ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
nu man nosplauties, cik ir atļauts un cik paturams loma skaits , galvenais, lai nav zemmeri , paarejo visu uz mājaam, jo ir taču copes izmaksas- benziins, copes rīki, alus, cipši....
17.aprīlis 2018, 07:27 | links
 
...:)
Kāda vēl viena makšķerēšanas reize !?Kas tas par terminu ?Tu puis vēl dzīvo vecajos noteikumos...labrīt !?

(16. Vienai personai atļauts lomā paturēt šādu sugu zivis (to attēls un latīniskais nosaukums norādīts šo noteikumu )
16.aprīlis 2018, 23:52 | links
 
snipiens [16.04.18]: Akmens_Viesis un Makatanav !

Lūktum pastāstiet...esmu aizbraucis piemēram vimbās uz divdiennieku ar nakšņošanu.V kakiji ...ebeņa man ir jāaizved, vienas dienas atļautais loms,lai nākamajā dienā man nepiešūtu sodu,ka autiņā man ir iepriekšējās dienas atļautais loms !?
Kāds vēl vienas dienas atļautais loms? Kas tas par terminu?
Ir viena makšķerēšanas reize, kura var būt 2h, 2 diennaktis, vai kaut 5diennieks, cik nu ilgā laikā kurš prot noķert. Noķēri normu - viss, tālāk pārējās laid vaļā vai vienkārši dodies mājās.
16.aprīlis 2018, 22:26 | links
 
Lūktum pastāstiet...esmu aizbraucis piemēram vimbās uz divdiennieku ar nakšņošanu.V kakiji ...ebeņa man ir jāaizved, vienas dienas atļautais loms,lai nākamajā dienā man nepiešūtu sodu,ka autiņā man ir iepriekšējās dienas atļautais loms !?
snipiens, 16.aprīlis 2018, 20:29

Vajag vēlreiz pārlasīt MN 16.punktu, nav tāda dienas norma, visi skaita un kg limiti attiecas uz paturamo lomu copes beigās. Un nav svarīgi cik diennaktis esi tusējis pie ūdens.

Sulla, 16.aprīlis 2018, 21:09


Kur manā tekstā ir vārds norma...!?
16.aprīlis 2018, 21:23 | links
 
Lūktum pastāstiet...esmu aizbraucis piemēram vimbās uz divdiennieku ar nakšņošanu.V kakiji ...ebeņa man ir jāaizved, vienas dienas atļautais loms,lai nākamajā dienā man nepiešūtu sodu,ka autiņā man ir iepriekšējās dienas atļautais loms !?
snipiens, 16.aprīlis 2018, 20:29


Vajag vēlreiz pārlasīt MN 16.punktu, nav tāda dienas norma, visi skaita un kg limiti attiecas uz paturamo lomu copes beigās. Un nav svarīgi cik diennaktis esi tusējis pie ūdens.
16.aprīlis 2018, 21:09 | links
 
Kādi tik brīnumi nav dzirdēti pie branga dzēriena glāzes. Viens esot izrāvis Krievijas pasi un pieprasījis konsulu.

Makatanav, 16.aprīlis 2018, 19:32


Nezinu par konsulu, bet pie aizturēšanas laikam pieprasīt var. Nu visādas lietas var darīt... Es pats joprojām Igaunijā autiņā vienmēr nēsāju zīmi "DO NOT UNDERSTAND ESTONIAN, ENGLISH, RUSSIAN! LATVIAN ONLY, NEED TRANSLATION, EU REGULATION NO. (neatceros tagad to Nr.)!" Un mierīgi un mīlīgi runāju tikai latviski. A likums EU nosaka, ka jānodrošina tulkojums no jebkuras EU valodas, latviešu-igauņu tulku maz. Ja nav šmigas vai tur mega-pārkāpums, tad labi strādā, kurrats atmet ar roku un pasaka "ujappivai" :)
16.aprīlis 2018, 20:38 | links
 
Akmens_Viesis un Makatanav !

Lūktum pastāstiet...esmu aizbraucis piemēram vimbās uz divdiennieku ar nakšņošanu.V kakiji ...ebeņa man ir jāaizved, vienas dienas atļautais loms,lai nākamajā dienā man nepiešūtu sodu,ka autiņā man ir iepriekšējās dienas atļautais loms !?
16.aprīlis 2018, 20:29 | links
 
Kādi tik brīnumi nav dzirdēti pie branga dzēriena glāzes. Viens esot izrāvis Krievijas pasi un pieprasījis konsulu.
16.aprīlis 2018, 19:32 | links
 
Izklaide turpinās vēl 3-4 stundas.
16.aprīlis 2018, 19:28 | links
 
Ari policijai tādu tiesibu nav.
16.aprīlis 2018, 19:26 | links
 
Gluži kā ar veikalu apsargiem. Viņiem ir tiesības lūgt uzrādīt. Atteikuma gadījumā izsauc policiju, kurai ir tiesības pārmeklēt. Emocionāli bagāta izklaide uz 3-4 stundām. Nu bet ja dikti gribās.
16.aprīlis 2018, 19:24 | links
 
Aizliegts atrasties ūdeņos, vai to tiešā tuvumā... tālāk pēc teksta. Piebraucamais ceļš, kas ved uz upi/ezeru, kaut 3 km. no paša ūdens. Nu... tu saprati.
16.aprīlis 2018, 19:19 | links
 
Bet.Šis vīrelis bagāžnieku never,jo likuma sargs pārkāpj savas pilnvaras.
Tālāk.Likuma pantu,vai noteikumu punktu,kurā minēts aizliegums pārvadāt zvejas rīkus?
16.aprīlis 2018, 19:04 | links
 
Aptur policija šaubīgu vīreli, palūdz atvērt bagāžnieku, un šis atver. Tur atrodas tīkls + ar zvejošanas pazīmēm + nav sakarīga skaidrojuma par izcelsmi, tad tīklu visticamāk izņems kā nelikumīgu rīku.

Bet sods par maluzvejniecību būs savukārt tad, ja būs pierādījumi, ka konkrēti Bruno zvejoja.

Vienreiz jau to pateicu, Ja atšķirība nepielec bez lekšanās, nu tad nemāku palīdzēt. Tupiet un skaidrojiet viens otram kaut ko šķērsām. Jāpiekrīt Igoram, te tāds padzīvojušu braku tusiņš saveidojies. Un vieni un tie paši purni viens otru kādus gadus desmit baida ar piemēru par tīklu ķirsī, bet noteikumus paši nepārlasīs.
16.aprīlis 2018, 18:46 | links
 
Ja par jēdzieniem - jurisdikcija ir tiesas juridiskās pilnvaras tiesāt konkrēto lietu. Jurispudencē ir pulkadaudz terminu, bet netiek atsevišķi definēts, kas ir augša, kas apakša - kas priekša un respektīvi - pakaļa. Vai ne tāpēc, ka pašsaprotami? Adm. lietā, ja tā ir tiesneša jurisdikcijā, tiek izskatīts faktu un apstākļu kopums. Uz ko balstoties pieņem lēmumu.
Nakts. Ceļš, kas ved tikai uz upi/ezeru. Tīkli. Sods. Jā, protams! Kliedzoša likuma nepilnība. Nav paredzēts gadījums, ka tā ir vispasaules masonu sazvērestība.
16.aprīlis 2018, 18:42 | links
 
Igor,jurisdikcijā nav tāda jēdziena kā pašsaprotama lieta.Ir likuma un noteikumu panti un punkti,kuri,bez subjektīvas interpretācijas,jāievēro gan likuma sargiem,gan likumpaklausīgajiem.Fakti un vienīgi fakti,ne pieņēmumi.Tīkls ož-vainīgs!Kakim jāsmej!
Mani tracina visi šie blondīnismi un to ģenerētāji!
16.aprīlis 2018, 18:11 | links
 
kautrejos jautaat, vai policija staada apskates protokolu, lieciniekus piaicina ?

pelecis, 16.aprīlis 2018, 15:13

Arī tad kad dzērājšoferus reidos ķer, ir liecinieki, advokāti, apskates protokoli... :DDD
16.aprīlis 2018, 16:41 | links
 
Jā, vairāk lasiet forumu, internetu arī nedrīkst lietot, jo tas ir interneta tīkls.
16.aprīlis 2018, 15:54 | links
 
Tad jau sanāk ka tīklus ir aizliegts pārvadāt?
16.aprīlis 2018, 15:45 | links
 
tas par reidiem jautaajums
16.aprīlis 2018, 15:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager