ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Makatanav [29.03.18]: Gadsimtu gaitā, lielkrievu mēlē ir izveidojies daudz daiļ - jo daiļu vārdu - terminu, kas tēlaini un galvenais precīzi apraksta visu ko tie tur te(un ne tikai te) saraksta.
Kādēļ krievus piesaukt, tak pašiem sulīgs sakāmais par šo visu: plika d......
:)
29.marts 2018, 16:02 | links
 
Gadsimtu gaitā, lielkrievu mēlē ir izveidojies daudz daiļ - jo daiļu vārdu - terminu, kas tēlaini un galvenais precīzi apraksta visu ko tie tur te(un ne tikai te) saraksta.
29.marts 2018, 15:50 | links
 
un tad pieķeras reta zivs, kuras LV ir mazāk nekā makšķernieku, bet atlaist nemāki, vitenahemots, jo... bija jāgudro, kā piesieties tiem, kas māk atlaist. bet atlaišana tikmēr arī nestāv uz vietas, pilnveidojas. lai tev garda ķīšu zupa nākamajā reizē.

Akmens_Viesis, 29.marts 2018, 01:32


Tu par Baltijas storem- STORE
Acipenser sturio....
Nav jau māka atlaist, jeb kuru kurkuli, vai mammu, bet runa par filosofiju...
Tu jau, te gadiem ilgi daudz gudru lietu raksti, bet laikam nesaprati....!
Ne velti, medniecībā, tos loku šāvējus arī bremzē, kas grībētu tās stirnas nemākulīgi pašaut, pavainot, paārstēt un palaist...!

vitenahemots, 29.marts 2018, 03:13

Ļoti precīza C&R analoģija ar tiem stirnu šāvējiem ar bultām. Situācija atbilst kā 1:1.
Tāpat kā valstī, vājāko sit un pazemo, tā arī daudziem CL šķiet normāli, ka vari zivi izvarot un sacūkot pat tad, ja viņa tev nav vajadzīga.
Tāda, vienu vārdu sakot, neliela izklaide.
Stipri iedegušajiem rietumos arī balto sieviešu izvarošana tāda izklaide vien ir.

krumujancis, 29.marts 2018, 11:48


Tukša demagoģija, cik no reāli mūsu valstī esošajiem makšķerniekiem makšķerēšana ir izdzīvošanas jautājums? Iespējams kādam bariņam pensionāru un bezdarbnieku jā, bet jebkurā gadījumā vismaz 95% TAS IR HOBIJS un īstsi jau tā zivs lielākajai daļai arī nav vajadzīga, tā ka acīs cērt – cilvēki brauc pēc emocijas un pavadīt savu laiku.
C&R gadījumā tai zivij ir ļoti liela iespēja izdzīvot, no saldētava, žāvētavas vai pannas neesmu dzirdējis, ka kāda būtu atgriezusies ūdeņos pie labas veselības.
Tavā uztvrē, ja piemēram visi forelisti sāks stiept uz mājām visu, ko viņi noķēruši uz iztukšos upes, tad viņi ir super-puper džeki, bet ja viņi zivi atlaiž, tad viņi ir močitāji un sadisti.
29.marts 2018, 13:58 | links
 
Rakstīt monotonu sviestu, cenšoties kādu nomelnot - it kā čakarē tikai prātu, it kā humānāk, bet ja paskatās uz dzīves laiku un sačakarētajiem prātiem - tā pati slepkavība vien ir. Un iespaidīgumam jāpiesauc grupveida izvarošanas indijā, to pašu tak krūmujanči izpilda ikdienā mentāli, klabinot pa taustiņiem.

Akmens_Viesis, 29.marts 2018, 13:32


Kādu sviestu tad rakstīt? Akmens paliek akmens! Ne līdzjūtības, ne saprašanas. Tāds, iespējams, pat cilvēkam uz ceļa pārbrauks pāri, pat sabučot neapstāsies. Vēl esot bijis kaut kāds vēlēts priekšnieks, super!
29.marts 2018, 13:44 | links
 
Rakstīt monotonu sviestu, cenšoties kādu nomelnot - it kā čakarē tikai prātu, it kā humānāk, bet ja paskatās uz dzīves laiku un sačakarētajiem prātiem - tā pati slepkavība vien ir. Un iespaidīgumam jāpiesauc grupveida izvarošanas indijā, to pašu tak krūmujanči izpilda ikdienā mentāli, klabinot pa taustiņiem.
29.marts 2018, 13:32 | links
 
un tad pieķeras reta zivs, kuras LV ir mazāk nekā makšķernieku, bet atlaist nemāki, vitenahemots, jo... bija jāgudro, kā piesieties tiem, kas māk atlaist. bet atlaišana tikmēr arī nestāv uz vietas, pilnveidojas. lai tev garda ķīšu zupa nākamajā reizē.

Akmens_Viesis, 29.marts 2018, 01:32


Tu par Baltijas storem- STORE
Acipenser sturio....
Nav jau māka atlaist, jeb kuru kurkuli, vai mammu, bet runa par filosofiju...
Tu jau, te gadiem ilgi daudz gudru lietu raksti, bet laikam nesaprati....!
Ne velti, medniecībā, tos loku šāvējus arī bremzē, kas grībētu tās stirnas nemākulīgi pašaut, pavainot, paārstēt un palaist...!

vitenahemots, 29.marts 2018, 03:13


Ļoti precīza C&R analoģija ar tiem stirnu šāvējiem ar bultām. Situācija atbilst kā 1:1.
Tāpat kā valstī, vājāko sit un pazemo, tā arī daudziem CL šķiet normāli, ka vari zivi izvarot un sacūkot pat tad, ja viņa tev nav vajadzīga.
Tāda, vienu vārdu sakot, neliela izklaide.
Stipri iedegušajiem rietumos arī balto sieviešu izvarošana tāda izklaide vien ir.
29.marts 2018, 11:48 | links
 
Nu var teikt arī ka no baudas, tātad no tiem pašiem nerviem.
:)

Demon, 29.marts 2018, 08:10


Viss atkarīgs no tā, kā juristi to traktē :)
29.marts 2018, 10:09 | links
 
C&R filosofijas pamatā ir ideja "paķert" to zivi, sports, iespējami, nobučot, saārstēt, nosvērt, pēcāk atlaist- es viņu neēdu, viņa man negaršo, paķēršu vēl...!?
Man, kā copmanim tas ir pretīgi...
vitenahemots, 29.marts 2018, 00:35


C&R pamatā ir filosofija domāt līdzi un paņemt tik cik vari apēst vienā reizē. Tālāk seko hobijs, sports utt.

Tev kā copmanim varbūt vajadzētu izvēlēties citu hobiju, jo cope nebūs īstā.. copi ari nevar uzskatīt par ekonomisku pārtikas ieguvi, jo tas ir dārgi.
Daudziem te pēdējais laiks mānīt sevi un pievērsties zvejniecībai, tas ir pārtikas ieguvei nevis tēlot copmaņus.
29.marts 2018, 09:26 | links
 
Vit, es saprotu, atlaišanas daudzumu arī derētu bremzēt. bet tas nav regulējams - tas ar laiku katram pašam pielec. Nu teiksim, ka +20 grādos divdesmitā alata ir bezjēdzīgs sports, nu tātad māki noķert, izvēllies citu mērķa zivi.
katrā ziņā es ne te, ne citur neesmu kādu agresīvi gānijis, bet debili uzbraucieni par to, ka es it kā visu laižot vaļā, un tas esot slimi, gan ir bijuši, lai gan man arī zivis garšo, bet to teikt ir bezjēdzīgi, jo pretī acīs nav fokusa, maļ tikai savu.
Tad sanāk īstā problēma ir aizvien sašķeltāka nervozāka sabiedrība.

Akmens_Viesis, 29.marts 2018, 08:35


Vasarā laidīsim uz 7-10 dienām pa Gauju, viena zivīte vakarā tiek paņemta, ja luste šmorēt. Pēc dažu filozofijas, pikšķere jāatstāj mājās, nu tā iznāk...

Par alatām, man nav interesanti noķert zivi ,tā ,kā teiksim dotajā brīdī vajadzētu darīt, lai būtu rezultāts. Manam ,lūk šāds piegājiens:)
29.marts 2018, 09:21 | links
 
Tad nāk nākošais līmenis. Izcils piemērs tepat. Cilvēks 1.45 naktī (gribās ticēt, ka dikti IKP valstī cēla un arī savu turību) nāk ar apgalvojumu "Mazohisti". Kādā kontekstā tas domāts, ej nu saproti?! Tad paiet kaut kāda pusstunda un nāk ģeniāls izteikuma "mazohisti" skaidrojums. Tiek pieminētas kādas seksuālās minoritātes, varbūt kļūdos, iespējams cilvēks tā dzīvi redz- zilie, zaļie, baltie, caurspīdīgie, tad tiek pieminētas kaut kādas Franču aptieciņas...



Te nu tomēr gribās piekrist, ka patiesība ir "TUR ĀRĀ" un "viņi"... nu tie... seko...

eMKa, 23.marts 2018, 15:05

Labs !

skutans, 23.marts 2018, 16:50



Ļoti atvainojos par ieprikš neapdomātām rupjībām, bija vēls, paspruka....!? Bet...
Cik zinu C&R kustībai nav nekāda sakara ar zivju fonda taupīšanu vai atjaunošanu, vidi, mazā asarīša palaižšanu, utt., te daudzi nezinīši totāli kļūdās, C&R pamatā ir filosofija...!?
C&R filosofijas pamatā ir ideja "paķert" to zivi, sports, iespējami, nobučot, saārstēt, nosvērt, pēcāk atlaist- es viņu neēdu, viņa man negaršo, paķēršu vēl...!?
Man, kā copmanim tas ir pretīgi...
Blin..., nekad, neaiztiec dabu, ja to nevajag Tev...., paņemt sevī...!?
.............?!
Ir dieva nerakstīti likumi...

vitenahemots, 29.marts 2018,

Kam šo visu garo penteri rakstīji ,priekš kā ? Varēji tak vienkāršāk- "zivs ir gaļa, gaļa ir zivs", nekas vairāk no tevis arī netiek prasīts. Pārējais viss ir ntās reizes iztirzāts.
29.marts 2018, 09:04 | links
 
Vit, es saprotu, atlaišanas daudzumu arī derētu bremzēt. bet tas nav regulējams - tas ar laiku katram pašam pielec. Nu teiksim, ka +20 grādos divdesmitā alata ir bezjēdzīgs sports, nu tātad māki noķert, izvēllies citu mērķa zivi.
katrā ziņā es ne te, ne citur neesmu kādu agresīvi gānijis, bet debili uzbraucieni par to, ka es it kā visu laižot vaļā, un tas esot slimi, gan ir bijuši, lai gan man arī zivis garšo, bet to teikt ir bezjēdzīgi, jo pretī acīs nav fokusa, maļ tikai savu.
Tad sanāk īstā problēma ir aizvien sašķeltāka nervozāka sabiedrība.
29.marts 2018, 08:35 | links
 
Domaataajs [22.03.18]: Visas slimības ir no nerviem, izņemot veneriskās , tās no labsajūtas.;)
Nu var teikt arī ka no baudas, tātad no tiem pašiem nerviem.
:)
29.marts 2018, 08:10 | links
 
un tad pieķeras reta zivs, kuras LV ir mazāk nekā makšķernieku, bet atlaist nemāki, vitenahemots, jo... bija jāgudro, kā piesieties tiem, kas māk atlaist. bet atlaišana tikmēr arī nestāv uz vietas, pilnveidojas. lai tev garda ķīšu zupa nākamajā reizē.

Akmens_Viesis, 29.marts 2018, 01:32



Tu par Baltijas storem- STORE
Acipenser sturio....
Nav jau māka atlaist, jeb kuru kurkuli, vai mammu, bet runa par filosofiju...
Tu jau, te gadiem ilgi daudz gudru lietu raksti, bet laikam nesaprati....!
Ne velti, medniecībā, tos loku šāvējus arī bremzē, kas grībētu tās stirnas nemākulīgi pašaut, pavainot, paārstēt un palaist...!
29.marts 2018, 03:13 | links
 
un tad pieķeras reta zivs, kuras LV ir mazāk nekā makšķernieku, bet atlaist nemāki, vitenahemots, jo... bija jāgudro, kā piesieties tiem, kas māk atlaist. bet atlaišana tikmēr arī nestāv uz vietas, pilnveidojas. lai tev garda ķīšu zupa nākamajā reizē.
29.marts 2018, 01:32 | links
 
Tad nāk nākošais līmenis. Izcils piemērs tepat. Cilvēks 1.45 naktī (gribās ticēt, ka dikti IKP valstī cēla un arī savu turību) nāk ar apgalvojumu "Mazohisti". Kādā kontekstā tas domāts, ej nu saproti?! Tad paiet kaut kāda pusstunda un nāk ģeniāls izteikuma "mazohisti" skaidrojums. Tiek pieminētas kādas seksuālās minoritātes, varbūt kļūdos, iespējams cilvēks tā dzīvi redz- zilie, zaļie, baltie, caurspīdīgie, tad tiek pieminētas kaut kādas Franču aptieciņas...



Te nu tomēr gribās piekrist, ka patiesība ir "TUR ĀRĀ" un "viņi"... nu tie... seko...

eMKa, 23.marts 2018, 15:05


Labs !

skutans, 23.marts 2018, 16:50[/quote]


Ļoti atvainojos par ieprikš neapdomātām rupjībām, bija vēls, paspruka....!? Bet...
Cik zinu C&R kustībai nav nekāda sakara ar zivju fonda taupīšanu vai atjaunošanu, vidi, mazā asarīša palaižšanu, utt., te daudzi nezinīši totāli kļūdās, C&R pamatā ir filosofija...!?
C&R filosofijas pamatā ir ideja "paķert" to zivi, sports, iespējami, nobučot, saārstēt, nosvērt, pēcāk atlaist- es viņu neēdu, viņa man negaršo, paķēršu vēl...!?
Man, kā copmanim tas ir pretīgi...
Blin..., nekad, neaiztiec dabu, ja to nevajag Tev...., paņemt sevī...!?
.............?!
Ir dieva nerakstīti likumi...
29.marts 2018, 00:35 | links
 
Ja Eu naudas sadaljaa tá sauktie "Kancelejas un transporta izdevumi" ir vairák neká zivju papildináshanai,nosargáshanai,tad tas vairs nav nemaz vairs tik smieklígi.Tur ir járaud par cilvéku alkatíbu.....par tádiem puskoka lécéjiem,kas prot tikai un vienígi kulstít méli.
Fuuuu,ká man ir paveicies dzívé,kad nav kopá viená kabinetá jásézhj ar LV ierédni.Esmu patiesi laimígs strádájot labi apmaksátu darbu árzemés.
Viss tas ir redzéts daudzás Áfrikas valstís.Tas viss notiek arí pie mums.
Shim ir tieshs sakars ar C&R.Tas ir atgádinájums grútgalvjiem.
Pats C&R,vélreiz saku,katra pasha zinjá.Pret to nekas nav,ja atlaizj saudzígi.
23.marts 2018, 19:42 | links
 
to eMKa
Tad tikai viens jautājums:''Cik ilgi ar to makšķeri tam ''badīgajam'' nāksies sēdēt pie tā tukšā ūdens? JO noķert, kaut vai desmit reižu apmācīts makšķerēt, tāpat nekā nevarēs, jo tajā ūdenī jau nekā taču vairs nav. Jo kāds ar murdiem un tīkliem jau visu savācis.
Bet ja nu par mācīšanās procesu, tad nu gan - mūžu dzīvo, mūžu mācies. Un par muļķi nomirsti!
23.marts 2018, 19:30 | links
 
eMKa
Te nevilšus nāk salīdzinājums- kas ir labāk? Iedot izsalkušajam zivi, vai makšķeri un iemācīt ar to darboties.
vai liela jēga censties atjaunot resursus ar zivju laišanu, ja pilns krasts ar "badīgajiem" vai censties paskaidrot, ka nav jānorij viss vienā reizē.
23.marts 2018, 19:24 | links
 
Tad nāk nākošais līmenis. Izcils piemērs tepat. Cilvēks 1.45 naktī (gribās ticēt, ka dikti IKP valstī cēla un arī savu turību) nāk ar apgalvojumu "Mazohisti". Kādā kontekstā tas domāts, ej nu saproti?! Tad paiet kaut kāda pusstunda un nāk ģeniāls izteikuma "mazohisti" skaidrojums. Tiek pieminētas kādas seksuālās minoritātes, varbūt kļūdos, iespējams cilvēks tā dzīvi redz- zilie, zaļie, baltie, caurspīdīgie, tad tiek pieminētas kaut kādas Franču aptieciņas...



Te nu tomēr gribās piekrist, ka patiesība ir "TUR ĀRĀ" un "viņi"... nu tie... seko...

eMKa, 23.marts 2018, 15:05[/quote]

Labs !
23.marts 2018, 16:50 | links
 
Tipa, esmu zilais, bet ročīšu uz veceni...
Tak, liekiet mierā tās zivis, ročījiet sevi!
Nevajag čakarēt Dieva Likumus, nevajag čakarēt zivi. Paņem no dabas, tikai to, kas nepieciešams Tev, paņemt sevī..!
Nebrīnīšos, ja, kāds izdomās, kādu C&R meistaru pamedīt, un, pēcāk, ar visām Franču medicīnas aptieciņām apstrādāt...!

vitenahemots, 23.marts 2018, 02:25


Jāāaa, skarbi ar tevi. Ko noķer to maisā, tak mazu asarīti būtu pažēlojis jele, un nebāztu maisā...Jo tas ir ēdiens nekas vairāk tavā izpratnē...
23.marts 2018, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager