ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Visas virs 70cm es cenšos 100% atlaist. Pagajušo sezonu nesanāca nevienu lidaku paturēt un nebija ari velmes, jo citas zivis garšo labāk.
29.marts 2018, 23:21 | links
 
Jurcik [29.03.18]: Ne, tas nav vienkarši. Es domaju cik man vajag paturet un vai vispar vajag šodien. Ja gribu paņemu vienu, ja negribu neņemu nevienu. Man ģimenē nav jaatskaitās un japarada ka varu noķert, visi tapat zin, ka māku un respekte manu izvēli.
Bet tas kuras atlaizu es cenšos pareizi atlaist, tas ir ar minimalam traumam. Ja sanāk traumet, tad macos un centišis nakamreiz vel saaudzigak atbrivot. Tas galigi nav vienkārši.
Bet ja redzi ka zivs traumeta tu ar atlaid..ja ne ok ..bet ja vienkarsi veziem atlaid ka dazi labi tad tas nu debili
29.marts 2018, 23:15 | links
 
Un kāds tur sakars ar muļķošanu ari nesaprotu.

Sakars ir táds,ka ieejot no májas kompja vari nobalsot un arí aizejot uz darbu(tikai no cita kompja)arí vari izdarít to pashu,hi,hi
Laikam músu valstí visi balsojumi ir tádi,támdélj jau vieni un tie pashi idinji tiek pie varas.
Viens pazístams personázhs sheit lielíjás kádas dienas atpakalj,ka redz,redz més jau esam priekshá,D
Tápat ar to naudas atmazgáshanu par lekcijám.
Netici,vari izmégjinát pats.Man nav iemesla melot....
29.marts 2018, 23:13 | links
 
Ne, tas nav vienkarši. Es domaju cik man vajag paturet un vai vispar vajag šodien. Ja gribu paņemu vienu, ja negribu neņemu nevienu. Man ģimenē nav jaatskaitās un japarada ka varu noķert, visi tapat zin, ka māku un respekte manu izvēli.
Bet tas kuras atlaizu es cenšos pareizi atlaist, tas ir ar minimalam traumam. Ja sanāk traumet, tad macos un centišis nakamreiz vel saaudzigak atbrivot. Tas galigi nav vienkārši.
29.marts 2018, 23:09 | links
 
Jurcik [29.03.18]: Krumjanci un Dsv, jau 100x rakstits, ka neviens nesaka ka c&r ir glābējs un vienīgais pareizais veids???!! Kur jus raujat šo visu, ta ir jusu kaut kada pasizdomata fantazija. Esmu jau rakstijis, ka tas ir viens no veidiem kā saglabat resursu, kaut vai taja paša Kaņiera situacija. Var protams uzlikt 10-15€ par licenci un kontrolet arā vedejus, bet tas nav nekadi saistits ar domajošu makšķernieku.
Un tu gribi teikt kad vienkarsi raujot zivis ara traumejot un laizot atpakalj tu esi domajoš makskjernieks
29.marts 2018, 23:03 | links
 
Nebiju pamanijis to aptauju, jo caur telefonu neredz. Gan jau CL grib zināt kā ir patiesībā, par cik ši tēma turās topā pāris menešus. Un kāds tur sakars ar muļķošanu ari nesaprotu. Tapat ir skaidrs, ka mes ejam aizjuras piemēra virzienă. C&R paliks tik pat populars ari te.
29.marts 2018, 23:02 | links
 
Kādu aptauju?

Jurcik, 29.marts 2018, 22:42


Apskaties ekrána kreiso pusi
29.marts 2018, 22:47 | links
 
[quote=524107]DSV [5m]: Tika uzrakstíti arí músu varianti,tad kápéc ietiepígi neieklausies,Jurcik?Par tikloem mes visi zinam un tapat kă jus cinamies iespeju robežās.

Tas ir tikai apsveicami,ko es arí veiksmígi daru
29.marts 2018, 22:43 | links
 
Kādu aptauju?
29.marts 2018, 22:42 | links
 
DSV [29.03.18]: Tika uzrakstíti arí músu varianti,tad kápéc ietiepígi neieklausies,Jurcik?
Par tikloem mes visi zinam un tapat kă jus cinamies iespeju robežās. Kadreiz biju sabiedriskais inspektors, tagad tapat rauju ara visus nelegalos kas ielikti manā copes maršrutā.
29.marts 2018, 22:41 | links
 
Kápéc jámuljko makshkernieki ar kaut kádu mistisku aptauju,vari atbildét?
Es varu....tá ir neobjektíva un neko neataino.Gribat,varu pierádít ar.
29.marts 2018, 22:40 | links
 
Tika uzrakstíti arí músu varianti,tad kápéc ietiepígi neieklausies,Jurcik?
29.marts 2018, 22:37 | links
 
Arvids8, brauc, ķer un paņem kadu zivi. Te nav runa par aizliegumu, bet domašanu uz ūdens. Jalasa citigak kontekstā, nevis jarauj frāzes ara un jainterprete pa savam.
29.marts 2018, 22:35 | links
 
Krumjanci un Dsv, jau 100x rakstits, ka neviens nesaka ka c&r ir glābējs un vienīgais pareizais veids???!! Kur jus raujat šo visu, ta ir jusu kaut kada pasizdomata fantazija. Esmu jau rakstijis, ka tas ir viens no veidiem kā saglabat resursu, kaut vai taja paša Kaņiera situacija. Var protams uzlikt 10-15€ par licenci un kontrolet arā vedejus, bet tas nav nekadi saistits ar domajošu makšķernieku.
29.marts 2018, 22:33 | links
 
Vajag pazvanīt uz KNAB kamēr nav aizmukuši.
29.marts 2018, 22:27 | links
 
Patiesībā nekāda C&R nav, to visu izdomāja masoni, lai no lētticīgajiem izkrāptu naudu.
29.marts 2018, 22:25 | links
 
Par partiku ari vari nesākt. Cope ir HOBIJS un nekas cits!! Varam protams paņemt vakariņam, bet ceru ka te nav idiotu, kas doma ar zivim atsist copes rīkus tā telojot ģimenes apgādniekus. 100x jau teikts, ka ir letaki zivju ieguves veidi.
29.marts 2018, 21:00 | citēt | ziņot | links(Jurcik)
Cienījamie C&R apoloģēti !Jūs vēlaties,lai mēs,kas patērē zivis pārtikai,braucam tās pirkt uz tirgu ? Bet mums arī patīk makšķerēt un gūt no tā prieku ! Varbūt tādas baudas pieklājas tikai Jums ? Protams,tad ūdeņi būs brīvāki,vairāk vietas Jums...Es nerēķinu,cik man izmaksā loms,vienkārši savā brīvajā laikā atpūšos,pie reizes iegūstot zivīti,piezīmēšu,svaigu,nevis apkaltušu kā tirgū...Jums,biedri,ir tuneļveida domāšana,kā saka viens personāžs,visus nostādīt ierindā un nodod komandu-dari kā es,domā kā es,ja ne,tad gaļinieks !
29.marts 2018, 22:20 | links
 
Cienītais Krūmujanci! Onanēt jūsu vecumā nav laikam vairs īsti piedienīgi, bet varbūt pamēģiniet, jo cik saprotu ir nesaprašanās ar sievu un izpaliek gultas prieki! Cits izskaidrojums tādai permanentai neapmierinātībai laikam būtu tikai Galvas problēmas.

Cerēsim uz mazāko bēdu un Noraujam Ķepā, Jāni!

apelsins, 29.marts 2018, 22:02


Tad tik dragā savā ķepā, apelsīn!
29.marts 2018, 22:19 | links
 
Vélreiz un vélreiz atkártoju,ka neviens nav pretí arí kaut ko palaist,nav obligáti jápiekjer tá norma.
Galvena doma ir tá,ka no C&R zivju vairák nebús.
T.i,nepieaugs,lasít pareizi,kamér netiks veikti galvenie pasákumi,kurus vairs pat negribas pieminét.....

DSV, 29.marts 2018, 22:05

Gluži mans domas, ka C&R, tas nav risinājums resursu saglabāšanai.
Taču tas, kas pašlaik notiek ar to nenormālo tīklinieku kāšanu, un vēl uz migrācijas ceļiem, vēl ūdeņos paliek neizņemti, atstāti tīkli uz ilgu laiku, kur zivis iet bojā bezjēgā, turklāt, neviena valsts institūcija to bardaku ''neredz'', vai pat piesedz, koļegovas nēģi, - tad ko gribēt?
Ja rīkojamies kā slepkavas, tad arī nekā nav.
29.marts 2018, 22:14 | links
 
Viens vecis lielījās, ka protot dročīt ar kāju. Ja kādam aktuāli, varu dabūt tel.
29.marts 2018, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager