ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Lai nu kā, bet Partizan marketing rulzz
Par JIG.LV !!
25.maijs 2018, 17:48 | links
 
plesigais [25.05.18]: Jurasasaris [13m]: Pajolic jau sak slanjus dalit ..uz ezera visi vienadi ..atceries burtnieks katru gadu pa vienam savac sev..Neko nedalu.. tas zarazam, lai saprot ka c&r nav tikai dikdieņu izpriecas.

Jurcik, 25.maijs 2018, 15:57

JURCIK ;) !
A kas tad ?
Atslābināties Relaksēties , var simts un viena veida !
Tīrs ķer un atlaid proces ir tikai un vienīgi izprieca !
Izprieca par to ka esi gudrāks par stulbu un bezjūtīgu zivi !
Stundām vicinat špini līdaku nārsta laikā , un lepoties ar to ka esi visas atlaidis !
Pareizais ne ? Malacis ?
Nu sāp zivij tāpat kā Tev ! Un sāpes otrām nodarīt ( bez vajadzības ) - !
:DDDD Viņš tāpat to nesapratīs, ka noliedz ka spiningo ar vobleriem kuriem IR trīsžuburi, kas pēc viņa vai viņa ,, otrā es - zinātnieka,, domām ir normāli un nemaz netraumē zivi tā ka var C&R un nedomāt ka tā rīt jau peldēs ar uzpūtušos vēderu.
25.maijs 2018, 17:32 | links
 
Nu skaidrs tātad tas bij kāds pārdevējs, pēdējā gada laikā cik esmu iegriezies vairs neesmu viņu saticis, žēl, šis tas palika neizrunāts par vienu tēmu forelēšanas inventārā, toreiz slēdzāties ciet, neērti bija ilgāk aizkavēt.

Karlis_K, 25.maijs 2018, 16:24


Ja, kā te vienu, nebaida mani uzskati, kuri, pa lielam, nemaz tik ļoti , pēc fakta un rezultāta , no Taviem i neatšķiras, tad pie gadījuma ieej drīzāk nevis JIGā bet Mūkusalas ielas "Lucky Fishing Club", tur Elvijs saslimis ar foreļošanu, sācis startēt čempī, savilcis visādus foreļu mānekļus un pričendāļus, no kuriem es pats maz saprotu :) Tur varēsi izkonsultēties pēc sirds patikas...
25.maijs 2018, 16:51 | links
 
Nu skaidrs tātad tas bij kāds pārdevējs, pēdējā gada laikā cik esmu iegriezies vairs neesmu viņu saticis, žēl, šis tas palika neizrunāts par vienu tēmu forelēšanas inventārā, toreiz slēdzāties ciet, neērti bija ilgāk aizkavēt.
25.maijs 2018, 16:24 | links
 
Guntar, bremzee. Tev atbildiiba, bodeeem shefs kaa nekaa!
25.maijs 2018, 16:18 | links
 
Kada atpakaļgaita.. tu noliec c&r atbalstitajus kā copes veikalu ipasnieks un tagad Tu man prasi rakstit kaut ko ne pa tēmu.
Man šī bernišķība nav pieņemama.

Jurcik, 25.maijs 2018, 16:14


Es "nenolieku" C&R atbalstītājus, bet gan tā "karojošā tipa" uzspiedējus... Kā privātpersona, virtuāls personāžs, aiz kura, gan, neapšaubāmi, stāv dzīvs un identitāti īpaši neslēpjošs cilvēks... Par Tevi nezinu...
25.maijs 2018, 16:18 | links
 
Jurasasaris [13m]: Pajolic jau sak slanjus dalit ..uz ezera visi vienadi ..atceries burtnieks katru gadu pa vienam savac sev..Neko nedalu.. tas zarazam, lai saprot ka c&r nav tikai dikdieņu izpriecas.

Jurcik, 25.maijs 2018, 15:57


JURCIK ;) !
A kas tad ?
Atslābināties Relaksēties , var simts un viena veida !
Tīrs ķer un atlaid proces ir tikai un vienīgi izprieca !
Izprieca par to ka esi gudrāks par stulbu un bezjūtīgu zivi !
Stundām vicinat špini līdaku nārsta laikā , un lepoties ar to ka esi visas atlaidis !
Pareizais ne ? Malacis ?
Nu sāp zivij tāpat kā Tev ! Un sāpes otrām nodarīt ( bez vajadzības ) - !
25.maijs 2018, 16:16 | links
 
Nudien dīvains iespaids, lai arī zarazu personīgi nepazīstu, bet pirms pāris gadiem viņa bodē pērkot šo to forelēšanai sanāca visai gara saruna ar pārdevēju, lielu druknu vīru. Biju pārliecināts ka tas šefs, rādīja man savus foreļu mānekļus, lielīja mikrošūpiņus. Iemānīja man ar vienu, nav tik medīgs kā solīja, bet pāris smukas alatas ir noķertas. Nebija krāsa kādu vēlējos, bet teicās ka pasūtīšot drīz no ukraiņiem jaunu partiju. Jūsmīgi stāstīja par braucienu uz Z-Latvijas upīti kur varot až 50 foreles pa dienu noķert, un atlaist saprotams. Nu domāju bij tas zaraza vai ne, jo nu pēc izteikumiem kā diena pret nakti :)

Karlis_K, 25.maijs 2018, 16:06



Jauc kaut ko, foreles upītē ķert galīgi nav mans un par to jūsmot tā īsti nevarētu. Foreļu mikrošūpiņus pats lietoju tikai asaru ķeršanai noteiktos apstāķlos un par tiem kompetenti "iesmērēt" nevarētu. Vai nu jauc mani ar kādu citu, vai arī samiksējies mans un mana darbinieka teksts kopā...
25.maijs 2018, 16:14 | links
 
Kada atpakaļgaita.. tu noliec c&r atbalstitajus kā copes veikalu ipasnieks un tagad Tu man prasi rakstit kaut ko ne pa tēmu.
Man šī bernišķība nav pieņemama.
25.maijs 2018, 16:14 | links
 
Zaraza, nepaliec smieklīgs. Kontrole savu sakamu un neapvaino citus.

Viss, pietiek par šo!

Jurcik, 25.maijs 2018, 16:02


nu redz, atpakļgaita ieslēdzas, kad pašam var pa kabatu pēkšņi iesist kaut mazticami un potenciāli... Neakas, neapslinkošu un atkodīšu, pasule maziņa... Publiski uzrakstīšu par spīti visām regulām, gan arī Tavu klientu vidū atradīsies citādi domājošie :) Otreiz nepasutīšu jau vienu reizi publiski nebija īsti smuki, bet nu kas izdarīts, izdarīts ...
25.maijs 2018, 16:08 | links
 
Nudien dīvains iespaids, lai arī zarazu personīgi nepazīstu, bet pirms pāris gadiem viņa bodē pērkot šo to forelēšanai sanāca visai gara saruna ar pārdevēju, lielu druknu vīru. Biju pārliecināts ka tas šefs, rādīja man savus foreļu mānekļus, lielīja mikrošūpiņus. Iemānīja man ar vienu, nav tik medīgs kā solīja, bet pāris smukas alatas ir noķertas. Nebija krāsa kādu vēlējos, bet teicās ka pasūtīšot drīz no ukraiņiem jaunu partiju. Jūsmīgi stāstīja par braucienu uz Z-Latvijas upīti kur varot až 50 foreles pa dienu noķert, un atlaist saprotams. Nu domāju bij tas zaraza vai ne, jo nu pēc izteikumiem kā diena pret nakti :)
25.maijs 2018, 16:06 | links
 
Zaraazij, tev vajadzeetu atslaabt. Jurchiks nav uzstaajiigs.
Īsti nesaprotu motivaaciju tavai mazliet muljkjiigajai un nekonkreetai nostaajai. Tad cr vai nee
25.maijs 2018, 16:04 | links
 
Zaraza, nepaliec smieklīgs. Kontrole savu sakamu un neapvaino citus.

Viss, pietiek par šo!
25.maijs 2018, 16:02 | links
 
Kā tad rudās vecās kiskas jāglauda tik pa spalvai. Tad tie sāk murrāt, lien klēpī draudzēties. Un uzreiz aizmirsīs ka šitas šogad ar vismaz 60 mēra līdakām veicis baiso sadistisko ķer un atlaid rituālu, izlauzis tām zobiņus, saplēsis žauniņas, izdupsējis (kas vēl tur bija no ģeniālo grafomānu leksikona?) :D Otrs atlaidis varbūt tik 6, bet tā kā pa spalvai neglauda, tad iemīzīsim tam kurpē, vot tā!

Juris_O, 25.maijs 2018, 15:13


Atslabinies ;) ! Man ir vienalga cik kurš noķer vai atlaiž ! Ja tas ir saistīts ar pašpateriņu !
Dusmas izsauc onkuļi kas atsit savus dārgos copes pricendaļus ar nevainigiem tekstiem - mes jau nepaturam !
Un ja resursu samazināšanās tiek novelta tikai uz Copmaņu pleciem !
Nedrīkst katru brīvu brīdi ķert foreles ( asarus un līdakas ) tikai hobija pēc ! Un lamāt onku kas ķer pusdienām kārusiņas ! GAĻINIEKS ! :(
Arī man karpu un līņu cope ir piezveja , raudas , brekši ,sapali ! Un ko man darīt - mest krūmos ?
Nē , es vienkārši izvērtēšu - bus dzīvotājs - peldes tālāk !
Nebūs - uz mājām !
BET !
Bet tas tiek darīts tikai ( un vienīgi ) tad kad tiešām ģimenei gribās svaigu zivi !
Pārējā laikā , es uz ūdeņiem eju nopeldeties , fotografēt , vienkārši pasēdēt un zivis lieku mierā !
Lai dzīvo , barojās , nārsto , un nebaidās ! ;)
25.maijs 2018, 16:01 | links
 
Daddy_j,nu jop...,pa kādām kūtspakaļām Tu copē,ja nevari pats paēst,cmuko kaimiņieni,priekšnieku un padotos piebarot?
PS
Protams,bez personīga labuma gūšanas!

BrunoL, 25.maijs 2018, 15:59


:DDD a Tu aizbrauc ar 3 mazbērniem makšķerēt, sataisi visiem makšķeres, saliec tārpus, atmudžini auklas... un vēl pa starpu pamēģini zivi izķeksēt :)
25.maijs 2018, 16:01 | links
 
Daddy_j,nu jop...,pa kādām kūtspakaļām Tu copē,ja nevari pats paēst,cmuko kaimiņieni,priekšnieku un padotos piebarot?
PS
Protams,bez personīga labuma gūšanas!
25.maijs 2018, 15:59 | links
 
Iespejams nesaprotu copes biznesu, bet ja copes veikalu ipašnieks uzpļūta klientiem potencialajiem, tad man tas nav pieņemami. Bet katram savs bizness un klienti. Tapat ir ari klienti kam nav pašcieņa un ir klienti kam ir.

Jurcik, 25.maijs 2018, 15:49


Nu hotj uzraksti ar ko konkrēti nodarbojies un uzņēmumus (vari PM) lai es arī vismaz zinātu ar ko nekad un nekādos apstāķlos nesadarboties, ja jau tāds rasklads :)
25.maijs 2018, 15:58 | links
 
Jurasasaris [25.05.18]: Pajolic jau sak slanjus dalit ..uz ezera visi vienadi ..atceries burtnieks katru gadu pa vienam savac sev..
Neko nedalu.. tas zarazam, lai saprot ka c&r nav tikai dikdieņu izpriecas.
25.maijs 2018, 15:57 | links
 
Guntar, mēs Tev cauri redzam - āķus ar atskabargām tirgo? tirgo! nu lūk... kāds tur C&R :)

Kā Burtniekā gāja, solīto programmu izpildīji?

daddy_j, 25.maijs 2018, 15:41


Atļāvos neizpildīt, 3 līdaku vietā paņēmu tikai 2, vienkārši abas bija diezgan laba izmēra virs 70cm, ģimenes pārtikas programmai ar to pietiek, vairāk neņēmu. Bildes Facebook..
25.maijs 2018, 15:56 | links
 
Pajolic jau sak slanjus dalit ..uz ezera visi vienadi ..atceries burtnieks katru gadu pa vienam savac sev..
25.maijs 2018, 15:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager