ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
....Galvenais ka esi saprātīgi domājošs un apzinies ka vairs nevar copēt kā vecos laikos, kad patur visu lomu....
Kāpēc vairs nevar? Makšķerēšanas noteikumi taču regulē ko, kad, kā un cik var.

juliuss, 8.marts 2018, 13:55


MN regulē paturamo zivju skaitu, mērus, kg. Bet noteikumi neregulē cik tu izvilksi. Ja copmanis māk copēt tad spēj noķert daudz vairāk nekā ļauj likums paturēt. Ja ir žors tad arī stundas laikā atļautā norma nav nekāds retums. Bet kurš tad brauc entos km, visu nedēļu gaida brīvo dienu kad varēs atpūsties lai pie ūdens pabūtu stundiņu ? Tas pirmkārt, bet otrkārt ir ļoti kompaktas vietas, mazas upītes, ezeriņi kur arī ar atļauto normu var visai viegli izslānīt. Tāpēc ja doma par nākotni tad pašam jāsamazina pieļautā norma līdz minimumam.
8.marts 2018, 14:02 | links
 
Sulla [08.03.18]: Marģerīts kā parasti tendenciozs muldētājs, ja slikta atmiņa vai neesi redzējis skaties kā NG atlaiž visas noķertās līdakas:

Un kur nu vēl visi tie raidījumi kad copes beigās viss tīkliņa saturs ar balto šņagu tiek izbērts atpakaļ ūdenī. Nu būs drosme pateikt acīs ka viņš ir zilais bučotājs ? Jebšu atvainosies visiem kuri ikdienā piekopj C&R ? Nav svarīgi vai kāds atlaiž 100% visas zivis, vai kāds to dara tikai pa laikam. Galvenais ka esi saprātīgi domājošs un apzinies ka vairs nevar copēt kā vecos laikos, kad patur visu lomu.
Ko tu tur bubini..snjaga ari ir zivs ,bet tur vinjs atlaida tik tapec kad dikja ipasnieks bij pateicis kad visas jalaiz atpakalj...ir ar citi raidijumi kur kartigas lidakas karjeras cope un visas panjema taka nemuldi ja ..un protams ja jau ka tu saki snjagu vinjam nevajag tad atlaiz ..bet ja vajag adod citiem vai ar sev panjem un tt ta kaa negljuko
8.marts 2018, 14:01 | links
 
....Galvenais ka esi saprātīgi domājošs un apzinies ka vairs nevar copēt kā vecos laikos, kad patur visu lomu....
Kāpēc vairs nevar? Makšķerēšanas noteikumi taču regulē ko, kad, kā un cik var.
8.marts 2018, 13:55 | links
 
Neielikās video, mēģinas vēl:
8.marts 2018, 13:52 | links
 
Marģerīts kā parasti tendenciozs muldētājs, ja slikta atmiņa vai neesi redzējis skaties kā NG atlaiž visas noķertās līdakas:

Un kur nu vēl visi tie raidījumi kad copes beigās viss tīkliņa saturs ar balto šņagu tiek izbērts atpakaļ ūdenī. Nu būs drosme pateikt acīs ka viņš ir zilais bučotājs ? Jebšu atvainosies visiem kuri ikdienā piekopj C&R ? Nav svarīgi vai kāds atlaiž 100% visas zivis, vai kāds to dara tikai pa laikam. Galvenais ka esi saprātīgi domājošs un apzinies ka vairs nevar copēt kā vecos laikos, kad patur visu lomu.
8.marts 2018, 13:50 | links
 
Par nēģeri ābeļdārzā bija labāk.
8.marts 2018, 13:46 | links
 
Ak jā ! Vel viens akmentiņš !

Ja onkuļi sāks ķert ar tikliem , cilpām , vai aķiem klejojošos kaķus un suņus ? Dabūs bargās soda naudiņas par dzivnieku spīdzināšanu , bet ķert zivtiņas neskaitās pie dzīvnieku spīdzināšanas ? ;)

Un nevajag demagoģiju par dzīvniekiem un NE dzīvniekiem !
8.marts 2018, 13:44 | links
 
Ng raidijumos esmu dzirdejis ka bieži uzsver, ka ēd zivis.. un tapec patur. Tā ari ir uzmakšanās ar savu parliecìbu?
8.marts 2018, 13:38 | links
 
Ir kretīni, ģeķi un trakie...(tālāk pēc teksta).
8.marts 2018, 13:38 | links
 
Aga ! Tātad ķeram ka varam un atlaižam ka gribam , paturam ko vajag ! ;)

Tikai kāpēc daži uzskata sevi par pareizakiem , un atļaujas dirst virsū citiem ! ?
8.marts 2018, 13:36 | links
 
Gan jau tie paši kas agrak henesi deva copes lapa ir tie trakie sludinataji par c&r.tagad lai izpirktu nodarijumu zivij..un aizgajusi otra galejibas sviestaaa
8.marts 2018, 13:30 | links
 
Ne vella... Mans vectēvs arī darīja daudz ko tādu, ko es tagad nebūt nedaru - lika tīklus, dūra lašus, ķēra nēģus, ņēma jebkura sugu un izmēra zivis ar jebkurām metodēm utt. Bet es lieliski saprotu viņa motivāciju un apstākļus (pajāt, ja mājās bērni ēst prasa!), netiesāju un nenosodu. A ja mans mazbērns nebūs spējīgs novērtēt paša ķertas svaigas zivs neatkārtojamo garšu, tad tā jau būs ģenētiska mutācija.

Visas slimības ceļas no nekulturālības.
Nu bet kurš teica, ka apēst paša ķertu zivi ir principiāli slikti. Stāsts ir par attieksmi pret pašu nodarbi - primārais ir ģimenes pabarošana vai šobrīd jau kas cits. Ja loģiski ritina to kamolu uz priekšu, bez attieksmes maiņas, neatliek nekas cits, kā Tev(man arī) tik nepatīkamais mednieku variants.
8.marts 2018, 13:25 | links
 
Neskatos MO raidijumus pēc Simsona reversā atlaistā laša. Nelasu CL žurnālu pēc "noķer foreli saņem henesi". Riebjās divkosība!
8.marts 2018, 13:22 | links
 
Sulla [08.03.18]: Urmas, bet neskaties. Merķauditorija mainas ari copes raidijumiem. Es un daudzi citi mekle raidijumus par trofejam un c&r. Mums piemeram neliekas vispar saistoši Grabovska raidijumi. Mums ari sakt sudzeties par to raidijumu tapat, ka Tu to dari tagad?

Jurcik, 8.marts 2018, 13:04

Bet NG raidījumos arī lielu daļu noķerto zivju atlaiž, dažkārt arī visas. Interesanti vai šie dirsēji marģerīši arī uzdrošinātos sejā pateikt ka mīkstais un sadists ?
Ng raidijumos vinjs vismaz ja pašam nevaig adod blakus cilvekiem kam slikti ķeries un reti atlaiż.plus vinjš neuzbazas ar stulbu parliecibu un nesludina kad jaatlaiz
8.marts 2018, 13:21 | links
 
Urmas, bet neskaties. Merķauditorija mainas ari copes raidijumiem. Es un daudzi citi mekle raidijumus par trofejam un c&r. Mums piemeram neliekas vispar saistoši Grabovska raidijumi. Mums ari sakt sudzeties par to raidijumu tapat, ka Tu to dari tagad?

Jurcik, 8.marts 2018, 13:04


Bet NG raidījumos arī lielu daļu noķerto zivju atlaiž, dažkārt arī visas. Interesanti vai šie dirsēji marģerīši arī uzdrošinātos sejā pateikt ka mīkstais un sadists ?
8.marts 2018, 13:17 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Urmas, bet neskaties. Merķauditorija mainas ari copes raidijumiem. Es un daudzi citi mekle raidijumus par trofejam un c&r. Mums piemeram neliekas vispar saistoši Grabovska raidijumi. Mums ari sakt sudzeties par to raidijumu tapat, ka Tu to dari tagad?
Mainās visa pasaule. Man personīgi, pēdējo gadu laikā, ir mainijušās mērķa zivis. Ja kādreiz braucu copēt, lai ķertu dažādu sugu zivis, tad pašlaik esmu apstājies pie konkrētām sugām. Laikam tāpēc daži kāti garāžā stāv noputējuši bez pielietojuma.
Šeit nav liegts uzklausīt un izteikt katram savu viedokli. Cienīsim sevi un citus! :)
8.marts 2018, 13:11 | links
 
Hotentols, atšķiras ar to, ka tadas sacensibas kur nav zivju merišana un foto dalibniekam ir liegta zivs atbrivošana. Daudzi tapec ari nepiedalās mazaka meroga sacensībās jo negrib tupi nokaut 50cm līdakas.
8.marts 2018, 13:09 | links
 
100% Tavs mazberns bus c&r piekritejs :D Tagad jau esmu noverojis šo 2 paaudzes. Tēvi parasti piekāpjas.
8.marts 2018, 13:06 | links
 
Urmas, bet neskaties. Merķauditorija mainas ari copes raidijumiem. Es un daudzi citi mekle raidijumus par trofejam un c&r. Mums piemeram neliekas vispar saistoši Grabovska raidijumi. Mums ari sakt sudzeties par to raidijumu tapat, ka Tu to dari tagad?
8.marts 2018, 13:04 | links
 
Pec 10-15 gadiem jusu berni un mazberni runās, kāds tētis vai vecaistēvs bijis "netradicoonalis" ;)

Jurcik, 8.marts 2018, 12:53


Ne vella... Mans vectēvs arī darīja daudz ko tādu, ko es tagad nebūt nedaru - lika tīklus, dūra lašus, ķēra nēģus, ņēma jebkura sugu un izmēra zivis ar jebkurām metodēm utt. Bet es lieliski saprotu viņa motivāciju un apstākļus (pajāt, ja mājās bērni ēst prasa!), netiesāju un nenosodu. A ja mans mazbērns nebūs spējīgs novērtēt paša ķertas svaigas zivs neatkārtojamo garšu, tad tā jau būs ģenētiska mutācija.
8.marts 2018, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager