ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Krumjanci,paskaties, kas Babītes tikliem ir iekšā... karūsaa un brekši. Ļoti reti kada līdaka.
Lūdzu sāc domāt vienreiz.
9.marts 2018, 18:25 | links
 
Lielu lidaku ari var ņemt aiz žaunu vaka, bet ar otru roku momentā pie vēdera atbalstam.
Tīkliņu protams tagad jebkurš cienīgs c&r piekritējs izmanto.
Jāmāk abejādi lielu līdaku uztvert un atbrīvot.
9.marts 2018, 18:23 | links
 
Jā kaut ka dīvaini, visur pasaulē kur ir c&r zivis ir daudz, kaut ari pašpateriņam ari tur liek tiklus. Mums ir ezeri, kur tiklus liek reti, bet zivju nav.. laikam tur ari c&r vainīgs.
Kaut kā esmu ieverojis, ka tie badīgākie parasti visvairak brēc par tikliem. Tadā Kaņieri, Babītē tur tikli vispar nav vainīgi. Tiklinieki ķer karusas, brekšus. Lidakas reti tiklos. Toties badīgi makšķernieki stiepj kukaniem arā.
Jus varat gvelzt cik gribat, tapat ir skaidrs, ka paši esat vien vainīgi pie maz zivīm ezeros.

Jurcik, 9.marts 2018, 18:18


Kur tu esi redzējis vai dzirdējis, ka Babītes ezerā tīklu nav.
Kilometriem inspektori ceļ ārā! Tie ir tie, kurus atrod.
Bet cik ir tādu, kurus neatrod? Tāpēc jau arī to zivju nav.
Nu ir taču tas Jurcik, nejēga!
9.marts 2018, 18:22 | links
 
Jā kaut ka dīvaini, visur pasaulē kur ir c&r zivis ir daudz, kaut ari pašpateriņam ari tur liek tiklus. Mums ir ezeri, kur tiklus liek reti, bet zivju nav.. laikam tur ari c&r vainīgs.
Kaut kā esmu ieverojis, ka tie badīgākie parasti visvairak brēc par tikliem. Tadā Kaņieri, Babītē tur tikli vispar nav vainīgi. Tiklinieki ķer karusas, brekšus. Lidakas reti tiklos. Toties badīgi makšķernieki stiepj kukaniem arā.
Jus varat gvelzt cik gribat, tapat ir skaidrs, ka paši esat vien vainīgi pie maz zivīm ezeros.
9.marts 2018, 18:18 | links
 
Jurcik [09.03.18]: urmaas [14:57]: Jūs vēl izmantojiet uztveramo tīkliņu!? Manā arsenālā sen vairs tāds nav un nelietoju! :)Protams. Es vairak kā 10 gadus ņēmu aiz žaunu vāka cenšoties līdaku max ilgi nokausēt, lai rokās nepurinās, bet tad naca apskaidrība un citu zemje prakse rāda, ka max īss vilkšanas laiks un iekšă ķeselē. Uztveramais atrodas ūdeni visu laiku. Atbrivo uztveramajā. Uz foto 20sek. arā un atpakaļ stihijā. Nekadas laiva vilkšanas utt.
Šeit jav ir tas sāls! Ka Līdaku arī aiz žaunas nevar vertikāli celt no ūdens, tā neizdzīvos, bet "ar savu smadzeni uz Jūs, maliķis" pat zivs tīkliņu neizmanto :)))) c&rists :))
9.marts 2018, 18:14 | links
 
Jurcik [10:37]: Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)Tradicionāli ir ja ķer un patur!
Netradicionāļi ir C&R.
Nejauc pasauli...

RaitisO, 9.marts 2018, 15:15
Pateicoties mūsu tradīcijām, jābrauc uz Zviedriem un ziemā uz peipusiem jo pašiem nekā vairs nav,lai tradīcija turpinās......... vēlu veiksmi!!

waffenss88, 9.marts 2018, 15:20

Un ne jau C&R tur ko glābs. To, ka nārsta laikā no zivju ceļiem, ir jāaizvāc murdi un tīkli, ka ziemā līdakas NAV jāķer ar ūdām - to v upor nedzird! Par ko tad brīnās? Par savu muļķību, vai?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
krumujancis, 9.marts 2018, 15:31
9.marts 2018, 18:13 | links
 
Un es uzskatu ka tajos ezeros kur ir zandarti ,tur nu nekadi nevar atļaut spiningot un velcet maijā..
9.marts 2018, 18:07 | links
 
Pienjemsim velcešana un c&r tas i divas dazadas lietas..velcejot zivs visdziljak ierij ieksha ...plus tas toc ir reals pasivais sports un tiri galjas ieguve braukajot pa bedrem...udu ziema vairak sanak urbt un meklet zivi un vairak nosvidis..
9.marts 2018, 18:04 | links
 
Burtnieka tas parasti noverojaas pec maija lidaku medibam kad zandarti pusizplestam mutem pilnas zales metajas ..
9.marts 2018, 17:53 | links
 
Ja jau neesi bijis Lielaucē un citur, ko tad muldi?

krumujancis, 9.marts 2018, 17:15

Tu vienkārši gribi izlikties gudrs, bet patiesība tevī ir tukšums. Melo cilvēkiem par c&r atlaistām līdakām pirms 2 menešiem, kas tagad aprīlī uzpeldēs :DD

Jurcik, 9.marts 2018, 17:19

Es parasti ticu savām acīm, tam, ko redzu pats. Pietiekoši braukāju pa Latvijas ezeriem tāpat, vai makšķerējot, un mans izglītības līmenis atļauj man izdarīt atbilstoši adekvātus secinājumus par redzētajām lietām.
Šogad, 2018. sezonā, savu iespēju robežās fotografēšu un filmēšu redzēto, tad jau būs mazliet konkrētāk vēlāk ko apspriest.
Starp citu, netiki jau arī ievērojis, ka par tām atplēstajām žaunām bija rakstījis kāds cits autors, arī to neesi redzējis! Tātad, švaki ar acīm!
Neesmu jau es viens, kas to bardaku redz, bet tikai neiesaistās šajā, zināmā mērā, bezjēdzīgajā laika tērēšanā.
Jo, ja jau tam C&R reklamēšanai ir piešķirta kāda nauda, tad tā arī notiks, reklāma būs - tā nauda taču jāapgūst.
Vai man nav vienalga kurš būs tas tērētājs, Jurcik, Olte, vai kāds cits. Tā ka vari pieteikties aģitatoros - būs naudišs.
9.marts 2018, 17:45 | links
 
Kirsis6666 [09.03.18]: Svens malacis,ja es būtu makšķernieku padomes,vismaz apkopējs-noteikti iedotu ordeni.A tā-vienkārši paklanos.
Klanīties nevajag, pietiks ja cienīsim viens otru
9.marts 2018, 17:42 | links
 
Svens malacis,ja es būtu makšķernieku padomes,vismaz apkopējs-noteikti iedotu ordeni.A tā-vienkārši paklanos.
9.marts 2018, 17:40 | links
 
Ja jau neesi bijis Lielaucē un citur, ko tad muldi?

krumujancis, 9.marts 2018, 17:15


Tu vienkārši gribi izlikties gudrs, bet patiesība tevī ir tukšums. Melo cilvēkiem par c&r atlaistām līdakām pirms 2 menešiem, kas tagad aprīlī uzpeldēs :DD
9.marts 2018, 17:19 | links
 
Krumjanci, cik tomer tu esi dumjšs! Lielauce nesmu bijis, bet nav liela atšķirība no piemēram Gulbju ezera Talsu novada. Ledus tur jau ir pusotru mēnesi, zivis tur slāpst jau gadiem, ari tajos laikos, kad nezināja kas ir C&R. Pievaktēju to ezeru jau vairāk kā 10 gadus, nekad vēl neesmu redzējis beigtu līdaku ar atļekušām lūpām un žaunām.

Varbūt pietiks melot un dezinformēt tautu? ja tu pats esi degredējies, tad nevajag citus par tādiem pataisīt.

Jurcik, 9.marts 2018, 17:13


Ja jau neesi bijis Lielaucē un citur, ko tad muldi?
9.marts 2018, 17:15 | links
 
Krumjanci, cik tomer tu esi dumjšs! Lielauce nesmu bijis, bet nav liela atšķirība no piemēram Gulbju ezera Talsu novada. Ledus tur jau ir pusotru mēnesi, zivis tur slāpst jau gadiem, ari tajos laikos, kad nezināja kas ir C&R. Pievaktēju to ezeru jau vairāk kā 10 gadus, nekad vēl neesmu redzējis beigtu līdaku ar atļekušām lūpām un žaunām.

Varbūt pietiks melot un dezinformēt tautu? ja tu pats esi degredējies, tad nevajag citus par tādiem pataisīt.
9.marts 2018, 17:13 | links
 
krumujancis [09.03.18]: apelsins [23m]: Vai esi kādreiz pavasarī, tūlīt pēc ledus nokušanas, kaut reiz pabijis Kaņiera, Lielauces un citu ezeru krastos, tajā pusē, uz kuru pūš vējš?
Ir pavasari, kad krastā izskalotās beigtās zivis pat putni un plēsoņas nespēj apēst.
Tad kāpēc tie līķi ir tur? Vari, vai negribi atbildēt?
Vai atkal būs jādzird muļķības?



krumujancis, 9.marts 2018, 16:07

Kāda TUMSONĪBA..

Zivis ziemā, sevišķi jau seklajos ezeros, mēdz slāpt.

Jēziņ, tu tāds jokains.Slāpt tas i viens.bet zemeri un ari izmeri ir bijusi ar saplestam mutem un atljupusam zaunam...tas nu gan no slapsanas ja???

Jurasasaris, 9.marts 2018, 16:41


Tādās ziemās, kā tagad, zivis šajos un vēl citos ezeros neslāpst, jo ledus vāks uz ūdenskrātuvēm ir salīdzinoši īsu laiku.
Taču - ja to nesaprot, tad tā nav vienkārši nezināšana, bet gan īsta tumsonība.[/quote]

Eku bilde, lai zivītis neslāpst, ziemas štrumus tagadiņās ar uz SS.Lv, neiešu tak piesmiet asarīti.
9.marts 2018, 17:10 | links
 
apelsins [23m]: Vai esi kādreiz pavasarī, tūlīt pēc ledus nokušanas, kaut reiz pabijis Kaņiera, Lielauces un citu ezeru krastos, tajā pusē, uz kuru pūš vējš?
Ir pavasari, kad krastā izskalotās beigtās zivis pat putni un plēsoņas nespēj apēst.
Tad kāpēc tie līķi ir tur? Vari, vai negribi atbildēt?
Vai atkal būs jādzird muļķības?



krumujancis, 9.marts 2018, 16:07

Kāda TUMSONĪBA..

Zivis ziemā, sevišķi jau seklajos ezeros, mēdz slāpt.

Jēziņ, tu tāds jokains.
Slāpt tas i viens.bet zemeri un ari izmeri ir bijusi ar saplestam mutem un atljupusam zaunam...tas nu gan no slapsanas ja???

Jurasasaris, 9.marts 2018, 16:41[/quote]

Tādās ziemās, kā tagad, zivis šajos un vēl citos ezeros neslāpst, jo ledus vāks uz ūdenskrātuvēm ir salīdzinoši īsu laiku.
Taču - ja to nesaprot, tad tā nav vienkārši nezināšana, bet gan īsta tumsonība.
9.marts 2018, 17:02 | links
 
O,svens nebaidās nokļūt cietumā.Ne tūlīt,kaut kad vēlāk.Ja doma ir izteikta,tad drīz tiks ierakstīta MK.savādāk nemēdz būt.

Kirsis6666, 9.marts 2018, 16:49


Nebaidos izteikt savu domu ne tikai virtuāli, bet arī dzīvē:) un neviens ''čuģiks'' mani nemācīs kā dzīvot:)
9.marts 2018, 17:00 | links
 
... un šitie cilvēki man aizrāda, ja urbinu degunu!
9.marts 2018, 16:52 | links
 
apelsins [09.03.18]: juurasasari un kruumujanka, juus no viena datora rakstaat?
kur tik preciiza informaacija abiem par mormishku saplosiitaam muteem pavasaros
Es pavisam cita lv mala:)))
9.marts 2018, 16:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager