ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
DSV [21.03.18]: Aga,taisníba,asari!
42Eu un auto Tehniská skate izieta.Vél Tev lampinju palídz ieskrúvét.
Nav tuksha muldéshana,pats izbaudu uz savas ádas.....
Taka man bracka ee dzivo es tik parsvara ar tur uz copi braucu taka man lv galig pajat ..bet besi kadreiz gribas tepat kkur licenze ir bet vel jaskatas vai drikstu tur kjert un jamekle vel kadam tur suda apsaimniekotajam..tas ir smiekligi
21.marts 2018, 21:25 | links
 
Ja ta zivs aizkjeras lupa un pratigi visu izdara ta jau dzivos ..bet ja mandulu ieris toc noasinjos

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:18


Ja grib atlaist, tad vienmēr esmu iestājies par pareizu rīku lietošanu, ja gribi atlaist lielu zivi utt. Līdz zandartu atlaišanai reti kurš nonācis. Pietiks jau ar to, ka atbrīvosim lielās līdakas sākumā.
21.marts 2018, 21:24 | links
 
Aga,taisníba,asari!
42Eu un auto Tehniská skate izieta.Vél Tev lampinju palídz ieskrúvét.
Nav tuksha muldéshana,pats izbaudu uz savas ádas.....
21.marts 2018, 21:20 | links
 
Jurcik [21.03.18]: No 100 vienu atpazini un doma ka parejas 99 ar izdzivoja

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:11


Nu Latvijā praktiski šis būs otrais gads kad piedalīšos Atlaid mammu konkursā un fotogrāfēšu līdakai vienu sānu, līdz šim tāpat laidu vaļā un taisiju foto ar kuru sānu sanāca ērtāk. tagad piedomāšu. Gan jau būs vēl 2x 3x atlaistas zivis.
Ja ta zivs aizkjeras lupa un pratigi visu izdara ta jau dzivos ..bet ja mandulu ieris toc noasinjos
21.marts 2018, 21:18 | links
 
Ja lasi kaut mazliet,tad mums ir vienáds statuss un tiesíbas ar zvejniekiem.
Maksájam abi.
Tálák neiedziljináshos,ko darám més un ko zvejnieki.
Arí tagad nesaprati?

DSV, 21.marts 2018, 21:14


Esmu sen visu sapratis, bet vēlreiz.. kāds sakars C&R ar šo visu ko saki...? es ari zinu ko zvejnieki dara un ari man ir sava žults.
Ari es maksāju, bet copēju nedaudz savādāk kā Tu.
21.marts 2018, 21:18 | links
 
DSV [21.03.18]: Tajá pashá Igaunijá likumi pársvará ir rakstíti cilvékam saprotamá valodá.
Sheit,nez kápéc,likumu dzunglji un tikai maksá,D
Un ee ir viena licenze uz visu ee..bet seit vel pa ezeru jamaksa smiekligi...
21.marts 2018, 21:16 | links
 
No 100 vienu atpazini un doma ka parejas 99 ar izdzivoja

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:11



Nu Latvijā praktiski šis būs otrais gads kad piedalīšos Atlaid mammu konkursā un fotogrāfēšu līdakai vienu sānu, līdz šim tāpat laidu vaļā un taisiju foto ar kuru sānu sanāca ērtāk. tagad piedomāšu. Gan jau būs vēl 2x 3x atlaistas zivis.
21.marts 2018, 21:16 | links
 
Es vismaz zinu kad no manim nomirst lidz 5 lidakam viena copes reize jo aizbraucu pacopeju nokeru un braucu kert linjus breksus vai vel kko talak jeb senes eju..bet c&r jau neapstajazs ķer 30pa dienu ..un puse nomirst
21.marts 2018, 21:15 | links
 
Ja lasi kaut mazliet,tad mums ir vienáds statuss un tiesíbas ar zvejniekiem.
Maksájam abi.
Tálák neiedziljináshos,ko darám més un ko zvejnieki.
Arí tagad nesaprati?
21.marts 2018, 21:14 | links
 
Tajá pashá Igaunijá likumi pársvará ir rakstíti cilvékam saprotamá valodá.
Sheit,nez kápéc,likumu dzunglji un tikai maksá,D
21.marts 2018, 21:11 | links
 
No 100 vienu atpazini un doma ka parejas 99 ar izdzivoja
21.marts 2018, 21:11 | links
 
Esi peldējis pakaļ un redzējis ka neizdzīvo?

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:07


Nu taču :) ir fotogrāfijas. Tepat Copes lietās pie Atlaid mammu rakstiem bija publicēts.

Katrai līdakai ir savs raksts uz ādas, līdzīgi kā pirkstu nospiedumi, sajaukt nav iespējams un 2 vienādas nemēdz būt!
21.marts 2018, 21:10 | links
 
Man nekas nav pret C&R ká tádu....
52gadi,tas diemzhél ir arguments.Patík Tev tas vai ne.
DSV, 21.marts 2018, 20:59


Un kāda vaina cilvēku izglītošanai... un kāds atkal te sakars ar zvejniekiem, ir iestādes kam tas ir jādara un jārunā ar viņiem. Ne jau man makšķerniekiem ir jāstāsta zvejniekam cik viņš ir slikts.
Tu aizvien te jauc pirkstu ar p....!
21.marts 2018, 21:08 | links
 
Jurcik [21.03.18]: Nevis bez c&r vairs nevar bet ar c&r nevar..esi peldejis vinjai no pakalas vai kameru piestiprinajis ..cik izdzivo un ja neesi tad nesludini ka c&r ir super

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:00

Esi peldējis pakaļ un redzējis ka neizdzīvo?

Esmu noķēris otreiz zivi, ko mans kolēģis pirms pāris mēnešiem noķēra un tāpat ari mani čomi ir noķēruši vairākas reizes atlaistu līdaku un viss ok.
Visa Zviedrija atlaiž un kaut kā resurs viņiem pietiek. Bet tīkli ari ir Zviedrijā.
Tu tai zivij savilceju spura ieliec ka zini kuru esi jau ieprieks nokeris
21.marts 2018, 21:07 | links
 
Jurcik [21.03.18]: Tu gribi teikt Igaunija mazie ezeri izkjemeti? Visu laiku braucu copet uz ee ezeriem .nerunaju par peipi vai voirt.ezerubet pa maziem zivis pietiek ari njemot maja visas..un copmani ar pietiek..kas tur savadaks..tik likumi te i stulbaki es uzskatu
Jurasasaris, 21.marts 2018, 20:52

Nezinu kā ir Igaunijā, pieņemu, ka tur tapat ir daudz vairāk dabīgo C&R piekritēju kā Latvijā.
Esmu copejis tikai Zviedrijā, tur ari situācija ir savādāka kā Latvijā.
Esmu copejis ar zviedrija un karelija..protams tas i kas cits..bet ee ir tiesi te blakus un tur tiesi tapat ka mums krievu laikos bija..bet tur nav tik piespermoti cilveki ka te un neviens neako neuzbazas..zivju daudzumu tur inspektors neskatas tik izmeru un liegumu ..bet tur liegums isaku laiku ka te un zivis pilns..plus vinji nu daudz mazak tere zivju ielaišanai..
21.marts 2018, 21:05 | links
 
[quote=522703]Nevis bez c&r vairs nevar bet ar c&r nevar..esi peldejis vinjai no pakalas vai kameru piestiprinajis .

+++++++++
21.marts 2018, 21:04 | links
 
Nevis bez c&r vairs nevar bet ar c&r nevar..esi peldejis vinjai no pakalas vai kameru piestiprinajis ..cik izdzivo un ja neesi tad nesludini ka c&r ir super

Jurasasaris, 21.marts 2018, 21:00


Esi peldējis pakaļ un redzējis ka neizdzīvo?

Esmu noķēris otreiz zivi, ko mans kolēģis pirms pāris mēnešiem noķēra un tāpat ari mani čomi ir noķēruši vairākas reizes atlaistu līdaku un viss ok.
Visa Zviedrija atlaiž un kaut kā resurs viņiem pietiek. Bet tīkli ari ir Zviedrijā.
21.marts 2018, 21:04 | links
 
Nevis bez c&r vairs nevar bet ar c&r nevar..esi peldejis vinjai no pakalas vai kameru piestiprinajis ..cik izdzivo un ja neesi tad nesludini ka c&r ir super
21.marts 2018, 21:00 | links
 
Man nekas nav pret C&R ká tádu.
Probléma lieláká ir ka njemat Eu naudu un púderéjat smadzenes citiem.
Ja lasiet lekcijas,tad palasiet vabút arí kaut vai tiem Mangaljsalas zvejniekiem.
Vinji jús pasútís irst,tápat ká pasútija tv sizhetá.
Noteikumiem ir jábút vienádiem.
52gadi,tas diemzhél ir arguments.Patík Tev tas vai ne.
21.marts 2018, 20:59 | links
 
Tu gribi teikt Igaunija mazie ezeri izkjemeti? Visu laiku braucu copet uz ee ezeriem .nerunaju par peipi vai voirt.ezerubet pa maziem zivis pietiek ari njemot maja visas..un copmani ar pietiek..kas tur savadaks..tik likumi te i stulbaki es uzskatu
Jurasasaris, 21.marts 2018, 20:52


Nezinu kā ir Igaunijā, pieņemu, ka tur tapat ir daudz vairāk dabīgo C&R piekritēju kā Latvijā.
Esmu copejis tikai Zviedrijā, tur ari situācija ir savādāka kā Latvijā.
21.marts 2018, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager