ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Kas te vējš kādam prātu izpūtis? Pieminēt mirušus radiniekus, norādot uz apkaunojošu vai nepieņemamu rīcību, ir tikai normāli. Labi, ka kāda tēvam/mātei tas nav jāredz, tēvs/māte kapā apgrieztos, ja to zinātu - tā ir parasta un pieņemama teksta forma.
Es pat iedomāties negribu ko darītu, ja mans dēls sāktu bīdīt tekstus kā tas nabaga Dingo. Absolūts movetons.
23.aprīlis 2018, 22:24 | links
 
Man jau ar liekas,ka Hitlers ar Staļinu bija kārtīgi veči.

akmens, 23.aprīlis 2018, 22:15


nu re, akmens beidzot arī pantu atrāvās
23.aprīlis 2018, 22:23 | links
 
Man jau ar liekas,ka Hitlers ar Staļinu bija kārtīgi veči.
23.aprīlis 2018, 22:15 | links
 
Tad kad sāk iztirzāt mirušos radiniekus, tad tas ir jau perebors. Jums kaut nedaudz kauns ir?

MartinsSi, 23.aprīlis 2018, 22:01


Tā jau ir MartinsSI, par pereboru piekrītu, un te jau tagad ir vislabāk redzams, kuri nebija mājās, kad Dievs kaunu un prātu dalīja.
Skumji par čalīti, līdz šim likās sakarīgāks. Bet kļūdīties ir cilvēcīgi, neko nepadarīsi...
23.aprīlis 2018, 22:14 | links
 
Tad kad sāk iztirzāt mirušos radiniekus, tad tas ir jau perebors. Jums kaut nedaudz kauns ir?
23.aprīlis 2018, 22:01 | links
 
krūmujancītis arī sakāmvārdus interpretē pa savam, vai neizrunā līdz galam! Sakāmvārda pilnais teksts ir tāds: par mirušajiem saka labu vai neko, izņemot patiesību!
23.aprīlis 2018, 21:49 | links
 
Akmens_Viesis [23.04.18]: krūmujanci, pats esi vainīgs, ik reizi, kad tu sagvelz savus naidīgos niekus, tavs tēvs rotē zārkā kā 3 numura meps. Un nu tevi pieķēra melos apelsīns. Foreles mostas. Diena izdevusies.
Šis bija lieki. Gan jau mēs visi kādreiz tur rotēsim.Cits agràk, cits vēlāk...
23.aprīlis 2018, 21:39 | links
 
a tu paskaties uz saviem ierakstiem kārtīgi, esat ar krūmujanci ļoti līdzīgi, starp citu. viņš drusku vienveidīgāks.

Akmens_Viesis, 23.aprīlis 2018, 20:03


Ja nav citu pretargumentu manis teiktajam - tad sākas zākāšanās. Nekādu pārsteigumu, ja palasa jau iepriekšējos A.V. palagus ar citiem oponentiem. Jo, neviens neko labāk par AV izdarīt it kā nevarot, bet šo arī nekur vairs neņem galvā.
23.aprīlis 2018, 21:29 | links
 
krūmukranci,ko tu man piesējies?

akmens, 23.aprīlis 2018, 20:22

Atvaino, akmeni, ja tā mani saprati, un neesmu arī tev nekāds krancis, bet ja gribas pazākāties - lūdzu. Pēdējā laikā te jau citu neko neprot.
Man ir nepiedodams aizvainojums uz Akmens Viesi - tas līdz mana mūža galam.
Tas apdauzītais nemaz pats nezin, ko viņš savā muļķībā ir aizskāris, bet Dievs nav mazais bērns, savu darbu, ticu, ka padarīs.
23.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
krūmukranci,ko tu man piesējies?

akmens, 23.aprīlis 2018, 20:22

Atvaino, akmeni, ja tā mani saprati, un neesmu arī tev nekāds krancis, bet ja gribas pazākāties - lūdzu. Pēdējā laikā te jau citu neko neprot.
Man ir nepiedodams aizvainojums uz Akmens Viesi - tas līdz mana mūža galam.
Tas apdauzītais nemaz pats nezin, ko viņš savā muļķībā ir aizskāris, bet Dievs nav mazais bērns, savu darbu, ticu, ka padarīs.
23.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
krūmukranci,ko tu man piesējies?
23.aprīlis 2018, 20:22 | links
 
a tu paskaties uz saviem ierakstiem kārtīgi, esat ar krūmujanci ļoti līdzīgi, starp citu. viņš drusku vienveidīgāks.
23.aprīlis 2018, 20:03 | links
 
Akmens_Viesis [23.04.18]: krūmujanci, pats esi vainīgs, ik reizi, kad tu sagvelz savus naidīgos niekus, tavs tēvs rotē zārkā kā 3 numura meps. Un nu tevi pieķēra melos apelsīns. Foreles mostas. Diena izdevusies.
Man škiet ka tu esi riktīgi nojūdzies. :(

Tev liktos normāli, ja kāds pajautātu, vai tava sieva zārkā nerotē?
23.aprīlis 2018, 19:34 | links
 
Jurcik [23.04.18]: Vienmēr, vienmēr :D

Ps. Krumjanci, kura gala Lielauce bija noverotas beigtas lidakas? Man bus jabrauc uz Lielauci šonedēļ un varbut sanāk ar laivu iebraukt pabraukaties.
Nu pēc šā vizītes, variet aizmirst šo ezeru uz kādu laiku! :) Viņš jau uz āķiem neķer, bet ar buramvārdiem!
:))))
23.aprīlis 2018, 19:06 | links
 
krūmujanci, pats esi vainīgs, ik reizi, kad tu sagvelz savus naidīgos niekus, tavs tēvs rotē zārkā kā 3 numura meps. Un nu tevi pieķēra melos apelsīns. Foreles mostas. Diena izdevusies.

Akmens_Viesis, 23.aprīlis 2018, 17:47

Esmu sapratis, ka šeit viena daļa komentos uzrakstītos tekstus nelasa nemaz, vai pavisam pavirši., kā apdauzītais akmens, pašķidrā sula, vēl viens, kas bez maka palicis. Tāds bariņš jau salasās.
Un tad nu melš visu, kas vien ienāk prātā. Nevajag gan man piedēvēt lietas, kuras neesmu darījis, bet vai kā gribas! un tad tēlot lielos atmaskotājus.
Bet viszemiskāk ir aizskart mirušos, tādas lietas parasti piedotas netiek, jāsaņem vien būs - vai nu Dieva vai arī mirstīgo sods. Tāds nu parasti ir šis zākātāju liktenis.
23.aprīlis 2018, 18:15 | links
 
Līķis bij tīri ok, vārna bij varen priecīga. Šajā gadījumā ,ūdai bij pasmalks monofīliņš, kas arī neizturēja. Liekam karogmakšķerēm normāla kalibra pamatauklu biedri !
23.aprīlis 2018, 18:13 | links
 
Pārāk lielu uzmanību pievēršat šim grafomānam fantastam iz krūmiem. Pavasaris ir tik smuks, nav ko tērēt laiku negācijām.
23.aprīlis 2018, 17:55 | links
 
krūmujanci, pats esi vainīgs, ik reizi, kad tu sagvelz savus naidīgos niekus, tavs tēvs rotē zārkā kā 3 numura meps. Un nu tevi pieķēra melos apelsīns. Foreles mostas. Diena izdevusies.
23.aprīlis 2018, 17:47 | links
 
Slēgtā ūdens tilpē, kur copē kontrolēti, kāpēc gan nevarētu uzskaitīt zivis un izvērtēt bojā ejas iemeslus.
Tā jau tieši nonāca līdz daudzu copes rīku uzlabošanai. Kad ir uzsmeļamie tīkliņi, kas mazāk ietekmē zivs aizsarggļotas utt. Kas ir termošoks, plašāks copmaņu loks pamazām uzzināja, sāka neņemt zivi kailā rokā...

Krūmujanča tēvam būtu stipri jākaunas, ka no dēla izaudzis tāds pipuks, kurš augot pie ezera ne nieka nav sapratis un tikai piedrazo internetu.

Akmens_Viesis, 23.aprīlis 2018, 16:14

Liec apdauzītais akmeni manu tēvu mierā! Laikam jau nezini visiem zināmo: par mirušajiem tikai labu, vai neko!
Bet kur nu, kandžiniekiem, tiem jau morālo robežu nav! Tāds vēl priekšniekos ir ielīdis, vai vēl tikai lien...
23.aprīlis 2018, 17:33 | links
 
mjā, apelsīn, pieķēri fruktu. Nekas, gan jau nomainīs iesauku, atpūtīsies un atsāks.
Šitādu noķertu, toč neatlaistu.
23.aprīlis 2018, 16:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager