ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Ar kolektīvu viss kārtībā. Brauciet 4. maijā uz mačiem viesos. Nolikums ļauj gan paturēt, gan atlaist. Kā vēlas.

Dzejolis labs. Pusgadu dejojot, "Atlaid mammu" nomelnot nav izdevies, un tas priecē.
Iepriekšējais mans zāģētājs pūlējās 5 gadus, nu ticis amatā federācijā. Iedomājieties, cik pārējiem vēl jāpūlas, lai izsistos.
24.aprīlis 2018, 16:58 | links
 
Blead! A saderam, ka postu, kas viens aizņemtu veselu lapu viņš neuztaisīs?
24.aprīlis 2018, 12:33 | links
 
Akmens viesim un pārējiem, kuriem grūtniecība uzsūcas!
Klāvs Elsbergs ir precīzi pravietojis. :))

Laimīgi atkal 
Pie loga es smejos, 
Manā sētā 
Kretīni dejo. 

Viņi to labāk 
Par normāliem māk, 
Viņiem tas iznāk 
Patiesāk. 

Umpapā, umpapā, 
Kretīni dejo, 
Umpapā, tralalā, 
Stāvu un smejos. 

Kretīni dejo 
Dienu un nakti, 
Es tik stāvu 
Un situ takti. 

Kleinajām kājelēm 
Baleta mānija, 
Mazo gulbīšu 
Grafomānija. 

Pagalmā manā 
Ir purvelis maziņš, 
Pazūd jau tajā 
Kretīni daži. 

Pasaulē tomēr 
Ir kretīnu daudz, 
Citi nāk vietā, 
Ar mašīnām brauc. 

Umpapā, umpapā, 
Kretīni dejo, 
Umpapā, tralalā, 
Stāvu un smejos. 

Komplimenti 
Smaržo kā spirts, 
Cik labi tev iznāk, 
Cik solītis tvirts. 

Daži, ar kuriem 
Es aprunājos, 
Teica, ka tas vēl 
Tik mēģinājums. 

Īstenā deja 
Pēc gadiem tik būs, 
Pie sava loga 
Tad ielūdzu jūs.
24.aprīlis 2018, 11:33 | links
 
Agrāk braucu ar laivu, redzu citas laivas, citus spiningotājus - izlikās , normāli veči. Tagad lasu komentārus un esmu spiests secināt - viena daļa taču nav īsti "pieskaitāmi". :)))
24.aprīlis 2018, 09:32 | links
 
Mjāaa... Spriedze gaisā jūtama! :D Nekas,- vēl nedēļa un tad jau varēs nolaist tvaiku! Tad lai tik copeslietas.lv serveris spēj ņemt pretim visus foto ar dažāda izmēra lomiem. :)

Peace un ne asakas!
24.aprīlis 2018, 09:13 | links
 
makškeres arī jāņem, vai iztiksim ar bambusa mietiem ?

pelecis, 24.aprīlis 2018, 08:59

ar mietiem pietiks, makšķeres uz vietas ir
24.aprīlis 2018, 09:02 | links
 
makškeres arī jāņem, vai iztiksim ar bambusa mietiem ?
24.aprīlis 2018, 08:59 | links
 
Veči, problēma patiesībā ir cita - mušotāju forumā viss kārtībā, arī citos. Krievu copes portālos vispār prieks lasīt, kāds kolekitīvs veidojas parasti.
Vajag koncentrēties uz ko pozitīvu.
Teiksim, sāktu jūs ar Martinu dzīvot kopā.
Iedomājies, beidzot kāds skatītos tavus video līdz galam un adītu zeķes mājās.
Krūmujancim arī labi, kāds uzklausītu CR vaimanas un brīvā brīdī atslaucītu ar piecdesmitniekiem.

Kad sāk koncentrētiers uz būtiskām lietām, tad liekais atkrīt.

Akmens_Viesis, 24.aprīlis 2018, 08:35
Kur tad problēma saliedēt kolektīvu. Uztaisiet pasākumu, pacepat gaļu, iedzerat alu un darīts. Ja gribat uz vietas izkaujaties. Savādāk forumā pļūtīt jau nav māksla

svens76, 24.aprīlis 2018, 08:52

Var pie manis Baltezerā, vieta smuka, galds pie ezera, ugunskura vieta. Pa skaisto
24.aprīlis 2018, 08:54 | links
 
Veči, problēma patiesībā ir cita - mušotāju forumā viss kārtībā, arī citos. Krievu copes portālos vispār prieks lasīt, kāds kolekitīvs veidojas parasti.
Vajag koncentrēties uz ko pozitīvu.
Teiksim, sāktu jūs ar Martinu dzīvot kopā.
Iedomājies, beidzot kāds skatītos tavus video līdz galam un adītu zeķes mājās.
Krūmujancim arī labi, kāds uzklausītu CR vaimanas un brīvā brīdī atslaucītu ar piecdesmitniekiem.

Kad sāk koncentrētiers uz būtiskām lietām, tad liekais atkrīt.

Akmens_Viesis, 24.aprīlis 2018, 08:35

Kur tad problēma saliedēt kolektīvu. Uztaisiet pasākumu, pacepat gaļu, iedzerat alu un darīts. Ja gribat uz vietas izkaujaties. Savādāk forumā pļūtīt jau nav māksla
24.aprīlis 2018, 08:52 | links
 
nu teiksim PRO zonu izredzētajiem, vai dabas apdalītajiem.
24.aprīlis 2018, 08:45 | links
 
interesē kāpeec ker un izmet nevar izveidot savu slēgto sadaļu un nesmirdēt publiskā vidē ar savām domām ?
24.aprīlis 2018, 08:39 | links
 
Veči, problēma patiesībā ir cita - mušotāju forumā viss kārtībā, arī citos. Krievu copes portālos vispār prieks lasīt, kāds kolekitīvs veidojas parasti.
Vajag koncentrēties uz ko pozitīvu.
Teiksim, sāktu jūs ar Martinu dzīvot kopā.
Iedomājies, beidzot kāds skatītos tavus video līdz galam un adītu zeķes mājās.
Krūmujancim arī labi, kāds uzklausītu CR vaimanas un brīvā brīdī atslaucītu ar piecdesmitniekiem.

Kad sāk koncentrētiers uz būtiskām lietām, tad liekais atkrīt.
24.aprīlis 2018, 08:35 | links
 
Nu galig visi abdolbijušies..pa dievu un kapiem runa ..
24.aprīlis 2018, 08:02 | links
 
Skumji par čalīti, līdz šim likās sakarīgāks. Bet kļūdīties ir cilvēcīgi, neko nepadarīsi...

krumujancis, 23.aprīlis 2018, 22:14[/quote]
Nav ko skumt! Man pa lielām šaibām ir pajāt, kāds, kuram dvēseles stāvoklis un ko domā par mani! Ja tu būtu apveltīts ar loģisko domāšanu un sapratu kas tiek teikts, ši posta nebūtu. Runa bija par sakāmvārdu interpretēšanu! Tas tāpat kā sakāmvārds: Neskati vīru pēc cepures. ir tikai viena daļa!Varu derēt, ka otru sakāmvārda daļu nezini! Visticamāk, sāksi apšaubīt manas prāta spējas, adekvātumu, u.c.! :) Man tāpat ir pilnīgi vienalga cik un kādi radi tev ir dzīvi vai miruši! Mani tas neskar nekā un iztirzāt šo nevēlos! Tagad pielēca?!
24.aprīlis 2018, 07:39 | links
 
krumujancis [23.04.18]: Paldies tieši tā tas bija domāts -
gan par Martinu, man vienīgo zināmo copmani Vaidavas HES aizstāvi, gan krūmaino, kurš pusgadu nopūlas, pierādot saiti starp CR un homoseksualitāti, bet paralēli lielās, ka esot ticīgs cilvēks. Martin, parādi krūmainajam kādu video, kur atlaid zivis, viņš tev paskaidros, kas darāms tālāk. Varbūt atklāsiet kopīgas, ar grafomāniju internetā nesaistītas intereses.

Akmens_Viesis, 23.aprīlis 2018, 22:39

Būtu pateicīgs, ja beidzot izbeigtu par mani melus tiražēt, daudz laika sev aiztaupītu, un līdzskrējēji jau tāpat kā sunīši mutē skatītos.
Vai nav apnicis? Kur var būt tik aptaurēts? Laikam jau būs nolicis pārbaudījumu sabiedriskajos inspektoros un tagad izrādās ar savu zemo IQ. Lai Dievs pasarga ka tāds kaut kur tiek pie varas!

Esmu dzirdējis senu teoriju, ka viena daļa cilvēces nemaz nav cilvēki, bet gan dzīvnieki. Neskatoties uz to, ka to āriene ir gluži cilvēcīga. Cita teorija māca, ka viena daļa cilvēku dzimuši no Dieva, bet otra – no velna. ka cilvēku rasē iefiltrējušies cilvēkveidīgi reptiļi.saskaroties ar šodienas Copes lietu realitāti, esmu sācis šaubīties. Šaubīties par to, vai visi cilvēki tiešām ir cilvēki.
Bet ir kaut kas, kam es tomēr nebiju gatavs. Un tas ir – cik daudz cilvēku ir gatavi pakalpot un sadarboties ar viszemākās morāles cilvēkiem.
Es runāju par to, ka daudzi cilvēki ir kļuvuši par suņiem. Šokē Copes lietās tas cilvēku skaits, kuri ir gatavi pildīt dienesta suņu funkciju, proti, riet, kad saimnieks liek, un kost, kad saimnieks pavēl. Kā minēju iepriekš, sunim tas piestāv. Bet... reizē arī norāda uz to, ka suns ir tikai dzīvnieks. Aizvien biežāk nākas saskarties ar cilvēkiem, kuriem ir suņa daba.
Šāda pozīcija cilvēkam godu nedara.
Fas!... Un tu jau pildi jebkuru rīkojumu. Jebkuru, jo neviens suns jau nekož rokā, kura viņu baro. Pat, ja tā ir nelieša roka.
Sunim tas neinteresē. Tas, kurš viņu baro, ir viņa SAIMNIEKS....
Bet pašlaik... Kā ironija nāk prātā populāra frāze: “Cilvēks – tas skan lepni!” Palasiet Akmens Viesi un jautāsiet: Vai tiešām?...
Nu samelojies, nu piekera tevi. Esi vecis atziisti!
Atutikai Kviikvii Kviikvii
24.aprīlis 2018, 07:22 | links
 
0 balles pēc Boforta. Kad pār jūru skrien ņirba, buras sitas pret stengām un uzdzen jūrniekiem nāvīgas skumjas. Arī viņš.
24.aprīlis 2018, 06:39 | links
 
Klausoties frančus, es ģībstu!
24.aprīlis 2018, 06:31 | links
 
Paldies tieši tā tas bija domāts -
gan par Martinu, man vienīgo zināmo copmani Vaidavas HES aizstāvi, gan krūmaino, kurš pusgadu nopūlas, pierādot saiti starp CR un homoseksualitāti, bet paralēli lielās, ka esot ticīgs cilvēks. Martin, parādi krūmainajam kādu video, kur atlaid zivis, viņš tev paskaidros, kas darāms tālāk. Varbūt atklāsiet kopīgas, ar grafomāniju internetā nesaistītas intereses.

Akmens_Viesis, 23.aprīlis 2018, 22:39


Būtu pateicīgs, ja beidzot izbeigtu par mani melus tiražēt, daudz laika sev aiztaupītu, un līdzskrējēji jau tāpat kā sunīši mutē skatītos.
Vai nav apnicis? Kur var būt tik aptaurēts? Laikam jau būs nolicis pārbaudījumu sabiedriskajos inspektoros un tagad izrādās ar savu zemo IQ. Lai Dievs pasarga ka tāds kaut kur tiek pie varas!

Esmu dzirdējis senu teoriju, ka viena daļa cilvēces nemaz nav cilvēki, bet gan dzīvnieki. Neskatoties uz to, ka to āriene ir gluži cilvēcīga. Cita teorija māca, ka viena daļa cilvēku dzimuši no Dieva, bet otra – no velna. ka cilvēku rasē iefiltrējušies cilvēkveidīgi reptiļi.saskaroties ar šodienas Copes lietu realitāti, esmu sācis šaubīties. Šaubīties par to, vai visi cilvēki tiešām ir cilvēki.
Bet ir kaut kas, kam es tomēr nebiju gatavs. Un tas ir – cik daudz cilvēku ir gatavi pakalpot un sadarboties ar viszemākās morāles cilvēkiem.
Es runāju par to, ka daudzi cilvēki ir kļuvuši par suņiem. Šokē Copes lietās tas cilvēku skaits, kuri ir gatavi pildīt dienesta suņu funkciju, proti, riet, kad saimnieks liek, un kost, kad saimnieks pavēl. Kā minēju iepriekš, sunim tas piestāv. Bet... reizē arī norāda uz to, ka suns ir tikai dzīvnieks. Aizvien biežāk nākas saskarties ar cilvēkiem, kuriem ir suņa daba.
Šāda pozīcija cilvēkam godu nedara.
Fas!... Un tu jau pildi jebkuru rīkojumu. Jebkuru, jo neviens suns jau nekož rokā, kura viņu baro. Pat, ja tā ir nelieša roka.
Sunim tas neinteresē. Tas, kurš viņu baro, ir viņa SAIMNIEKS....
Bet pašlaik... Kā ironija nāk prātā populāra frāze: “Cilvēks – tas skan lepni!” Palasiet Akmens Viesi un jautāsiet: Vai tiešām?...
23.aprīlis 2018, 23:35 | links
 
Raksti vēl. Kas nonācis internetā, mūžam tur paliks.
23.aprīlis 2018, 22:48 | links
 
Paldies tieši tā tas bija domāts -
gan par Martinu, man vienīgo zināmo copmani Vaidavas HES aizstāvi, gan krūmaino, kurš pusgadu nopūlas, pierādot saiti starp CR un homoseksualitāti, bet paralēli lielās, ka esot ticīgs cilvēks. Martin, parādi krūmainajam kādu video, kur atlaid zivis, viņš tev paskaidros, kas darāms tālāk. Varbūt atklāsiet kopīgas, ar grafomāniju internetā nesaistītas intereses.
23.aprīlis 2018, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager