ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
krumujancis [24.05.18]: Dzīvē kaut ko var sasniegt, ja dara to ar zināšanām un elementāru sajēgu.
Ar sliktiem darbiem NEVAR sasniegt labu rezultātu.
Tieši tā, kā tas ir ar C&R, nekādi nevar būt labi, ja regulāri līdakām tie bojāta veselība, noķer viens-atlaiž, otrs-atlaiž.
Varbūt vēl kādi, ja tā zivs ir tik izturīga un neaiziet bojā. Taču vesela viņa vairs nav. Un tikai veselā miesā mājo vesels gars, un ne savādāk! Laikam jau grūti šādu lietu saprast?
Tu piever žaunas Vecā Gākas Baisma!!
25.maijs 2018, 06:59 | links
 
Jurasasaris [24.05.18]: Noteikus braucot ar auto ar tu vislaik ievero
Nē, bet kad pieķer maksāju un nebraucu pie sarkanā katru reizi, kad neredzu tuvumā policiju.
25.maijs 2018, 06:28 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Tev vel nepiec, ka to stastija zinatnieks par Burtnieka ezeru.. :D
No kuras muļķu zemes tu esi Luter.. ? :D
Dauna sinroms acīm redzams, noliegt paša rakstīto un tagad teikt ka : to saka zinātnieks. :DDDD
Ar tevi ir izràdàs ir vèl skumjàk, kà tiem klauniem no politikas sadałas.
25.maijs 2018, 05:25 | links
 
copmans22 [24.05.18]: Jurcik [Vakar]: Nu tad ieviesis max garumu paturamam zivim. Teiksim 60cm.Jurcik nav jēgas ar tiem pajoliem strīdēties vinji no copes tā pat vairāk par gaļu neko citu nesaskata..
Mednieks ar ar bisi iet uz mezu lai galju dabutu un sataisitu konservus un desas
25.maijs 2018, 00:51 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Krumjanci, es atkartošos jau n-to reizi.. es nekad neesmu teicis, ka C&R vienīgais pareizais veids.. gluži otradi, tā ir viena no sastavdaļām kas palīdzētu nedaudz. Parejās lietas, kas butu jasakarto ir tas pašas, kas Tev nepatik.. tikli, murdi utt.
Un zvejnieka es saskatu sava veida romantiku, bet tas tiešām ir naivi, jo apzinos, ka musdienas zvejnieks ir parasts tirgonis, piemeram Burtnieka variantă visas zivis pardod igauņu parpircejiem.
Igaunjiem un vietejiem deputatiem kas to visu atbalsta...bet ari jura liktie tikli visas zivis iet uz ee...tur parstrada un talak uz somiem
25.maijs 2018, 00:49 | links
 
Tā vien liekās, ka daudziem šajā tēmā rakstošajiem, jau labu laiku kā ir notikusi pašiem savu (divu) ikru rezorbācija :)
Paldies, kungi, par jautro lasāmvielu.
24.maijs 2018, 22:57 | links
 
Nu paņirgāties vēl savu reizi var, ja uzprasās.
24.maijs 2018, 22:51 | links
 
Nu ļaudis! Tie ir visparastākie troļļi un vienīgais līdzeklis pret viņiem ir IGNORĒT!
24.maijs 2018, 22:50 | links
 
Krumjanci, es atkartošos jau n-to reizi.. es nekad neesmu teicis, ka C&R vienīgais pareizais veids.. gluži otradi, tā ir viena no sastavdaļām kas palīdzētu nedaudz. Parejās lietas, kas butu jasakarto ir tas pašas, kas Tev nepatik.. tikli, murdi utt.
Un zvejnieka es saskatu sava veida romantiku, bet tas tiešām ir naivi, jo apzinos, ka musdienas zvejnieks ir parasts tirgonis, piemeram Burtnieka variantă visas zivis pardod igauņu parpircejiem.

Jurcik, 24.maijs 2018, 22:40

Taču pie ārsta iet tad, kad kaut kas ļoti sāp! Un šobrīd, vismaz Burtniekā, tā sāpe ir - zvejnieki! Tātad normāli būtu, ja sāktu risināt šo lietu.

Runājot par C&R lietderību Burtniekā un kopumā, tad ārstu valodā runājot, tas būtu tas pats, kas operēt mandeles caur pakaļu.

Taču, kā zināms, Latvijā ar loģiku ir zināmas grūtības, kur nu vēl copmaņu vidū.
24.maijs 2018, 22:49 | links
 
Krumjanci, es atkartošos jau n-to reizi.. es nekad neesmu teicis, ka C&R vienīgais pareizais veids.. gluži otradi, tā ir viena no sastavdaļām kas palīdzētu nedaudz. Parejās lietas, kas butu jasakarto ir tas pašas, kas Tev nepatik.. tikli, murdi utt.
Un zvejnieka es saskatu sava veida romantiku, bet tas tiešām ir naivi, jo apzinos, ka musdienas zvejnieks ir parasts tirgonis, piemeram Burtnieka variantă visas zivis pardod igauņu parpircejiem.
24.maijs 2018, 22:40 | links
 
[quote=531437]Jurcik [20:13]: Nu tad ieviesis max garumu paturamam zivim. Teiksim 60cm.Jurcik nav jēgas ar tiem pajoliem strīdēties vinji no copes tā pat vairāk par gaļu neko citu nesaskata..

copmans22, 24.maijs 2018, 21:50
Dzīvē kaut ko var sasniegt, ja dara to ar zināšanām un elementāru sajēgu.
Ar sliktiem darbiem NEVAR sasniegt labu rezultātu.
Tieši tā, kā tas ir ar C&R, nekādi nevar būt labi, ja regulāri līdakām tie bojāta veselība, noķer viens-atlaiž, otrs-atlaiž.
Varbūt vēl kādi, ja tā zivs ir tik izturīga un neaiziet bojā. Taču vesela viņa vairs nav. Un tikai veselā miesā mājo vesels gars, un ne savādāk! Laikam jau grūti šādu lietu saprast?

krumujancis, 24.maijs 2018, 22:03[/quote

tad jau zemmēriem visiem kirdik vai ne??
24.maijs 2018, 22:29 | links
 
Jurcik [20:13]: Nu tad ieviesis max garumu paturamam zivim. Teiksim 60cm.Jurcik nav jēgas ar tiem pajoliem strīdēties vinji no copes tā pat vairāk par gaļu neko citu nesaskata..

copmans22, 24.maijs 2018, 21:50

Dzīvē kaut ko var sasniegt, ja dara to ar zināšanām un elementāru sajēgu.
Ar sliktiem darbiem NEVAR sasniegt labu rezultātu.
Tieši tā, kā tas ir ar C&R, nekādi nevar būt labi, ja regulāri līdakām tie bojāta veselība, noķer viens-atlaiž, otrs-atlaiž.
Varbūt vēl kādi, ja tā zivs ir tik izturīga un neaiziet bojā. Taču vesela viņa vairs nav. Un tikai veselā miesā mājo vesels gars, un ne savādāk! Laikam jau grūti šādu lietu saprast?
24.maijs 2018, 22:03 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Nu tad ieviesis max garumu paturamam zivim. Teiksim 60cm.
Jurcik nav jēgas ar tiem pajoliem strīdēties vinji no copes tā pat vairāk par gaļu neko citu nesaskata..
24.maijs 2018, 21:50 | links
 
Bruno, es noradu uz problemām ko MŽ stastija savas lekcijas. Par zvejniekiem ari domas dalās, bet petijums paradija, ka baigo kvantumu ari makšķernieks izness.
Aizliegs zveju iekšejos udeņos, samazinas "normu", iemācīsimies palaist vaļā trofejzivis un ezers un ezeri Latvija atdzìvosies.

Jurcik, 24.maijs 2018, 18:12

Nekādi nespēju noticēt, ka Jurcik esi tik naivs un patiesi tici tām basņām par resursu uzlabošanos ar C&R palīdzību.
Tāpat par to, ka zvejnieku un makšķernieku lomi ir salīdzināmi.
Ja salīdzina tā īsā brītiņa laikā , kamēr notika tas Ž. eksperiments - varbūt tā arī bija, bet patiesību var iegūt salīdzinot šos datus gada vai pat ilgākā laikā, un tad jau būs pavisam kas cits.
Un ja vēl to izdarīs nepievēršot uzmanību un neredzami, ar video, vai citādāk - tad vispār nebūs par ko runāt, aizstāvēt zvejniekus un aicināt uz C&R. Mutītes būs ciet kā likts!
24.maijs 2018, 21:45 | links
 
Noteikus braucot ar auto ar tu vislaik ievero
24.maijs 2018, 21:16 | links
 
Izfiles uz vietas un bus kartiba..

Jurasasaris, 24.maijs 2018, 20:31

Noteikumus taču zini?
24.maijs 2018, 20:36 | links
 
Izfiles uz vietas un bus kartiba..
24.maijs 2018, 20:31 | links
 
Nu tad ieviesis max garumu paturamam zivim. Teiksim 60cm.
24.maijs 2018, 20:13 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Bruno, es noradu uz problemām ko MŽ stastija savas lekcijas. Par zvejniekiem ari domas dalās, bet petijums paradija, ka baigo kvantumu ari makšķernieks izness.
Aizliegs zveju iekšejos udeņos, samazinas "normu", iemācīsimies palaist vaļā trofejzivis un ezers un ezeri Latvija atdzìvosies.
Jo mazak samazinas zivju paturamo normu ,jo lielakas trofejas nesis maja ..tadas 55 visi laidis valja ..jo lielakai vairak galja
24.maijs 2018, 20:11 | links
 
Tev vel nepiec, ka to stastija zinatnieks par Burtnieka ezeru.. :D
No kuras muļķu zemes tu esi Luter.. ? :D
24.maijs 2018, 20:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager