ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
apelsins [07.03.18]: Shodien redzeeju puiku uz 14 g. ar urbi un kasti. Kaut kaa jauki palika. Savaadaak uz ledus opapi vai virs 30 g. Jaunos neredz..
Man puikas no 4,klases jau uz peipi brauca lidz a tagad jau 12klase ..bet nu jaa maz maj ta galig jauna jaunatne copet iet..vinjiem labak spelites kompi dr...ciit
7.marts 2018, 23:11 | links
 
Shodien redzeeju puiku uz 14 g. ar urbi un kasti. Kaut kaa jauki palika. Savaadaak uz ledus opapi vai virs 30 g. Jaunos neredz..
7.marts 2018, 23:08 | links
 
Sulla [07.03.18]: Ā re par ko marģerīts sapņo, par mello kurš šamo piesmej ābeļdārzā :) oj romantiķis vella!
Sapnjo sapnjo ka tam melnam ar bis izšaut visu ğĩm un aprakt zel tomatu stadiem lai labaks meslojums
7.marts 2018, 23:01 | links
 
Zeeninji un opapi, plika muldeeshana, jo resurss ir izmeljams.
Opapi apmirs, zeeninji uz Angljiju brauks, kur juus vieteejie likumi izskolos.
Bez daljeeja C&r nav variantu
7.marts 2018, 23:00 | links
 
skutans [12m]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?Precīzi, jo nākamās jau ir slaktēšana... Man ar 1 vai baigi domājot 2 pietiktu un brauktu darīt ko citu, ir pilns ko darīt.

RaitisO, 7.marts 2018, 22:50

Labi tev, ka ir ko darīt. Iedomājies kā ir Rīgas pensionāram kurš dzīvo vienistabas dzīvoklī... Tie uz vecumu paliek homoseksuāli pēc te dažu gudrīšu spriedelējumiem...

skutans, 7.marts 2018, 22:55


Sliktāk ir, ja daži te paliek zoofili. Sāk izvarot un bučot zivis.
Skumji, ka tik tālu jānonāk jauniem cilvēkiem Latvijā. Prātiņ nāc nu mājās...
7.marts 2018, 23:00 | links
 
skutans [07.03.18]: skutans [12m]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?Precīzi, jo nākamās jau ir slaktēšana... Man ar 1 vai baigi domājot 2 pietiktu un brauktu darīt ko citu, ir pilns ko darīt.

RaitisO, 7.marts 2018, 22:50

Labi tev, ka ir ko darīt. Iedomājies kā ir Rīgas pensionāram kurš dzīvo vienistabas dzīvoklī... Tie uz vecumu paliek homoseksuāli pēc te dažu gudrīšu spriedelējumiem...
Uz vecum tak jamirii nost lai valstij nav pensij jamaksa pavelt...tas ta joks
7.marts 2018, 22:59 | links
 
Ā re par ko marģerīts sapņo, par mello kurš šamo piesmej ābeļdārzā :) oj romantiķis vella!
7.marts 2018, 22:58 | links
 
skutans [12m]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?Precīzi, jo nākamās jau ir slaktēšana... Man ar 1 vai baigi domājot 2 pietiktu un brauktu darīt ko citu, ir pilns ko darīt.

RaitisO, 7.marts 2018, 22:50


Labi tev, ka ir ko darīt. Iedomājies kā ir Rīgas pensionāram kurš dzīvo vienistabas dzīvoklī... Tie uz vecumu paliek homoseksuāli pēc te dažu gudrīšu spriedelējumiem...
7.marts 2018, 22:55 | links
 
Iedomajies tie neğeri kas nak pār jurai..tu guli sava māja savā stihija te peksnji tas melnais izvelk tev caur logu izdra.....tava paša abeļdarza un aiziet talak ...nu tas i tas pats ar bučotam un piesmietam zivim
7.marts 2018, 22:54 | links
 
krumujancis [5m]: Tikai bez muldēšanas. Vulgaris brauc tikai, kad sagribas uzēst zivi? Muljkjiibas. Brauc copeet, kad briivs laiks.
C&r brauc copeet taapat, kad briivs laiks.
Vieni patur, otri atlaizj. Pat pienjemot, ka atlaistaas zivis stipri savainotas un daljeeji apmirst, taapat matemaatiski tas ir mazaak nekaa standart makskernieka nokertaas apeestaas un izkakaataas.


Duriki, pamaacaaties matemaatik..

apelsins, 7.marts 2018, 22:36

Duriki, pamaacaaties matemaatik..
Lūk ar šo tad arī sāc pats. Viss jau notiek tiešintā kā notiek. Mazās zivis tiek atlaistas un nav svarīgi vai tās izdzīvo, vai tiek apēstas, vai aiziet bojā. Taču, ja cūkojas ar mammām - tad tas nu vairs nav saprotams. Ja esi izvarojis - tad ņem uz māju, bet netēlo to, kas neesi.Sirmais viirinj, es nesaprotu no kurienes rodas taa aprobezjotiiba..
Apeedam izkakaajam vai atlaizjam. Einstein sanjemies

apelsins, 7.marts 2018, 22:45

Padomā gan, no kurienes tā aprobežotība.
Ja pats būtu piedalījies ZA Bioloģijas institūta, tolaik nenopirktajos, pētījumos par zivju slimībām Latvijas ūdeņos, tad iespējams dziedātu citu dziesmu.
Tā kā neesi to darījis, tad visu zini, un visu saproti tik labi, kā neviens cits.
Tā jau ir tas ko sauc par muļķību, bet ir jau tādi, kuri neapzinās cik gan lieli m.... viņi ir.
7.marts 2018, 22:52 | links
 
skutans [07.03.18]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?
Precīzi, jo nākamās jau ir slaktēšana... Man ar 1 vai baigi domājot 2 pietiktu un brauktu darīt ko citu, ir pilns ko darīt.
7.marts 2018, 22:50 | links
 
Bezjēdzīga diskusija, ja ķertu zivīšus pat bez āķiem, tāpat kāds aizmuldēsies līdz baktērijām ,kas nonāk mutes dobumā, zivs labsajūtu utt.
7.marts 2018, 22:48 | links
 
Adzika [07.03.18]: skutans [6m]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?Brauc retak un njem visas .kopuma bus taspats..
Adzika, neseedi laukos. Atbrauc pie mums uz Riigu. Te daudzi domaa citaadi. Geji arii vairaak protams
7.marts 2018, 22:47 | links
 
krumujancis [07.03.18]: Tikai bez muldēšanas. Vulgaris brauc tikai, kad sagribas uzēst zivi? Muljkjiibas. Brauc copeet, kad briivs laiks.
C&r brauc copeet taapat, kad briivs laiks.
Vieni patur, otri atlaizj. Pat pienjemot, ka atlaistaas zivis stipri savainotas un daljeeji apmirst, taapat matemaatiski tas ir mazaak nekaa standart makskernieka nokertaas apeestaas un izkakaataas.


Duriki, pamaacaaties matemaatik..

apelsins, 7.marts 2018, 22:36

Duriki, pamaacaaties matemaatik..
Lūk ar šo tad arī sāc pats. Viss jau notiek tiešintā kā notiek. Mazās zivis tiek atlaistas un nav svarīgi vai tās izdzīvo, vai tiek apēstas, vai aiziet bojā. Taču, ja cūkojas ar mammām - tad tas nu vairs nav saprotams. Ja esi izvarojis - tad ņem uz māju, bet netēlo to, kas neesi.
Sirmais viirinj, es nesaprotu no kurienes rodas taa aprobezjotiiba..
Apeedam izkakaajam vai atlaizjam. Einstein sanjemies
7.marts 2018, 22:45 | links
 
skutans [07.03.18]: Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21

Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?
Brauc retak un njem visas .kopuma bus taspats..
7.marts 2018, 22:43 | links
 
Tikai bez muldēšanas. Vulgaris brauc tikai, kad sagribas uzēst zivi? Muljkjiibas. Brauc copeet, kad briivs laiks.
C&r brauc copeet taapat, kad briivs laiks.
Vieni patur, otri atlaizj. Pat pienjemot, ka atlaistaas zivis stipri savainotas un daljeeji apmirst, taapat matemaatiski tas ir mazaak nekaa standart makskernieka nokertaas apeestaas un izkakaataas.


Duriki, pamaacaaties matemaatik..

apelsins, 7.marts 2018, 22:36


Duriki, pamaacaaties matemaatik..
Lūk ar šo tad arī sāc pats. Viss jau notiek tiešintā kā notiek. Mazās zivis tiek atlaistas un nav svarīgi vai tās izdzīvo, vai tiek apēstas, vai aiziet bojā. Taču, ja cūkojas ar mammām - tad tas nu vairs nav saprotams. Ja esi izvarojis - tad ņem uz māju, bet netēlo to, kas neesi.
7.marts 2018, 22:43 | links
 
Adzika [16m]: Viñiem jau tas nepielec..un vel sevi pa parakiem gudrinirkiem slavinaJep, tā arī ir C&R homoseksuālis noķer 3 zemmēra, 3 mēra un visas atlaiž - iespējams izdzīvo 2-vas no visām. Tradicionālais noķer NEliegumā 1-2, paņem un aizbrauc mājā...

RaitisO, 7.marts 2018, 22:21


Nu jau draugs tu muldi, iedomājies situāciju - stundas laikā noslānu 3 zaļos, pieņemsim ,ka šajā reizē man obligāti visi jāapēd, lieku torbā. Nu ,ko nu mazo draudziņ ? Pieņemsim cilvēks visu nedēļu gaidījis brīdi ,lai iekāptu laivā un pie dabas atpūstos. Pēc tavas filozofijas šim jāp.s mājās, jebšu kā?
7.marts 2018, 22:39 | links
 
Adzika [07.03.18]: Es pieņemsim foreles 3reiz pa gadu aizbraucu panjemu 5neatlautas foreles tas i kopa 15...jus ..braucat katru nedelju izvelkat 15pa dienu puse no vinjam atstiep kajas ...tad jautajums savelkot kopa kursh no mums ir sliktaks
Matemātiķis. :D
7.marts 2018, 22:39 | links
 
Adzika [07.03.18]: Es pieņemsim foreles 3reiz pa gadu aizbraucu panjemu 5neatlautas foreles tas i kopa 15...jus ..braucat katru nedelju izvelkat 15pa dienu puse no vinjam atstiep kajas ...tad jautajums savelkot kopa kursh no mums ir sliktaks
Adzika, nespries kā Pampāļnieks
7.marts 2018, 22:38 | links
 
Es pieņemsim foreles 3reiz pa gadu aizbraucu panjemu 5neatlautas foreles tas i kopa 15...jus ..braucat katru nedelju izvelkat 15pa dienu puse no vinjam atstiep kajas ...tad jautajums savelkot kopa kursh no mums ir sliktaks
7.marts 2018, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager