ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Man ar zeel :)))
8.februāris 2018, 15:24 | links
 
Man vislabak patik aizbraukt uz vairakam dienam uz forelj upem ar meitenem un telti..salikt naktsnjores pa bebru dambjiem uzvarit forelju zupu un darbinat meitenes nevis apmierinoties atlaizot asinjainas zivis

Floksis76, 8.februāris 2018, 15:15


Pēc tā kā tu izsakies te,man ir žēl to meiteņu kuras tu tur pie sva foreļu zupas katla darbini....! Jūtu līdzi,,!
8.februāris 2018, 15:21 | links
 
Man vislabak patik aizbraukt uz vairakam dienam uz forelj upem ar meitenem un telti..salikt naktsnjores pa bebru dambjiem uzvarit forelju zupu un darbinat meitenes nevis apmierinoties atlaizot asinjainas zivis

Floksis76, 8.februāris 2018, 15:15
nav bail,ka pa nakti kāds lācis pašu neizdarbina?!

kurjers6, 8.februāris 2018, 15:18
ui tas tak tik uzdzen adrenalinu :)))
8.februāris 2018, 15:21 | links
 
Man vislabak patik aizbraukt uz vairakam dienam uz forelj upem ar meitenem un telti..salikt naktsnjores pa bebru dambjiem uzvarit forelju zupu un darbinat meitenes nevis apmierinoties atlaizot asinjainas zivis

Floksis76, 8.februāris 2018, 15:15

nav bail,ka pa nakti kāds lācis pašu neizdarbina?!
8.februāris 2018, 15:18 | links
 
Man vislabak patik aizbraukt uz vairakam dienam uz forelj upem ar meitenem un telti..salikt naktsnjores pa bebru dambjiem uzvarit forelju zupu un darbinat meitenes nevis apmierinoties atlaizot asinjainas zivis
8.februāris 2018, 15:15 | links
 
Man jau ir divi fotoaparāti plauktā. Tāpēc es droši varu ķert un atlaizst, jo tie kam ir fotoaparāts, zivītēm nevar nodarīt pāri, kaut gribēdami. Un arī tie, kas kūpina līņus, tie arī. Un vēl tie, kas cep mazos asarīšus.
8.februāris 2018, 15:09 | links
 
Ja copmanis ir nobriedis un pieaudzis un viņam tāpat kā bērnu dienās patīk tārpot daudz mazas zivtiņas un visas stiept uz māju, nu ok, lai jau. Neko nepārmetu, katram savs. Galvenais lai tās ir no "sārņu"zivīm, tās kuras visās malās kā mēsli. Ķer, skaties kā tās lēnām nobeidzas, pēc tam ķidā to lērumu, ēd un kaifo ja tā patīk. Tas ka katrai mazzivtiņai iebelzīsi ar rundziņu pa galvu neko jau neizmainīs, dabai, zivju populācijai no tā ne silts ne auksts. Tikai lūdzu netēlo svēto eņģeli kurš iestājas par visām zivju dvēselītēm un jau kuro mēnesi lej žulti uz tiem kuri izvēlas zivi atlaist. Un pasarg dies neizmanto vārdus "spīdzināsana, sadisms", tas ir reāli smieklīgi.
Rezumē: mēs visi copmaņi esam vienādi, jo gūstam kaifu no zivju vilkšanas un būšanas pie ūdeņiem. Mums tikai atšķirīgas vēlmes un raksturi, katram savs. Tos "copmaņus" kuri dvēselē ir zvejnieki un kuri nekad negūst kaifu no pašas copes, tikai zivju kg, es te pat neminēšu. Jo tiem mūs tāpat nekad nesaprast un vispār šis saits nav priekš viņiem.
8.februāris 2018, 15:06 | links
 
Tfu tu...jau pielipa - JA PACENŠAS.
8.februāris 2018, 15:03 | links
 
"paņemt pārtikā" ir tikai jūsu atrunas lai izliktos svētāki kā C&R piekopēji ;) Bet īstenībā gūstat no tā visa tādu pat kaifu, un nevajag to noliegt. Un tas ir normāli un dabiski, kaunēties nevajag. Pats biju jauns gurķis un zinu cik kaifīgi bija valkāt nonstopā mazas zivtiņas un pa laikam pamest skatu uz tīkliņu un gandarīti secināt ka tas ir arvien pilnāks.

Sulla, 8.februāris 2018, 14:34


Nu bļaviens ! ;) Beidzot prātīgs vārds !
Jā , man arī patīk sēdēt un ķert tās pašas karpas un līņus vairumā ! Patik relaksācija ūdens tuvumā , siltā pavasara vakarā ! Patīk spoles tarkšķis klusumā un vilnis lielās zivs skrējienā !
Patīk !
NENOLIEDZU !
Bet savu relaksācija neuzstādu aukstāk par citas dzīvas būtnes tiesībām dzīvot un mierīgi nārstot !
Tāpēc atkārtoju , gribi priecāties par zivs skaistumu , spozmi un atraktīvitati ! Bet nedarīt pāri !
Nopērc foto aparātu !
8.februāris 2018, 15:01 | links
 
Un tie kas nesaprot vajag iet skolā lai saprot.(Šķita jau, ka nevar, bet redz, ka var gan, kad pacenšas.)
8.februāris 2018, 15:00 | links
 
Un tos, kas laiž atpakaļ vajag visādīgi pašus mocīt, lai zin kā tas ir. Un mani vajag laizst paskatīties kad to darīs.
8.februāris 2018, 14:57 | links
 
Apēstas zivs dvēsele turpina dzīvot mūžīgi, jo ir nogalēta lietderīgi, priekš kokletēm vai zupas. A tās ko atlaiž, paliek bez dvēseles un vairāk nevairojas, jo nevar vairoties bez dvēseles.
8.februāris 2018, 14:52 | links
 
Jā, vajag atlaizst, un atlaizst vajag okejānā.

Makatanav, 8.februāris 2018, 14:03
Plēsīgais tak nomierinies,ej un makšķerē tikai tad kad gribās ēst un viss būs kārtībā! :)

waffenss88, 8.februāris 2018, 14:16

Waffenss ;) es tā arī daru ! Bet aug mazbērni un gribās lai arī viņiem kas paliek !
Jo !
Salidzini , es normāls copmanis aizejot uz copi paņēmu tik cik vajag pārtikas programmai , un pārējās dzīvo dieva mierā !
Bet onkulis ar perversam nobīdem , ķer un met atpakaļ ! Ķer un met atpakaļ ! Nerēķinoties ar to cik aiziet bojā , cik pārstāj nārstot , cik tiek novārdzinātas un nonāk kormoranu un nekam nederīgu ūdensžurku barības bāze !

plesigais, 8.februāris 2018, 14:33


Nu bet par ko iet runa,tik cik es pa šiem gadiem esmu paturējis zivju,noteikti Tu apēdis esi pa pāris kg vairāk par mani,atlaidis esmu daudz, tas tiesa,arī pakaifojis-atzīstu! PAgaidām,pa manām takām staigātajām zivju ir pietiekami,jo atlaižu pareizi un ātri,ja saprotu,ka zivs neizdzīvos,tad protams paturu,bet tie ir max 2% no tā ko noķeru! Un šaubos,ka Tu no procesa negūsti prieku! Ja tā tad man pat grūti iedomāties kapēc tu ej makšķerēt,man medības nepatīk,bet gaļa garšõ,es medīt neeju,tik cik man vajag nopērku veikalā,,iesaku arī TEv,un vispār ja cope nav tava,,tad šīs forums galīgi nav priekš tevis! Nezinu gan cik perverss tu esi,par to es nemāku spriest,es parasti ķerot perversas lietas nedomāju,,drīzāk, analizēju,posmu,konkrētu vietu uz kā un kapēc tieši tur ppieķērās!!
8.februāris 2018, 14:48 | links
 
"paņemt pārtikā" ir tikai jūsu atrunas lai izliktos svētāki kā C&R piekopēji ;) Bet īstenībā gūstat no tā visa tādu pat kaifu, un nevajag to noliegt. Un tas ir normāli un dabiski, kaunēties nevajag. Pats biju jauns gurķis un zinu cik kaifīgi bija valkāt nonstopā mazas zivtiņas un pa laikam pamest skatu uz tīkliņu un gandarīti secināt ka tas ir arvien pilnāks.

Sulla, 8.februāris 2018, 14:34

Oi un kaa vel bet es vinju lietderigi izmantoju un apmieriju garshas karpinjas nevis vajadzibu ko pie sievietes nevari izdarit
8.februāris 2018, 14:47 | links
 
Spīdzināšana ir kad simtiem mazus asarīšus met uz ledus un ļauj tiem mokās nobeigties. Pilnīgi bez jēgas, jo badā nemirsti un tev to asarēnu pārdesmit g gaļa dzīvību neglābs. Tātad tikai izklaide, vienkārši patīk ;) Tāda pat izklaide kā izvilkt lielu zivi un atlaist atpakaļ to dzīvu.

Sulla, 8.februāris 2018, 14:23


Sulla man dzīves pieredzē nāk ar gadiem ! Un arī no asarišiem var uztaisīt super ņammu !
Un kā tad man bija jārīkojas ar tiem asarišiem ? Ka mūsu copes paraugam copejot stinces ! Katra noķerta zivtiņa jatriec pret ledu , vai ar rundziņu jahumanize ? ;)
8.februāris 2018, 14:43 | links
 
"paņemt pārtikā" ir tikai jūsu atrunas lai izliktos svētāki kā C&R piekopēji ;) Bet īstenībā gūstat no tā visa tādu pat kaifu, un nevajag to noliegt. Un tas ir normāli un dabiski, kaunēties nevajag. Pats biju jauns gurķis un zinu cik kaifīgi bija valkāt nonstopā mazas zivtiņas un pa laikam pamest skatu uz tīkliņu un gandarīti secināt ka tas ir arvien pilnāks.
8.februāris 2018, 14:34 | links
 
Jā, vajag atlaizst, un atlaizst vajag okejānā.

Makatanav, 8.februāris 2018, 14:03
Plēsīgais tak nomierinies,ej un makšķerē tikai tad kad gribās ēst un viss būs kārtībā! :)

waffenss88, 8.februāris 2018, 14:16


Waffenss ;) es tā arī daru ! Bet aug mazbērni un gribās lai arī viņiem kas paliek !
Jo !
Salidzini , es normāls copmanis aizejot uz copi paņēmu tik cik vajag pārtikas programmai , un pārējās dzīvo dieva mierā !
Bet onkulis ar perversam nobīdem , ķer un met atpakaļ ! Ķer un met atpakaļ ! Nerēķinoties ar to cik aiziet bojā , cik pārstāj nārstot , cik tiek novārdzinātas un nonāk kormoranu un nekam nederīgu ūdensžurku barības bāze !
8.februāris 2018, 14:33 | links
 
Nez kāds okejānā ūdens? Var jau atlaizst, vai vēl jāpagaida?
8.februāris 2018, 14:32 | links
 
Un tas mazais asarits elja izcepts ka chipsis ir ari labs ..
8.februāris 2018, 14:30 | links
 
Sadisti, savā nekaunīgajā cietsirdībā.

8.februāris 2018, 14:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager