet tas, ka sargās un traucēs maluzvejniekiem, ir minējums vai pieņēmums. Varu paprasīt - kā makšķernieks pamanīs tīklu, ko ieliek tumsā un izvelk pirms gaismas iestāšanās, nav vasara, pa nakti var riekstus neatrast. Pie tam, maluzvejniekam šajā gada laikā vieglāk par makšķernieku izlikties nekā par atpūtnieku, kurš ķer iedegumu un cepina sānus. Un ...
Kā argumentus izmantot minējumus vai pieņēmumus ir forši, ļoti gara un bezjēdzīga diskusija var izvērsties.
21.aprīlis 2017, 16:17 | links
 
coolfeeder,
Mani piemēram vairāk interesē, kā resursu ietekmējusi 2009.gadā dotā atļauja makšķerēt no laivām no 1.maija (agrāk 1.jūnijs),

Marfim, 18.aprīlis 2017, 01:54



Leišiem, no šodienas, noteikumi ļauj atklāt laivu makšķerēšanas sezonu, un tas ir ieviests daudz agrāk nekā pie mums. Labāk lai makšķernieki kādu zivi legāli izvelk un pieskata ūdeņus no tīkliniekiem.
Ar cieņu.
21.aprīlis 2017, 15:44 | links
 
"A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!">>>

Kārtība būtu, ja vairums beigtu aiztirst ūdenstilpju krastus, nekas labāks par to nav izdomāts. Es ļoti vienkārši kārtoju savu "darbavietu"- es to nepietiršu. Tēlaini izsakoties- ir jāremontē pamati, nevis bezgalīgi jāšpahtelē ciet plaisas sienās. Par to, ka uzvedības kultūra iet kopā ar c&r- ne obligāti. Neviens normāls copmanis(ortodoksālais laidējs, laidējs, puslaidējs, pusgaļinieks vai gaļinieks)- ja vien nav ruksis, netirsīs, kur pats grozās.
20.aprīlis 2017, 01:12 | links
 
Licenzētā makškerēsana ir biznes izredzetajiem uz valsts resursu bāzes var teikt,pietiktu ar noteikumu kontroli ,zivju sugu skaita ierobezojumu,,,privātajos dīkos īpašniekam ir jarupējas par vissu,sakot no zivju pieejamibas,patikamas apkartnes radīsanas un atkritumu problēmu risināšanas un vissa pārējā tad kāpēc licenzēta makškerēsana ?
19.aprīlis 2017, 22:29 | links
 
Skaistajām frāzēm par licencēto makšķerēšanu varētu ticēt tikai pie viena nosacījuma-organizatoram,viņa radiem,draugiem,paziņām,kaimiņiem u.c.makšķerēšana šajā ūdenskrātuvē ir aizliegta.Savādāk tā ir vienkārši slēpta prihvatizācija.
19.aprīlis 2017, 21:46 | links
 
Tu gribi parunàt par to cûku kūti, kas tieši licencētajā posmā un netiek savākts, bet pagaida kad lietus ūdeņi paceļ līmeni un visu drazu aizskalo? Mēs par vienu Kuldīgu runājam vai par dažādām varbūt?

Docents, 19.aprīlis 2017, 20:21


Arī par to posmu, ari uz leju aiz Abavas ietekas. Pie Abavas ietekas vispār vietējais zemnieks ar arklu nobraucis pie iebraucama ceļā un pie pašas Ventas savākta normāla čupa ar mēsliem. un jauni jau pie paša krasta mētājās.

Mana skatījumā visa copes kultura iet roku roka arī ar C&R attīstību un izpratni par zivim kopumā.
19.aprīlis 2017, 21:46 | links
 
A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 21:01


Ej izguli dzerumu :) Tas nekad pie mums nenotiks! Tada sajuta ka esi muca audzis un tik sodien galvu esi ara izbazis un neredzi talak par saviem 5 sakoptajiem metriem ap sevi:))
Turpini tik vakt aiz visiem citiem, notiekti copes dievs Tev uzsmaidis un dos brangus breksus :) Ne asakas :))

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 21:09[/quote]

Nu ja visiem ir tāda atieksme kà tev tad tà varētu būt!!!
19.aprīlis 2017, 21:16 | links
 
A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 21:01[/quote]

Ej izguli dzerumu :) Tas nekad pie mums nenotiks! Tada sajuta ka esi muca audzis un tik sodien galvu esi ara izbazis un neredzi talak par saviem 5 sakoptajiem metriem ap sevi:))
Turpini tik vakt aiz visiem citiem, notiekti copes dievs Tev uzsmaidis un dos brangus breksus :) Ne asakas :))
19.aprīlis 2017, 21:09 | links
 
A tev baigi patīk sēdēt sūdos?

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:46


Neeju tur kur citi nokartojas :) Sestdien piemeram labs skats Jurmala pie attirisanas iekartam, palikusi tigerenes gabali uz solina, a blakus letas livu alus bundzas. Tu perc zivim garneles, bet pats dzer pilnigu suuu!! Ne paldies, aiz tadiem domatajiem es neiesu savakt, man nepietiks dzives laika lai visu upes malu nostaigatu, jo tas ir jau n-tas tonnas :) Bet to kas izskalots piemeram Jelgava upes mala ar pavasara udeniem, to gan smuki savacu un saliku maisa, kamer gruntenes kluseja (uzlaboju karmu) :D

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:53[/quote]

A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!
19.aprīlis 2017, 21:01 | links
 
Nu jau šitā sadaļa sūdos iet!! Galiig ne pa tēmu prātīgs cilvēks te vairs neko nepiebilstu :D
19.aprīlis 2017, 20:56 | links
 
A tev baigi patīk sēdēt sūdos?

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:46[/quote]

Neeju tur kur citi nokartojas :) Sestdien piemeram labs skats Jurmala pie attirisanas iekartam, palikusi tigerenes gabali uz solina, a blakus letas livu alus bundzas. Tu perc zivim garneles, bet pats dzer pilnigu suuu!! Ne paldies, aiz tadiem domatajiem es neiesu savakt, man nepietiks dzives laika lai visu upes malu nostaigatu, jo tas ir jau n-tas tonnas :) Bet to kas izskalots piemeram Jelgava upes mala ar pavasara udeniem, to gan smuki savacu un saliku maisa, kamer gruntenes kluseja (uzlaboju karmu) :D
19.aprīlis 2017, 20:53 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36

Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:45


A tev baigi patīk sēdēt sūdos?
19.aprīlis 2017, 20:46 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36

Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:45
19.aprīlis 2017, 20:46 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36


Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)
19.aprīlis 2017, 20:45 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!
19.aprīlis 2017, 20:36 | links
 
Nu redzi, Urmaas, domāju, ka LM rodas dēļ tās visatļautības pie ūdeņiem. Parasti tie kuri visvairāk grābj zivis ir arī tie kuri daudz mēslo.
Man jau šobrīd traucē LM, bet redzot kas tur notiek pie Kuldīgas nav brīnums, ka tādus ievieš. Dažreiz gribas vienkārši pastaigāt gar upi un nevajag man tā zivs vest mājās.

Un neviens jau neuzspiež.. šī tēma vispār bija kā C&R noliegšana, vai piekritēju noniecināšana.
Es ari ņemu, bet ar mēru un lielās viennozīmīgi laižu vaļā.

Jurcik, 19.aprīlis 2017, 19:31

Tu gribi parunàt par to cûku kūti, kas tieši licencētajā posmā un netiek savākts, bet pagaida kad lietus ūdeņi paceļ līmeni un visu drazu aizskalo? Mēs par vienu Kuldīgu runājam vai par dažādām varbūt?
19.aprīlis 2017, 20:21 | links
 
Nu redzi, domāju, ka Tu arī dziļi saknē saproti par ko īsti ir runa.
Mums te pirmkārt ir zema makšķerēšanas kultūra un ētika. Un daudziem ir mazvērtības komplekss.. ja neaiznesīšu zivi mājās, ko par mani padomās sieva, ģimene. Tas laikam ir no akmens laikmeta saglabājies :D Lēni attīstamies.

Jurcik, 19.aprīlis 2017, 19:56

LM ieviesšana šeit nepalīdzēs!!!
19.aprīlis 2017, 20:08 | links
 
Nu re rēja rēja uz manis , bet tomer ir kas domā līdzīgi!!!
19.aprīlis 2017, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager