ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jurcik [24.05.18]: :D Luter, tu taču esi klauns..
Un tas bija VISS ko pats par ,, saviem vārdiem,, varēji pateikt!?
:DDD
24.maijs 2018, 20:04 | links
 
:D Luter, tu taču esi klauns..
24.maijs 2018, 20:02 | links
 
P.s Jurchik es ar vārdiem nemētājos te tevis rakstītais:
Nu bet kad ieraksti tad ,, kārtīgi ieraksti,, :DDDD
Jurcik [Vakar]: Nu nārsts ir viens, bet dēļ lielo pārmērīgas nozvejas tādi ezeri kā Burtnieks iet bojă. Tur gan zvejnieki un makšķernieki vienadi vainigi. /tavi vārdi/ - Balta zivs pa daudz ir daudzos ezeros un lielas lidakas ir kritiski vajadzīgas dzīvas. / citāta beigas/
Tad kā ir ar to pliko d.....?
24.maijs 2018, 19:58 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Par kādiem maniem apgalvojumiem tu runā, attopies vienreiz :D Es neesmu zinātnieks un rakstnieks, ja gribi precīzu informāciju, tad meklē vai uzrunā pašu Žagaru. Ļoti konspektīvi uzrakstīju, ko dzirdēju M.Ž. lekcijās. Attiecīgi ari viņš pieminēja citus ezerus. Cilvēki visu mūžu izglīto sevi un velta pētniecībai, bet atnāk Luters un tūlīt pateiks, ka tā nav..
Anekdotes jau tepat forumā izskanēja, ko es atkārtošos.
Nu tad citē kaut VIENU! To ka esi ,, sapņu dzejnieks,, tāpat skaidrs. :)
24.maijs 2018, 19:54 | links
 
Un par peļņu tur vispar nav ko domat. Tas tiek darits sabiedrības labā, lai informetu pieaicinot dažadus lektorus kuri saņem autoratlidzibu par savu laiku un darbu. No tas naudas izdzivot nevar.
24.maijs 2018, 18:17 | links
 
Bruno, es noradu uz problemām ko MŽ stastija savas lekcijas. Par zvejniekiem ari domas dalās, bet petijums paradija, ka baigo kvantumu ari makšķernieks izness.
Aizliegs zveju iekšejos udeņos, samazinas "normu", iemācīsimies palaist vaļā trofejzivis un ezers un ezeri Latvija atdzìvosies.
24.maijs 2018, 18:12 | links
 
Jurčik,nerunā par lietām no kurām esi ļoti tāls.
Jā,M.Ž. lekcija par Burtnieka ūdens sastāvu un ihtiofaunu vērts noklausīties,tik informācija par rūpnieciskās zvejas un makšķernieku lomu salīdzināšanu,neiztur kritiku.Pat iedomāties nevari,kas tīklos salien.Pareizāk līda.
Nesaprotu cepienu par Zarazas rakstīto sakarā ar akciju “Atlaid mammu”? Teiksi,ka viss tas teijāteris notiek par pliku velti!?
Ja par C&R,tad šo pavasari uz manas pannas pabijušas 3 Burtnieka līdaciņas1-2kg un 2-3kg pārējās neatbilda manam standartam.Maču nedēļā bija laba cope.Rīta cēlienā,neiespringstot,40-50 mēri.Bet.Lielais rijiens beidzās,praktiski,ar maču starta šāvienu.Abas dienas mums blakus spiningoja uzvarētāju ekipāža.
24.maijs 2018, 17:59 | links
 
 
P.s un nezinu kā tev ar izglītību, bet ja ,, atsaucies uz kādu avotu,, tad avota linku vismaz pievieno , lai ir ,, svars teiktajam,,. Tā teikt kas diplomdarbus rakstijuši, sapratīs. :DDDD

Demon, 24.maijs 2018, 17:15



http://www.burtniekunovads.lv/public/lat/jaunumi1/4792/
24.maijs 2018, 17:51 | links
 
Par kādiem maniem apgalvojumiem tu runā, attopies vienreiz :D Es neesmu zinātnieks un rakstnieks, ja gribi precīzu informāciju, tad meklē vai uzrunā pašu Žagaru. Ļoti konspektīvi uzrakstīju, ko dzirdēju M.Ž. lekcijās. Attiecīgi ari viņš pieminēja citus ezerus. Cilvēki visu mūžu izglīto sevi un velta pētniecībai, bet atnāk Luters un tūlīt pateiks, ka tā nav..
Anekdotes jau tepat forumā izskanēja, ko es atkārtošos.
24.maijs 2018, 17:19 | links
 
P.s un nezinu kā tev ar izglītību, bet ja ,, atsaucies uz kādu avotu,, tad avota linku vismaz pievieno , lai ir ,, svars teiktajam,,. Tā teikt kas diplomdarbus rakstijuši, sapratīs. :DDDD
24.maijs 2018, 17:15 | links
 
Jurcik [24.05.18]: Demon, Tu izliecies vai tiešam esi... :))))
Burtnieka ezera pirms paris gadiem tika veikti zinatniski petijumi. Matīss Žagars ar čehu/somu koleģiem tur dzivojas vairakas nedeļas.. papildus tika veikta uzskaite visas bāzēs par zivim ko izness makskernieki, visas tika nomeritas utt. Tur vesels petijums kas iesniegts Burtnieku novadam un dažādos pasakumos viņš lasa lekcijas. Tas viss tak atrodam interneta.
Es saprotu, ka gribas kaut ko pateikt, bet kaut kādai pašcieņai tak ari jabūt pret sevi!
Man ar pašcieņu viss kārtībā, nesatraucies. Tukša d.... nav mans stils. Bet tu gan bāzies ar saviem apgalvojumiem visur. Bet kad jāatbild pēc būtības tā ej meklē internetā vai ,, beigta zivs,, . Tad kāds ir tas slēdziens un ja aceries tu to apgalvo ne tikai Burtnieka kontekstā. Par anekdotēm pat neturpināšu, jo atbildes jau tāpat nebūs. Tā ka ar to pliko d.... tev puis ir problēmas.
24.maijs 2018, 17:07 | links
 
addd [10:48]: Godātam Akmens_Viesim un citiem anonīmās informācijas izpaudējiem, tas nav pa tēmu bet svarīgi.
Nevajag radīt, sev gan CL portālam problēmas identificējot un publiski izpaužot bez viņu piekrišanas, forumiešu īstos vārdus, uzvārdus un citus datus, šīs darbības ir aizliegtas.
Ar 2018.gada 25.maiju tiek piemērota 2016.gadā pieņemtā Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR vai GDPR (General Data Protection Regulation)) EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Tā paredz ne tikai katras personas tiesību paplašināšanos attiecībā uz savu datu apstrādi, bet arī ievērojami palielinās katra uzņēmuma pienākumus attiecībā uz uzņēmuma rīcībā esošo personas datu apstrādi un to aizsardzību, tajā skaitā palielinot sodus par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
Šajā regulā:
1) “personas dati” ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjekts”);
identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru,
piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru
vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās,
ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem;

Ar cieņu.Tev šo adminiem vajadzētu nosūtīt, jo viņi varbūt nezin vai arī dažiem / vārdā nedrīkst saukt/ resniem vepriem no politiskās sadaļas tas ir atļauts kā augstākai kastai. :DDD

Demon, 24.maijs 2018, 12:45


Domāju ka zin.

Par POLITIKU man tās diskusijas politiskajā sadaļā asociējas tikai un vienīgi ar senu anekdoti. Šī anekdote gandrīz 100% izsaka arī attiecības starp tautu un valdību.
Atnāk indiānis pie virsaiša un saka.
• Es gribu pamest cilti.
• Kas tad noticis, kaut kas nepatīk?
• Man nepatīk vārdi vārdi mūsu ciltī.
• Tev nepatīk manas meitas vārds slaidā stirna?
• Nē, patīk.
• Tev nepatīk manas dēla vārds dižais ērglis?
• Nē, patīk.
• Tev nepatīk mans vārds staltais briedis?
• Nē, ļoti patīk.
• Tad kas tev nepatīk, buļļa pauti?

Ar cieņu.
24.maijs 2018, 17:01 | links
 
copmans22 [24.05.18]: Jurasasaris [32m]: copmans22 [50m]: Tādi filozofi un profesori te nolasijušies, par C&R diršanu zviedrijà pa galvu atrautu, laikam labi, ka Lv C&R piekritēji paliek aizvien vairāk vrbuut sūdīgi jums beigsies kādu dienu arī Lv. Saprotat kà gribat Gaļinieki ;)Vel viens paalis uzradiesUn kas esi tu?? Foruma piedirsējs ar visādām stūlbībām??
Tads pats piedirsejs ka lielaka dalja ..jega tapat nav tik plerkst
24.maijs 2018, 16:36 | links
 
Jurasasaris [24.05.18]: copmans22 [50m]: Tādi filozofi un profesori te nolasijušies, par C&R diršanu zviedrijà pa galvu atrautu, laikam labi, ka Lv C&R piekritēji paliek aizvien vairāk vrbuut sūdīgi jums beigsies kādu dienu arī Lv. Saprotat kà gribat Gaļinieki ;)Vel viens paalis uzradies
Un kas esi tu?? Foruma piedirsējs ar visādām stūlbībām??
24.maijs 2018, 16:27 | links
 
copmans22 [24.05.18]: Tādi filozofi un profesori te nolasijušies, par C&R diršanu zviedrijà pa galvu atrautu, laikam labi, ka Lv C&R piekritēji paliek aizvien vairāk vrbuut sūdīgi jums beigsies kādu dienu arī Lv. Saprotat kà gribat Gaļinieki ;)
Vel viens paalis uzradies
24.maijs 2018, 16:04 | links
 
Nu kurš tad tevi tā mācīja? Nu netrāpīji tak uz ventilatora!
24.maijs 2018, 15:50 | links
 
Tādi filozofi un profesori te nolasijušies, par C&R diršanu zviedrijà pa galvu atrautu, laikam labi, ka Lv C&R piekritēji paliek aizvien vairāk vrbuut sūdīgi jums beigsies kādu dienu arī Lv. Saprotat kà gribat Gaļinieki ;)
24.maijs 2018, 15:36 | links
 
addd [10:48]: Godātam Akmens_Viesim un citiem anonīmās informācijas izpaudējiem, tas nav pa tēmu bet svarīgi.
Nevajag radīt, sev gan CL portālam problēmas identificējot un publiski izpaužot bez viņu piekrišanas, forumiešu īstos vārdus, uzvārdus un citus datus, šīs darbības ir aizliegtas.
Ar 2018.gada 25.maiju tiek piemērota 2016.gadā pieņemtā Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR vai GDPR (General Data Protection Regulation)) EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Tā paredz ne tikai katras personas tiesību paplašināšanos attiecībā uz savu datu apstrādi, bet arī ievērojami palielinās katra uzņēmuma pienākumus attiecībā uz uzņēmuma rīcībā esošo personas datu apstrādi un to aizsardzību, tajā skaitā palielinot sodus par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
Šajā regulā:
1) “personas dati” ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjekts”);
identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru,
piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru
vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās,
ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem;

Ar cieņu.Tev šo adminiem vajadzētu nosūtīt, jo viņi varbūt nezin vai arī dažiem / vārdā nedrīkst saukt/ resniem vepriem no politiskās sadaļas tas ir atļauts kā augstākai kastai. :DDD

Demon, 24.maijs 2018, 12:45

Aivar Luter, šodien pilnīgi droši vēl to var :):).

shmidzis, 24.maijs 2018, 13:30

Un varēs arī rīt un aizparīt, ar visu GDPR, tik daudz, ka pēc datu īpašnieka prasības CL būs jāizvāc dati. Neredzu nekādu atškirību no Facebook.
24.maijs 2018, 13:33 | links
 
addd [10:48]: Godātam Akmens_Viesim un citiem anonīmās informācijas izpaudējiem, tas nav pa tēmu bet svarīgi.
Nevajag radīt, sev gan CL portālam problēmas identificējot un publiski izpaužot bez viņu piekrišanas, forumiešu īstos vārdus, uzvārdus un citus datus, šīs darbības ir aizliegtas.
Ar 2018.gada 25.maiju tiek piemērota 2016.gadā pieņemtā Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR vai GDPR (General Data Protection Regulation)) EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Tā paredz ne tikai katras personas tiesību paplašināšanos attiecībā uz savu datu apstrādi, bet arī ievērojami palielinās katra uzņēmuma pienākumus attiecībā uz uzņēmuma rīcībā esošo personas datu apstrādi un to aizsardzību, tajā skaitā palielinot sodus par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
Šajā regulā:
1) “personas dati” ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjekts”);
identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru,
piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru
vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās,
ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem;

Ar cieņu.Tev šo adminiem vajadzētu nosūtīt, jo viņi varbūt nezin vai arī dažiem / vārdā nedrīkst saukt/ resniem vepriem no politiskās sadaļas tas ir atļauts kā augstākai kastai. :DDD

Demon, 24.maijs 2018, 12:45


Aivar Luter, šodien pilnīgi droši vēl to var :):).
24.maijs 2018, 13:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager