ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
"Te visur apakšā ir ideja un velme copēt kā Zviedrijā/Somijā/Holandē/Īrijā un attiecīgi virzīt sabiedrisko domu tādā virzienā, lai cilvēkiem sāktu rūpēt savs tīkamais dabas resurss, neviss tikai vēdera prieks."

Pilnīgi noteikti nav man cope tikai "vēdera prieks". Bet arī par labo praksi Tevis minētās valstis arī neuzskatu, tām ir savs ceļš, mums savs, ne vienmēr visu vajag akli pārņemt. Mūsu pagaidām lielākā bagātība ir spēja līdz šim saglabāt PUBLISKUS ŪDEŅUS VALSTS ĪPAŠUMĀ, brīvi pieejamus visiem sabiedrības slāņiem. A tā, būt turīgam ir tikia apsveicami, par savu nopelnīto naudu realizēt jebkuras kaprīzes ir lieliski, tikai uz sava privātīpašuma, lūdzu, neeksperimentājam ar valsts kopresursu.

Minētie piemēri arī, neteikšu, ka tā īsti veiksmīgi... Somijā, piemēram. jebkurā copes veikalā pinas sienas ar tīkliem, žebērkļiem, pilnīgi legāliem cemmeriem... Viņiem ir atļauts paņemt zivi ar daudz trakākām metodēm kā mums... Nu un... Ne jau metodēs lieta, bet tradīcijās un arī vienkārši tupa valsts resursu lielumā, attiecība copmaņu skaits pret ūdeņu spoguli...
25.maijs 2018, 15:52 | links
 
Esmu ari kadreiz Tava veikala iepircies, bet pēc šiem absurdajiem tekstiem un ķengām turpmāk no tevis pa gabalu.. jo katram ir sava izpratne par biznesu.. mana biznesa viss balstās ari uz cieņu, servisu pret ipašniekiem un klientiem un ne vienmer cena nosaka sadarbību.
Iespejams nesaprotu copes biznesu, bet ja copes veikalu ipašnieks uzpļūta klientiem potencialajiem, tad man tas nav pieņemami. Bet katram savs bizness un klienti. Tapat ir ari klienti kam nav pašcieņa un ir klienti kam ir.
25.maijs 2018, 15:49 | links
 
Gudriem gudras nelaimes... man tādā ziņā vienkārši - LV nekad (labi, gandrīz nekad) nav gadījies noķert tik daudz zivju, ka nevarētu noēst, līdz ar to nekāda morāla dilemma nerodas. :)
25.maijs 2018, 15:46 | links
 
Guntar, mēs Tev cauri redzam - āķus ar atskabargām tirgo? tirgo! nu lūk... kāds tur C&R :)

Kā Burtniekā gāja, solīto programmu izpildīji?
25.maijs 2018, 15:41 | links
 
Zaraza, liels kāposts.. Tev pašam smiekli nenāk? Man nāk par šādiem apgalvojumiem.
Par cik C&R jau atbalstu kopš Zive.lv laikiem un jau pirms vairāk kā 10 gadiem par to arī tajā forumā iestājos.
Te visur apakšā ir ideja un velme copēt kā Zviedrijā/Somijā/Holandē/Īrijā un attiecīgi virzīt sabiedrisko domu tādā virzienā, lai cilvēkiem sāktu rūpēt savs tīkamais dabas resurss, neviss tikai vēdera prieks.

Man tāda sajūta, ka izveidojot savu copes biznesu esi sajuties kā pasaules naba, vienīgais nodokļu maksātājs un visu bezdarbnieku uzturētājs. Tu pat nevari iedomāties kādi cilvēki pavelkās uz C&R un lielāko ties tie ir turīgi vai izteikts viduslīmenis, jo cope ir hobijs. Hobijam naudu nežēlo. Tu ar savu attieksmi atbiedē no sava biznesa tieši šo slāni.

Jurcik, 25.maijs 2018, 15:24


Nu "Greenpeace" ir MILZĪGS kāposts un lobijs ar patiešām ārprātīgām iespējām. Ir pat tādi termini kā eko-šantāža un eko-terorisms. Par mūsu švaļiem runa neiet, tie kapeiciņu pie kapeiciņas lasa un met kažoku kur uz kuru brīdi izdevīgāk.

Pasaules naba galīgi nejūtos, tiesības paust savu viedokli gan man tā kā mīļas, gribētos saglabāt, ja drīkst...
Savukārt, ja jebkuri mani personīgie reliģiskie, politiskie, seksuālie, nacionālie, ekonomiskie utt. uzskati ietekmē kāda izvēli saistībā ar vienu no maniem biznesiem, tad, kā jau teicu par normālu to īsti neuzskatu. Bizness ir bizness, pieprasījumu un piedāvājumu nosaka piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāte, cena, serviss utt., ne biznesa īpašnieka personīgie uzskati. Nu vismaz man un nospiedošam vairumam man zināmo uzņēmēju tā ir... A kam tā nav, pilnas tiesības, bet nu es no tādiem i pats labāk tālāk turos...
25.maijs 2018, 15:38 | links
 
Zaraza, liels kāposts.. Tev pašam smiekli nenāk? Man nāk par šādiem apgalvojumiem.
Par cik C&R jau atbalstu kopš Zive.lv laikiem un jau pirms vairāk kā 10 gadiem par to arī tajā forumā iestājos.
Te visur apakšā ir ideja un velme copēt kā Zviedrijā/Somijā/Holandē/Īrijā un attiecīgi virzīt sabiedrisko domu tādā virzienā, lai cilvēkiem sāktu rūpēt savs tīkamais dabas resurss, neviss tikai vēdera prieks.

Man tāda sajūta, ka izveidojot savu copes biznesu esi sajuties kā pasaules naba, vienīgais nodokļu maksātājs un visu bezdarbnieku uzturētājs. Tu pat nevari iedomāties kādi cilvēki pavelkās uz C&R un lielāko ties tie ir turīgi vai izteikts viduslīmenis, jo cope ir hobijs. Hobijam naudu nežēlo. Tu ar savu attieksmi atbiedē no sava biznesa tieši šo slāni.
25.maijs 2018, 15:24 | links
 
addd [25.05.18]: addd [20m]: Es tachu teicu, ka mūsējais!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:03


Admin, par ko man tas brīdinājums brīnos??!!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:52

Es nevaru uz šo jautājumu atbildēt, tas Jums jāgriežas pie CL administratora. Man nav pretenziju ne pret vienu forumieti, ja kas.
Cieņā.
Tad tu nemaz neesi admins, phee..
25.maijs 2018, 15:14 | links
 
Kā tad rudās vecās kiskas jāglauda tik pa spalvai. Tad tie sāk murrāt, lien klēpī draudzēties. Un uzreiz aizmirsīs ka šitas šogad ar vismaz 60 mēra līdakām veicis baiso sadistisko ķer un atlaid rituālu, izlauzis tām zobiņus, saplēsis žauniņas, izdupsējis (kas vēl tur bija no ģeniālo grafomānu leksikona?) :D Otrs atlaidis varbūt tik 6, bet tā kā pa spalvai neglauda, tad iemīzīsim tam kurpē, vot tā!
25.maijs 2018, 15:13 | links
 
addd [20m]: Es tachu teicu, ka mūsējais!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:03


Admin, par ko man tas brīdinājums brīnos??!!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:52


Es nevaru uz šo jautājumu atbildēt, tas Jums jāgriežas pie CL administratora. Man nav pretenziju ne pret vienu forumieti, ja kas.
Cieņā.
25.maijs 2018, 15:12 | links
 
Zaraza, Pats vari atbildēt par savu agresīvo nostāju pret "atlaid mammu" un C&R atbalstītājiem?
"vienu otru "alternatīvo" dīkdieni-dabasbērnu, kas ne vella citu darīt nemāk un negrib"
" nevis ar kaut kādu ņunnainu C&R dabas bērnu grīn-pis-pis motivāciju"

Jurcik, 25.maijs 2018, 14:49


Atbildu! Jā, uzskatu, ka vairums visādu šādu akciju , projektu, zili zaļo kustību, un tā tālāk ir vienkārša bezdarbīgu un strādāt negribošu un neprotošu parazītisku elementu maizītes pelnīšanas veids. Nav jau žēl, problēma jau tikai tajā ar kādu patosu un bezierunu paštaisnumu tas viss tiek pasniegts, nu nepatīk man, ja dīkdieņi man un citiem dzīvot māca... Gan mūsējie, gan visādi tur ko pa Discovery rāda "jūras sargi" un citi uz augšu pasistie, kas nez vai mūžā normālu darbu strādājuši. Un visam tam apakšā, kā jau jebkurā sektā, ir liels kāposts tiem kas reāli to diriģē...
Neapšaubāmi, tajā iesaistās un pavelkas arī normāli cilvēki, ja jau esi 3 biznesu īpašnieks, tad par parazītu nosaukt nevar. Bet parastie "professionālie dabas bērni" iniciatori, projektu rakstītāji un bīdītāji, ar cepuri pa sponsoriem staigājošie man galīgi mav simpātiski...
25.maijs 2018, 15:07 | links
 
Saliekot punktus uz "i'...

Es neesmu, ne C&R atbalstītājs ne noliedzējs, esmu likumpaklausīgs makšķernieks, kas zivis ķer un arī ēd. Nu jau ar pietiekošu pieredzi, lai kopumā varētu noķert stipri vairāk nekā mana ģimene var un grib apēst. Līdz ar to, paradoksāli, lai gan zivis ķeru ar katru gadu ravien vairāk, bet realitātē paturu pat mazāk - nav rijīguma un stresa, ka neņoķeršu un tāpēc jāgrābj viss kas kustas ar rezervi. Sagribēsies, azibraukšu un paņemšu svaigu, negribēsies, būšu attēdies vai slinkums tīrīt, atlaidīšu pilnīgi visu lomu... Priekš kam man lieks?
Tā kā mans viedoklis - tā vietā lai bļautu, ka zivju nav un viss jāatlaiž, vai brauktu otrā grāvī un ņemtu visu, kas kustas, vienkārši vajag mācīties copēt un, jo teorētiski par lielāku "gaļasmašīnu" paliksiet, jo realitātē būsiet saudzīgāki un būsiet harmonijā ar savu patēriņu un dabas dotajām iespējām. Visam jābūt samērīgam un saprātīgam, kas pa daudz, tas no ļauna. Nevajag pafosu, fanātismu, bezierumu paštaisnumu ne vienā virzienā, katram savs, cilvēka brīvība beidzas tajā brīdī, kad tas iebrauc cita cilvēka brīvībā...

zaraza, 25.maijs 2018, 14:48


Zaraza , plus un pilns mans atbalsts !
Pareizi vārdi un pareizā nostāja !
Pa grāvjiem vazajas tikai slikti onkuļi !
;)
25.maijs 2018, 15:04 | links
 
addd [25.05.18]: Es tachu teicu, ka mūsējais!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:03


Zaraza, toč nav Jūsējais, šaubos ka viņš izmanto pareizos āķus, pareizo uztveramo tīkliņu, un viņam nav paša galvenā C&R atribūta, nu tās mērīšanas siles.

Cieņā.
Admin, par ko man tas brīdinājums brīnos??!!
25.maijs 2018, 14:52 | links
 
Es tachu teicu, ka mūsējais!

apelsins, 25.maijs 2018, 14:03



Zaraza, toč nav Jūsējais, šaubos ka viņš izmanto pareizos āķus, pareizo uztveramo tīkliņu, un viņam nav paša galvenā C&R atribūta, nu tās mērīšanas siles.

Cieņā.
25.maijs 2018, 14:51 | links
 
Zaraza, Pats vari atbildēt par savu agresīvo nostāju pret "atlaid mammu" un C&R atbalstītājiem?
"vienu otru "alternatīvo" dīkdieni-dabasbērnu, kas ne vella citu darīt nemāk un negrib"
" nevis ar kaut kādu ņunnainu C&R dabas bērnu grīn-pis-pis motivāciju"

Piemēr es ari esmu iesaistījies Atlaid mammu un atbalstu jau šo akciju 3 gadu.
Uztvēru to personīgi, jo piemēram esmu 3 uzņēmumu īpašnieks, man bizness ir citā sfērā ne copē, bet C&R man ir sirds lieta.
Tu ienāc te, uzdirs un vel gribi kulakus vicināt.. ko Tu vicināsi?? Smiekli nāk, apkaunosi sevi tikai.
25.maijs 2018, 14:49 | links
 
Saliekot punktus uz "i'...

Es neesmu, ne C&R atbalstītājs ne noliedzējs, esmu likumpaklausīgs makšķernieks, kas zivis ķer un arī ēd. Nu jau ar pietiekošu pieredzi, lai kopumā varētu noķert stipri vairāk nekā mana ģimene var un grib apēst. Līdz ar to, paradoksāli, lai gan zivis ķeru ar katru gadu ravien vairāk, bet realitātē paturu pat mazāk - nav rijīguma un stresa, ka neņoķeršu un tāpēc jāgrābj viss kas kustas ar rezervi. Sagribēsies, azibraukšu un paņemšu svaigu, negribēsies, būšu attēdies vai slinkums tīrīt, atlaidīšu pilnīgi visu lomu... Priekš kam man lieks?
Tā kā mans viedoklis - tā vietā lai bļautu, ka zivju nav un viss jāatlaiž, vai brauktu otrā grāvī un ņemtu visu, kas kustas, vienkārši vajag mācīties copēt un, jo teorētiski par lielāku "gaļasmašīnu" paliksiet, jo realitātē būsiet saudzīgāki un būsiet harmonijā ar savu patēriņu un dabas dotajām iespējām. Visam jābūt samērīgam un saprātīgam, kas pa daudz, tas no ļauna. Nevajag pafosu, fanātismu, bezierumu paštaisnumu ne vienā virzienā, katram savs, cilvēka brīvība beidzas tajā brīdī, kad tas iebrauc cita cilvēka brīvībā...
25.maijs 2018, 14:48 | links
 
Noķert un paturēt 3 foreles, kas bija agrāk MN atļauts, nodarīja mazāk skādi nekā noķert pāris demitus un vairāk forelītes ar domu tās atbrīvot no āķa un paturēt tikai vienu.
basks, 6.aprīlis 2017, 13:17

Tu tak esi pilnīgs daunis kuram patīk vāvuļot par tēmām kurās neko nesaproti! Līdz kaklam jau šie gaļenieku kultūras aizstāvji ar savu demagoģiju kurai nav nekādas loģikas. Jums visiem nospļauties par acīmredzamo faktu ka valstīs, kuru copmaņi jau sen piekopj C&R, zivju resursi un trofejzivis ir nesalīdzināmi vairāk. Īpaši tas redzams foreļupēs. Nekā bijušajās padvalstīs kur vēl arvien liela daļa copmaņu mūžam izsalkuši. Nē jūs tiepšas so faktu noliegsiet līdz pēdējam, nu protams. Un kad jums gaļeniekiem pajautā kā tad ar zemmēriem, tos tad laižat vaļā ? Nopresingotos ūdeņos līdaku, zandartu copē zemmēri bieži sastāda vairak ka 50%, šur tur (Kaņieris, Daugavas lejtece, Ķīsis) mērs ir labi ja katra 10 zivs. Sanāk kamer jūs gaļenieki izpildāt savu svēto pārtikas sagādes programmu tiek "nāvīgi savainoti" desmitiem zemmēru ne tā ko ? Un Māris pareizi atzīmēja, jo lielāks C&R pretinieks, jo mazāka tam sajēga kā saudzīgi zivi atbrīvot un atlaist nesatraumētu. Tā tiks brutāli norauta no atskabargainā āķa un slaidā lokā iemesta atpakaļ. Tā ka ejiet jūs ieskrieties feikie morālisti, jūsu kās&rij ideoloģija ir sapuvusi un tai nav nākotnes. Bet man prieks ka jūs atpakaļrāpuļi tomēr jau esat krietni mazākumā, jau izaugusi jauna un saprātīga makšķernieku paaudze.

Karlis_K, 6.aprīlis 2017, 14:12


Palasiju pirmās lapas !
Gānīties ķer un atlaid piekritējiem ļoti patīk ! Un kad dabo pretī sak vaimanat ka šie jau neko !
;) !
25.maijs 2018, 14:45 | links
 
Zaraza, Tu sāc ar uzbraucienu un tupu runāšanu par C&R un tad žēlojies, ka dabū pretī. Copē kā Tu gribi, bet neuzbāzies ar savam gudrībām.

Jurcik, 25.maijs 2018, 14:23


:) Nu nav bik agresīvi ko? :) Vīri viedoklis?

Žēloties neesmu paradis, pasūtīt tevi jau pasūtīju, ko tev vēl vajag? :) Caur datoru izkauties nevaram :(
Es tevi personīgi nepazīstu, pasaki ar ko nodarbojies, tad arī varešu pateikt ar ko tev būtu jāizliedz darīt, jo tavs viedoklis nav tāds kā man patīk :)
25.maijs 2018, 14:35 | links
 
Zaraza, Tu sāc ar uzbraucienu un tupu runāšanu par C&R un tad žēlojies, ka dabū pretī. Copē kā Tu gribi, bet neuzbāzies ar savam gudrībām.
25.maijs 2018, 14:23 | links
 
krumujancis [25.05.18]: Visā šajā C&R kampaņā ir divas lietas, kuras neatbilst patiesībai:
1. Tas nav pasākums resursu saglabāšanai, tā ir tikai reklāmas demagoģiskākā daļa.
2. Šis pasākums ir ievads represiju sākumam pret pīckotājiem, atstājot mierā faktiskos šī resursa izsīkšanas autorus - zvejniekus.
3. Viss pārējais ir pupu mizas, jo daudzi nesaprotot lietu stāvokli iet tajā virzienā uz kuru labi informēti kungi viņus dzen.
4. Un ja vēl uz visu to var taisīt biznessu, kas vēl var būt labāks par šo.
Stāvi pie ratiem, Gākas Baisma!
Skaties kā Guntars Netberegers (admin mani briidinaaja ka nevar saukt vaardos) atlaizj iespaidiigu skaitu liidaku.
Es tachu teicu, ka mūsējais!
25.maijs 2018, 14:03 | links
 
Nu vecīt pats tak izprovocēji Jurčiku, viņš emocionālāks kā piemēram es, nu uzsprāga, bet tā jau lāga zēns. Būtu toreiz uzreiz uzrakstījis ka no mēra līdakām paturi katru sesto vai septīto, domāju nekādu domstarpību nebūtu. Varu saderēt ka copējot vienā laivā pat nesaplēstos :) Lūk vienā laivā ar opusumu vai kādu krūmaino gan pagrūti iedomāties. Izvelk čalis līdaku kā šķilu, atlaiž, un te sākas, ak tu pidars sadists ko tu tur pašapmierinies, tāpat nosprāgs vai saslims un vairs nenārstos, dod man labāk, aizvedīšu savai krūmu vecenei, saldētavā vēl brīva šķirbiņa palikusi.
25.maijs 2018, 14:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager