ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Nē nu cirks, sludina ka nekas nav svarīgāks uz zemes par dzīvību, bet bezjēdzīgi mušī nost zivis tačkām. Nesen lasīju par to krievu maniaku kurš nogalinājis cik tur sievietes. Ja viņs savā pēdējā runā pateiktu ka vissvarīgākais uz zemes viņam ir dzīvība, tad skanētu tikpat rēcīgi. Un viņš cik lasīju arī bija nesatricināmi pārliecināts par savu taisnību.
8.marts 2018, 22:34 | links
 
a
Un šāda kampaņa C&R ir vienkārši neētiska, tā ir necieņa pret svarīgāko uz zemes - dzīvību.
krumujancis, 8.marts 2018, 22:15

Es nesapņoju?! To nupat pateica cilvēks kurš ielicis savā galerijā bildi kur pilna tačka ar beigtām zivīm. Es padodos, ar neloģiskiem cilvēkiem nav vērts tērēt laiku.

Juris_O, 8.marts 2018, 22:19

Tas tikai apliecina manis iepriekš teikto. Ka mammas neķeru vairāk kā gribu paturēt, ka varu noķert tik, cik gribu, un copē neākstos ar C&R. Ko vēl vajag?
8.marts 2018, 22:25 | links
 
aldis 70
ļoti pareizi uzrakstīts: Traumētās vietas iekaist, zivs saslimst, nolien klusā vietā un nobeidzas, bet makšķernieks lielīgs par n- to zivju noķeršanu dzīvo ar ilūziju, ka ir saudzīgs pret zivīm un dabu.

Visi makšķernieki, protams, dara tā, kā pašiem patīk. Taču zināmas uzvedības normas tomēr arī šeit ir jāsaglabā, tās taču ir DZĪVĪBAS. Un šāda kampaņa C&R ir vienkārši neētiska, tā ir necieņa pret svarīgāko uz zemes - dzīvību.
Taču daudzi to nekādi nav spējīgi saprast. Ja nu vienīgi - ja pašu piežmiedz.

krumujancis, 8.marts 2018, 22:15


Par to jau arī viss šis stāsts /romāns:D/.
Un mans viedoklis nemainīsies: neej pie ūdeņiem, ja Tev to zivi nevajag.
Un nevajag piesaukt zvejniekus vai mvz ko, tā ir pasaules lietu kārtība. Ir tāds teiciens krieviem - "s žiru besitsa". Skarbi, bet tā nu tas ir.
8.marts 2018, 22:25 | links
 
Krumjanci, atkal tu liekuļo.. tavi asari ko ķēri un atlaidi gan jau visi nomiruši uz grunts kaut kur.
Kāpēc tev pašam nav tava izdomātā cieņa pret zivi, kāpēc pats moki zivis!??
Attopies vienreiz, jeb tev ir šizofrēnija?
8.marts 2018, 22:21 | links
 
Jā un vēl stilīgāk ir paņemt asari aiz apakšžokļa - un tad atlaist? Kas var būt foršāks par šo...
8.marts 2018, 22:20 | links
 
a
Un šāda kampaņa C&R ir vienkārši neētiska, tā ir necieņa pret svarīgāko uz zemes - dzīvību.
krumujancis, 8.marts 2018, 22:15


Es nesapņoju?! To nupat pateica cilvēks kurš ielicis savā galerijā bildi kur pilna tačka ar beigtām zivīm. Es padodos, ar neloģiskiem cilvēkiem nav vērts tērēt laiku.
8.marts 2018, 22:19 | links
 
Un uzreiz c&r stastis ka zivis sapes nrjut un tapec var raustit prieka pec aiz zobiem
8.marts 2018, 22:17 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Ja runa par komentāriem, tad vienīgie aizrādošie komentāri ir pāris neizglītotiem cilvēkiem, kas zivis tur aiz acīm. Tur tiešām ir jābūt apdalītam vai morālam kroplim, lai tā darītu.

Normāli turēta līdaka pārsvarā tiek komentēta pozitīvi neatkarīgi vai atlaista, vai apēsta.
Un aiz žaunam panjemot ir estětiskak
8.marts 2018, 22:15 | links
 
aldis 70
ļoti pareizi uzrakstīts: Traumētās vietas iekaist, zivs saslimst, nolien klusā vietā un nobeidzas, bet makšķernieks lielīgs par n- to zivju noķeršanu dzīvo ar ilūziju, ka ir saudzīgs pret zivīm un dabu.

Visi makšķernieki, protams, dara tā, kā pašiem patīk. Taču zināmas uzvedības normas tomēr arī šeit ir jāsaglabā, tās taču ir DZĪVĪBAS. Un šāda kampaņa C&R ir vienkārši neētiska, tā ir necieņa pret svarīgāko uz zemes - dzīvību.
Taču daudzi to nekādi nav spējīgi saprast. Ja nu vienīgi - ja pašu piežmiedz.
8.marts 2018, 22:15 | links
 
Arī tiesa. Tā vietā var braukt ar velosipēdu, veselīgi un bez kreņķiem.
Taču arī dzīvībai bīstami, var taču kāds tāds ņeķerpila trāpīt, jo tā jau arī ir iecienīta nodarbe - neievērot CSN.

krumujancis, 8.marts 2018, 22:04


Kas tā par modi citu pieaugušu cilvēku pamacīt kā tam jāizklaidējas un jādzīvo? Es taču nemācu ka jums labāk sākt audzēt cūkas vai vistas vai karpas dīķī un tad nevajadzēs lauzīt galvu par zivju ķeršanu vai neķeršanu. Kā parasti ja aptrūkstas argumenti tad pāriet uz tukšu muldēšanu.
8.marts 2018, 22:14 | links
 
Juris_O [08.03.18]: Tad kapēc kad kāds ieliek foto ar savu noķerto lomu šeit forumā,uzreiz tiek noriets par to ka nav atlaidis.

vienkars, 8.marts 2018, 21:53

Un atkal kāpēc pārspīlēt? Pašlaik galerijā redzu pilnu ar bildem kur kaudzem guļ beigtas zivis un neviens nevienu nemāca ka tās bija jāatlaiž. Pa retam jau kāds neadekvāts kaut ko uzdirš, bet tāda ir interneta daba. Jāsavaldās un jāignorē neadekvātus. Es un mani draugi piekopjam ķer&atlaid bet nevienam neuzspiežam. Es pat nevienu personīgi nepazīstu kurš ar to uzmāktos kādam.
Un c&r bildes ir dzĩvas tik ŭdeni pec 5dien ir tik pat nedzĩvas ka tie kas kŭpiņā ieliek
8.marts 2018, 22:13 | links
 
Ja runa par komentāriem, tad vienīgie aizrādošie komentāri ir pāris neizglītotiem cilvēkiem, kas zivis tur aiz acīm. Tur tiešām ir jābūt apdalītam vai morālam kroplim, lai tā darītu.

Normāli turēta līdaka pārsvarā tiek komentēta pozitīvi neatkarīgi vai atlaista, vai apēsta.
8.marts 2018, 22:10 | links
 
Vissaudzigakais veids ir neķert vispar ja nevajag zivi

Jurasasaris, 8.marts 2018, 21:59


Arī tiesa. Tā vietā var braukt ar velosipēdu, veselīgi un bez kreņķiem.
Taču arī dzīvībai bīstami, var taču kāds tāds ņeķerpila trāpīt, jo tā jau arī ir iecienīta nodarbe - neievērot CSN.
8.marts 2018, 22:04 | links
 
Tad kapēc kad kāds ieliek foto ar savu noķerto lomu šeit forumā,uzreiz tiek noriets par to ka nav atlaidis.

vienkars, 8.marts 2018, 21:53


Un atkal kāpēc pārspīlēt? Pašlaik galerijā redzu pilnu ar bildem kur kaudzem guļ beigtas zivis un neviens nevienu nemāca ka tās bija jāatlaiž. Pa retam jau kāds neadekvāts kaut ko uzdirš, bet tāda ir interneta daba. Jāsavaldās un jāignorē neadekvātus. Es un mani draugi piekopjam ķer&atlaid bet nevienam neuzspiežam. Es pat nevienu personīgi nepazīstu kurš ar to uzmāktos kādam.
8.marts 2018, 22:01 | links
 
Vissaudzigakais veids ir neķert vispar ja nevajag zivi
8.marts 2018, 21:59 | links
 
Juris_O [08.03.18]: Isti nevaru saprast kapēc jābāžas virsū tik traki ar to ķer un atlaid.Ja ievēro makšķerēšanas noteikumus,tad katrs var darīt ko grib ar savām noķertām zivīm un nevienam nekādas daļas nav par to.

vienkars, 8.marts 2018, 21:38

Mīļo cilvēk vai tev copē kāds fanāts nācis klāt un pieprasījis atlaist zivi kuru vēlies paturēt? Man nekad, kuru gribu to paturu un neviens man netraucē. Tik grūti vienreiz saprast ka ķer un atlaid ir brīvprātīgs lēmums, nevienu ar varu piespiest nevar. Arī akcijā atlaid mammu nevienu ar varu iekšā nevelk. Un šajā topikā tiek diskutēts tieši par pašu C&R, nepatīk tas var diskutēt citās foruma sadaļās. Mēs te oponējam dažiem agresīviem C&R pretiniekiem kuri izplata maldīgu informāciju ka atlaist zivi ir kaitīgāk nekā to apēst.
Brivpratigs jau viņš ir bet kada parspileta morali uzspiesta veida
8.marts 2018, 21:58 | links
 
Aldis70, izlasiju jau sen un viss ok, tapec ir jādiskutē, kā labāk atlaist, kā vajadzētu darīt, ieteikumi, pieredze utt., lai kopā vairotu pozitīvu pieredzi ar ķer un atlaid.

Bet tā vietā lai normāli diskutēti, pāris pārauguši tēvaiņi ķērc ne pa tēmu.
8.marts 2018, 21:57 | links
 
Mans dārgais Juri O!
Ja tev to mammu nevajag - tad neķer to, liec viņu mierā!
Kas te nav saprotams. Otrkārt, neesmu zvejnieks un tāpēc arī bieži braucu uz ezeriem, kur jāpērk licence, arī tur nevajag mani mācīt.
Es taču arī nemācu miljonāru, piemēram, Mierkalnu , kā pareizi jādzīvo un jāpelna. Viņš to lieliski pieprot pats. Kad reiz to varēs saprast?
8.marts 2018, 21:56 | links
 
Tad kapēc kad kāds ieliek foto ar savu noķerto lomu šeit forumā,uzreiz tiek noriets par to ka nav atlaidis.
8.marts 2018, 21:53 | links
 
Jurcik a tu pats bezjega te neoponē..tik C&R un parejie nekas

Jurasasaris, 8.marts 2018, 21:35

tu tēmas nosaukumu izlasīji? nav jānāk un jābāžas virsū ar jūsu taisnību ķer un atlaid tēmā.

Jurcik, 8.marts 2018, 21:40



Re, ku, Jurcik, tēmas aizsācēja pirmais posts. Varbūt ir vērts pašam izlasīt un tad žvankstēt?

"Princips noķert zivi un atlaist nav labākais veids kā makšķerēt un saudzēt zivju resursus.
Pozitīvi tas var izpausties tikai attiecībā uz atsevišķām zivīm noteiktos apstākļos un ar noteiktiem rīkiem. Piemēram, līdaku spiningošanā, tāpat karpu makšķerēšanā.
Lielākoties ķer un atlaid prtincips ir resursus bendējošs. Zivis neglābjami tiek traumētas. Arī tad, ja tā žigli aizpeld, bieži pēc tam nobeidzas.
Sevišķi tas attiecas uz lašveidīgām zivīm - taimiņu, strauta foreli, alatu, jo šis zivis cīnās līdz pēdējam elpas vilcienam. Daudzu sugu zivis uzķeroties uz āķa tiek nāvīgi traumētas, uzplāstas lūpas, sadurta mute, nokrīt zvīņas, piedzīvo termošoku un sirdstrieku. Nav prātīgi ķert un atlaist ir tādas zivis kā vimbas, ālantus, brekšus, zandartus, asarus..
Traumētās vietas iekaist, zivs saslimst, nolien klusā vietā un nobeidzas, bet makšķernieks lielīgs par n- to zivju noķeršanu dzīvo ar ilūziju, ka ir saudzīgs pret zivīm un dabu."
8.marts 2018, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager