ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Vai pašlaik atradīsi te kādu C&R fanātu kurš līdzīgā veidā brauc augumā katram kurš ieliek bildes ar paturētu lomu likuma ietvaros? ;)


Nu svaigākais piemērs... "Jurcik 23.maijs 2018, 21:47"

Nebija gan par bildi, bet par manu viedokli, pie tam uzreiz "pa lielo" ar uzbraucienu biznesam...
AV citēt un apvainoties vipār nav vērts, nav slikts puika kā tāds, vismaz nav divkosīgs un, cik zinu, tad pats svēti tic saviem tekstie, tik realitāte ar imiganiŗo brīžiem sajūk. Mākslinieka dvēsele, nokāvusies ar pasaules netaisnību un naudas trūkumu, emocionāls kā Pavlova suņuks.
Noteikti vēl var atrast, nav laika meklēt. Facebook vispār regulāri...
25.maijs 2018, 13:53 | links
 
To jig.
Ja nu kāds ir tik gudrs, tādus tekstus publiski atskaņot, lai tad viņu arī ķer civiltiesiskais likums visā savā bardzībā. Tas būtu tikai taisnīgi.
25.maijs 2018, 13:45 | links
 
Vo, provokatīva bilde no vakardienas copes... Humanizācija, odnako, likums prasa... :) Sitiens arī atstrādājas, kulaks mīksts nepaliek :)

25.maijs 2018, 13:41 | links
 
Zarazij! Tu pilnīgi noteikti esi C&R atbalstītājs. Samierinies(sjutka)!
Kā, tavuprāt izpaužas agresīva uzspiešana, un kāpēc gan es nevarētu justies pārāks, rīkojoties pareizi, par to, kas rīkojas nepareizi.
Situjovina - mēs stāvam blakus lielajā pavasara kolchozā(fantasķika). Tu noķer cepamu ālantu 0.5-0.7 un bāz maisā(likums Tev to atļauj). Es, apzinoties kāda ir situācija ar ālantiem un atceroties kā bija agrāk(drīzāk senāk), saku - es gan būtu laidis vaļā. Tā ir agresīva uzspiešana, vai tomēr nē?

Makatanav, 25.maijs 2018, 13:26


Justies pārāks vari, nav problēmu, ka tik pašam patīk. Sakot "es būtu laidis vaļā" arī viss OK, tu mierīgi paud savu viedokli un pārliecību, varbūt pat izdosies pārliecināt, galīgi nav izslēgts, it sevišķi, ja izvērstāk paskaidrosi.

Problēmas sākas, ka ja Tu piemēram teiktu "es būtu laidis vaļā, es tak esmu kruts un ētisks C&Rists, a tu kaut kāds mudaks gaļenieks, kā nav kauna, tā tak darīt nedrīkst". Pie tāda rasklada vairs nav OK un var rasties civiltiesisks strīds :)
25.maijs 2018, 13:34 | links
 
Vai nu zaraza atpalicis no dzīves vai arī ar dubultmorāli kā šie 4 agresīvie gaļenieki kuri šajā tēmā pļūta jau gadu. Vislielākie CL heiteri pašlaik ir saldais pārītis pelecis ar jurasasaris, tie paši banotie opusums ar margeri. Viņu misija ir bezgalīgi gānīties zem katras bildes, video, raksta kur tiek pieminēts ka loms tika atlaists. Šo deģenerātu kultūras līmeni var aplūkot te
Atskats uz pasākumu "Uzzini un izglītojies"
Vai pašlaik atradīsi te kādu C&R fanātu kurš līdzīgā veidā brauc augumā katram kurš ieliek bildes ar paturētu lomu likuma ietvaros? ;)

Teksta uzdevums. Šogad esmu noķēris kādas ~100+ līdakas, no tām 80% mēra, 12 esmu atvedis mājās un apēdis, pārējās atlaidis. Vienkārši tupa ievērojot normu varēju kopumā nomušīt 18 līdakas + vēl kādas 6 paņemt no čoma, kas zivis neēd, bet labprāt ar lomu dalās. Ja likumīgo normu neivērotu, tad teorētiski varētu kopumā kaut kur pie diviem centneriem zivs gaļas iegūt :)

Papildnosacījums uzdevumā: Līdakas ķeru praktiski tikai maijā, pārējā laikā lieku mierā, nav interesanti.

Jautājums: Es esmu gaļenieks, C&R atbalstītājs vai kas galu galā?

zaraza, 25.maijs 2018, 12:54


Skaidrs ka esi aktīvs C&R atbalstītājs, ja no 80 mēra līdakām 68 atlaidi vaļā, malacis. Gaļenieks tu būtu ja visas būtu paturējis, arī zemmērus kad neķeras mēri (tādu bilžu no varoņiem te galerijā netrūkst). Šogad vēl nevienu neesmu paturējis, neesmu speciāli uz tām vēl braucis, foreles labi ķeras. Un upītēs pārsvarā tik zemmēriņi trāpījušies. Bet ja man rīta pusē paņem mēra līdaka, tāpat laižu vaļā, jo neiešu jau visu dienu to sutināt somā staigājot pa upi. Savācu ja pieķeras uz vakarpusi. Gan jau jūnijā kādu dienu aizlaidīšu uz iemīļotiem mežezeriem un pie labas copes paņemšu 1-2 līdakas, vairāk neprasās. Normāli attiecos pret tiem kas paņem visas 5, nu ja ģimene vai saldētava liela :) Bet ja tāds negausis man (tev vai citiem kuri piekopj C&R) sāk braukt augumā ka lūk rīkojamies kaitnieciski, sadistiski, esam pidari bet viņš lūk pilda svētu sagādes misiju un dabai pāri nedara, nu gatavais eņģelis (ar zivju tačku)! Nu tad kā savādāk pret tādu idiotu attiekties? Nezinu traumas bērnībā vai tik zems IQ ka nespēj loģiski domāt, man īstenība vienalga. Ar tādiem neielaižos diskusijās. Un citiem neiesaku, vienkārši pasūtiet vienu māju tālāk un miers.
25.maijs 2018, 13:29 | links
 
Teksta uzdevums. Šogad esmu noķēris kādas ~100+ līdakas, no tām 80% mēra, 12 esmu atvedis mājās un apēdis, pārējās atlaidis. Vienkārši tupa ievērojot normu varēju kopumā nomušīt 18 līdakas + vēl kādas 6 paņemt no čoma, kas zivis neēd, bet labprāt ar lomu dalās. Ja likumīgo normu neivērotu, tad teorētiski varētu kopumā kaut kur pie diviem centneriem zivs gaļas iegūt :)

Papildnosacījums uzdevumā: Līdakas ķeru praktiski tikai maijā, pārējā laikā lieku mierā, nav interesanti.

Jautājums: Es esmu gaļenieks, C&R atbalstītājs vai kas galu galā?

zaraza, 25.maijs 2018, 12:54


Visā šajā C&R kampaņā ir divas lietas, kuras neatbilst patiesībai:
1. Tas nav pasākums resursu saglabāšanai, tā ir tikai reklāmas demagoģiskākā daļa.
2. Šis pasākums ir ievads represiju sākumam pret pīckotājiem, atstājot mierā faktiskos šī resursa izsīkšanas autorus - zvejniekus.
3. Viss pārējais ir pupu mizas, jo daudzi nesaprotot lietu stāvokli iet tajā virzienā uz kuru labi informēti kungi viņus dzen.
4. Un ja vēl uz visu to var taisīt biznessu, kas vēl var būt labāks par šo.
25.maijs 2018, 13:28 | links
 
Zarazij! Tu pilnīgi noteikti esi C&R atbalstītājs. Samierinies(sjutka)!
Kā, tavuprāt izpaužas agresīva uzspiešana, un kāpēc gan es nevarētu justies pārāks, rīkojoties pareizi, par to, kas rīkojas nepareizi.
Situjovina - mēs stāvam blakus lielajā pavasara kolchozā(fantasķika). Tu noķer cepamu ālantu 0.5-0.7 un bāz maisā(likums Tev to atļauj). Es, apzinoties kāda ir situācija ar ālantiem un atceroties kā bija agrāk(drīzāk senāk), saku - es gan būtu laidis vaļā. Tā ir agresīva uzspiešana, vai tomēr nē?
25.maijs 2018, 13:26 | links
 
Teksta uzdevums. Šogad esmu noķēris kādas ~100+ līdakas, no tām 80% mēra, 12 esmu atvedis mājās un apēdis, pārējās atlaidis. Vienkārši tupa ievērojot normu varēju kopumā nomušīt 18 līdakas + vēl kādas 6 paņemt no čoma, kas zivis neēd, bet labprāt ar lomu dalās. Ja likumīgo normu neivērotu, tad teorētiski varētu kopumā kaut kur pie diviem centneriem zivs gaļas iegūt :)

Papildnosacījums uzdevumā: Līdakas ķeru praktiski tikai maijā, pārējā laikā lieku mierā, nav interesanti.

Jautājums: Es esmu gaļenieks, C&R atbalstītājs vai kas galu galā?
25.maijs 2018, 12:54 | links
 
No manas puses noteikti nav uzbrauciena C&R piekritējiem kā tādiem, C&R nekā slikta nav. Jocīgi, daži, manā uztverē, brīžiem "ar meijām bez pilna rubļa" īsto maniakālo fetišistu gadījumā, bet pilnīgi nekaitīgi un pozitīvi. Ir uzbrauciens tiem, kas atļaujas uzskatīt, ka piekopjot C&R pēc savas brīvas izvēles, viņi ir labāki un pārāki par pārējiem likumpaklausīgiem makšķerniekiem, var atļauties nosodīt citus, agresīvi uzspiežot, ka tikai viņu viedoklis ir pareizs. Heiteri, kas aprej katru lomu un māca dzīvot, jo viņi tak zin labāk kā jādzīvo... Af argumentiem un cipariem, gan parasti tā sū..īgi.
25.maijs 2018, 12:46 | links
 
Jurasasaris, 25.maijs 2018, 11:52Izfile un iesali ..savad pa mazo bus sods

Jurasasaris, 25.maijs 2018, 12:22

Un kāda atškirība? Tāpat dabūs maksāt abos gadījumos.
25.maijs 2018, 12:43 | links
 
Starp citu - kā ir pēc likuma - man ir bijušas reizes, kad ir zemmērs, bet āķis ir tik tizli ieķēries, ka ir nevis 99, bet 100% skaidrs, ka to zivi laist vaļā ir tīrais sadisms un viņa mokoties tāpat drīz nomirs. Es tomēr tādos gadījumos laikam rīkojos pretlikumīgi, jo sirdsapziņa neļauj laist vaļā - dodu ar bomi pa galvu un maisā iekšā.


aaaa9, 25.maijs 2018, 11:57


Līdaku var ņemt no 50 cm, kaut viņai nav vairs nevienas žaunas.
25.maijs 2018, 12:42 | links
 
aaaa9 [25.05.18]: Starp citu - kā ir pēc likuma - man ir bijušas reizes, kad ir zemmērs, bet āķis ir tik tizli ieķēries, ka ir nevis 99, bet 100% skaidrs, ka to zivi laist vaļā ir tīrais sadisms un viņa mokoties tāpat drīz nomirs. Es tomēr tādos gadījumos laikam rīkojos pretlikumīgi, jo sirdsapziņa neļauj laist vaļā - dodu ar bomi pa galvu un maisā iekšā.

Protams ka izklaide,bet noslegums ir ar zivju kupinasanu un tt ..nevis luret bilde un maset draudzinju ka es vinju nokjeru

Jurasasaris, 25.maijs 2018, 11:52
Izfile un iesali ..savad pa mazo bus sods
25.maijs 2018, 12:22 | links
 
smidzi tu gulēji visu laiku? Visu to ko nupat uzrakstīji šeit jau ir simtiem reižu rakstījuši citi, jau pirms gada, pusgda, katru mēnesi! Nu nepielec tiem idiotiem loģiskas lietas, pilnīgi bezcerīgi skaidrot. Katru reizi viņi ģenerē savas dubultmorāles sviestainos tekstus. Tāpēc arī saku ka pilnīgi neloģiski turpināt bakstīt tos sūdus, nu nesāks tie ar laiku smaržot pēc ceriņiem, tā dzīvē nenotiek. Muļķis arī nomirst kā muļķis, basta.
25.maijs 2018, 12:00 | links
 
Starp citu - kā ir pēc likuma - man ir bijušas reizes, kad ir zemmērs, bet āķis ir tik tizli ieķēries, ka ir nevis 99, bet 100% skaidrs, ka to zivi laist vaļā ir tīrais sadisms un viņa mokoties tāpat drīz nomirs. Es tomēr tādos gadījumos laikam rīkojos pretlikumīgi, jo sirdsapziņa neļauj laist vaļā - dodu ar bomi pa galvu un maisā iekšā.

Protams ka izklaide,bet noslegums ir ar zivju kupinasanu un tt ..nevis luret bilde un maset draudzinju ka es vinju nokjeru

Jurasasaris, 25.maijs 2018, 11:52
25.maijs 2018, 11:57 | links
 
Protams ka izklaide,bet noslegums ir ar zivju kupinasanu un tt ..nevis luret bilde un maset draudzinju ka es vinju nokjeru
25.maijs 2018, 11:52 | links
 
Tā vien liekās, ka daudziem šajā tēmā rakstošajiem, jau labu laiku kā ir notikusi pašiem savu (divu) ikru rezorbācija :)
Paldies, kungi, par jautro lasāmvielu.

parkotajs, 24.maijs 2018, 22:57

Jums taisnība kungs, par to ikru, kā Jūs tur esat rakstījis, rezorbāciju.
Tas jau ir noticis ļoti, ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem, un ne tikai C&R atbalstošajiem makšķerniekiem.
Visi zin, ka uz ceļiem, atrodoties satiksmē, ir obligāti jāievēro Satiksmes noteikumi un arī to ar ko šī neievērošana var beigties.
Šogad, piemēram, februāra mēnesī vien, katru dienu policija par šo visiem labi zināmo noteikumu pārkāpumiem ir sastādījusi vidēji ap 500 protokoliem dienā, vidēji katru dienu 5 cilvēki braukuši piedzērušies, vidēji 3 cilvēki dienā braukuši narko tvaikā, kopumā mēnesī 101 cietušais, un 6 - viszinošākie, vislabākie un visātrākie autobraucēji ir bijuši tā savus ikrus norezorbējuši, ka nācies vien aiziet bojā, lai tiem vieglas smiltiņas.
Tas nu par to, ko autobraucēji visi zina un IT KĀ saprot. Bet valda šī ''nekļūdīgā'' pārliecība - ko tie tur, tie jau troļļi, nekā nezin un nesaprot, bet ES, lūk, esmu kaut kas, un drīkstu, varu visu. Tad arī savu saņem pēc pilnas programmas.

Ja tas tā ir vispārsaprotamās nedebatējamās, lietās, ko varam gribēt saistībā ar C&R?
Tur jau tikai runa par līdaku dzīvībām un veselību, taču kam tās līdakas un to veselība rūp vispār?
Ir tikai Manas iespējas, Mana izklaide, Mana lielā gribēšana noķert un tad aizsviest atpakaļ to lielo mammu - Tas ir tas svarīgākais! Un bizness šo vēlmi uztver, un viss notiek.
Par morāli šeit runāt pilnīgi lieki, tieši tāpat kā uz ceļiem.
Tā ka domājiet, kungi, kā jums tur ir ar tiem ikriem!

krumujancis, 25.maijs 2018, 11:16


Pilnīgi aplams un stulbs salīdzinājums un pilnīgi nevietā.
Vismaz 95% Latvijas makšķerniekiem cope ir izklaide, nevis iztikas jautājums.
Tātad jebkurā gadījumā "...Ir tikai Manas iespējas, Mana izklaide, Mana lielā gribēšana noķert..." – attiecas ne tikai uz C&R piekritējiem, bet uz visiem makšķerniekiem, kas būtībā slāna zivis izklaides pēc.
Un ir pilnīgi stulbs, absurds un nevietā uzbrauciens C&R piekritējiem – jo gan, tie kas atlaiž zivis, gan tie kas patur un paņem līdz, to dara izklaides pēc.
Bet ir viena liela atšķirība – C&R gadījumā tai zivij ir ļoti lielas iespējas izdzīvot.

Gribi teikt, ka ja tu aizbrauc uz copi un pirmajā pustundā savāc normu, tu uzreiz brauc mājās – noteikti nē, tu nodarbojies ar to pašu C&R, tāpat zemmērus tu tācu arī atlaid, tātad arī C&R.

Ar ko piemēram tavā uzvtērē makšķernieks A, kurš copes reizē noķer piemēram 15 līdakas un 3 patur ir labāks par makšķernieku B, kurš arī copes reizē noķer 15 līdakas, bet atlaiž visas.
Maķšķernieks A, kurš uzlika 3 līdaka uz pannas noteikti ir super un pareizais cilvēks, jo redz nemocīja līdaku, bet uzlika uz pannas, bet makšķernieks B ir maita, jo redz viņš nodarbojas ar līdaku mocīšanu, jo atlaida visas – kur ir tava loģika????
25.maijs 2018, 11:50 | links
 
Bakstat un bakstat šos vecos sakaltušos suņu sūdus, nav jums miera. Vai nejūtat ka katru reizi tos sabakstot izplatās vēl pretīgaka smaka, tobiš tiek ģenerētas vēl lielākas muļķības. Lieciet tos mierā, daudz vairs nav atlicis, tāpat drīz zemīte viņus uzsūks.

Juris_O, 25.maijs 2018, 11:26

Lai tad nu TEV veicas un tieci ātrāk un bez sāpēm uzsūkts.
25.maijs 2018, 11:33 | links
 
Bakstat un bakstat šos vecos sakaltušos suņu sūdus, nav jums miera. Vai nejūtat ka katru reizi tos sabakstot izplatās vēl pretīgaka smaka, tobiš tiek ģenerētas vēl lielākas muļķības. Lieciet tos mierā, daudz vairs nav atlicis, tāpat drīz zemīte viņus uzsūks.
25.maijs 2018, 11:26 | links
 
Tā vien liekās, ka daudziem šajā tēmā rakstošajiem, jau labu laiku kā ir notikusi pašiem savu (divu) ikru rezorbācija :)
Paldies, kungi, par jautro lasāmvielu.

parkotajs, 24.maijs 2018, 22:57


Jums taisnība kungs, par to ikru, kā Jūs tur esat rakstījis, rezorbāciju.
Tas jau ir noticis ļoti, ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem, un ne tikai C&R atbalstošajiem makšķerniekiem.
Visi zin, ka uz ceļiem, atrodoties satiksmē, ir obligāti jāievēro Satiksmes noteikumi un arī to ar ko šī neievērošana var beigties.
Šogad, piemēram, februāra mēnesī vien, katru dienu policija par šo visiem labi zināmo noteikumu pārkāpumiem ir sastādījusi vidēji ap 500 protokoliem dienā, vidēji katru dienu 5 cilvēki braukuši piedzērušies, vidēji 3 cilvēki dienā braukuši narko tvaikā, kopumā mēnesī 101 cietušais, un 6 - viszinošākie, vislabākie un visātrākie autobraucēji ir bijuši tā savus ikrus norezorbējuši, ka nācies vien aiziet bojā, lai tiem vieglas smiltiņas.
Tas nu par to, ko autobraucēji visi zina un IT KĀ saprot. Bet valda šī ''nekļūdīgā'' pārliecība - ko tie tur, tie jau troļļi, nekā nezin un nesaprot, bet ES, lūk, esmu kaut kas, un drīkstu, varu visu. Tad arī savu saņem pēc pilnas programmas.

Ja tas tā ir vispārsaprotamās nedebatējamās, lietās, ko varam gribēt saistībā ar C&R?
Tur jau tikai runa par līdaku dzīvībām un veselību, taču kam tās līdakas un to veselība rūp vispār?
Ir tikai Manas iespējas, Mana izklaide, Mana lielā gribēšana noķert un tad aizsviest atpakaļ to lielo mammu - Tas ir tas svarīgākais! Un bizness šo vēlmi uztver, un viss notiek.
Par morāli šeit runāt pilnīgi lieki, tieši tāpat kā uz ceļiem.
Tā ka domājiet, kungi, kā jums tur ir ar tiem ikriem!
25.maijs 2018, 11:16 | links
 
Jurcik [Vakar]: Tev vel nepiec, ka to stastija zinatnieks par Burtnieka ezeru.. :D
No kuras muļķu zemes tu esi Luter.. ? :DDauna sinroms acīm redzams, noliegt paša rakstīto un tagad teikt ka : to saka zinātnieks. :DDDD
Ar tevi ir izràdàs ir vèl skumjàk, kà tiem klauniem no politikas sadałas.

Demon, 25.maijs 2018, 05:25


Luters mēģina uzrakstīt kaut ko gudru, bet finālā pats sevi parāda kā idiotu.
"...Dauna sinroms acīm redzams, noliegt paša rakstīto un tagad teikt ka : to saka zinātnieks...." Luter, oponenta komentāri NEKĀDĀ veidā neliecina par Dauna sindromu, bet liecina, ka tu lieto terminus, par kuriem neko nejēdz.
25.maijs 2018, 10:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager