ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Ko ta par senčiem! Senčiem bij acs un šitādus slīcināja kamēr maziņi.
23.maijs 2018, 19:20 | links
 
Patin nu atpakaļ Ķer un atlaid sadaļu, onkulīt.
Saskaiti savus ierakstus, ka vēl netrāpa spogulī tas kārtējais lāstiņš.

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 18:49


Patin, patin atpakaļ AV, varbūt ievērosi, ka ne tikai mani apkakāji, bet ķēries jau arī pie senčiem.
Varbūt teiksi, ka tā nebija?
23.maijs 2018, 19:07 | links
 
Pārlasi Birzaka rakstu labāk.

Kur par ikru rezorbāciju teikts. Un tad mazu brīdi padomā - nevienam no tā nav nekāda praktiska labuma, ka man ir taisnība. Tas copei neko nedod un nemaina.

ok, piekusu. interneta aplicēju sekta var padejot.

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 18:51


Tagadējo pirkto ''zinātnieku'' rakstus var vispār nelasīt, gan saistībā ar zivīm, gan ar mežiem.
Arī par mežiem nenopirktie zinātnieki jau savus 100 gadus pēta mežus, un faktiski bija izpētījuši
gandrīz visu, kā tur jārīkojas, un kādas ir sekas, ja tā nedara. Kam tas bija vajadzīgs, ja tagad viss ir pofig, savi ''zinātnieki'', kas ir uzskatāmi pamatojuši, ka labi ir tad, ja visur līgojas izcirtumi.
Tieši tas pats ir arī ar zivīm. Secinājumi ir nopirkti, jo maksā jau par... kaut ko, nevis tāpat.
23.maijs 2018, 19:03 | links
 
Akmens_Viesis vai tad nav vienalga ko šie deģenerāti domā? Lai tak, no tā jau pasaule neapstājas. Ietekmes tādiem tāpat nekādas, tik vien kā pabojāt gaisu cilvēkiem. Tādi vienmēr bijuši, barojas no negācijām.

Karlis_K, 23.maijs 2018, 18:50


Ja tos, kuri tīšuprāt, izklaides pēc, savu ambīciju vadīti, bez jebkāda saimnieciskā ieguvuma, kā te apgalvo, bojā zivju resursus, TOS sauc par cilvēkiem, tad deģenerāts šajā nozīmē ir uzslava.
Paldies par novērtējumu!
23.maijs 2018, 18:57 | links
 
Laikam jau koļegovkantoris ir izsniedzis kādus vāciņus, ka jau šeit arī grūtniecības uzsūkšanās akadēmiķis AV sāk ar aizliegšanu demonstrēties.
Palaid tikai tādu pie upes vai ezera, tad tikai dabūsi brīnumus redzēt.
Bet ko darīt, ja normālu argumentu par labu C&R nav - tad atliek tikai zākāties, un personīgie apvainojumi.
Tādi mums tie ar apliecibām apdāvinātie lielāko tiesu ir. Bet tā nu nepavisam nav mana vaina.
23.maijs 2018, 18:52 | links
 
Pārlasi Birzaka rakstu labāk.

Kur par ikru rezorbāciju teikts. Un tad mazu brīdi padomā - nevienam no tā nav nekāda praktiska labuma, ka man ir taisnība. Tas copei neko nedod un nemaina.

ok, piekusu. interneta aplicēju sekta var padejot.
23.maijs 2018, 18:51 | links
 
Akmens_Viesis vai tad nav vienalga ko šie deģenerāti domā? Lai tak, no tā jau pasaule neapstājas. Ietekmes tādiem tāpat nekādas, tik vien kā pabojāt gaisu cilvēkiem. Tādi vienmēr bijuši, barojas no negācijām.
23.maijs 2018, 18:50 | links
 
Patin nu atpakaļ Ķer un atlaid sadaļu, onkulīt.
Saskaiti savus ierakstus, ka vēl netrāpa spogulī tas kārtējais lāstiņš.
23.maijs 2018, 18:49 | links
 
Turkāt, par kādiem onkuļiem atkal ir runa? Par kādām vimbām un lašiem?
Aizej mežā patupi uz kādas bedres, kamēr nasta tevi atstāj. Izņemot tevi un krūmujanci - neesmu ne par vienu ņirgājies, bet tad tas nudien ir pelnīti. :)

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 17:09


Nevajag, vecīt, gan tik rupji melot! Pats sāki ar manis apkakāšanu... un turpini, tā ka nevajag. Pazīstam tevi ''akadēmiķi'' AV jau pēc tiem garajiem palagiem, kur bija visi citi vainīgi, izņemot pašu.
Nu, neesi tu labs cilvēks, vēlreiz esi apliecinājis, ka tāds neesi, pietiek, un būtu laiks aizvērties.
Kā latvieši savulaik bija teikuši - pēc melošanas nāk miršana. Dievs nav mazais bērns - ātri visus noliek savās vietās. Bīsties Dieva, pirms sāc atkal zākāties.
23.maijs 2018, 18:46 | links
 
Nu pelēci, vai tad maliķiem marģeriem jau sen nav savs vacaps? Tu tik iesīkstējis...
23.maijs 2018, 18:44 | links
 
Sulla, es laikam saprotu, par ko ir runa - tas deģenerātu bars vienkārši iedomājas, ka es no kaut kā zivju lietās pelnu. Tā kā viņi nespēj izdomāt, kādā veidā, tad viņi besās laukā.

Ak jā, pirms gadiem Nu jau cik? Sešiem? Septiņiem? iebildu pret idiotisko LM atcelšanu. Kopš tā laika. Paši sadzeras, izgudro teorijas un tad apkaro.

Bet izdzēsties no CL civlizēti nav iespējams. Jebkurš nākamajā dienā var sākt ar manu vārdu rakstīt.
23.maijs 2018, 18:44 | links
 
Plēsīgais, marš uz upi, rūpēties par savu trūcīgo ģimeni. Te tai viss kārtībā, te pa telefonui sūdzies, cik slikti viss. Laikam no bamšļa satura atkarīgs.

Redzi nekārtības, kļūsti par sabiedrisko inspektoru.
Šo to var ietekmēt, tikai peļņas gan nekādas.
Un no aplicējiem internetā grūti atkauties. :)
23.maijs 2018, 18:37 | links
 
Akmens_Viesis nu neatstāsies šie deģenerāti no tevis, jo pats šamos baro :) viņi kā dēles, kamēr sūc tikmēr dzīvo. Liec viņus mierā, lieki nekustina, lai sūc viens otru.

Karlis_K, 23.maijs 2018, 17:43

Nu jā ! ;)
Ko citu teiks onkulis kam patīk zivtiņu pavaļat pa krasta smiltīm un iemest atpakaļ ! A moška nenosprags , izdzīvos ar izsistiem zobiem un asiņainu žaunu !

Bravo Sulla !

plesigais, 23.maijs 2018, 17:50


pēc taviem tekstiņiem liekas, ka tu zivi neesi redzējis, "iekrīt smiltiņās un izsit zobus" tādu sviestu pirmo reizi lasu. :D
23.maijs 2018, 18:33 | links
 
Kādas psīcholoģiskas problēmas ir šādas uzvedības iemesls - var tikai minēt. Mājās sit, bet raudāt neļauj, īpaša seksuēlā pieredze, vienkārši no tumsas bail - nav tik būtiski. Bet no Freida onkuļa protams liesmots sveiciens. Tā bēda savu izpausmi ir atradusi konkrētā i-neta kontentā un vai caur to vairumā vai mazumā iet - to tik nozares speciālists mācēs pateikt.
23.maijs 2018, 18:19 | links
 
Akmens_Viesis nu neatstāsies šie deģenerāti no tevis, jo pats šamos baro :) viņi kā dēles, kamēr sūc tikmēr dzīvo. Liec viņus mierā, lieki nekustina, lai sūc viens otru.

Karlis_K, 23.maijs 2018, 17:43


Nu jā ! ;)
Ko citu teiks onkulis kam patīk zivtiņu pavaļat pa krasta smiltīm un iemest atpakaļ ! A moška nenosprags , izdzīvos ar izsistiem zobiem un asiņainu žaunu !

Bravo Sulla !
23.maijs 2018, 17:50 | links
 
Akmens_Viesis nu neatstāsies šie deģenerāti no tevis, jo pats šamos baro :) viņi kā dēles, kamēr sūc tikmēr dzīvo. Liec viņus mierā, lieki nekustina, lai sūc viens otru.
23.maijs 2018, 17:43 | links
 
Turkāt, par kādiem onkuļiem atkal ir runa? Par kādām vimbām un lašiem?
Aizej mežā patupi uz kādas bedres, kamēr nasta tevi atstāj. Izņemot tevi un krūmujanci - neesmu ne par vienu ņirgājies, bet tad tas nudien ir pelnīti. :)

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 17:09


Protams ! Atkartoju speciāli Tev ! Man pietiek naudiņas lai pabarotu ģimeni ari bez zivīm! Un ķer un moki nav mans hobijs !
Uz manīm Tu nenopelnisi vairāk par likumā paredzēto MK !

Par kādiem onkuļiem ir runa ! Bļaviens Tu esi Kuldīga bijis uz lašu nārsta laiku , vai pasekojis cik vimbas izvelk pirms rumbas gaļinieki !

Ē ko tur runāt - muzikants vienvārdsakot !
23.maijs 2018, 17:40 | links
 
Es esmu par to, lai tupi pāķu onkuļi beidz bīdīt murgainas teorijas.

es teicu divas lietas -

ka ikri uzsūcas rezorbējas, tas ir zinātnisks fakts.

ka līdakas neņem pavasarī, atgūstot spēkus pēc nārsta (pieredze, nevaru to mainīt dēļ kretīnu uzbraucieniem).

Neredzu pavasara līdaku izdauzīšanu. Kurā vietā? Nav nekā tāda, cilvēku pie ūdeņiem vispār ir būtiski mazāk.

Es pat neesmu 100% ķer un atlaid pats, man tikai riebjas šitie aplicēji, kas te uzēdušies.
Man arī zivis garšo, cenšos turēt pozitīvu biilanci, lai ir no maliķu tīkliem izņemtajiem atlaists vairāk, nekā copējot mājā aiznesu.

Atp...sieties vienreiz.

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 17:06

Netaisos atpisties ! ;)

Krumujancim taisnība - nav ko ķert un mocīt ( zivis ) ja nevēlies paturēt pusdienu galdam !

Ej uz zooloģisko dārzu un priecājies !

Neredzi lidaku " izdauzišanu " nārsta laikā ! ?

Protams Tu jau redzi tikai to kas Tev nes peļņu !

Cilvēku mazāk pie ūdeņiem ?

Eu es saprotu ka Tev ir ( bija ) problēmas personīgajā dzīvē !
Bet atver beidzot acīs ( joptvašu- atj ) ! Noliec glāzīti un ej pie ūdeņiem !

P/ S uz jautājumu tā arī neatbildeji ! Saprotu ka nevēlies , jo tad bus jamelo vai onkuļi uzzinas taisnību ! ;)

plesigais, 23.maijs 2018, 17:29


prātiņ nāc mājās!! :D suņu murgus jūs te runājat :D
23.maijs 2018, 17:36 | links
 
Es esmu par to, lai tupi pāķu onkuļi beidz bīdīt murgainas teorijas.

es teicu divas lietas -

ka ikri uzsūcas rezorbējas, tas ir zinātnisks fakts.

ka līdakas neņem pavasarī, atgūstot spēkus pēc nārsta (pieredze, nevaru to mainīt dēļ kretīnu uzbraucieniem).

Neredzu pavasara līdaku izdauzīšanu. Kurā vietā? Nav nekā tāda, cilvēku pie ūdeņiem vispār ir būtiski mazāk.

Es pat neesmu 100% ķer un atlaid pats, man tikai riebjas šitie aplicēji, kas te uzēdušies.
Man arī zivis garšo, cenšos turēt pozitīvu biilanci, lai ir no maliķu tīkliem izņemtajiem atlaists vairāk, nekā copējot mājā aiznesu.

Atp...sieties vienreiz.

Akmens_Viesis, 23.maijs 2018, 17:06


Netaisos atpisties ! ;)

Krumujancim taisnība - nav ko ķert un mocīt ( zivis ) ja nevēlies paturēt pusdienu galdam !

Ej uz zooloģisko dārzu un priecājies !

Neredzi lidaku " izdauzišanu " nārsta laikā ! ?

Protams Tu jau redzi tikai to kas Tev nes peļņu !

Cilvēku mazāk pie ūdeņiem ?

Eu es saprotu ka Tev ir ( bija ) problēmas personīgajā dzīvē !
Bet atver beidzot acīs ( joptvašu- atj ) ! Noliec glāzīti un ej pie ūdeņiem !

P/ S uz jautājumu tā arī neatbildeji ! Saprotu ka nevēlies , jo tad bus jamelo vai onkuļi uzzinas taisnību ! ;)
23.maijs 2018, 17:29 | links
 
Turkāt, par kādiem onkuļiem atkal ir runa? Par kādām vimbām un lašiem?
Aizej mežā patupi uz kādas bedres, kamēr nasta tevi atstāj. Izņemot tevi un krūmujanci - neesmu ne par vienu ņirgājies, bet tad tas nudien ir pelnīti. :)
23.maijs 2018, 17:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager