ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jo izklausās pēc kārtējā sevis slavināšanas raksteļa !
Mazums kur var lietot tiklus saimniecības vajadzībām ! Nosekt ķiršu kociņus , taisit vistam aplokus !
Plusa , ja cilveciņi pārsūdz adm un vinē - tas bus nelietderīga tiesvedība un naudiņas tērēšana !
Par to arī galviņas neglauda ! ;)
15.aprīlis 2018, 15:12 | links
 
Dažiem rižais piestāv.
15.aprīlis 2018, 15:11 | links
 
Nu kur tad nu bez Tevim un Taviem komentāriem !
Varbūt ieliksi arī braku vardiņus un uzvardiņus ;) ! Manam sirds mieram !
Un varbūt tiesnesim arī ! Lai var pateikt PALDIES !
15.aprīlis 2018, 15:00 | links
 
Ja nu kāds no publikas ir ticis maldināts - naktī apturētas a/m bagāžniekā maiss ar sausiem tīkliem.
Braki uzstāja, lai fiksē protokolā, ka sausi. Jau nākamajā rītā katrs dabūja pa 250 eur. sodu ar tiesneša piebildi - ja kas nepatīk var pārsūdzēt adm. tiesā.
15.aprīlis 2018, 14:53 | links
 
Tad lūk mans prieks un acuraugs! Apskaties uzmanīgi, jo svarīgi ir šīs lietas laicīgi atpazīt! Ja Tev gadās cilvēki ar šādām, histēriskām(Tu taču zini, kas ir histērija) runām - turies pa gabalu! Grib viņi lēkt bedrē, vai mīzt uz elektrības vadiem - vienalga. Tur tāpat nekas vairs nav labojams.
15.aprīlis 2018, 14:45 | links
 
[quote=526333]plesigais
Ar to jau valsts ierēdņi atšķiras no, t.s., gaļiniekiem.
Ja gaļinieki ir ieinteresēti rezultātā, noķert un apēst, tad ierēdņi tikai darbībā, muldēt, ķert gaļiniekus, taisīt komisijas, gaidīt tiesas.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
15.aprīlis 2018, 14:43 | links
 
plesigais
Ar to jau valsts ierēdņi atšķiras no, t.s., gaļiniekiem.
Ja gaļinieki ir ieinteresēti rezultātā, noķert un apēst, tad ierēdņi tikai darbībā, muldēt, ķert gaļiniekus, taisīt komisijas, gaidīt tiesas.
Bet kas tur galā sanāks - pilnīgi vienalga, jo alga ta nāk vienalga kāds tur rezultāts.
Vai kāds ierēdnis ir sodīts par ko nepadarītu, vai pat pavirši padarītu? Soda jau tikai nodokļu maksātājus, t.sk., makšķerniekus, par ierēdņu nepadarīto, tiem jau nākas samaksāt par kungu paviršību.
15.aprīlis 2018, 13:40 | links
 
Nē, plēsīgais, problēma ir tā, ka tu pats kaut ko sagudro un kopā ar tādiem krūmujančiem pats sevi uzkurini, bet pilnīgi bezjēdzīgi. Kaut kādu propagandu saskatāt un vēl nezin ko.
Būtu uzrakstījis iersinājumu aizliegt CR...
Vai varbūt copēt maijā no laivām un licies mierā.
Bet jūs te driķējat vienu un to pašu, ar pastiprinātu interesi par gejiem, saprotu, ka pasākums latents, un tur tā vaina.

Līdakas ķert nārsta laikā ir aizliegts, man žēl, ka tev kādreiz tas patika.
Nav arī labi likt bildes ar pārkāpumiem protams.
Bet vai šī bilde ir pārkāpums, vēl jānoskaidro - ir privāti ūdeņi kur ķer tāpat. Nolaižot pavasarī dīķi ari var šādu bildi ar līdaku iegūt. Tā vēl neko nenozīmē.

Tas ko es teicu un esmu spiests atkārtot jūsu glupuma dēļ - bija domāts kā mierinājums jums, proti - līdakai ir aizsargmehānismi, kas šādu pārkāpēju ietekmi samazina. Mainīt noteikumus vai kaut ko tādu ir vērts tad, ja ietekme uz vidi ir būtiska.

Akmens_Viesis, 15.aprīlis 2018, 12:11


Izskatās ka neko nesi sapratis vai vienkārši nevēlies saprast !
Atkartošu vēlreiz ( to ko rakstīju Tev PM ) !
Kamēr Latvijā nebus sakārtota tiesībsargājošā sistēma , kamēr Tev ka inspektoram nebus tādas pašas tiesības ka Kanādas reindžeriem vai Norvēģijas inspektoriem !
Visi šitie pasākumi , ķer un atlaid , saudzē mammu , līdakas nepaturam , ir gaļiniekiem pa rokai !
Bļaviens , pieradi ka vari ko izdarīt un pēc tam sac apsaukāties ! Brauc šurp , pie manis špiningošanas sezona pilnā sparā , noķer un noštrape !
Atkartoju !
Kamēr Tev , Latvijas valsts ierēdnim , tiesā bus jāpierāda ka braks ir braks , un jebkurš tiesas proces vilksies gadiem ilgi !
Visi šie pasākumi ir gaļiniekiem par labu !
15.aprīlis 2018, 12:42 | links
 
Nē, plēsīgais, problēma ir tā, ka tu pats kaut ko sagudro un kopā ar tādiem krūmujančiem pats sevi uzkurini, bet pilnīgi bezjēdzīgi. Kaut kādu propagandu saskatāt un vēl nezin ko.
Būtu uzrakstījis iersinājumu aizliegt CR...
Vai varbūt copēt maijā no laivām un licies mierā.
Bet jūs te driķējat vienu un to pašu, ar pastiprinātu interesi par gejiem, saprotu, ka pasākums latents, un tur tā vaina.

Līdakas ķert nārsta laikā ir aizliegts, man žēl, ka tev kādreiz tas patika.
Nav arī labi likt bildes ar pārkāpumiem protams.
Bet vai šī bilde ir pārkāpums, vēl jānoskaidro - ir privāti ūdeņi kur ķer tāpat. Nolaižot pavasarī dīķi ari var šādu bildi ar līdaku iegūt. Tā vēl neko nenozīmē.

Tas ko es teicu un esmu spiests atkārtot jūsu glupuma dēļ - bija domāts kā mierinājums jums, proti - līdakai ir aizsargmehānismi, kas šādu pārkāpēju ietekmi samazina. Mainīt noteikumus vai kaut ko tādu ir vērts tad, ja ietekme uz vidi ir būtiska.

Akmens_Viesis, 15.aprīlis 2018, 12:11

A.V. tas, ka glums esi, sen jau skaidrs. Taču ar dubultmorāli arī apveltīts.
Ir dzirdēts sakāmais - viens likums visiem- tad kā ir ar līdakām? Katrā dīķī savs likums, vai tomēr viens visos dīķos?
Vai arī savā bezjēdzībā turpināsim, tā saucamo, attīstību?
15.aprīlis 2018, 12:37 | links
 
Nē, plēsīgais, problēma ir tā, ka tu pats kaut ko sagudro un kopā ar tādiem krūmujančiem pats sevi uzkurini, bet pilnīgi bezjēdzīgi. Kaut kādu propagandu saskatāt un vēl nezin ko.
Būtu uzrakstījis iersinājumu aizliegt CR...
Vai varbūt copēt maijā no laivām un licies mierā.
Bet jūs te driķējat vienu un to pašu, ar pastiprinātu interesi par gejiem, saprotu, ka pasākums latents, un tur tā vaina.

Līdakas ķert nārsta laikā ir aizliegts, man žēl, ka tev kādreiz tas patika.
Nav arī labi likt bildes ar pārkāpumiem protams.
Bet vai šī bilde ir pārkāpums, vēl jānoskaidro - ir privāti ūdeņi kur ķer tāpat. Nolaižot pavasarī dīķi ari var šādu bildi ar līdaku iegūt. Tā vēl neko nenozīmē.

Tas ko es teicu un esmu spiests atkārtot jūsu glupuma dēļ - bija domāts kā mierinājums jums, proti - līdakai ir aizsargmehānismi, kas šādu pārkāpēju ietekmi samazina. Mainīt noteikumus vai kaut ko tādu ir vērts tad, ja ietekme uz vidi ir būtiska.

Akmens_Viesis, 15.aprīlis 2018, 12:11

A.V. tas, ka glums esi, sen jau skaidrs. Taču ar dubultmorāli arī apveltīts.
Ir dzirdēts sakāmais - viens likums visiem- tad kā ir ar līdakām? Katrā dīķī savs likums, vai tomēr viens visos dīķos?
Vai arī savā bezjēdzībā turpināsim, tā saucamo, attīstību?
15.aprīlis 2018, 12:37 | links
 
Nē, plēsīgais, problēma ir tā, ka tu pats kaut ko sagudro un kopā ar tādiem krūmujančiem pats sevi uzkurini, bet pilnīgi bezjēdzīgi. Kaut kādu propagandu saskatāt un vēl nezin ko.
Būtu uzrakstījis iersinājumu aizliegt CR...
Vai varbūt copēt maijā no laivām un licies mierā.
Bet jūs te driķējat vienu un to pašu, ar pastiprinātu interesi par gejiem, saprotu, ka pasākums latents, un tur tā vaina.

Līdakas ķert nārsta laikā ir aizliegts, man žēl, ka tev kādreiz tas patika.
Nav arī labi likt bildes ar pārkāpumiem protams.
Bet vai šī bilde ir pārkāpums, vēl jānoskaidro - ir privāti ūdeņi kur ķer tāpat. Nolaižot pavasarī dīķi ari var šādu bildi ar līdaku iegūt. Tā vēl neko nenozīmē.

Tas ko es teicu un esmu spiests atkārtot jūsu glupuma dēļ - bija domāts kā mierinājums jums, proti - līdakai ir aizsargmehānismi, kas šādu pārkāpēju ietekmi samazina. Mainīt noteikumus vai kaut ko tādu ir vērts tad, ja ietekme uz vidi ir būtiska.
15.aprīlis 2018, 12:11 | links
 
Replika par C&R filosofiju... Nav tai ne vainas, principi kā principi, cēļi un apgaroti, tikai besī, ka ļoti daudzi C&R adepti un sludinātāji pieļauj dubultstandartus... Un jautājums vai katrs sev skaidri ir definējis C&R kādu mērķu vārdā:
1. "zaļā" domāšana, tipa grīn-pis-pis un vegāni, būsim vienoti ar dabu, nenogalināsim utt.
2. ētika un morāle - tipa zivs ir draugs un fetišš, nedrīkst to cept, nedrīkst aiztikt nārsā utt.
3. pragmatisms - dažu sugu zivju maz, resurss jātaupa priekš pašiem un nākošajām paaudzēm
4. citi iemesli - zivis negaršo, slinkums tīrīt, pretīgi ķeskāties un vēl kaudze ar variantiem...

Atkarībā no tā jau spēlējam, bet, nu ja princips, tad princips, tam jāattiecas uz visu, nevis uz šo jā, uz to nē, tur jā, citur nē....

Nevar dalīt - bučojam forelītes - skaldam līdakas, LV atlaižam - Zviedrijā/Norvēģijā piesitam saldētavu, sakam FUI tiem kas ķer zandartu pirms nārsta un tai pašā laikā uz nārstu ejošu vimbu močījam. Da hotj raudu, salaku, breksi, utt. - ja C&R tad C&R, ja ķeram un ēdam, tad ķeram un ēdam, zivis visas ir vienādas. Kā saka Urmaas - pat ja esi p...is, tad esi stīvs līdz galam un viss kārtībā! A te kaut kādas personības dubultošanās...

zaraza, 15.aprīlis 2018, 10:42


Precīzi !
Nav ko te visādiem šmuļiem - tjipa - mēs trakie ķer un atlaid fani rūpējamies par dabas resursu saglabāšanu ! Bet visi pārējie komuņaku grabeju slaka !
15.aprīlis 2018, 11:55 | links
 
Sabiedriskā apziņa jau aug lēnām, pie nosacījuma, ja to apzināti virza visiem saprotamā virzienā. Vismaz pagaigām pie mums tā vēl nenotiek.

krumujancis, 15.aprīlis 2018, 10:54


Nu man gan liekas, ka viss pie mums notiek pozitīvi, salīdzinot ar 90-to bezpriģelu pie mums viss ir stipri civilizētāk un likumpaklausīgāk palicis.
Nomirs pēdējais, kas dzimis PSRS (mani ieskaitot) un būsim tai pašā līmenī, kā normālas vidējas Rietumu valstis. Protams, ja kaut cik un kaut kā arī pievilksim labklājību un dzīves līmeni, tas viss ir tiešā saistībā. Pasaki pie upes dzīvojošam nēģerim, ka vajag C&R, vinš ilgi ņirgs, bet tai pašā laikā tā ar vērtējošu interesi uz tevi skatīsies, proteīni tak...
15.aprīlis 2018, 11:00 | links
 
zarazam
Skaisti jau ir tie C&R principi, tikai kur viņi ir? Šodien bildēs pat viens džeks staipa līdaku, to pašu, par kuru Akmens viesis saka, ka neņem, citi, ka velk tikai asarīšus.
Diemžēl, makšķernieku sabiedrība ir tāda, kāda tā ir, kur, ja nav stingri noteiktas kārtības, tad tādas faktiski nav nemaz - katrs dara kā grib. Un visus jau neizkontrolēsi.
Sabiedriskā apziņa jau aug lēnām, pie nosacījuma, ja to apzināti virza visiem saprotamā virzienā. Vismaz pagaigām pie mums tā vēl nenotiek.
15.aprīlis 2018, 10:54 | links
 
Man nupat čoms atgriezās no copes ceļojuma siltajās zemēs, sačomojās ar kanādieti, strādājošu nopietnā uzņēmumā makškerēšanas industrijā un kaislīgu makšķernieku. Nu prasīja, kā tad jums tur tos basus un maskinokus ķer, viss tikai C&R kā jūtūbes klipos? Tas atbild - tu ko mulķis?! Tas viss tak ir fucking delicious!!! Rekur man recepte tāda un šitāda. Youtube tikai pontorezi kaut ko liek un zīmējas, mēs ķeram un ēdam ar gardu muti, protams, ievērojot likumu.
15.aprīlis 2018, 10:50 | links
 
Replika par C&R filosofiju... Nav tai ne vainas, principi kā principi, cēļi un apgaroti, tikai besī, ka ļoti daudzi C&R adepti un sludinātāji pieļauj dubultstandartus... Un jautājums vai katrs sev skaidri ir definējis C&R kādu mērķu vārdā:
1. "zaļā" domāšana, tipa grīn-pis-pis un vegāni, būsim vienoti ar dabu, nenogalināsim utt.
2. ētika un morāle - tipa zivs ir draugs un fetišš, nedrīkst to cept, nedrīkst aiztikt nārsā utt.
3. pragmatisms - dažu sugu zivju maz, resurss jātaupa priekš pašiem un nākošajām paaudzēm
4. citi iemesli - zivis negaršo, slinkums tīrīt, pretīgi ķeskāties un vēl kaudze ar variantiem...

Atkarībā no tā jau spēlējam, bet, nu ja princips, tad princips, tam jāattiecas uz visu, nevis uz šo jā, uz to nē, tur jā, citur nē....

Nevar dalīt - bučojam forelītes - skaldam līdakas, LV atlaižam - Zviedrijā/Norvēģijā piesitam saldētavu, sakam FUI tiem kas ķer zandartu pirms nārsta un tai pašā laikā uz nārstu ejošu vimbu močījam. Da hotj raudu, salaku, breksi, utt. - ja C&R tad C&R, ja ķeram un ēdam, tad ķeram un ēdam, zivis visas ir vienādas. Kā saka Urmaas - pat ja esi p...is, tad esi stīvs līdz galam un viss kārtībā! A te kaut kādas personības dubultošanās...
15.aprīlis 2018, 10:42 | links
 
ja tev vajag var, tev ar nopirkt, sezona nav taalu
12.aprīlis 2018, 16:32 | links
 
pamperus arī sava ekipējumā jau esat nopirkuši ??

pelecis, 12.aprīlis 2018, 16:25


vienīgais kurš šeit nav izaudzis no pampēriem esi tu!!!
12.aprīlis 2018, 16:27 | links
 
pamperus arī sava ekipējumā jau esat nopirkuši ??
12.aprīlis 2018, 16:25 | links
 
Kamēr jus te tramdat narsta līdakas, tikmer isti ķer un atlaid fanāti gatavo ekipējumu un gatavojad 1.maijam. ;)
12.aprīlis 2018, 16:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager