ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Aigarsbergs [08.03.18]: Slaktēsim nost visas zivis, jo viņas apēd ikrus, mazuļus, pat palielas zivis. Tā ir necieņa pret visiem ūdens iemītniemiem. Nepieļausim to. Zivīm šajā pasaulē vieta nav!
Nu veciit tu jau atkal parspilee
8.marts 2018, 10:47 | links
 
Zaraza, Tu pateici tieši to, ko arī piemeram Atlaid mammu propagandē - mācāmies copet un cienam zivju resursu. Attiecīgi neviens jau neko neaizliedz, bet ievirza domu, ka var ari atlaist un it sevišķi lielās zivis. Jo sapratīga un selektīva copes saprašana piemīt vien retajam.

Jurcik, 8.marts 2018, 09:48


Tad dariet to mazāk uzmācīgi un arī jūs cienīs.
Tas "Atlaid mammu" bārdainis un viņa samērā tendenciozais raidījums, salīdzinot 2 makšķerēšanas pasākumus - vai to varētu nosaukt par vienkāršu un neuzmācīgu "ievirzīšanu" un parādīšanu, kā savādāk?
8.marts 2018, 10:43 | links
 
Slaktēsim nost visas zivis, jo viņas apēd ikrus, mazuļus, pat palielas zivis. Tā ir necieņa pret visiem ūdens iemītniemiem. Nepieļausim to. Zivīm šajā pasaulē vieta nav!
8.marts 2018, 10:43 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Zaraza, Tu pateici tieši to, ko arī piemeram Atlaid mammu propagandē - mācāmies copet un cienam zivju resursu. Attiecīgi neviens jau neko neaizliedz, bet ievirza domu, ka var ari atlaist un it sevišķi lielās zivis. Jo sapratīga un selektīva copes saprašana piemīt vien retajam.
Tas lielas lidakas pienjemsim aped neskaitami vairak savu sugasbralju māsu..kapec vinas butu jaatsta..pasi agrak rakstijat ka dabiska narsta laika izaug tik 2procentu zivis..un cik noed ta liela lidaka savejos..
8.marts 2018, 10:39 | links
 
Meiģenes nepieminēsim! :)
8.marts 2018, 09:54 | links
 
jaa tagad skaidrs, ka daži šeit ir selektīvie copmaņi, ne tikai copē, bet arī dzīvē - no senču puses :)
8.marts 2018, 09:53 | links
 
Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.

Jurcik, 8.marts 2018, 00:05

Man ir ļoti daudz draugu un paziņu sportistu vidū un arī visus publiskos "guru" puslīdz pazīstu. NEVIENS, man zināmais, no šī loka realitātē nav C&R fanātisks sekotājs. Zivis vaļā laiž, un daudz, jo noķer daudz, bet lielākā daļa patur un ar gardu muti ēd normas robežās, lai gan arī tur gadās izteikti gaļenieki, vai atlaidēji. Man zināmie atlaidēji ir nevis C&R apsustuļi, bet vienkārši viņiem un ģimenei negaršo zivis, ja vajag, viņi ar prieku atdod savu
lomu tiem, kas copē ar viņiem kopā.
Ir arī noteikumu pārkāpēji, it sevišķi lašos 90% stiepj uz krūmiem visu, kas kustas.

BET tomēr, esmu jau iepriekš teicis - ir viena paradoksāla lieta. Jo labāk māk copēt, jo mazāk rijīgs paliek un vairāk zivis atlaiž. Un tam nav nekāda sakara ar visādiem C&R grīnpīsa propogandas puņķiem. Vinkārši, jo labāk māki copēt, jo lielāka pārliecība, ka , ja vajadzēs zivtiņu, aizbrauksi un noķersi, priekš kam ņemt vairāk uzreiz un tagad? Priekš kam ņemt neatļautu zivi, ja vari noķert atļautu? A tie, kas sliktāk māk copēt, varbūt reizi-divas gadā trāpa uz "razdāču" un tad nu bāž maisā visu, a ikdienas "neveiksmīgajā" copē biežak pārkāpj mērus , jo zivtiņu ta uzēst vai vismaz sievai parādīt gribas. Rezultātā sanāk - mācamies copēt un zivju resursus traumēsim mazāk :)

zaraza, 8.marts 2018, 08:41
Šī jau ir puslīdz pieņemama doma. Darīt visu ar prātu, cienot sevi un arī zivi.
Lai kā šeit visādi virtozauri cildina savas izdarības, tomēr tās visas ir necieņa pret DZĪVĪBU, lai cik gan skaistos vārdos tās nebūtu ietērptas.

krumujancis, 8.marts 2018, 09:14


Tas ir paradoks!!! Zaraza laikam ar citiem burtiem raksta! Adzika aizmirsa visus homoseksuāļus un melnos ābeļdārzā, krūmujancis beidzot kaut ko izlasījis, bet vienalga- atbrīvot zivi ir necieņa pret dzīvību.
Cik reižu nav rakstīts- noķēri zivi un tā ir tava izvēle, ko ar to iesākt. Paturēt vai atbrīvot. Process jau ir viens, vai nu māki noķert, vai nemāki. Ja nemāki, tad tiešām katra noķertā zivs jau iztēlē uz pannas čurkst, ja māki, tad ko- copēt nebraukt, jo viss taču jāņem un jāapēd, citādi būsi sadists, izvirtulis un vēl sazin kas.
Tiešām vēl nav pielecis, ka cope jau sen nav pārtikas iegūšanas veids. Jā, daļēji copes rezultāts var papildināt pārtikas racionu... vismaz es zivis veikalā nepērku, restorānos nepasūtu, pietiek ar tām, kuras noķeru un paturu, bet pieslānīt saldētavu, tapēc, ka ķeras pat prātā nav ienācis.
Bet ja par atbrīvošanas kultūru kā tādu, tad tiešām ir dikti jāmācās. Kā izvadīt zivi, kā to satvert un galu beigās atbrīvot ar mazāku traumatismu.
Un sanāk daļēji piekrist C&R nīdējiem par izdzīvošanas %, jo tā "atbrīvošana" ir tiešām brīžiem krimināla.
C&R manā uztverē nav modes trends vai kaut kāda firmas zīmes, bet ikdienišķa copes sastāvdaļa.
8.marts 2018, 09:51 | links
 
Zaraza, Tu pateici tieši to, ko arī piemeram Atlaid mammu propagandē - mācāmies copet un cienam zivju resursu. Attiecīgi neviens jau neko neaizliedz, bet ievirza domu, ka var ari atlaist un it sevišķi lielās zivis. Jo sapratīga un selektīva copes saprašana piemīt vien retajam.
8.marts 2018, 09:48 | links
 
Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.

Jurcik, 8.marts 2018, 00:05

Man ir ļoti daudz draugu un paziņu sportistu vidū un arī visus publiskos "guru" puslīdz pazīstu. NEVIENS, man zināmais, no šī loka realitātē nav C&R fanātisks sekotājs. Zivis vaļā laiž, un daudz, jo noķer daudz, bet lielākā daļa patur un ar gardu muti ēd normas robežās, lai gan arī tur gadās izteikti gaļenieki, vai atlaidēji. Man zināmie atlaidēji ir nevis C&R apsustuļi, bet vienkārši viņiem un ģimenei negaršo zivis, ja vajag, viņi ar prieku atdod savu
lomu tiem, kas copē ar viņiem kopā.
Ir arī noteikumu pārkāpēji, it sevišķi lašos 90% stiepj uz krūmiem visu, kas kustas.

BET tomēr, esmu jau iepriekš teicis - ir viena paradoksāla lieta. Jo labāk māk copēt, jo mazāk rijīgs paliek un vairāk zivis atlaiž. Un tam nav nekāda sakara ar visādiem C&R grīnpīsa propogandas puņķiem. Vinkārši, jo labāk māki copēt, jo lielāka pārliecība, ka , ja vajadzēs zivtiņu, aizbrauksi un noķersi, priekš kam ņemt vairāk uzreiz un tagad? Priekš kam ņemt neatļautu zivi, ja vari noķert atļautu? A tie, kas sliktāk māk copēt, varbūt reizi-divas gadā trāpa uz "razdāču" un tad nu bāž maisā visu, a ikdienas "neveiksmīgajā" copē biežak pārkāpj mērus , jo zivtiņu ta uzēst vai vismaz sievai parādīt gribas. Rezultātā sanāk - mācamies copēt un zivju resursus traumēsim mazāk :)

zaraza, 8.marts 2018, 08:41

Šī jau ir puslīdz pieņemama doma. Darīt visu ar prātu, cienot sevi un arī zivi.
Lai kā šeit visādi virtozauri cildina savas izdarības, tomēr tās visas ir necieņa pret DZĪVĪBU, lai cik gan skaistos vārdos tās nebūtu ietērptas.
8.marts 2018, 09:14 | links
 
zaraza [08.03.18]: Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.

Jurcik, 8.marts 2018, 00:05

Man ir ļoti daudz draugu un paziņu sportistu vidū un arī visus publiskos "guru" puslīdz pazīstu. NEVIENS, man zināmais, no šī loka realitātē nav C&R fanātisks sekotājs. Zivis vaļā laiž, un daudz, jo noķer daudz, bet lielākā daļa patur un ar gardu muti ēd normas robežās, lai gan arī tur gadās izteikti gaļenieki, vai atlaidēji. Man zināmie atlaidēji ir nevis C&R apsustuļi, bet vienkārši viņiem un ģimenei negaršo zivis, ja vajag, viņi ar prieku atdod savu
lomu tiem, kas copē ar viņiem kopā.
Ir arī noteikumu pārkāpēji, it sevišķi lašos 90% stiepj uz krūmiem visu, kas kustas.

BET tomēr, esmu jau iepriekš teicis - ir viena paradoksāla lieta. Jo labāk māk copēt, jo mazāk rijīgs paliek un vairāk zivis atlaiž. Un tam nav nekāda sakara ar visādiem C&R grīnpīsa propogandas puņķiem. Vinkārši, jo labāk māki copēt, jo lielāka pārliecība, ka , ja vajadzēs zivtiņu, aizbrauksi un noķersi, priekš kam ņemt vairāk uzreiz un tagad? Priekš kam ņemt neatļautu zivi, ja vari noķert atļautu? A tie, kas sliktāk māk copēt, varbūt reizi-divas gadā trāpa uz "razdāču" un tad nu bāž maisā visu, a ikdienas "neveiksmīgajā" copē biežak pārkāpj mērus , jo zivtiņu ta uzēst vai vismaz sievai parādīt gribas. Rezultātā sanāk - mācamies copēt un zivju resursus traumēsim mazāk :)
Ta jau gan ir !!!!
8.marts 2018, 08:48 | links
 
Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.

Jurcik, 8.marts 2018, 00:05


Man ir ļoti daudz draugu un paziņu sportistu vidū un arī visus publiskos "guru" puslīdz pazīstu. NEVIENS, man zināmais, no šī loka realitātē nav C&R fanātisks sekotājs. Zivis vaļā laiž, un daudz, jo noķer daudz, bet lielākā daļa patur un ar gardu muti ēd normas robežās, lai gan arī tur gadās izteikti gaļenieki, vai atlaidēji. Man zināmie atlaidēji ir nevis C&R apsustuļi, bet vienkārši viņiem un ģimenei negaršo zivis, ja vajag, viņi ar prieku atdod savu
lomu tiem, kas copē ar viņiem kopā.
Ir arī noteikumu pārkāpēji, it sevišķi lašos 90% stiepj uz krūmiem visu, kas kustas.

BET tomēr, esmu jau iepriekš teicis - ir viena paradoksāla lieta. Jo labāk māk copēt, jo mazāk rijīgs paliek un vairāk zivis atlaiž. Un tam nav nekāda sakara ar visādiem C&R grīnpīsa propogandas puņķiem. Vinkārši, jo labāk māki copēt, jo lielāka pārliecība, ka , ja vajadzēs zivtiņu, aizbrauksi un noķersi, priekš kam ņemt vairāk uzreiz un tagad? Priekš kam ņemt neatļautu zivi, ja vari noķert atļautu? A tie, kas sliktāk māk copēt, varbūt reizi-divas gadā trāpa uz "razdāču" un tad nu bāž maisā visu, a ikdienas "neveiksmīgajā" copē biežak pārkāpj mērus , jo zivtiņu ta uzēst vai vismaz sievai parādīt gribas. Rezultātā sanāk - mācamies copēt un zivju resursus traumēsim mazāk :)
8.marts 2018, 08:41 | links
 
Es jau ķeru ar šlieku asarishus foreļupē..nekàda vaina :))
8.marts 2018, 07:26 | links
 
suullas citaats no 7.marts 2018, 17:40
8.marts 2018, 07:25 | links
 
istie dabas mīļi, kā Sulla rakstīja sekojošo-
Arī totāls liegums paturēt foreles netraucēs man forelēt, un domāju arī daudziem citiem forelētājiem kuri jau sen visas atlaiž.
Tā ir pareiza attieksme :)

Vai tik ši nav kāda bērnības slimība, ko Sulla nav izslimojis, par visu šis margerists centīsies copet foreles un laist vaļā, a kas asarīšus nevari copēt ?
8.marts 2018, 07:23 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.
Diķu foreletaju vispar ne pie ka nevar likt ..kas tas par sportu ..un kas tas par gaļenieku ...a pa sportistiem ka tu saki nebutu vinji savairojusies nebutu ari bucotajiem prats sairsts ..tagad sie noskatas un gudros telo
8.marts 2018, 04:50 | links
 
Shodien redzeeju puiku uz 14 g. ar urbi un kasti. Kaut kaa jauki palika. Savaadaak uz ledus opapi vai virs 30 g. Jaunos neredz..

apelsins, 7.marts 2018, 23:08

Man virs 30, bet par vecu sevi vēl neskaitu ;)))) Bet tos mazos atbalstīt vajag, tas 100%
8.marts 2018, 04:08 | links
 
Diez jums apdirsējiem ir arī kādi draugi makšķerēšanas sportisti vai nedo dievs dīķu foreļotāji?? :D mēs jau te c&r atbalstītaji tādi amatieri vien, lielā žults un lamas cik saprotu tiek veltītas visiem sportistiem un copes raidījumos redzamiem personāžiem. :))) Bet nu šaubos, ka "atļaist saimu" kontingents ir draugos ar tādiem personāžiem.
8.marts 2018, 00:05 | links
 
Sorry Apelsīn,tas dienas joks?Nemet ūdenī,nesavaino,atlaid.Kur tad atlaist?))))))))))
7.marts 2018, 23:50 | links
 
skutans [07.03.18]: Labi tev, ka ir ko darīt. Iedomājies kā ir Rīgas pensionāram kurš dzīvo vienistabas dzīvoklī... Tie uz vecumu paliek homoseksuāli pēc te dažu gudrīšu spriedelējumiem...
Nē, tie kotletes taisa un ir pelnījuši savā vecumā.
Tie tā pat nelasa spriedelējumus.
Kar kaklā plakātu un ej cīnīties par C&R uz ledu
7.marts 2018, 23:21 | links
 
Maneejais 11 gadnieks copee kaa dulls.
Visulaiku vinjam saku - laid tos asariishus un raudinjas valjaa. Nemet uudeni, nesavaino. Atlaid
7.marts 2018, 23:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager