ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jurcik [10:37]: Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)Tradicionāli ir ja ķer un patur!
Netradicionāļi ir C&R.
Nejauc pasauli...

RaitisO, 9.marts 2018, 15:15
Pateicoties mūsu tradīcijām, jābrauc uz Zviedriem un ziemā uz peipusiem jo pašiem nekā vairs nav,lai tradīcija turpinās......... vēlu veiksmi!!

waffenss88, 9.marts 2018, 15:20


Un ne jau C&R tur ko glābs. To, ka nārsta laikā no zivju ceļiem, ir jāaizvāc murdi un tīkli, ka ziemā līdakas NAV jāķer ar ūdām - to v upor nedzird! Par ko tad brīnās? Par savu muļķību, vai?
9.marts 2018, 15:31 | links
 
urmaas [09.03.18]: Jūs vēl izmantojiet uztveramo tīkliņu!? Manā arsenālā sen vairs tāds nav un nelietoju! :)
Protams. Es vairak kā 10 gadus ņēmu aiz žaunu vāka cenšoties līdaku max ilgi nokausēt, lai rokās nepurinās, bet tad naca apskaidrība un citu zemje prakse rāda, ka max īss vilkšanas laiks un iekšă ķeselē. Uztveramais atrodas ūdeni visu laiku. Atbrivo uztveramajā. Uz foto 20sek. arā un atpakaļ stihijā. Nekadas laiva vilkšanas utt.
9.marts 2018, 15:23 | links
 
Jurcik [10:37]: Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)Tradicionāli ir ja ķer un patur!
Netradicionāļi ir C&R.
Nejauc pasauli...

RaitisO, 9.marts 2018, 15:15

Pateicoties mūsu tradīcijām, jābrauc uz Zviedriem un ziemā uz peipusiem jo pašiem nekā vairs nav,lai tradīcija turpinās......... vēlu veiksmi!!
9.marts 2018, 15:20 | links
 
Jurcik [09.03.18]: Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)
Tradicionāli ir ja ķer un patur!
Netradicionāļi ir C&R.
Nejauc pasauli...
9.marts 2018, 15:15 | links
 
Pa pa, tikai nesaakam attaisnoties tiem paaris praatu izkuukojushiem vecajiem zjuupaam.
ieturam lìiniju C&r buut!

apelsins, 9.marts 2018, 12:26

Apelsins un protams Sulla, esat tak veči, ja nevarat atbildēt tad kaut pieklājības pēc nolamātos.
Gaidu atbildi no 8.marts 2018, 15:27
Ar cieņu.

addd, 9.marts 2018, 14:52


Nu viss pēc iekšējām sajūtām un asiņu daudzuma..
Ja prātā būs kūpošas kotletiņas, tad protams ņemšu, bet, ja tāda jau 2. un nedoddies 3. laidīšu peldēt

Nu, ja mirs, tad vismaz mājās savās.
9.marts 2018, 15:14 | links
 
addd!
Īsti nav saprotama Tava neatlaidība. Ko Tu vēlies panākt/pierādīt? Bilde nekāda. Labi, ir situācijas apraksts. Ko būtisku konkrētajā situācijā maina atlaist/neatlaist. Uz kādu saulaino tāli Tu mūs vilini?
9.marts 2018, 15:14 | links
 
Jūs vēl izmantojiet uztveramo tīkliņu!? Manā arsenālā sen vairs tāds nav un nelietoju! :)
9.marts 2018, 14:57 | links
 
Pa pa, tikai nesaakam attaisnoties tiem paaris praatu izkuukojushiem vecajiem zjuupaam.
ieturam lìiniju C&r buut!

apelsins, 9.marts 2018, 12:26


Apelsins un protams Sulla, esat tak veči, ja nevarat atbildēt tad kaut pieklājības pēc nolamātos.
Gaidu atbildi no 8.marts 2018, 15:27
Ar cieņu.
9.marts 2018, 14:52 | links
 
Ooo,redz kā,pac galvenais,kurš no visa ir atkāpies,tomēr ir galvenais,nupat pasludina,ka mikrodžigs ir slikti.Ko nu?Kātus pret celi un krāsnī iekšā.Bodes no 13.marta pašas aizvērsies.Vo to es saprotu,īstenais copmaņu vadonis!!!!!
9.marts 2018, 14:51 | links
 
Kāpēc Netenbergam un vēl saujiņai addu un citu **** vajadzētu veicināt domu par kaut kādas uzmācīgas CR sektas pastāvēšanu, ir cits jautājums, kurā savu versiju jau esmu gana skaidri izklāstījis. Copmaņu sadale sīkākās naidīgās grupās, jo pašiem neko panākt neizdodas, bet citiem ar negribas ļaut, ļoti politiska un padlatviska tieksme.


Akmens_Viesis, 9.marts 2018, 13:25


Labdien!
Nevarēju pat iedomāties, ka tik vienkāršs jautājums tā iešūpos Jūsu kā copes GURU nervu sistēmu.
Jurcik protams vēl jauns, jā ar ambīcijām, maksimālismu toties vecis ar serdeni, un ar pārliecību. Malacis, godīgi un atbildīgi pateica to ko domā.
Bet Jūs godātais, ar pieredzi apaugušais makšķernieks savu rīcību neziniet, vai arī Jums bail par atbildību no šādiem tiešiem jautājumiem, tad tā arī pasakiet.
Ar cieņu.
9.marts 2018, 14:43 | links
 
Paldies beidzot Krumjancim, atzīstot, ka pienesis udeni visu mūžu un, ka prats cik ir tik ir.
Mes neņemsim ļauna tavus komentarus, galvenais cilvēkă ir patiesums ;)

Jurcik, 9.marts 2018, 14:30


Paldies!
Ja kāds kādam ūdeni pienes, tad Jurcik visdrīzāk pats esi tāds ūdens piegādātājs.
Man tādi zēniņi paši pienes naudu klāt, pasvilp tikai. Bet nu katram jau savs.
Tā ka dzīvo vien rāms savu dzīvīti.
9.marts 2018, 14:34 | links
 
Es te tā palasiju tēmas pirmssākumus,aiz neko darīt,bet principā izskatās tā pat kā kristietības ieviešana baltijā vai tagadējā musulmanisma invāzija.Pat Sulla savos komentos ir maigs un pūkains:ar domu- pamēģini,noķer un atlaid:tev noteikti patiks.
Tagad jau viss ir skarbāk,laiks laikam ir darijis savu.
Bet nu c&r fani piedodiet,jūsu argumentācija ir tik pat slikta,kā gaļeniekiem(es ar gaļenieks).Vai vēl sliktāka.Tāpēc ka jums pēc definīcijas ir jābūt labākiem,visam c&r kopumam.A tā nav.Gaļenieki šai ziņā jūtas komfortablāk.Neiespringstam ko kurš padomās.
P.S.iesaku griezties pie dzīvnieku brīvibas pēc piķa C&R popularizešanai.Tiem naudas ir daudz,ja pat rimi apsolija olas grozos vairs nedēt.

Mans moto:noķerta un uzreiz apēsta zivs ir labāka par atlaistu vai nekad nenoķertu zivi.
9.marts 2018, 14:33 | links
 
Paldies beidzot Krumjancim, atzīstot, ka pienesis udeni visu mūžu un, ka prats cik ir tik ir.
Mes neņemsim ļauna tavus komentarus, galvenais cilvēkă ir patiesums ;)
9.marts 2018, 14:30 | links
 
to Akmens viesis
Es uzticos esošajiem datiem, jo citu nav, un uz ūdeņiem sajūta liecina līdzīgi, ka tā varētu būt. - apmēram 33% domā par cr pozitīvi, apmēram 33% neitrāli, jo mēdz gan apēst, gan atlaist (es tai skaitā), tad ir aizvainotie, es domāju, pārsvarā vecākajā paaudzē un mazizglītotajā grupā, kuri iedomājas, ka viņiem kaut ko atņems....

Tā aizdomājos, kurā tad kategorijā pēc Viesa klasifikācijas ierindot sevi?
Mēdzu ķert tieši tik, cik gribētu, ja noķeru cik gribu, pāreju uz mammu netraumējošu copes veidu, pilnīgi neatzīstu C&R,tādu, kāds tas pašlaik tiek reklamēts, kā totālu zivju veselības cūkošanas paņēmienu, turklāt neesmu ne nabags, ne laucinieks.
Ja nu vienīgi vecāks par vienu otru šeit rakstošu gudrinieku, kuram vēl mātes piens aiz lūpas, bet savs viedoklis jau ir.
Bet, tieši tāpat kā valsts vadībā, kur netiek ievēroti un atzīti ne objektīvie ekonomikas likumi, ne gudrāko valsts cilvēku, gan biznesa, gan politiķu, ieteikumi, tāpat ir mums šeit copes lietās. Katrs dzird tikai sevi.
Ja nav citu argumentu, uzsākas zākāšanās. Tad tu esi lauķis, muļkis, dzērājs, gaļenieks, un kas tikai vēl nē.
Nenoliedzu, ka arī pašam kādreiz sanāk dusmas par to, ka komentētāji nelasa to, kas rakstīts, bet komentē to, ko paši izdomā, ka tas ir uzrakstīts.
Bet tur jau neko, cik jau tā prāta ir, tik ir. Tāpēc jau arī ir tā, ka reāli dzīvē viens ir miljonārs, jo tam ir pavisam cits redzējums uz lietām, bet daudzi citi viņam ūdeni pienes.
Varu novēlēt arī pašam AV piedomāt pie saviem tekstiem. Tas nu noteikti palīdzētu karjerai.
9.marts 2018, 14:12 | links
 
Jūrasasaris, jā, dēļ uztveramā. Jo āķi ieķerās tīkla pinuma un lìdaka sāka trakot un griezties, tă ietriecot ăķus dziļāk miesā. Bet atri atbrivojam un udeni asiņoşana nebija.
9.marts 2018, 13:46 | links
 
Bravo, Sulla, ļoti labas beigas diskusijai.

Es uzticos esošajiem datiem, jo citu nav, un uz ūdeņiem sajūta liecina līdzīgi, ka tā varētu būt. - apmēram 33% domā par cr pozitīvi, apmēram 33% neitrāli, jo mēdz gan apēst, gan atlaist (es tai skaitā), tad ir aizvainotie, es domāju, pārsvarā vecākajā paaudzē un mazizglītotajā grupā, kuri iedomājas, ka viņiem kaut ko atņems.... Paraugoties uz noteikumu saturu un inspektoru spējām, šīs bailes ir iracionālas. Un tādu nevarētu būt vairāk par 33% no kopuma, pat daudz daudz mazāk.

Piebildīšu, ka CR nav pienākums, bet process, kurš attīstās pamazām. Neviens vairs nopietni netver piemēram, ASV kādu brīdi bijušo principu sacensties, kurš izvilks lielāku zivi ar smalkākiem rīkiem, to posmu izgāja cauri, aptvēra, ka lieka zivs mocīšana. utt.

Kāpēc Netenbergam un vēl saujiņai addu un citu **** vajadzētu veicināt domu par kaut kādas uzmācīgas CR sektas pastāvēšanu, ir cits jautājums, kurā savu versiju jau esmu gana skaidri izklāstījis. Copmaņu sadale sīkākās naidīgās grupās, jo pašiem neko panākt neizdodas, bet citiem ar negribas ļaut, ļoti politiska un padlatviska tieksme.

Ka ūdas būtu ārkārtīgi humāns rīks, jo īpaši, ja ir 20 un pamestas bez saimnieka, vispār nav diskusijas vērts jautājums. Bet arī jums ir cerība, ūdinieki - vietām pasaulē priekš tādiem ir cita, dārgāka licence. Pamēģiniet ieviest LV, no visām iespējām šajā vismaz ir kāds racionāls grauds. :)
9.marts 2018, 13:25 | links
 
apelsins [09.03.18]: Pa pa, tikai nesaakam attaisnoties tiem paaris praatu izkuukojushiem vecajiem zjuupaam.
ieturam lìiniju C&r buut!
Un tu tas butu tas jaunais nedzerajs..
9.marts 2018, 12:28 | links
 
Pa pa, tikai nesaakam attaisnoties tiem paaris praatu izkuukojushiem vecajiem zjuupaam.
ieturam lìiniju C&r buut!
9.marts 2018, 12:26 | links
 
Jurcik [09.03.18]: Jau rakstīju, ka 3 no 100 līdakām ir bijušas asinis. pats esmu sapratis, ka vajag vēl lielāku uztveramo tīklu. Investēšu uz sezonu nepilnus 100Eur uztveramā tīklā, lai lielā zivs ārdoties pa tīklu nesavaino pati sevi, kā tas notika ar konkrēto līdaku.
Ja vajag konsultāciju kā pareizi atlaist vai kādus ieteikumus, tad droši jautājiet ;)
Un tas ir tikai delj uztverama tikliņa?lielas diezgan biezi ierij lidz pavadiņas beigām un ja tas ir vobleris nu tad sanak visadi un tad tadu nu nav ko laist atpakalj..neviens jau nebrauc virsu ja ta zivs ir dziviga veseliga neapdauzita ta pa zemi,laivu..tad protams ir vēlēšanās laid..un kaut ar runājot pa ūdām kuras jums nepatīk..man vismaz ir gadijies ta kad parsvara āķis ir tik mutes prieksha ..un neasinjo tu nekas..
9.marts 2018, 12:18 | links
 
Kāda vēl C&R propaganda no manas puses, kur? Taisni otrādi vienmēr viens no pirmajiem apsveikšu copmani ar smuku trofeju, pat ja paturēta. Kā pierādījums tam mans koments te http://www.copeslietas.lv/site/zinas/2689-nokerta-liepajas-ezera-rekordlidaka-video-1.htm#comments
Un saprotams ka man ir ko teikt šajā tēma, jo pats foreļcopē 100% ievēroju ķer un atlaid. Pa retam paņemu kādu taimi, līdakas līdz 3 gab. Ir vecos laikos ņemtas ar 5 līdakas, bet tad vienmēr problēma kur likt to gaļas blāķi. Tādas kļūdas vairs neatkārtoju. Nekur zem savām vai citu bildēm nepropagandēju C&R tā ka nevajag man piešūt tā kā nav. Un pietiks vienreiz malt vienu un to pašu. Man piemēram zemledus cope nesaista, patīk atklāti ūdeņi. Ne nespēju gūt kaifu no zivju valkāšanas pa caurumu starp kājām. Bet tāpēc jau es neapvainoju bļitkotājus, neeju viņu tēmās un nebraucu augumā rakstot muļķīgas fantāzijas. Ne asakas un bišk vairāk cieņas pret citiem.
9.marts 2018, 12:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager