ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
DSV [22.03.18]: [quote=522764]DSV [25m]: shmidzis, 21.marts 2018, 23:28`
Es Tavás párrunás nekad neesmu jaucies.
Ja Tev mamma bútu iemácijusi,nelíst vírieshu sarunás un neapsaukáties.....labi,kad paaugsies vél kádfus gadinjus 25,tad parunásim
Neesi plēsīgā vai docenta radinieks? :):):).
Labi, purkšķi, adios, beidzu šo neauglīgo diskusiju...
22.marts 2018, 00:07 | links
 
Jurasasaris [21.03.18]: shmidzis [10m]: Jurasasaris [26m]: shmidzis [16m]: Jurasasaris [11m]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.Nu uz krupi jau visi gudri..bet neesmu redzejis kur visa nauda aiziet tiesi tiem paredzetiem merkiem..labi ja puse...un vari spardit sevi cik gribi..kreditu apsestie ljautinjiPiemēram Krāslava, kuru sāku apmeklēt gadus 16 atpakaļ, izskatijās pēc nolaistas krievu sādžas, tagad visas ielas saremontētas, visas komunikācijas rekonstruētas, skolas siltinātas un atjaunotas, uzcelts baseins un bērnu laukumi, utt., tas viss par Eiropas naudām, un citas mazpilsētās, kas māk paņemt Eiropas naudu tāpat ir.Un cik kraslava pec ta atjaunosanas projekta janas majas uzradas deputatu un to firmu radiniekiem kas bij iesaistits
Neesmu neko dzirdējis, ja tev ir informācija, tad ej policiju sniedz iesniegumu, informē presi, bet tikai tev jau nekā vairāk nav, kā tikai tukša dīvānā pirdēja ļurināšana.
22.marts 2018, 00:05 | links
 
[quote=522764]DSV [25m]: shmidzis, 21.marts 2018, 23:28`
Es Tavás párrunás nekad neesmu jaucies.
Ja Tev mamma bútu iemácijusi,nelíst vírieshu sarunás un neapsaukáties.....labi,kad paaugsies vél kádfus gadinjus 25,tad parunásim
22.marts 2018, 00:01 | links
 
shmidzis [21.03.18]: Jurasasaris [26m]: shmidzis [16m]: Jurasasaris [11m]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.Nu uz krupi jau visi gudri..bet neesmu redzejis kur visa nauda aiziet tiesi tiem paredzetiem merkiem..labi ja puse...un vari spardit sevi cik gribi..kreditu apsestie ljautinjiPiemēram Krāslava, kuru sāku apmeklēt gadus 16 atpakaļ, izskatijās pēc nolaistas krievu sādžas, tagad visas ielas saremontētas, visas komunikācijas rekonstruētas, skolas siltinātas un atjaunotas, uzcelts baseins un bērnu laukumi, utt., tas viss par Eiropas naudām, un citas mazpilsētās, kas māk paņemt Eiropas naudu tāpat ir.
Un cik kraslava pec ta atjaunosanas projekta janas majas uzradas deputatu un to firmu radiniekiem kas bij iesaistits
21.marts 2018, 23:57 | links
 
shmidzis [21.03.18]: Jurasasaris [23m]: shmidzis [16m]: Jurasasaris [11m]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.Nu uz krupi jau visi gudri..bet neesmu redzejis kur visa nauda aiziet tiesi tiem paredzetiem merkiem..labi ja puse...un vari spardit sevi cik gribi..kreditu apsestie ljautinjiPiemēram Krāslava, kuru sāku apmeklēt gadus 16 atpakaļ, izskatijās pēc nolaistas krievu sādžas, tagad visas ielas saremontētas, visas komunikācijas rekonstruētas, skolas siltinātas un atjaunotas, uzcelts baseins un bērnu laukumi, utt., tas viss par Eiropas naudām, un citas mazpilsētās, kas māk paņemt Eiropas naudu tāpat ir.
Bet to pikji ko iedeva vareja vel blakus ciemu uztaisit..jo visur pieliek 150prochus pa virsu visi uzrriz gr ljemonieki but ka visur lv...
21.marts 2018, 23:56 | links
 
DSV [21.03.18]: shmidzis, 21.marts 2018, 23:28
`

Ko Docenta aptrúkás,puikinj?
Es máju jau sen esmu uzcélis un par savu naudu.
Táda profesija káda ir man Tev sapnjos nav rádijos.Pietaisítu bikses nabags.....
Ej uz savu politikas sadalju,memljak[/quote]Zābaciņ, tu neesi vienīgais uz pasaules, kas var nopelnīt naudu.
21.marts 2018, 23:52 | links
 
DSV [21.03.18]: shmidzis, 21.marts 2018, 23:28
`

Ko Docenta aptrúkás,puikinj?
Es máju jau sen esmu uzcélis un par savu naudu.
Táda profesija káda ir man Tev sapnjos nav rádijos.Pietaisítu bikses nabags.....
Ej uz savu politikas sadalju,memljak[/quote]Zābaciņ, tu neesi vienīgais uz pasaules, kas var nopelnīt naudu.
21.marts 2018, 23:52 | links
 
Jurasasaris [21.03.18]: shmidzis [16m]: Jurasasaris [11m]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.Nu uz krupi jau visi gudri..bet neesmu redzejis kur visa nauda aiziet tiesi tiem paredzetiem merkiem..labi ja puse...un vari spardit sevi cik gribi..kreditu apsestie ljautinji
Piemēram Krāslava, kuru sāku apmeklēt gadus 16 atpakaļ, izskatijās pēc nolaistas krievu sādžas, tagad visas ielas saremontētas, visas komunikācijas rekonstruētas, skolas siltinātas un atjaunotas, uzcelts baseins un bērnu laukumi, utt., tas viss par Eiropas naudām, un citas mazpilsētās, kas māk paņemt Eiropas naudu tāpat ir.
21.marts 2018, 23:49 | links
 
shmidzis, 21.marts 2018, 23:28[/quote]`

Ko Docenta aptrúkás,puikinj?
Es máju jau sen esmu uzcélis un par savu naudu.
Táda profesija káda ir man Tev sapnjos nav rádijos.Pietaisítu bikses nabags.....
Ej uz savu politikas sadalju,memljak
21.marts 2018, 23:34 | links
 
Mājas rodas no bezjedzigi daudziem turisma objektiem un hoteļiem. Tas jau ir noiets etaps. Ar prezidents Berziņš uzcela sev māju tā.
Un ja Eu iedala naudu izglītošanai, tad bez izglītības un pieredzes netiksi tai klāt, tā DSV komentārs nevietā.
21.marts 2018, 23:30 | links
 
shmidzis [21.03.18]: Jurasasaris [11m]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.
Nu uz krupi jau visi gudri..bet neesmu redzejis kur visa nauda aiziet tiesi tiem paredzetiem merkiem..labi ja puse...un vari spardit sevi cik gribi..kreditu apsestie ljautinji
21.marts 2018, 23:30 | links
 
DSV [21.03.18]: Tur jau ir tá lieta,ka nevienam nav tádas labas profesijas ar ko var nopelnít.Skolá nav mácijushies,strádá visádus gadíjuma darbus,utt.
A ko gudri atkal neparunát,ja naudu var apgút vnk tápat,kaut ko tukshi pljútot....
Vēlviens pajoliņš ,- daudziem ir profesijas ar ko nopelnīt, ja tu pats esi lohs un tev apkārt ir lohi, tas nenozīmē, ka visi tādi ir.
21.marts 2018, 23:28 | links
 
Jurasasaris [21.03.18]: Jurcik [5m]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))
Tavs teksts vienkărši iespārda - man pazīstama ğimene, abi parasti strādājošie uzcēla māju Rāmavā, kapēc lai neceltos mājas? Tie kuri strādā normālu algotu darbu, jau tie var atļauties paņemt krītu un uzbliezt māju, nerunājot, par visāda ranga priekšnieciņiem vai augsti apmaksātu profesiju darbiniekiem.
Kāds te sakars ar ES naudām.
21.marts 2018, 23:26 | links
 
Tur jau ir tá lieta,ka nevienam nav tádas labas profesijas ar ko var nopelnít.Skolá nav mácijushies,strádá visádus gadíjuma darbus,utt.
A ko gudri atkal neparunát,ja naudu var apgút vnk tápat,kaut ko tukshi pljútot....
21.marts 2018, 23:23 | links
 
Jurcik [21.03.18]: DSV [12m]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.
Nez no ka tas majas jaunas celjas ja jau vis tiek izmantots tiesi tiem merkjiem ko eiropa iedod:))
21.marts 2018, 23:17 | links
 
Labi,skaidrs........Mulkju zemé viss pa vecam.Lai veicas!
21.marts 2018, 23:17 | links
 
DSV [21.03.18]: Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???
Ko nozīmē izpļeckereta? Eu tak naudu iedala konkrētiem mērķiem. Nevar izglītības naudu piešķirt ceļiem un otradi. No Eu tak ir konkreti noradijumi kam ir paredzeta nauda un ne jau mes to te izlemjam.
21.marts 2018, 23:14 | links
 
Jau teicu,ka pietiekami daudz naudas ir iedots no Europas,tad kápéc tá atkal tiek izpljeckaréta???
21.marts 2018, 23:05 | links
 
Šogad jau Atlaid mammu iet arpus LVM. Burtnieks, Babīte, Aluksne, Sedas dīķi nav nekads sakars ar LVM. Un ja kas LVM bagātīgi papildināja szvus ezerus ar zivīm vairaku gadu garuma. Vienam ezeram es ipaši sekoju līdzi, cik lielas, cik daudz ielaistas.
Un protams tā ir ari kā reklāma ezariem. Un nauda tur ir minimala. Jau vienreiz runajam, ka LV bus gruti atsist naudu par uzceltajam bāzēm caur makšķerniekiem, tapēc ari bizness tur beidzas. LVM citur naudu ņem.
21.marts 2018, 22:56 | links
 
Par to jau sheit arí runa iet.....
21.marts 2018, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager