ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Isti nevaru saprast kapēc jābāžas virsū tik traki ar to ķer un atlaid.Ja ievēro makšķerēšanas noteikumus,tad katrs var darīt ko grib ar savām noķertām zivīm un nevienam nekādas daļas nav par to.

vienkars, 8.marts 2018, 21:38


Mīļo cilvēk vai tev copē kāds fanāts nācis klāt un pieprasījis atlaist zivi kuru vēlies paturēt? Man nekad, kuru gribu to paturu un neviens man netraucē. Tik grūti vienreiz saprast ka ķer un atlaid ir brīvprātīgs lēmums, nevienu ar varu piespiest nevar. Arī akcijā atlaid mammu nevienu ar varu iekšā nevelk. Un šajā topikā tiek diskutēts tieši par pašu C&R, nepatīk tas var diskutēt citās foruma sadaļās. Mēs te oponējam dažiem agresīviem C&R pretiniekiem kuri izplata maldīgu informāciju ka atlaist zivi ir kaitīgāk nekā to apēst.
8.marts 2018, 21:48 | links
 
Nu nevajag cūkot zivju resursus ar kaut kādu speciālu C&R kampaņu, kas galu galā taču neko nesaglabā. Kā to var nesaprast?
krumujancis, 8.marts 2018, 21:09

Tur jau tā lieta, ka saglabā, jo daži ezera tam ir pierādījums. Kā to var nesaprast!!?

Krumjanci, es domāju tev pietiek te likt savu demagoģiju. Cik tad var bezjēdzīgi oponēt.
Te apkārt ir daudz normālu cilvēku, kas domā savādāk un mēs zivis laidīsim vaļā, kad gribēsim, nevis klausīsimies cik tu gudrs, mācījies utt.. mūsdienās daudziem ir augstākās izglītības, vai pat 2 augstākās un neviens te nelielās, jo tas ir normālu.
Tu sevi te pasniedz kā tādu brīnumu un pašu gudrāko copē. Ej pie savas ģimenes un stāsti pasakas, jo te neviens tevi tāpat nenovērtē.

Jurcik, 8.marts 2018, 21:27


Vēl neesi sapratis, ka nevajag mani te vērtēt, mēģini saprast to, ko saku.
Ja neesi to spējīgs, tad piedod... tā nav mana vaina, skolā bija laicīgi jāiet, lai mācītos, nevis atsēdētu laiku.
Tas ir tieši tāpat, kā ir copmaņi, kuri aiz sevis atstāj mēslu kaudzes, un nekādi tiem nevar iestāstīt, ka tas nav labi darīts. Bet nu katram savs
8.marts 2018, 21:45 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Jurcik a tu pats bezjega te neoponē..tik C&R un parejie nekas

Jurasasaris, 8.marts 2018, 21:35

tu tēmas nosaukumu izlasīji? nav jānāk un jābāžas virsū ar jūsu taisnību ķer un atlaid tēmā.
Jus jau te tik tēmā necakarějat prãtu,bet bilděs ar ..un tad nebrinies ka šeit citi nak..sektanti ar nesaprot kad viņi ir jaizolee..un jums tapat kadiem 5ciem
8.marts 2018, 21:44 | links
 
Jurcik a tu pats bezjega te neoponē..tik C&R un parejie nekas

Jurasasaris, 8.marts 2018, 21:35


tu tēmas nosaukumu izlasīji? nav jānāk un jābāžas virsū ar jūsu taisnību ķer un atlaid tēmā.
8.marts 2018, 21:40 | links
 
Isti nevaru saprast kapēc jābāžas virsū tik traki ar to ķer un atlaid.Ja ievēro makšķerēšanas noteikumus,tad katrs var darīt ko grib ar savām noķertām zivīm un nevienam nekādas daļas nav par to.
8.marts 2018, 21:38 | links
 
Jurcik a tu pats bezjega te neoponē..tik C&R un parejie nekas
8.marts 2018, 21:35 | links
 
Nu nevajag cūkot zivju resursus ar kaut kādu speciālu C&R kampaņu, kas galu galā taču neko nesaglabā. Kā to var nesaprast?
krumujancis, 8.marts 2018, 21:09


Tur jau tā lieta, ka saglabā, jo daži ezera tam ir pierādījums. Kā to var nesaprast!!?

Krumjanci, es domāju tev pietiek te likt savu demagoģiju. Cik tad var bezjēdzīgi oponēt.
Te apkārt ir daudz normālu cilvēku, kas domā savādāk un mēs zivis laidīsim vaļā, kad gribēsim, nevis klausīsimies cik tu gudrs, mācījies utt.. mūsdienās daudziem ir augstākās izglītības, vai pat 2 augstākās un neviens te nelielās, jo tas ir normālu.
Tu sevi te pasniedz kā tādu brīnumu un pašu gudrāko copē. Ej pie savas ģimenes un stāsti pasakas, jo te neviens tevi tāpat nenovērtē.
8.marts 2018, 21:27 | links
 
Janci man rādās ka tikai izliecies par zinātāju, jo sarakstīji atkal aplamības. Pie mums ir ļoti daudz ezeru kur nav atļauta zveja bet tikai licenzēta makšķerēšana. Populāri ezeri, ļoti noslogoti no spiningotāju puses. Un līdaku vidējais svars nepārtraukti samazinās un zemmēru īpatsvars palielinas. Jo ļoti daudzi vēl arvien ņem lielās mammas. Pat vairākas dienā. C&R un akcijas atlaid mammu liek copmaņiem aizdomāties, vai katreiz jānosit to lielo līdaku. Ja spēj samaksāt par licenci tad jau badā neesi. Palaid labāk vaļā un ved mājās dažas mēra līdaciņas. Man ir pulka draugi kuri iesaistījušies akcijā palaid mammu. Un pašiem prieks par emocijāsm kad atlaiž arī tādas virs 3kg. Latvijā šī kustība vēl berna autiņos, bet Vācijā, Anglijā un citās Eiropas valstīs jau desmitiem gadu piekoj lielo zivju atlaišanu. Un viņu ūdeņos to trofejzivju ir neskaitāmas reizes vairāk. Bet tur kur sabrauc mūsu bāleliņi ar ledusskapjiem, tur dažu gadu laikā lielās trofejzivis arī pazūd.
p.s. neesmu zēniņš, esmu no 60to vidus un ļoti daudz ko piedzīvojis.
8.marts 2018, 21:26 | links
 
Itinn visus šīs sadaļas pēdējo vismaz 19 lappušu ierakstu veicējus, izņemot krumujanci, nosssst-norrrakt kādā LV lielkarjerā kopā ar sasmirdušu/apsprādzinātu zivju atliekām! DDDD
..joks... :):) te, vaizinnnn, bbbaigākā pesteļošanās.
8.marts 2018, 21:22 | links
 
Krumujancim taisniba
8.marts 2018, 21:14 | links
 
nu nožēlojama ir šī 90 to gadu paaudze, vieni tirliņi ar utopiskām idejām.....

pelecis, 8.marts 2018, 20:10


Jo vairāk mācos, jo labāk zinu un saprotu, cik maz es zinu!
Šeit pārsvarā uzstājas zēniņi, kuri zina visu. Taču, tas, kurš zina visu, faktiski nezina neko.

Taču katram ir savs iemesls lai tā uzvestos.
Viens ir copes lietu tirgotājs - tam svarīgi būt apritē, cits sportists, kuram nav savādāku iespēju iegūt sabiedrības ievērību, taču īpaši svarīgs ir viņa krāniņa garums, un vajadzība pēc sponsoriem, cits ir ar nelieliem ienākumiem - tam, ārpus tīra hobija, nepieciešamas arī zivis, loms, turpretī vēl kāds cits - kuram pietiek līdzekļu gan normālai dzīvei bez aizrautīgas ikdienas strādāšanas, gan copei un citiem hobijiem.
Līdz ar to, katram ir arī savs saprašanas līmenis savu, tieši individuālo zināšanu apjomam atbilstošs.
Un izskatās, ka šādā kompānijā kopsaucēju atrast ir ļoti grūti, ja pat neiespējami.
Personīgi man ir pilnīgi vienalga, izvelku savā copes reizē kādu zivi vai nē, taču tā nu ir iznācis, ka ir uzkrāts pietiekams apjoms zināšanu, lai nav jābrauc mājās tukšā gandrīz ne reizi.
Taču mans līmenis nepieļauj ņirgāties ne par zivi, ne arī kādu citu DZĪVĪBU, ko daudzi šeit gluži vienkārši nekādi nespēj saprast.
Tāpēc īpaši iebilstu pret to, ka jāķer un jābučo tieši mammas. Ja negribi paturēt - neķer viņas, liec mierā!
Ķer zivtiņu, kura vēl nav izaugusi, un kura var arī nemaz neizaugt pat tad, ja to nenoķersi.
Un tad laid to atpakaļ, ja tā paredzēts MN.
Nu nevajag cūkot zivju resursus ar kaut kādu speciālu C&R kampaņu, kas galu galā taču neko nesaglabā. Kā to var nesaprast?
8.marts 2018, 21:09 | links
 
Admin, ja par sūdu iedevi brīdinājumu, tad lasot šo sviestu , man pienākas vismaz 5 indulgences.

usis, 8.marts 2018, 20:54

pff...sacerējies,admins vispār kautkāds tormoznutijs,kur vajadzētu brīdināt un banot,tur viņš nerādās...uz jautājumu kāpec vienu brīdina,bet otru nē,atbildi nesaņēmu!
8.marts 2018, 21:08 | links
 
Admin bloķē nost tos kretīnus vai minimums izdzēs šito sviestu
8.marts 2018, 21:04 | links
 
Admin, ja par sūdu iedevi brīdinājumu, tad lasot šo sviestu , man pienākas vismaz 5 indulgences.
8.marts 2018, 20:54 | links
 
Vai man vienam rādās ka te pāris jokainiem vīrukiem ir smagas seksuālas dabas problēmas ?
Juris_O, 8.marts 2018, 20:34


Vai nu tā vai meita lezbiete, dēls gejs un sieva vegāne.. kaut kas tur nav kā vajag.

Savādāk nav saprotam kāpēc ienāk ķer un atlaid tēmā un uzbāžas ar savu "netradicionalismu".
8.marts 2018, 20:41 | links
 
Pag pag cope un surimuri iet kopa taka vienas rokas cimds..visu var apvienot ar izbraukumu pacopet
8.marts 2018, 20:39 | links
 
Vai man vienam rādās ka te pāris jokainiem vīrukiem ir smagas seksuālas dabas problēmas ? Impotence vai latentais homoseksuālisms. Jo kas liek veselam vīrietim copes tēmās nepārtraukti pieminēt seksu, pediņus, zilos, nēģerus kuri paņem no aizmugures, minetu u.t.t. Jebkurš psihologs jums pateiks ka slimnieks visvairāk vaid par to kas tam sāp! ;-))) Veči aizejat vizītē pie speciālista un neapkaunojiet mūsu copes saimi.
8.marts 2018, 20:34 | links
 
Vot nenocietos piereĝistrejos vienk sitas glupibas te tas c&r propogande.. vienkarsi uzbazas
8.marts 2018, 20:31 | links
 
Sir, I need you to ask to leave the internet.
You are just too stupid...
8.marts 2018, 20:26 | links
 
Viss ir kā dzejā, bet ne tai skaistajā bet par paradoksiem esot vairumam kā prozā:
Vegāni/ pieņemsim sieviete jo par zilajiem jau tā daudz teikts/neēd gaļu, tā teikt neņem pat mutē. Bet no mineta neatsakās. Tad kā ar to nē, vai tomēr jā kad dikti gribās:DDD
Tā ir ar to vairumu te esošo C&R pseidofanātu.
8.marts 2018, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager