ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Demon, Tu izliecies vai tiešam esi... :))))
Burtnieka ezera pirms paris gadiem tika veikti zinatniski petijumi. Matīss Žagars ar čehu/somu koleģiem tur dzivojas vairakas nedeļas.. papildus tika veikta uzskaite visas bāzēs par zivim ko izness makskernieki, visas tika nomeritas utt. Tur vesels petijums kas iesniegts Burtnieku novadam un dažādos pasakumos viņš lasa lekcijas. Tas viss tak atrodam interneta.
Es saprotu, ka gribas kaut ko pateikt, bet kaut kādai pašcieņai tak ari jabūt pret sevi!

Jurcik, 24.maijs 2018, 13:18

Neesmu pietuvināts un nezinu vai taisnība, bet putniņi čivināja, ka Burtniekā savi 5, ja ne 7 gadi nav laistas zivis, tā ir taisnība?
24.maijs 2018, 13:27 | links
 
Redzi, Tu pat nelasi lidz galam, ko citi raksta, karpu teksts ir Dāvim.

Bija runa par zivju kropļošanu kā tādu, jo nav makšķerniekam mednieka privilēģiju redzēt pirms vilkšanas. Kāda atškirība nogalini(kropļo) apzināti neapzināti, upuris dabūt trūkties un, ja jau neapzināti turpini darīt darbības, kas tomēr tiek apzinātas kā neapzinātas, tas tomēr noliek vienā plauktā ar apzinātajiem ķērējiem, jo Tu taču zini, ka lai tiktu pie mēriem, būs daži mazie jāsakropļo. Neviens neesam svēts. Kopumā Tavs viedoklis ir skaidrs, visticamāk, Tev ir taisnība, arī man ir taisnība un vēl kādam ir cita taisnība. Lai veicas.
24.maijs 2018, 13:25 | links
 
Demon, Tu izliecies vai tiešam esi... :))))
Burtnieka ezera pirms paris gadiem tika veikti zinatniski petijumi. Matīss Žagars ar čehu/somu koleģiem tur dzivojas vairakas nedeļas.. papildus tika veikta uzskaite visas bāzēs par zivim ko izness makskernieki, visas tika nomeritas utt. Tur vesels petijums kas iesniegts Burtnieku novadam un dažādos pasakumos viņš lasa lekcijas. Tas viss tak atrodam interneta.
Es saprotu, ka gribas kaut ko pateikt, bet kaut kādai pašcieņai tak ari jabūt pret sevi!
24.maijs 2018, 13:18 | links
 
Bet kā tad tomēr paliek ar to dažu kā Jurciks un A_V apgalvojumiem, ka balto zivju ,, par daudz,,! Saprotu atbildes nebūs. :) Beigtās zivs sindroms,, ieslēdzies,,......
24.maijs 2018, 12:47 | links
 
addd [24.05.18]: Godātam Akmens_Viesim un citiem anonīmās informācijas izpaudējiem, tas nav pa tēmu bet svarīgi.
Nevajag radīt, sev gan CL portālam problēmas identificējot un publiski izpaužot bez viņu piekrišanas, forumiešu īstos vārdus, uzvārdus un citus datus, šīs darbības ir aizliegtas.
Ar 2018.gada 25.maiju tiek piemērota 2016.gadā pieņemtā Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR vai GDPR (General Data Protection Regulation)) EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Tā paredz ne tikai katras personas tiesību paplašināšanos attiecībā uz savu datu apstrādi, bet arī ievērojami palielinās katra uzņēmuma pienākumus attiecībā uz uzņēmuma rīcībā esošo personas datu apstrādi un to aizsardzību, tajā skaitā palielinot sodus par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
Šajā regulā:
1) “personas dati” ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjekts”);
identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru,
piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru
vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās,
ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem;

Ar cieņu.
Tev šo adminiem vajadzētu nosūtīt, jo viņi varbūt nezin vai arī dažiem / vārdā nedrīkst saukt/ resniem vepriem no politiskās sadaļas tas ir atļauts kā augstākai kastai. :DDD
24.maijs 2018, 12:45 | links
 
To: Azverins

Ieteiktu atdot savus makšķerēšanas rīkus kādam jaunajam censonim.
Nopērc fotoaparatūru un pārvācies uz citu forumu fotogrāfiem!

Atradies te humanists tipo vegāns un ja arī esi tad neuzbāzies ar savu redzējumu citiem!

Davis-Di, 24.maijs 2018, 10:50
Kā arī pēc krūmujaņča vārdiem "Jebkura trauma zivij - tā ir iespēja noasiņot, tā ir iespēja inficēties, tas ir traucējums baroties, ja plēsta lūpa, žauna, vai kas cits.
Un variet te stāstīt viens otram ko gribiet, bet tāda ir šī objektīvā realitāte.", skatos bildē, esi lielo karpu mammu kropļotājs un atpakaļ laidējs, ko tagad darīsim, atkal dubulta morāle, lūdzu paskaidro?

Azverins, 24.maijs 2018, 11:24

Pirmkārt, karpas nemakšķerēju nemaz, tas nav mans hobijs, esi ne to man pierakstījis.
Otrkārt, zemmēri pieķeras, taču mērķtiecīgi tos neķeru. Ja tie arī kļūst dzīves nespējīgi, tad kļūst par barību mammām, nekā sevišķa.
Treškārt, mammas, savukārt,tiek ķertas mērķtiecīgi - tikai izpriecai un lai tās sakropļotu un atlaistu, tātad piekopts sadisma paveids.
Ceturtkārt, tāds ir mans viedoklis par to C&R, esmu to paskaidrojis, manuprāt, pietiekami saprotami, ja kas nepatīk - tā vairs nav mana darīšana.
Piektkārt, add ir aizrādījis ''akadēmiķim'' AV par viņa uzvedību netā - tātad kurš šeit ir nekorektais?
Un sestkārt, ir ne tikai izklaide C&R pie zivīm, bet Sīrijā arī algotņi cilvēkus ķer un atlaiž, vai nošauj. Nu tā, izpriecas dēļ, jo citādi jau viņu, algotņu, tur nebūtu.
Tātad savā nežēlībā jau tik tālu esam, bet Latvijā līdz tam vēl tāls ceļš ejams. Bet kas to lai zina... varbūt tā nemaz nav.
24.maijs 2018, 12:12 | links
 
To: Azverins

Ieteiktu atdot savus makšķerēšanas rīkus kādam jaunajam censonim.
Nopērc fotoaparatūru un pārvācies uz citu forumu fotogrāfiem!

Atradies te humanists tipo vegāns un ja arī esi tad neuzbāzies ar savu redzējumu citiem!

Davis-Di, 24.maijs 2018, 10:50

Kā arī pēc krūmujaņča vārdiem "Jebkura trauma zivij - tā ir iespēja noasiņot, tā ir iespēja inficēties, tas ir traucējums baroties, ja plēsta lūpa, žauna, vai kas cits.
Un variet te stāstīt viens otram ko gribiet, bet tāda ir šī objektīvā realitāte.", skatos bildē, esi lielo karpu mammu kropļotājs un atpakaļ laidējs, ko tagad darīsim, atkal dubulta morāle, lūdzu paskaidro?
24.maijs 2018, 11:24 | links
 
To, ka izņemot āķus zivis tiek kropļotas, zinu pats no savas spiningošanas prakses. Tādēļ, arī pārtraucu spiningot, ja to zivi vairs negribu paturēt.
Ļoti bieži pat vienu trijžuburi izņemt bez asinīm dažkārt nav iespējams, kur nu vēl divu, vai pat trīs?
Jebkura trauma zivij - tā ir iespēja noasiņot, tā ir iespēja inficēties, tas ir traucējums baroties, ja plēsta lūpa, žauna, vai kas cits.
Un variet te stāstīt viens otram ko gribiet, bet tāda ir šī objektīvā realitāte.

krumujancis, 23.maijs 2018, 15:58


Azverins, 23.maijs 2018, 16:12
Daudz sarakstīji un gan jau tāpēc palaidi garām šo jautājumu, tāpēc atgādināšu.
Ko Tu dari ar zemmēriem, kurus noķer kamēr tiec pie normas, var jau būt, ka meistariem zemmēri neķeras, bet tomēr, kur tad paliek šī Tava filosofija, ņem zemmērus, vai pēkšņi zemmērs kļuvis imūns pret augstāk uzskaitītajām lietām?

Azverins, 24.maijs 2018, 10:41

Laikam jau pats neredzi atšķirību?
Zemmēri un mammas.
Zemmēru pēc likuma nedrīksti paturēt, tad nu nepaturi.
Bet apzināti ķert un cūkot mammas? Ja nav godaprāta - tad ko tikai nedara? Arī auto zog, ja kas...

krumujancis, 24.maijs 2018, 10:51

Jā, likums liedz paturēt, bet kāpēc Tu viņus kropļo?
24.maijs 2018, 11:09 | links
 
To: Azverins

Ieteiktu atdot savus makšķerēšanas rīkus kādam jaunajam censonim.
Nopērc fotoaparatūru un pārvācies uz citu forumu fotogrāfiem!

Atradies te humanists tipo vegāns un ja arī esi tad neuzbāzies ar savu redzējumu citiem!

Davis-Di, 24.maijs 2018, 10:50

Kāpēc man kas tāds būtu jādara, uz kāda pamata?
24.maijs 2018, 11:03 | links
 
To, ka izņemot āķus zivis tiek kropļotas, zinu pats no savas spiningošanas prakses. Tādēļ, arī pārtraucu spiningot, ja to zivi vairs negribu paturēt.
Ļoti bieži pat vienu trijžuburi izņemt bez asinīm dažkārt nav iespējams, kur nu vēl divu, vai pat trīs?
Jebkura trauma zivij - tā ir iespēja noasiņot, tā ir iespēja inficēties, tas ir traucējums baroties, ja plēsta lūpa, žauna, vai kas cits.
Un variet te stāstīt viens otram ko gribiet, bet tāda ir šī objektīvā realitāte.

krumujancis, 23.maijs 2018, 15:58


Azverins, 23.maijs 2018, 16:12
Daudz sarakstīji un gan jau tāpēc palaidi garām šo jautājumu, tāpēc atgādināšu.
Ko Tu dari ar zemmēriem, kurus noķer kamēr tiec pie normas, var jau būt, ka meistariem zemmēri neķeras, bet tomēr, kur tad paliek šī Tava filosofija, ņem zemmērus, vai pēkšņi zemmērs kļuvis imūns pret augstāk uzskaitītajām lietām?

Azverins, 24.maijs 2018, 10:41


Laikam jau pats neredzi atšķirību?
Zemmēri un mammas.
Zemmēru pēc likuma nedrīksti paturēt, tad nu nepaturi.
Bet apzināti ķert un cūkot mammas? Ja nav godaprāta - tad ko tikai nedara? Arī auto zog, ja kas...
24.maijs 2018, 10:51 | links
 
To: Azverins

Ieteiktu atdot savus makšķerēšanas rīkus kādam jaunajam censonim.
Nopērc fotoaparatūru un pārvācies uz citu forumu fotogrāfiem!

Atradies te humanists tipo vegāns un ja arī esi tad neuzbāzies ar savu redzējumu citiem!
24.maijs 2018, 10:50 | links
 
Godātam Akmens_Viesim un citiem anonīmās informācijas izpaudējiem, tas nav pa tēmu bet svarīgi.
Nevajag radīt, sev gan CL portālam problēmas identificējot un publiski izpaužot bez viņu piekrišanas, forumiešu īstos vārdus, uzvārdus un citus datus, šīs darbības ir aizliegtas.
Ar 2018.gada 25.maiju tiek piemērota 2016.gadā pieņemtā Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR vai GDPR (General Data Protection Regulation)) EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULA (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti. Tā paredz ne tikai katras personas tiesību paplašināšanos attiecībā uz savu datu apstrādi, bet arī ievērojami palielinās katra uzņēmuma pienākumus attiecībā uz uzņēmuma rīcībā esošo personas datu apstrādi un to aizsardzību, tajā skaitā palielinot sodus par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
Šajā regulā:
1) “personas dati” ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjekts”);
identificējama fiziska persona ir tāda, kuru var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru,
piemēram, minētās personas vārdu, uzvārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datiem, tiešsaistes identifikatoru
vai vienu vai vairākiem minētajai fiziskajai personai raksturīgiem fiziskās, fizioloģiskās, ģenētiskās, garīgās,
ekonomiskās, kultūras vai sociālās identitātes faktoriem;

Ar cieņu.
24.maijs 2018, 10:48 | links
 
To, ka izņemot āķus zivis tiek kropļotas, zinu pats no savas spiningošanas prakses. Tādēļ, arī pārtraucu spiningot, ja to zivi vairs negribu paturēt.
Ļoti bieži pat vienu trijžuburi izņemt bez asinīm dažkārt nav iespējams, kur nu vēl divu, vai pat trīs?
Jebkura trauma zivij - tā ir iespēja noasiņot, tā ir iespēja inficēties, tas ir traucējums baroties, ja plēsta lūpa, žauna, vai kas cits.
Un variet te stāstīt viens otram ko gribiet, bet tāda ir šī objektīvā realitāte.

krumujancis, 23.maijs 2018, 15:58


Azverins, 23.maijs 2018, 16:12

Daudz sarakstīji un gan jau tāpēc palaidi garām šo jautājumu, tāpēc atgādināšu.
Ko Tu dari ar zemmēriem, kurus noķer kamēr tiec pie normas, var jau būt, ka meistariem zemmēri neķeras, bet tomēr, kur tad paliek šī Tava filosofija, ņem zemmērus, vai pēkšņi zemmērs kļuvis imūns pret augstāk uzskaitītajām lietām?
24.maijs 2018, 10:41 | links
 
Otrs personāžs arī pārsteidza vakar.
Zaraza ir pareizi norādījis, ka šī kustība ārzemēs radās ne jau zivju resursu saglabāšanas nolūkā, kā te ''zinātnieki'' un ''akadēmiķi'' apgalvo, bet gan citu vajadzību sakarībā, bizness un tikai bizness.

krumujancis, 24.maijs 2018, 09:54

Tava korifeju izvēle nēpārsteidz, Zarazas viedoklis sakrīt ar Tavējo, uzreiz viņa vēstījums par CR izveidi ārzēmēs ir aksioma, lai gan tam pierādījumu ir tik pat daudz kā tai ikru uzsūkšanai.
24.maijs 2018, 10:39 | links
 
Ņemiet par labu:)

Pasākumu ieskandināja makšķernieks un dabas pētnieks ............., kurš sveica
apmeklētājus Bauskā, aicinot priecāties un baudīt svētkus. Dienas gaitā ............ cildināja
makšķernieku veikumu, izglītoja par dabas aizsardzību un videi draudzīgu atpūtu, kā arī
kopā ar zinātnieku ........... pētīja, kas tad vimbai vēderā.

Kā tad tā? Rudenī būs otrādi?
24.maijs 2018, 10:13 | links
 
Otrs personāžs arī pārsteidza vakar.

Tātad, vēsturiski kā sanāca - reiz parādījās kārtējais anonīmais lietotājs ar pieteikumu it kā visu ko par zivīm saprastu. It kā tēvs esot bijis ezera pieskatītājs.
Tad sāka gānīt makšķerniekus tā, ka visi maliķi sajūsmā un piebalso.
Un pēc tam, kad paša līdzekļiem dabūja pretī, tad ļoti nopietni iedomājās paziņot, ka man esot jāuztraucas par "imidžu viņa acīs".

Eu, atmosties, krūmujanci, tu pusgadu anonīmi esi krāvis man uz galvas, kādi murgi vien ienāk prātā. Man par imidžu domājot, lietderīgāk būtu sākt slaucīt dibenu ar afišu stabu.

Apmēram tikpat lietderīgs un ietekmīgs ir jūsu anonīmi brūnais viedoklis, draugi.

Akmens_Viesis, 24.maijs 2018, 08:46


Neko, grūtniecības uzsūkšanas akadēmiķi AV tu nevienam neesi paskaidrojis, vienkārši mētājis savas fēces visapkārt, nosaucot to par paskaidrošanu.
Nav neviena sakarīga pamatojuma C&R popularizēšanai.
Zaraza ir pareizi norādījis, ka šī kustība ārzemēs radās ne jau zivju resursu saglabāšanas nolūkā, kā te ''zinātnieki'' un ''akadēmiķi'' apgalvo, bet gan citu vajadzību sakarībā, bizness un tikai bizness.
Par sevi esmu teicis tikai patiesību, taču, tā kā AV papildus profesija ir zākāšanās, tad vari sacīt ko gribi, viss tiks apliets ar mēsliem.
Taču viena lieta mūs šobrīd atšķir.
Ja ''augsti godātajam akadēmiķim'' mēlīti izkārušam ir jāskrien maliķi ķert, dārziņš uzart un tomātus stādīt, Vai kā citādi darbā trenēties, lai tikai savu dienišķo maizīti sapelnītu, tad jāpaspēj vēl pazākāties, tad man nu nekas no tā jādara nav, un varu dzīvot kā cilvēks, nevis kā nostrādināts ar sevi neapmierināts ''akadēmiķis''-vergs.
Tāda nu ir tā patiesība, lai gan kretīnisms jau tāpat sekos.
24.maijs 2018, 09:54 | links
 
Akmens_Viesis [24.05.18]: Ak, cik daudz neģēlības var paslēpt zem sadaļas "viedoklis". Bet nekas, uz Netenberga veikalu es neietu, pat ja tā būtu vienīgā copes bode pasaulē.
Andri, izbeidz. Forsh veicis. Aizej. Vari tachu paargjeebties liidz nepaziishanai. Tev kaa multimaaksliniekam sanaaktu:)
Zaraazijs teica, ka patureeshot tikai 3 un paareejaas C&R. Taatad Muuseejais!
24.maijs 2018, 09:37 | links
 
Akmens_Viesis [24.05.18]: Demon, atslābsti, mēs tak labi zinām, ka tevi te interesē sanaidot kādu un krūtsgalus parādīt.
Kaut ko tu savā ,, abižotā tēla, cietēja,, lomā esi no realitātes atrāvies un vienpusēji uztver teikto. Tu jau te gaudies nepārtraukti kā tev pāri dara. Es vienkārši norādu uz ,, sviestu teiktajā,, . Un cenšos saņemt atbildi ja tas tiešām ir patiesība, bet kaut kā atbildes vietās vai nu uzreiz ,, beigta zivs,, vai personāliju rupjības.
:)
Tu jau arī te kladzini, ka balto zivju par daudz. Tad kādas metodikas ietvaros tas tiek noteikts un izkaitļots plēsēju un to attiecība?
24.maijs 2018, 09:16 | links
 
Demon, atslābsti, mēs tak labi zinām, ka tevi te interesē sanaidot kādu un krūtsgalus parādīt.
24.maijs 2018, 08:47 | links
 
Otrs personāžs arī pārsteidza vakar.

Tātad, vēsturiski kā sanāca - reiz parādījās kārtējais anonīmais lietotājs ar pieteikumu it kā visu ko par zivīm saprastu. It kā tēvs esot bijis ezera pieskatītājs.
Tad sāka gānīt makšķerniekus tā, ka visi maliķi sajūsmā un piebalso.
Un pēc tam, kad paša līdzekļiem dabūja pretī, tad ļoti nopietni iedomājās paziņot, ka man esot jāuztraucas par "imidžu viņa acīs".

Eu, atmosties, krūmujanci, tu pusgadu anonīmi esi krāvis man uz galvas, kādi murgi vien ienāk prātā. Man par imidžu domājot, lietderīgāk būtu sākt slaucīt dibenu ar afišu stabu.

Apmēram tikpat lietderīgs un ietekmīgs ir jūsu anonīmi brūnais viedoklis, draugi.
24.maijs 2018, 08:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager