ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jurcik [24.05.18]: Protams, ka es ēdu zivis. Līdakas ļoti reti. Lielas līdakas 100% atlaižu.
Neesmu c&r misionārs, vnk dazreiz nokaitina, ka pieauguši cilvēki var tik tupi runat.
Ta jau pedeja laika reti kaut ko ierakstu :)
Nu bet kad ieraksti tad ,, kārtīgi ieraksti,, :DDDD
Jurcik [Vakar]: Nu nārsts ir viens, bet dēļ lielo pārmērīgas nozvejas tādi ezeri kā Burtnieks iet bojă. Tur gan zvejnieki un makšķernieki vienadi vainigi. Balta zivs pa daudz ir daudzos ezeros un lielas lidakas ir kritiski vajadzīgas dzīvas.
/es/ : Lai ko tādu apgalvotu jābūt vismaz ar zinātnisko grādu bioloģisko resursu jomā ar izpētes darbu daudzu gadu garumā. Pēc taviem populistiskajiem paziņojumiem vairāk pēc plikas dirš.... ir.
Ja kļūdos, vismaz argumentē ar kādiem paņēmieniem nosaki pārmērīgo nozveju vai balto zivju blīvuma un liekā daudzuma masu?
:DDDD
Tādi ,,eksperti,, ir politiskajā sadaļā , domāju tur varētu labi iederēties viņu klubiņā.
24.maijs 2018, 08:41 | links
 
Ak, cik daudz neģēlības var paslēpt zem sadaļas "viedoklis". Bet nekas, uz Netenberga veikalu es neietu, pat ja tā būtu vienīgā copes bode pasaulē. Pietika jau ar gadiem, kad viss tuklais copes zieds tupēja webā un pa divām mājas lapām gudroja melus par mani un MOSP.

Pēc tam reklamēsies un aicinās copmaņus un brīnīsies, ka bijis tikai viedoklis, bet gānīšanos būs aizmirsis.

Dīvaini, es CR kustībā neredzu dogmas, toties redzu zinātnisko pamatojumu (vājais līdzsvars starp plēsēju un balto zivi), kā arī tie džeki, kas īsteno, īpaši pie kapeikas neturas.
Tikmēr tāds naivāks lasītājs kā Plēsīgais, kam intelekts ir monolīts kā drāšu žogs, tak pēc tam domās, ka to ir "Cīņā" izlasījis un taisnība.
24.maijs 2018, 08:36 | links
 
Nu sektanti,kas jauns cik zivis atkal piesmejaat
24.maijs 2018, 07:55 | links
 
Makatanav [24.05.18]: Zaraazij, nebiedee klientuuru!!

apelsins, 24.maijs 2018, 00:17

Varbūt viņš tieši īstos kundes atrada? (šjutka)
Nee nu Guntarinjsh jau forshinjsh!! Es tikai uztraucos, ka visi klienti noveershas. Paliek tikai taarpu pirceeji un jauns klients ar 2 augstaakajaam-kruumujancis. Sjutka
24.maijs 2018, 07:39 | links
 
Zaraazij, nebiedee klientuuru!!

apelsins, 24.maijs 2018, 00:17


Varbūt viņš tieši īstos kundes atrada? (šjutka)
24.maijs 2018, 06:24 | links
 
Ja C&R vismaz nav slikts u.t.t., tad kur Tu saskati mēģinājumus pasniegt to, kā vienīgo patiesību. Ar tādām pašām sekmēm, Tu vari brukt virsū karpiniekiem, jo viņi redz noliedz spiningošanu.
24.maijs 2018, 06:03 | links
 
Zarazij! Nu tad bez emocijas, top 3, kāpēc C&R ir slikts un kāpēc man būtu tas jāslēpj. Jeb Tu kā savādāk saproti aizliegumu publiski popularizēt C&R, jeb tā sentence par zobu biezību bija tikai formas nobeigtības pēc?

Makatanav, 24.maijs 2018, 00:33


C&R NAV SLIKTS! Publiski popularizēt C&R NAV AIZLIEGTS!

Slikti ir pasniegt C&R par vienīgo iespējamo dogmu, no sērijas "ir tikai viens Dievs C&R un "Makatanav" ir viņa pravietis!", kas bezierunu režimā nepiekopj C&R ir ķeceri un uz tiem džihadu :D . Popularizējiet, bez dogmām , stāstiet savu motivāciju, pamatojiet ar faktiem un skaitļiem, nevis abstrakti mistisku "zivju resursi kritiskā stāvoklī", skaidrojiet, pārlieciniet, viss OK.
A par tiem nelaimīgajiem zobiem - sen vairs neesmu atsaldēts puišelis-bokseris kā 90tajo, kas uz nervu pamata dod visam pa zobiem, esmu pilnīgi adekvāts un civilizēts cilvēks. Taču, ja man kāds personīgi rokas stiepiena attālumā atļausies personīgi rupji apvainot, vienalga par kādu tēmu, kaut C&R kaut agresīvi propogandēt pederastiju, tad var višadi sanākt. Nu sūdīgi man ar to toleranci un politkorektumu :(

Labi, viss, es startēju uz Burtnieku, mani 3 smukas, treknas un garšīgas līdakas gaida! Bet domāju, ka vēl vismaz 30 atlaidīšu, lai barojas un aug lielākas. Svešu zivi man nevajag, a manu neviens tāpat nenoķers.
24.maijs 2018, 03:43 | links
 
Man daudzi radi no Kraslavas un Indras. Kartupeļu talku neatceros, bet dzēris Latgale esmu :D
Visdrīzāk bùs cits normāls Juris ;)
24.maijs 2018, 00:57 | links
 
Uzmetu aci Jurčika bilžām ar smukajām līdakām un čota sāka gruzdēt aizdoma ka esam jau tikušies un pat sēdējuši pie viena galda un dzēruši ne pa jokam, nu baig līdzīgs, un tas ar Juris bij. 2014 septembra sākumā nebiji Latgalē karpeļu talkā? :)
24.maijs 2018, 00:50 | links
 
Protams, ka es ēdu zivis. Līdakas ļoti reti. Lielas līdakas 100% atlaižu.
Neesmu c&r misionārs, vnk dazreiz nokaitina, ka pieauguši cilvēki var tik tupi runat.
Ta jau pedeja laika reti kaut ko ierakstu :)
24.maijs 2018, 00:35 | links
 
Zarazij! Nu tad bez emocijas, top 3, kāpēc C&R ir slikts un kāpēc man būtu tas jāslēpj. Jeb Tu kā savādāk saproti aizliegumu publiski popularizēt C&R, jeb tā sentence par zobu biezību bija tikai formas nobeigtības pēc?
24.maijs 2018, 00:33 | links
 
Arī Jurčiks apēd pa kādai zivij, esmu par to pārliecināts, tā ka nekāds C&R fanāts nav (par tādiem uzskatu tiešām tos ķertos kuri neuzdrīkstas nodarīt pāri, nogalināt nevienu radību), tik jauns vēl un tāpēc iekarst pārāk diskusijās :) Ņemās te kā misionārs, laikam cer pāraudzināt šejienes gaļeniekus kuri savāc visu lomu. Nekas sapratīs ka tā ir velta laika tērēšana un tad jau būs ok.
24.maijs 2018, 00:30 | links
 
Zaraazij, nebiedee klientuuru!!

apelsins, 24.maijs 2018, 00:17


Klau, es esmu cilvēks un savā brīvajā laikā publiski runāju ko domāju un nefiltrēju ka tik kaut kas ar biznesu un profesionālo darbību nedo die's kādu neaizķer. Ja kāds nevar nošķirt vienu no otra, tad labāk no tādiem i tālāk, nefig ar neadekvātiem kontaktēt un uztraukties, ka nebūs klienti, naudas viņiem tāpat parasti ar ne vella nav, lai to nopelnītu jābūt biki loģiskam un pragmatiskam :)
24.maijs 2018, 00:28 | links
 
Karlis_K, viņiem tak neinterese trofejzivis. Galvenais ir piesist normu 3 vai 5 lidakas 50cm garumā un miers. Prasīt kaut ko vairāk no viņiem ir bezjēdzīgi.
24.maijs 2018, 00:24 | links
 
zaraza nesaprotu tādu nekonsekvenci. Piemēram visādus krūmainos, marģerīšus un opusumus viegli izprast, viņu bildes jau izsaka visu, pilnas tačkas, bļodas, līdakas virs skaita, tāpēc arī tāds naids uz tiem kas atlaiž to zivi. Bet johaidī pats taču postu zemāk izklāstīji cik daudz zivis velc, vairumu atlaid vaļā, dažkārt pat visas. Tobiš regulāri pats piekop C&R. Tad kāpēc tā psihot par šo tēmu, no kurienes tas naids? Es tāpat kā tu gan laižu vaļā, gan ņemu ēšanai, nu ok vairāk atlaižu, bet nez nekad man praktiskajā copē neviens C&R fanāts nav lamājis mani kad iebelžu paturamai līdakai pa galvu :) nevienu zivs kumosu man no mutes neviens nav izrāvis.

Karlis_K, 23.maijs 2018, 23:59


Es nepsihoju... Man pilnīgi nekas pret C&R... Kas grib lai Catch&Release, ja kādam vajag hotj Catch&Fuck, brīva valsts... Man nepatīk fanātisms, viedokļu kategorism un stulbs paštaisnums, sava viedoķla atzīšana par vienīgo etalonu un riebjas divkosība un nekoneskvence spriedumos...
24.maijs 2018, 00:24 | links
 
Kurš, būdams pie pilna prāta, dos kaut kapeiku C&R? Kāds tur var būt sausais atlikums, komercinterese? Tak atjēdzaties vienreiz!

Makatanav, 24.maijs 2018, 00:06


"Atlaid mammu" un citi līdzīgi ņuņņu projekti ir pavisam normāli finansēti pasākumi no ZF, fondiem, no visurienes kaut kādu naudiņu ar cepuri rokā "sabiedrības infomēšanai kā pareizi jādzīvo" izdīc. Ja vēl būtu tiešām principiālie fanātiķi tad nekas, bet puikas piķi pelna un pamunsturēsies vēža pozā zem dajebkā kur varēs projektiņu uzrakstīt, kaut atlaid mamu, kaut nosit papu. Nē, viss OK, fondi jāapgūst, piķis lai tak tiek, bet nevajag fonā grūst propogandu. Ja peteiktu - puikas, neņem pierē, mums ta pofig kādu sviestu dzīt, ēst gribas, tad i vārda neteiktu.

A tā, ārzemēs C&R daudzviet radās tieša brutāla makšķerēšanas tūrisma (turīgiem klientiem) trofejzvejas nodrošināšanas nolūkā, lobbija, lai jēgeriem utt, būtu uz kurieni vest un ko ķert un atlaist , tieši lielo zivju populāciju. stulbs safari, ar reālu copi un dabīgu zivi nekāda sakara...
24.maijs 2018, 00:20 | links
 
Zaraazij, nebiedee klientuuru!!
24.maijs 2018, 00:17 | links
 
Tāpat nesaprotu to liekuļošanu par trofejzivīm, ka mums tās nav vajadzīgas, vienas 10kg līdakas vietā labāk 3 pa 3kg, tās arī garšīgākas, mazāk apēd citas zivis un tamlīdzīgu sviestu. Nu parādiet man līdaku copmani kurs nesapņo par kroksi pie 20kg? Paskatieties kāda sajūsma ir pie bildēm ar zivīm rekordsvarā vai tuvu rekordam. Kaut vai ar to līni 3,2kg pirms dienas. Sen nebij pie zivju bildēm tāda ažiotāža un tik daudz sajūsmas komentāru, bildi pa dienu uzbalsoja kā mēneša labāko, autors tik tai dienā reģistrējas. Nu forši, skaidri redzams ka tautai patīk un VAJAG trofejzivis. A daži te turpina liekuļot, da nē, iztiksim ar reņģēm u.t.t.
24.maijs 2018, 00:16 | links
 
Zaraza, ej taču pats dirst, diplomats atradies. :D Pedejais klauns tu esi un infantilisma piemērs.
Pietiek jau ka citas tēmas piedrazo, vel te ar savu "gudrību" grib izcelties.
24.maijs 2018, 00:14 | links
 
Kurš, būdams pie pilna prāta, dos kaut kapeiku C&R? Kāds tur var būt sausais atlikums, komercinterese? Tak atjēdzaties vienreiz!
24.maijs 2018, 00:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager