ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Tā ! ;) Šodien saridaju špini ! Jaunā spolīte un pīta aukla ! Arī menekļi ( gumijas un rotiņi , vobleri un šupiņi ) stāv jau gadus trīs nelietoti !
Upē līmenis super , arī duļķis strauji mazinās ! Lidaķiem tūlīt sāksies žors un pēcnācēju radišana prieki ! ;)
Es arī pasportošu ! ;)
Ķeršu un atlaidišu , ķeršu un atlaidišu ! Un pajāt ka manis noķertās vairs nenarstos jeb nobeigsies !
Un nebļaujiet ! ;) Ar ko es esmu sliktāks par . . . . ?
Forelistiem !
Žēl nav man kameras normālas , ko var pie krūtīm vai cepures nostiprināt !
Varētu nofilmet cik dienā var noķert līdakas - nārsta laikā - kad viņas NEBAROJAS ! ;)

plesigais, 12.aprīlis 2018, 15:42


es domāju, ka tu tikkai iesnas noķertu neko vairāk ;)
12.aprīlis 2018, 16:08 | links
 
plesīgais !!!!!

pelecis, 12.aprīlis 2018, 15:46


KO ?

Bļaviens , man aug mazbērni ! ! !

Un es gribu vismaz parādīt ka Latvijā arī dzivo zivis !

Lai viņš saviem bērniem varētu lielītos ka ir redzējis LIDAKU Latvijas ūdeņos !
12.aprīlis 2018, 16:05 | links
 
plesīgais !!!!!
12.aprīlis 2018, 15:46 | links
 
Tā ! ;) Šodien saridaju špini ! Jaunā spolīte un pīta aukla ! Arī menekļi ( gumijas un rotiņi , vobleri un šupiņi ) stāv jau gadus trīs nelietoti !
Upē līmenis super , arī duļķis strauji mazinās ! Lidaķiem tūlīt sāksies žors un pēcnācēju radišana prieki ! ;)
Es arī pasportošu ! ;)
Ķeršu un atlaidišu , ķeršu un atlaidišu ! Un pajāt ka manis noķertās vairs nenarstos jeb nobeigsies !
Un nebļaujiet ! ;) Ar ko es esmu sliktāks par . . . . ?
Forelistiem !
Žēl nav man kameras normālas , ko var pie krūtīm vai cepures nostiprināt !
Varētu nofilmet cik dienā var noķert līdakas - nārsta laikā - kad viņas NEBAROJAS ! ;)
12.aprīlis 2018, 15:42 | links
 
Dr. K.Ulmanim labpatikās teikt - kādi māli gadījušies, tādi arī jāmīca.

Makatanav, 9.aprīlis 2018, 21:26


No tautas teiktā : Kādā korī esi, tādu gaiļa dziesmu arī dziedi !
:)
9.aprīlis 2018, 23:40 | links
 
Dr. K.Ulmanim labpatikās teikt - kādi māli gadījušies, tādi arī jāmīca.
9.aprīlis 2018, 21:26 | links
 
Sex ir gan sieviešu, gan vīriešu cietumos, bet ir nianses.

Makatanav, 9.aprīlis 2018, 17:01


Saprotu esi no turienes, ka tik labi zini nianses.
Un kā ir gaiļu korī dziedāt?
:)))))
9.aprīlis 2018, 20:28 | links
 
Sex ir gan sieviešu, gan vīriešu cietumos, bet ir nianses.
9.aprīlis 2018, 17:01 | links
 
vkak
Visprecīzākā un patiesākā atbilde būs ...palūdz kādam,lai pavalkā Tevi aiz autiņa,ar āķi lūpā un šņorī piesietai...kad būsi paskrējusi līdzi vai pavalkāta pa zemi un kad autiņš apstāsies,tad arī būs skaidras tās izjūtas ko izjūt zives.Pieļauju ka vajadzētu būt diezgan kuplam negatīvu emociju klāstam...un tam visam pāri...labāk būtu mani nosituši !
P.s.Tas tā...melnajam jumoram :)

snipiens, 5.aprīlis 2018, 20:12


Snips cik Tu brutāls ! ;) Tādas šausmas uzrakstīt !
Nebaidies nonakt manā , vecu muļķu , pulciņā ? ;)
5.aprīlis 2018, 21:10 | links
 
Sveiki.
Man- kā iesācējai, tāds muļķīgs jautājums, taču ceru, ka kāds atbildēs :)
Skatoties " ķer un atlaid" video ievēroju, ka zivi, liekot ūdenī, tā kādu laiku ir nekustīga un copmaņi to maigi iešūpina ūdenī ,līdz pēkšņi tā atžirgst.
Ar ko zivs nekustīgums tiekot ūdenī saistīts? Nespēja reaģēt dēļ iegūtā šoka krastā?
Paldies.

vkak, 5.aprīlis 2018, 17:33

Vispār zivi no ūdens celt ārā nevajag, pa rokām žņurdzīt,smiltīs mest u.t turpat ūdenī ar standziņām smuki izņem āķi, pamāj ar roku un attiet...:)
varētu būt ka viņa ir maķenīt šokā, ja minūtes 5 mētā pa krastu un bildē, tas nav tas labākais piemērs C&R.. :(
5.aprīlis 2018, 20:15 | links
 
vkak
Visprecīzākā un patiesākā atbilde būs ...palūdz kādam,lai pavalkā Tevi aiz autiņa,ar āķi lūpā un šņorī piesietai...kad būsi paskrējusi līdzi vai pavalkāta pa zemi un kad autiņš apstāsies,tad arī būs skaidras tās izjūtas ko izjūt zives.Pieļauju ka vajadzētu būt diezgan kuplam negatīvu emociju klāstam...un tam visam pāri...labāk būtu mani nosituši !
P.s.Tas tā...melnajam jumoram :)
5.aprīlis 2018, 20:12 | links
 
Arī stirnu, kad noķer un grib atlaist, tad viņa kādu laiku paguļ, kamēr atjēdzās. Pieļauju, ka no šoka uz brīdi aizbrauc jumts arī zivij.
5.aprīlis 2018, 19:53 | links
 
Sveiki.
Man- kā iesācējai, tāds muļķīgs jautājums, taču ceru, ka kāds atbildēs :)
Skatoties " ķer un atlaid" video ievēroju, ka zivi, liekot ūdenī, tā kādu laiku ir nekustīga un copmaņi to maigi iešūpina ūdenī ,līdz pēkšņi tā atžirgst.
Ar ko zivs nekustīgums tiekot ūdenī saistīts? Nespēja reaģēt dēļ iegūtā šoka krastā?
Paldies.

vkak, 5.aprīlis 2018, 17:33


Personīgā pieredze saka ! Daudz dažādi faktori - gaisma , siltas rokas , žaunu saskare ar gaisu , arī nogurums un apjukums !
Tāpēc ja nevēlies paturēt bilde un atbrīvo no āķa neizceļot no ūdens ! Arī ar rokam neapgrabsti !
Paskaties ka rīkojas karpinieki , lielākā daļa uz reiz ievada sveramaja tikliņa , tad izceļ atbrivo no aķa , nosver un ūdeni atpakaļ !
5.aprīlis 2018, 18:13 | links
 
Sveiki.
Man- kā iesācējai, tāds muļķīgs jautājums, taču ceru, ka kāds atbildēs :)
Skatoties " ķer un atlaid" video ievēroju, ka zivi, liekot ūdenī, tā kādu laiku ir nekustīga un copmaņi to maigi iešūpina ūdenī ,līdz pēkšņi tā atžirgst.
Ar ko zivs nekustīgums tiekot ūdenī saistīts? Nespēja reaģēt dēļ iegūtā šoka krastā?
Paldies.
5.aprīlis 2018, 17:33 | links
 
itaalis [04.04.18]: itaalis
Labais, moš kādreiz saskriesimies :)
4.aprīlis 2018, 19:49 | links
 
EdijsZ [04.04.18]: Sveiki, kāds var palīdzēt? Ir tāda lieta ka baigi gribas pacopēt Rīgā Daugavā, centrā to var darīt? Tur kur tirgus un krastamala?
Easy.
Ne asakas!
4.aprīlis 2018, 19:20 | links
 
Sveiki, kāds var palīdzēt? Ir tāda lieta ka baigi gribas pacopēt Rīgā Daugavā, centrā to var darīt? Tur kur tirgus un krastamala?
4.aprīlis 2018, 18:30 | links
 
Sveiki, kāds var palīdzēt? Ir tāda lieta ka baigi gribas pacopēt Rīgā Daugavā, centrā to var darīt? Tur kur tirgus un krastamala?
4.aprīlis 2018, 18:20 | links
 
Beidzot esam tikuši skaidrībā ar to C&R.
1. Tātad makšķernieki ķer un atlaiž - tīklinieki savāc atlaisto kopā ar, tā saucamo, piezveju. Vai makšķernieku valodā - zemmēriem. Plus vēl zemūdens mednieki, kuri reti kad šauj nelielu zivi un neatlaiž neko.
Kaut kā nav ievērots vienlīdzības un samērības princips.
2. Kā jau DSV ir pareizi norādījis uz adresi - tas ir maksas pasākums, kura iznākumā kādi iegūs zināmas naudas summas, taču ne jau visi un atlaidēji. Tāpēc jau arī šī kampaņa.
3.Tad vēl ''maigs'' psiholoģiskais spiediens, tu paturētāj esi gaļenieks, tevi pārējie nesapratīs un skatīsies ar nicinājumu, kas tagad tikai tāda norāde, bet viss jau ir attīstībā.
4. Neviena vārda netiek teikts par zivju bojāšanu, tieši lielāko zivju, īpaši, ķerot tās ar vobleriem, kur āķi viennozīmīgi nodara bojājumus žaunām, un pat nav īpaši jādomā, kas notiek, ja zivs ar vobleri un trim trijžuburniekiem mutē noraujas?
5. Līdz ar to nav nekāda pamata domāt, ka tādā veidā kaut kā ir iespējams saglabāt un uzlabot zivju resursu stāvokli iekšējās sabiedriskajās ūdenstilpnēs.
6. Tātad, ja kāds saka, ka ir patiesa vēlme saglabāt šo copes tūristu plūsmu Latvijā, nav varianta, ir strikti jānodala zvejniecība /profesionāls ienākumu avots/ iekšējos sabiedriskajos ūdeņos no makšķerēšanas. Ar to saprotu, ka zvejnieki zvejo tikai jūrā, vai savos dīķos, kur paši audzē un arī ķer zivis pārdošanai. Pārējie ūdeņi paliek makšķernieku sabiedrībai un tikai. Jo mūsu esot daudz, tā vismaz tiek apgalvots.
Var jau vēl arī akmeņiem kādus akmeņus pavalstīt, taču skaidrs, ka tiekam mazliet mānīti un virzīti ne tajā virzienā uz kuru nāktos iet. Taču pie varas mums ir tie gudrākie prāti. Un ja jau tie spēj čupām muļķību sastrādāt tad ''ko tad mēs''!

krumujancis, 31.marts 2018, 17:05


Tu neesi Plēsīgajam brālis vai radinieks? :):):).
Nē, nu tava teorija skaidra, maucam uz pilnu klapi un grābjam visu ko var izvilkt un savākt, citādi tīklinieki izcels vai zemūdens šāvēji sašaus, kas pēc tam – pajāt, kaut vai zāle neaug un tukšas ūdenstiplnes, galvenais ir nedod dievs kaut ko atlaist.
4.aprīlis 2018, 14:45 | links
 
badwyzt [04.04.18]: Laižam vīri uz Berģu kanālu malu pamētāt spiningu no krasta
https://m.likumi.lv/doc.php?id=279205
4.aprīlis 2018, 14:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager