ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Tāda tā dzive mums te ir,ne visiem tas liktenis iedala to saprātu tik cik vajag,tāpēc tā arī dzīvojam! :D
7.marts 2018, 16:12 | links
 
Atlaid mammu ietvaros 2017 gadā tika noķertas 2gb atlaista līdakas. Vienu no tām es noķeru. Pirms tam to bija noķēris Inguss Goltiņš ar kuru biju viena laivā. 3 menešu laikā līdaka bija smuki pastiepusies par nepilnu 1cm un pieņemusies svarā.
Tie kas dara, tiem viss notiek.
7.marts 2018, 16:10 | links
 
Atminos savā laikā pa copeslietu forumu tāds aigagars vai gagarins,ka nu kurš viņu sauca,līdzi kā ar Docents,vai nu viņš ar visiem strīdējas, vai visi ar viņu strīdējās,te kaut kas līdzīgs tagad notiek, kaut gan tēma ir par saudzigu attieksmi pret zivīm,bet no dotās tēmas nekā nav...

BassPlanet, 7.marts 2018, 15:38


Te jau nav tēma par saudzīgu attieksmi pret zivi, bet šisofrēniski vāvuļojumi par subtēmu "kā justos, ja būtu zivs"... tas labākā gadījumā :D
Labi, ka vēl nav aizdirsušies līdz tēmai- kā jūtas salāts mazpodiņā, kas izlikts tirgošanā Rimi dārzeņu stendā...
7.marts 2018, 16:08 | links
 
Pa tēmu - tiem kas bļauj ka viss nospragst pēc atlaišanas un ka tagad nabadziņam būs jāķer zivs, kas savu nevainību zaudējusi uz cita copmaņā āķa,man jūs žēl patiesi,kas ta domā.Mana pieredze rāda pretējo daudzu apgalvojumiem,jo es jau gadiem atlaižu 98% noķerto zivju,gan lielas līdakas,gan lielas foreles.Par līdakam nezināšu teikt,tas ķeru tikai skandināvijas valstīs un C&R, bet foreļoju pa LV upēm daudz.Ir upes,vai posmi kur pēdējos gados nesmu redzējis nevienu pēdu-ta tad es tur viens copēju pumpainās un lielākos eksemplārus parasti nobildēju no viena sāna,lai pēcāk varētu salīdzināt foreles punktojumu,piemēram pagājušajā gadā viena savā upīte vienu 52.cm foreli noķēru divas reizes un atlaidu,pēdejo reiz kad tajā posmā biju spetebra sākumā,to pašu foreli redzēju,atnāca līdz kājām meģinot sagrābt šūpiņu,bet šūpiņa āķis bija ap auklu sameties un zivs attiecīgi nevarēja uzsēsties,pēcāk vairāk tajā upes posā nelīdu dēļ tā apsvēruma ka tuvojas nārsts.Galavardā gribu piebilst ka tas nav pirmais gadījums kad vienu un to pašu eksemplāru noķeru un atlaižu,parasti savas upes piefiksēju tādā veidā eksemplārus virs 45.cm.TĀ KA MUĻĶĪBAS IR KA ZIVIS NOSPRĀGS!ES par C&R, bet saudzīgu.
7.marts 2018, 15:56 | links
 
Atminos savā laikā pa copeslietu forumu tāds aigagars vai gagarins,ka nu kurš viņu sauca,līdzi kā ar Docents,vai nu viņš ar visiem strīdējas, vai visi ar viņu strīdējās,te kaut kas līdzīgs tagad notiek, kaut gan tēma ir par saudzigu attieksmi pret zivīm,bet no dotās tēmas nekā nav...

BassPlanet, 7.marts 2018, 15:38


Nu gan salīdzināji, pusaudža maksimālismu ar pieauguša vīra psihozēm. Starp cit gagarins nekur nav pazudis, tepat vien ir kā Aigarsbergs, bet nu jau ražens vīrs :)
7.marts 2018, 15:43 | links
 
Atminos savā laikā pa copeslietu forumu tāds aigagars vai gagarins,ka nu kurš viņu sauca,līdzi kā ar Docents,vai nu viņš ar visiem strīdējas, vai visi ar viņu strīdējās,te kaut kas līdzīgs tagad notiek, kaut gan tēma ir par saudzigu attieksmi pret zivīm,bet no dotās tēmas nekā nav...
7.marts 2018, 15:38 | links
 
eMKa [13:22]: Tātad par tēmu:
šodien svaigs sludinājums:
dzīvās zivtiņas aktīvi priekš dzīvā tirgo. Tātad ir pieprasījums, kaut 1.marts jau nedēļu gandrīz atpakaļ sācies.

Docents, 7.marts 2018, 12:18

Un? Kāds sakars tēmai C&R?!
Šis gan vairāk tēmai C&G vai C&S (catch & grill vai catch&sell) piederās. Kāda atšķirība kā zivi noklopēt un līdz galdam dabūt...
Tirgū šodien svaigas pievestas pa 4.90 kg. Ar tēmu vistiešākais. Tie ir tie ,, augļi,, tevis un tev līdzīgo, kas lobēja šo C&R sistēmu kura sadir... pārējiem , kas līdz šiem labojumiem pie upes ar spiningiem nerādijās. Tā vien niez nagi uz tavu kādu ,, svēto upes posmu,, aizlaist tārpiņu papeldināt tā no sirds un rajona.

Docents, 7.marts 2018, 14:39[/quote]
Tik domāju, labi- dakterp jau atbildēja, kam ir jānotiek galvaskausā, lai sludinājumu par dzīvo zivtiņu iespējamību nopirkt un tirgū pieejamām līdakām, varētu sasaistīt ar spiningošanu un ar C&R (izrādās- tā ir lobēta sistēma)
7.marts 2018, 15:37 | links
 
Beidzot arī mēs,"gaļenieki ",varēsim par valsts naudu izglītoties un tapt gudrāki viedāki un vel hz kādi:http://laukos.la.lv/atvel-164-774-eiro-sabiedribas-informesanai-par-zivju-resursiem/
Protams,kā parasti ir preses relīze,bet ko kam un cik,varēs kautkad vēlāk uzzināt.Piķis nav liels,bet visviens patīkami.Es to par grantiem
7.marts 2018, 15:29 | links
 
Ķer&atlaidēji un lašveidīgo zivju spiningotāji pavasarī vainīgie ka līdakas masveida slaktē no ledus ar ūdām un apejot likumu pārdod tirgū ? :) Cik jāiztempj lai sāktos tāda līmeņa delīrijs ?

Sulla, 7.marts 2018, 14:59
Nekas nav jātempj. Jā cilvēks kopš dzimšanas ir neārstējami slims, tad tas uz visu mūžu...

dakterp, 7.marts 2018, 15:09


Atliek vien piekrist... pat muti nav vērts dzesēt (klaviatūru deldēt).
7.marts 2018, 15:25 | links
 
Ķer&atlaidēji un lašveidīgo zivju spiningotāji pavasarī vainīgie ka līdakas masveida slaktē no ledus ar ūdām un apejot likumu pārdod tirgū ? :) Cik jāiztempj lai sāktos tāda līmeņa delīrijs ?

Sulla, 7.marts 2018, 14:59

Nekas nav jātempj. Jā cilvēks kopš dzimšanas ir neārstējami slims, tad tas uz visu mūžu...
7.marts 2018, 15:09 | links
 
Ķer&atlaidēji un lašveidīgo zivju spiningotāji pavasarī vainīgie ka līdakas masveida slaktē no ledus ar ūdām un apejot likumu pārdod tirgū ? :) Cik jāiztempj lai sāktos tāda līmeņa delīrijs ?
7.marts 2018, 14:59 | links
 
eMKa [07.03.18]: Tātad par tēmu:
šodien svaigs sludinājums:
dzīvās zivtiņas aktīvi priekš dzīvā tirgo. Tātad ir pieprasījums, kaut 1.marts jau nedēļu gandrīz atpakaļ sācies.

Docents, 7.marts 2018, 12:18


Un? Kāds sakars tēmai C&R?!
Šis gan vairāk tēmai C&G vai C&S (catch & grill vai catch&sell) piederās. Kāda atšķirība kā zivi noklopēt un līdz galdam dabūt...[/quote]Tirgū šodien svaigas pievestas pa 4.90 kg. Ar tēmu vistiešākais. Tie ir tie ,, augļi,, tevis un tev līdzīgo, kas lobēja šo C&R sistēmu kura sadir... pārējiem , kas līdz šiem labojumiem pie upes ar spiningiem nerādijās. Tā vien niez nagi uz tavu kādu ,, svēto upes posmu,, aizlaist tārpiņu papeldināt tā no sirds un rajona.
7.marts 2018, 14:39 | links
 
Tātad par tēmu:
šodien svaigs sludinājums:
dzīvās zivtiņas aktīvi priekš dzīvā tirgo. Tātad ir pieprasījums, kaut 1.marts jau nedēļu gandrīz atpakaļ sācies.

Docents, 7.marts 2018, 12:18


Un? Kāds sakars tēmai C&R?!
Šis gan vairāk tēmai C&G vai C&S (catch & grill vai catch&sell) piederās. Kāda atšķirība kā zivi noklopēt un līdz galdam dabūt...

eMKa, 7.marts 2018, 13:22[/quote]
+++
7.marts 2018, 13:42 | links
 
Tātad par tēmu:
šodien svaigs sludinājums:
dzīvās zivtiņas aktīvi priekš dzīvā tirgo. Tātad ir pieprasījums, kaut 1.marts jau nedēļu gandrīz atpakaļ sācies.

Docents, 7.marts 2018, 12:18[/quote]

Un? Kāds sakars tēmai C&R?!
Šis gan vairāk tēmai C&G vai C&S (catch & grill vai catch&sell) piederās. Kāda atšķirība kā zivi noklopēt un līdz galdam dabūt...
7.marts 2018, 13:22 | links
 
waffenss88 [07.03.18]: eldorado [0:03]: Nē, pašu forumu nevajag slēgt, bet gan elementāri dzēst tos komentārus, kas ir konkrēti netēmā. Ja ļautiņiem galvā tikai DDDD un vienalga gribas tizloties - brīdinājumi un pēc trešā bans uz mēnesi. Ja kādam tas izspiedīs asariņu un dziļi ievainos dvēs'li- pats/paši aizies- jo labāk, būs vairāk satura, mazāk jēlību.Man vienkàrši interesanti cik ilgi tas ûdensgalva mals vienu un to pašu ko pats izdomàjis esam par patiesîbu bez pamatotiem faktiem, saprotu nav jau labi par dzîves apdalîtiem tà teikt, bet nez ko tu teiktu ja tev visu laiku jàtu virsû sàkot ar vati u.t.t

Docents, 7.marts 2018, 08:12
IR tāda opcija, kā personīgā ziņa, vai vēļ labāka opcija tlefons, nevis aizpļūtīt visu tēmu, ar to kurš kuram ir galvā iedevis :D
Domā es viņam privāti nerakstiju? Nekādas atbildes un redz pēc šī viņa pēdējā posta pat jautājumu vairs nav.
:)
Kaut viņa mērķis skaidrs, censties mani ,, aizķert,, lai ko rupju atbildu. Tad aizskries pie adminiem sūdzēties, lai mani bloķē. Nesagaidīt viņam to.
:DDD
Tātad par tēmu:
šodien svaigs sludinājums:
dzīvās zivtiņas aktīvi priekš dzīvā tirgo. Tātad ir pieprasījums, kaut 1.marts jau nedēļu gandrīz atpakaļ sācies.
7.marts 2018, 12:18 | links
 
eldorado [0:03]: Nē, pašu forumu nevajag slēgt, bet gan elementāri dzēst tos komentārus, kas ir konkrēti netēmā. Ja ļautiņiem galvā tikai DDDD un vienalga gribas tizloties - brīdinājumi un pēc trešā bans uz mēnesi. Ja kādam tas izspiedīs asariņu un dziļi ievainos dvēs'li- pats/paši aizies- jo labāk, būs vairāk satura, mazāk jēlību.Man vienkàrši interesanti cik ilgi tas ûdensgalva mals vienu un to pašu ko pats izdomàjis esam par patiesîbu bez pamatotiem faktiem, saprotu nav jau labi par dzîves apdalîtiem tà teikt, bet nez ko tu teiktu ja tev visu laiku jàtu virsû sàkot ar vati u.t.t

Docents, 7.marts 2018, 08:12

IR tāda opcija, kā personīgā ziņa, vai vēļ labāka opcija tlefons, nevis aizpļūtīt visu tēmu, ar to kurš kuram ir galvā iedevis :D
7.marts 2018, 10:29 | links
 
Notrauc asariņu :)
7.marts 2018, 09:54 | links
 
eldorado [07.03.18]: Nē, pašu forumu nevajag slēgt, bet gan elementāri dzēst tos komentārus, kas ir konkrēti netēmā. Ja ļautiņiem galvā tikai DDDD un vienalga gribas tizloties - brīdinājumi un pēc trešā bans uz mēnesi. Ja kādam tas izspiedīs asariņu un dziļi ievainos dvēs'li- pats/paši aizies- jo labāk, būs vairāk satura, mazāk jēlību.
Man vienkàrši interesanti cik ilgi tas ûdensgalva mals vienu un to pašu ko pats izdomàjis esam par patiesîbu bez pamatotiem faktiem, saprotu nav jau labi par dzîves apdalîtiem tà teikt, bet nez ko tu teiktu ja tev visu laiku jàtu virsû sàkot ar vati u.t.t
7.marts 2018, 08:12 | links
 
MartinsSi [07.03.18]: Luter, tu noliedz faktu, ka solīji viņam internetā nopulēt viepli, tā pat kā man un Jurim, bet pats dabūji pa savu vateņa sejiņu ar dūrīti? :)

Un spogulītis kādēļ tad mašīnai palidoja? :D pārāk strauji nobremzēji vai vējš uzpūta? :D
Vēl reiz izlasi ko tev jautà? Jo pràts nav ,, tava stiprà puse,,. Ja es dabuju, kàpèc Tonis skrèja rakstît iesniegumu par nodarîtajiem miesasas bojàjumiem un uz medicînisko ekspertîzi brauca NE Es?
7.marts 2018, 08:06 | links
 
Luter, tu noliedz faktu, ka solīji viņam internetā nopulēt viepli, tā pat kā man un Jurim, bet pats dabūji pa savu vateņa sejiņu ar dūrīti? :)

Un spogulītis kādēļ tad mašīnai palidoja? :D pārāk strauji nobremzēji vai vējš uzpūta? :D
7.marts 2018, 06:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager