ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Varbūt viņu vēl var sataisīt? Nu tur pa garantiju vai kā citādi?
28.maijs 2018, 17:18 | links
 
Ne jau es te draudu ar publiskošanu. Vienam te sakāpis galvā un draud ar publiski pieejamu informāciju. Pie tam ieejot mana fb profilā jau daudz ko var redzēt :D
28.maijs 2018, 17:07 | links
 
Kurš maita salauza veco Zaraziju? Kādam nav rezervē? Nu tāds pats kā vecais.
28.maijs 2018, 17:05 | links
 
28.maijs 2018, 17:05 | links
 
Jaa, kaa tas beigsies publiceesiet kaut kaadu infu jeb nodauziisiet viens otru..
Bljee dzjeki sanjemaas. Normaal puikss ibio
28.maijs 2018, 17:00 | links
 
A jums dzjeki man skjiet drusku nav humora izjuutas... Paskatiet to situaaciju no malas. Abi normaali zeeni!!
Vispaar, protams, interesanti kaa tas beigsies.
28.maijs 2018, 16:58 | links
 
tu kretīn, būtu paklusējis, atradies visgudrākais, viszinošākais.. :D
Varbūt pats esi caurkrītis kādā sfērā, ko?
Ne tu zini kāpēc es tur strādāju un kāpēc es no turienes aizgāju. Kārtēja tukšā pļūtīšana. Ar saviem aizspriedumiem un tukšajām gudrībām vari iet pārsteigt kādus mazāk izglītotus tipus.
28.maijs 2018, 16:55 | links
 
Meklē dauni ;)
Man kā bijušajam vid uzņēmumu monitoringa daļas galvenajam inspektoram būs interesanti paskatīties, ko tu atradīsi.
Par cik pāris gadus tā man bija ikdiena, izpētīt daudzus uzņēmumus no A līdz Z, saistītos, darījumu partnerus, nodokļus, izmaksātas algas utt, tad būs interesanti paskatīties, ko dīkdienis sakasīs.
Ne jau par velti vienā citā foruma sadaļā es tev pajautāju par vienu uzņēmumu no kura tava sieva aizgāja.

Jurcik, 28.maijs 2018, 15:52


A vot no kurienes tā vīzdegunība aug, a to es domāju kur binesa cilvēkam tadi sū.. galvā, a izrādās klasiska - caurkritis vida inspektorelis, pasaules naba :) Par kuriem kolēģi tai pašā iestādē, no kuriem reāli kaut kas atkarīgs, parasti rēc. Pie tam stulbs... Vot jau nozieguma sastāvu esi sev sakasījis, pat ja esi bijušais - publiski draudēt ar ierobežotas pieejamības informācijas publiska izpaušanu, kuru esi ieguvis pildot dienesta pienākumus valsts amatpersonas statusā, tas jau saucas dienesta pilnvaru pārsniegšana un dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana.
28.maijs 2018, 16:45 | links
 
Piekritu! Atnāk te viens pratveders, apvaino c&r, atlaid mammu piekritejus un tagad sak raudāt un draudēt ar informaciju.
Vairāk kā smiekligi un lidz mužikam te ir tālu vienam.
28.maijs 2018, 16:04 | links
 
Mammas justos lepnas, ja zinātu kādi šķēpi te tiek lauzti :)
Man šķiet, ka bišķīt jau par traku te kašķis panesies, solīdi kungi tūlīt jau pa apakšmuti viens otram sāks dot.... Mieru, kungi!

Headhunter, 28.maijs 2018, 15:38


Piekrītu !
Skumji bet varbūt pietiek , uzspiest citiem savu viedokli un domu !
Ķeriet un atlaidiet , vai ķeriet un kūpiniet ! Katrām sava gribēšana un varešana ! ;)

P/S personīgi es atvainošos visiem kam esmu nodarijis pāri , nosaucot par sadistiem ( un tamlīdzīgi ) , ja tie atļausies nosaukt Copmaņus ( makšķernieks parastais - neņem vairāk kā nepieciešams pārtikas programmai ) par Copmaņiem , nevis gaļiniekiem !
Un cita ragaviņas nav ko kašķi meklēt ( attiecās uz visiem ) !
;) !
28.maijs 2018, 15:58 | links
 
Ee mužiki mosk beidz jaukt biznesu un sievas ...padirsties var par copi nevis list kur dziljak..visi mes ir a ambicijam..bet nu pa traku tie murgi te
28.maijs 2018, 15:56 | links
 
Meklē dauni ;)
Man kā bijušajam vid uzņēmumu monitoringa daļas galvenajam inspektoram būs interesanti paskatīties, ko tu atradīsi.
Par cik pāris gadus tā man bija ikdiena, izpētīt daudzus uzņēmumus no A līdz Z, saistītos, darījumu partnerus, nodokļus, izmaksātas algas utt, tad būs interesanti paskatīties, ko dīkdienis sakasīs.
Ne jau par velti vienā citā foruma sadaļā es tev pajautāju par vienu uzņēmumu no kura tava sieva aizgāja.
28.maijs 2018, 15:52 | links
 
Mammas justos lepnas, ja zinātu kādi šķēpi te tiek lauzti :)
Man šķiet, ka bišķīt jau par traku te kašķis panesies, solīdi kungi tūlīt jau pa apakšmuti viens otram sāks dot.... Mieru, kungi!
28.maijs 2018, 15:38 | links
 
Laikam Zarazam nav ko darit. Ilgi bija jamekle uzvards :D jo Facebook esam draugi.
Varbut man ari sakt kasit tavu biznesu, jeb tavu un tavas sievas biznesus.
Diezgan bernišķigs tu esi.

Jurcik, 28.maijs 2018, 14:54


Kasi ko gribi, dauni. Man vienkārši gribas, lai tu arī sajustu cik patīkami ir, ja tavā privāti izteiktā viedoklī diskusijā sāk jaukt iekšā biznesu, dots pret dotu... Sievu aiztikt gan nerekomendētu, ja kaut mazliet mužiks esi, tas jau pavisam cits konflikta līmenis sanāks, tad bremžu vairs nebūs nekādu...
28.maijs 2018, 15:11 | links
 
Laikam Zarazam nav ko darit. Ilgi bija jamekle uzvards :D jo Facebook esam draugi.
Varbut man ari sakt kasit tavu biznesu, jeb tavu un tavas sievas biznesus.
Diezgan bernišķigs tu esi.
28.maijs 2018, 14:54 | links
 
Luter, tev ari nepietiek... Puse foruma par tevi ņirgājas, bet joprojam sevi par muļķi pataisi.

Jurcik, 28.maijs 2018, 13:45


Bartuli, nu piever tak žaunu :) Bik interesantas lietas par tavu biznesu jau sakasīju (nav aiztures, ja jau tu manu jauc iekšā diskusijā), vēl pavākšu informāciju un uzrakstīšu kompilāciju ar analīzi kas ta mūs te dzīvot māca :)
28.maijs 2018, 14:35 | links
 
Luter, tev ari nepietiek... Puse foruma par tevi ņirgājas, bet joprojam sevi par muļķi pataisi.
28.maijs 2018, 13:45 | links
 
Jurcik [28.05.18]: Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.
Klauns, spogulī paskaties!
:DDD
28.maijs 2018, 12:30 | links
 
Zaraza, tu te esi pietiekoši jau sevi apkaunojis un joprojām tev šķiet, ka esi pats gudrākais. Tava taisīšanas un nekompotence šeit un citās tēmās paliek jau smieklīga.

Nezinu par kādu dubultmorāli tu runā, bet vienmēr esmu zivis ēdis un to ari uzsvēris..tas gan ļoti reti notiek ar manis paša noķertajām zivīm.
Copēju, un ja gribu paturu, bet lielās līdaku mammas 100% atbrīvoju pēdējos 10 gadus.

Kādreiz tādus kā tu sauca par tukšas mutes brūķētājiem.. domāju mūsdienās nekas nav mainījies.
28.maijs 2018, 10:58 | links
 
Kopumā precīzi noformulēts.
Un, ja vēl pieliek tos līdzekļus, kurus iegulda šis kampaņas reklamēšanai, dažiem labi paveicas.
Bet pašreiz, mežonīgā kapitālisma laikā, divkosība ir neizbēgama, ko arī redzam visur.

krumujancis, 28.maijs 2018, 10:14

Vienīgā problēma, ka šeit strīds/i notiek dažādās plaknēs, piemēram, Tev man nebūtu jāstāsta, ka lielās un vispār atpakaļ laišana ir naudas kāšana atsevišķiem indivīdiem, ja es neesmu šī projekta sastāvdaļa un no tā negūstu nekādu finansiālu labumu, bet atpakaļ laižu savu iekšējo motīvu vadīts, tas tomēr sanāk nedaudz negodīgi. Lai nesanāk atkal neauglīga pretī bļaušana par CR, man nav pretenziju un es nemaz tās nevaru izvirzīt, ja cilvēks ņem uz mājām, ko ļauj likums un neko nepārkāpj.
28.maijs 2018, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager