ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Taisnība, jaunie nav tik tupi, daudzi jau piekopj ķer un atlaid. Tā kā nākotne ir gaiša šajā lauciņā.

Un par ķ&a vai c&r man ir savs viedoklis vismaz 10 gadus jau.. pirms masveida šo visu saka atspoguļot youtube Zviedru kanāli un kur nu vel Latvijas aktīvisti.
30.marts 2018, 13:32 | links
 
Jurciks tik aizmirsa piemirst pateikt, ka tie paši rietumeiropieši brauc slānīt filejas uz, piem., Norge, ka maz neliekas. Bet nu kā nelīdīsi, ja pašam sava viedokļa nav un viss jāskatās no citiem un vēl kā absolūtā patiesība acīs jābāž. Ja kas, jaunā paaudze nemaz tik tupa nav. Un ķ&a (nevis kaukāds c&r (kārkluvācieši atradušies jaunie) ir ļoti mazas makšķernieku daļas viedoklis. Par ziemu laikam vispār nerunāsim:D
30.marts 2018, 13:22 | links
 
Nu un kāds sakars Latvijas zemajai makšķernieku kulturai ar Holandes. Bet protams, ka tur tevi uzskatis par trūcīgo vai savadaku nepilnvertīgo. Mums pagaidam ņemt zivi ir normāli, ja to dara saprata robežās. Zviedrija Vestervikas apkartne vispar izraidīs no kempinga, ja zivi krasta uzvedīsi. Tur c&r ir ekonomiski svariga lieta, visi rupejas par zivju resursu, lai butu pec iespejas lielaks makšķernieku turisms.
30.marts 2018, 12:37 | links
 
"holande vispar paskatīsies uz tevi kā uz nepilnvertīgu, ja paņemsi līdaku.">>>>>

Lūk, viens no aspektiem, par ko notiek runa ķ un a kontekstā - kā tas saskan ar "tak neviens jums neko neuzspiež, nepieprasa, nepārmet, ja paturat zivis, uttt"?...
30.marts 2018, 12:11 | links
 
Lab,lab,dríz pamodísies tárpu pludinátáji.Liecies vienreiz tak mierá.
30.marts 2018, 12:04 | links
 
Jo vairāk gudri copmaņi pie upēm, ezeriem jo mazāk tīklu, naktsšņores utt. Bet ja tur staigā tārpu pludinataji, tad nav atšķiribas no maliķu naktsšņorem.
30.marts 2018, 11:52 | links
 
Sheit jau sák iet valjá,apméram ká par Streipa tému....
Neiesiet jús tik daudz,ka mums bútu jáieklausás.
Ja ,protams, músu policejiská valstí káds atkal neizdomás to pienjemt to ká likumu.
Vajadzétu sen slégt sho sadalju,D
30.marts 2018, 11:50 | links
 
Vācijā visi jaunie copmaņi protestē pret c&r aizliegšanu. To vienkarši ignorē. Iegulda nopietnas naudas summas, lai sabiedrībā mainītu domas. Tur tapat kā te ir cīņa ar veco skolu un jauno skolu. Un tieši vacieši ir veikuši petijumus upēs kur pieradija, ka nav jalaiž zivis, bet japiekopj c&r, lai upe atdzivotos.
30.marts 2018, 11:45 | links
 
C&R ar EU nav nekada sakara, pagaidam tas viss ir entuziastu rokās, te nav valsts nostaja vai kādi ieteikumi.
Paradokss ir tas, ka visi normu ņēmēji kā traki skrien uz Zviedriju, holandi, īriju, spaniju ķert tās pašas zivis ko te varētu. Tur jau sen c&r ir pašsaprotama lieta. Musu baleliņi pat tur ir paspejuši sačakaret copi.. Alandi uzliek ierobežojumus, Zviedrija pat piekraste uztaisa 100% c&r, holande vispar paskatīsies uz tevi kā uz nepilnvertīgu, ja paņemsi līdaku.
Ja jums tik labi ķeras Latvijā, tad kāpēc braucat uz arzemēm ķert :D
30.marts 2018, 11:41 | links
 
Ne, tas nav vienkarši. Es domaju cik man vajag paturet un vai vispar vajag šodien. Ja gribu paņemu vienu, ja negribu neņemu nevienu. Man ģimenē nav jaatskaitās un japarada ka varu noķert, visi tapat zin, ka māku un respekte manu izvēli.
Bet tas kuras atlaizu es cenšos pareizi atlaist, tas ir ar minimalam traumam. Ja sanāk traumet, tad macos un centišis nakamreiz vel saaudzigak atbrivot. Tas galigi nav vienkārši.

Jurcik, 29.marts 2018, 23:09


Palasot, tāds svētais dieva dēls !
Nevar censties, jo līdaka bieži sagrābj tā ka pati sevi savaino vairāk, kā copmanis grib.
30.marts 2018, 11:03 | links
 
Ar savām bada pātagām Jūs upes un ezerus neizsmelsiet. Labāk taisat tīkliniekiem reidus, kā te gudri spriedelējat.
30.marts 2018, 03:08 | links
 
Savlaik Vācijā padzīvoju un tur 3 mēneši kursos gāju, lai vietējās makšķerēšanas tiesības dabūtu + par katru akvatoriju jāmaksā, vai klubā iestājies un vari tik tur copēt( protams gada maksa ap150 eiro). Ne takā te 15 eiro.
Un tur c&r bij aizliegts.
30.marts 2018, 03:00 | links
 
Manuprāt ši tēma ir bezjēdzīga. Jūs ar savu atlaišanu (tie kas te raksta) tik savā sulā vāraties. Cik ta jūs kg pa gadu noķerat? Ja protams nēesat grabovska veidīgie. Es ierindas makšķernieks (kaķa nav) ņemu tik to ko uz sieta var likt, bet nenosodu kuram konservi garšo un kaķis uz mūriņa murā. Un nesmādēju ar kādu foreļmaizi. Man vienalga ka viņa ir 28cm vai 48 cm. Cope nav darbs, bet atpūta.
Par forelēm. Man kaimiņš naktstārpu liek jau visu mūžu. Un saka, ka zivju mazāk paliek, bet pēdu gar upi vairāk. Takā ...................
30.marts 2018, 02:55 | links
 
Mes parak pilidzinamis un apsteidzam rietumus..tur ir punkti ko iesaka a mums tas saprotams ka jabut...jo kadam deputatam dels uzreiz uzdibina firmu ar ieteikumu rietumos un mus to liek ka likumu lai caur vinju firmu piki taisitu tas pats ir ar c&r..vairak copmanju vairak tehnikas vairak pikja..
30.marts 2018, 01:14 | links
 
Un kāds tur sakars ar muļķošanu ari nesaprotu. Tapat ir skaidrs, ka mes ejam aizjuras piemēra virzienă. C&R paliks tik pat populars ari te.
29.marts 2018, 23:02 | citēt | ziņot | links

Jurcik, sakars ir tāds, ka Latvijā jau daudz kas ir izdarīts tā kā Rietumi ir ieteikuši.
Rezultāts,- ražošanas nav, darba vietu nav, algu nav, meži jau sāk trūkt, zivju arī drīz nebūs - tie nu ir daļa no tiem ieteiktajiem sasniegumiem.
Tātad pirms skriet tajā virzienā kur pasvilpj - domāt vajag, domāt! Vai mums to tā vajag, vai varam citādi. Tas pats ar to C&R. Kādam jau to, protams, vajag un tas ir izdevīgi, tikai kam?
29.marts 2018, 23:51 | links
 
[quote=524126
Kjeru tikai zandartus,asarus,taiminjus.....Man lidak nekad nav garsojusi..un tapec lieki necakareju vinjai muti,ja nu vienig tjoša uzprasa zivi

Ja negarsho,tad ko tur kjert.Es,kad kjéru ,tad atdevu arí tjoshai.
Protams,ka kjéru arí línjus,plauzhus,vimbas,butes.Párák daudz visádu makshkeru sakrajies.nevar visu uzspét.Laikam bús to ap 30 gab,ieskaitot fiderus,pludinjmakshkeres.Ziemas makshkeres neskaitás,D
29.marts 2018, 23:48 | links
 
[quote=524126]
29.marts 2018, 23:43 | links
 
DSV [29.03.18]: Nu,lúk tá,ja....ir pienácis laiks,kad arí man lídakas vairs negarsho.
Kjeru tikai zandartus,asarus,taiminjus.....
Man lidak nekad nav garsojusi..un tapec lieki necakareju vinjai muti,ja nu vienig tjoša uzprasa zivi..
29.marts 2018, 23:32 | links
 
Es neka nesaku ja pratigi nemetajot zemi laivu pusstundu bildejot ..tad var laist,man vairak paliks,bet ja pofig kas notiek a to zivi vai nosprakst vai ne tad tas i pielidzinams elektro zvejniekam
29.marts 2018, 23:31 | links
 
Nu,lúk tá,ja....ir pienácis laiks,kad arí man lídakas vairs negarsho.
Kjeru tikai zandartus,asarus,taiminjus.....
29.marts 2018, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager