ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Spidzinasana ir ja tu no ta gusti baudu nokerot un atlaizot..bet jatu tu izmanto un panjem cik partikai ....
8.februāris 2018, 14:28 | links
 
Spīdzināšana ir kad simtiem mazus asarīšus met uz ledus un ļauj tiem mokās nobeigties. Pilnīgi bez jēgas, jo badā nemirsti un tev to asarēnu pārdesmit g gaļa dzīvību neglābs. Tātad tikai izklaide, vienkārši patīk ;) Tāda pat izklaide kā izvilkt lielu zivi un atlaist atpakaļ to dzīvu.
8.februāris 2018, 14:23 | links
 
Kartupelis , burkaniņš , vistiņa , oliņa arī gotiņa un cūciņa !

Vai , vai plesigais tu taču esi briesmonis ! ;)

Tikai atkal kārtējā faktu sagrozīšana !

Es to visu nedaru perversas baudas dēļ !

Jā jā un arī zivtiņas ķeru dažādu aminoskābju dēļ !
8.februāris 2018, 14:18 | links
 
Pavilku augstāk, lai nepazūd. Dikti jau nu daiļš gabals.

"Jā, esmu slikts piemērs tai daļai no tiem, kas pašlaik neko nesaprot no notiekošā, vai saprot, bet ļoti maz.
Slikts piemērs tāpēc, ka varu pasēdēt netā, man tāds darbs, bet nevazāšos pa pasākumiem, kuriem neredzu jēgas.
Esmu padomju laiku produkts ar divām augstākajām izglītībām, inženiera un ekonomista, līdz ar to pietiekami ātri uztveru jebkura pasākuma lietderīgo jēgu. Savu laiku nešķiežu bezgalīgā bezjēgā.
Mana teiktā patiesību apstiprina apstāklis, ka man nav nepieciešams diendienā dzīt biznesu un kreņķēties, kā nu "pagājušonakt" pieņemtie valdības likumi mani ietekmēs. Neietekmēs nekādi. Tāpēc varu atļauties teikt to, ko domāju un saprotu.
Ja kāds nespēj saprast manis uzrakstīto - pats vainīgs, skolā jāiet."(citata, autora izteiksmes īpatnības saglabātas)
8.februāris 2018, 14:18 | links
 
Jā, vajag atlaizst, un atlaizst vajag okejānā.

Makatanav, 8.februāris 2018, 14:03

Plēsīgais tak nomierinies,ej un makšķerē tikai tad kad gribās ēst un viss būs kārtībā! :)
8.februāris 2018, 14:16 | links
 

Ko lai dara ar šitiem sadistiem un maniakiem(viņi droši vien ir arī narkomāni un pedofīļi)? Vispār vajag likumu, ka jāņem visu, kas pieķeras. Un jaunu nedrīkst ķert, kamēr iepriekšējais nav apēsts.
8.februāris 2018, 14:15 | links
 
Aizverties ? ;)

Un atļaut tādiem kā ... , izlaupīt un spīdzināt ?
Jeb bīdīt tekstus , ka lidaķi nārsta laikā neņem ?

Nepaskaidrojot ka līdaka kas tajā brīdī ir aizņemta ar dipu dapu , tiešām neņem ! Bet tur pat blakus grozās piecas kas ir beigušas ! Un tas plēš visu ko redz !
8.februāris 2018, 14:10 | links
 
Jā, vajag atlaizst, un atlaizst vajag okejānā.
8.februāris 2018, 14:03 | links
 
Slinki tie cilvēki. Varēja taču kāds, turpinot jauku trendu, uzdarināt daiļdarbu par kartofeļu sāpju un ciešanu pārpilno ceļu no vagas līdz biezputras grāpim.
8.februāris 2018, 14:00 | links
 
Jurcik [08.02.18]: addd [4.feb]: Labdien!
Akmens_Viesi, ldzu nokomentējiet, ši pareizā C&R spiningotàja rīcību atlaižot šo asiņojošo līdaku.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-87088.htm

Ar cieņu.Lidaka arpus uztverama tikliņa bija 30 sekundes. Dodu 100% ka tur viss labi. Žaunas nebija ievainotas.
Kur tev zaunas nebija cietusas ..perve tek tu akls esi..ja tu tadu atlaid toc tev nospljauties par zivim ..tevi pashu kkur..aizakjet un ta atlaizst lai pluncajies
8.februāris 2018, 13:58 | links
 
MartinsSi [08.02.18]: vienkārši aizveries beidzot.
Tu pats negribi aizverties
8.februāris 2018, 13:53 | links
 
vienkārši aizveries beidzot.
8.februāris 2018, 13:49 | links
 
Normāli :( !
Tātad , ja es uzskatu ka ķert bez vajadzības zivis ir muļķīgi ! Un zivju spīdzināšana !
Tad es nodarbojos ar verbālo !
Ja es uzrakstīju kaut ko , kas neatbilst "spīdzinātaju" standartiem , esmu banojams !

Nu tad par ko tad karojam ? Par zivju resursu saglabāšanu sev un saviem bērniem ( mazbērniem ) ? Vai pāris mirkļiem labsajūtas un adrenalīna atsevišķiem indivīdiem ?
8.februāris 2018, 13:45 | links
 
Operatīvi , operatīvi CL ! ;)

Varbūt spēriet arī nākošo solīti !

Ja kontrolējat un dzēšat postus ar ķengašanos , tad ari banojiet tos kas atļaujas ķengaties ! ;)

plesigais, 8.februāris 2018, 12:38


Tev, Docentam un vēl dažiem labiem troļļiem, sen jau vajadzēja banu. Jums ir kaut kāda neizskaidrojama slimība. Lai nerastos jautājumi - bans par foruma piedrazošanu ar spamu. Kuru tēmu atver, visur jūsu verbālā caureja. Nemaz nerunājot par Docentu, tas vispār ir galīgi neriktīgs un uzskata par pienākumu iekakāt visur. Kompensējot nodarījumu ar trofejraudiņām pirmajā lapā, vai tavu dzērumā uztapušo sadistisko prozu par forelītēm.

Godavārds, kaut jums klaviatūras iesprūstu.
8.februāris 2018, 13:23 | links
 
addd [4.feb]: Labdien!
Akmens_Viesi, ldzu nokomentējiet, ši pareizā C&R spiningotàja rīcību atlaižot šo asiņojošo līdaku.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-87088.htm

Ar cieņu.Lidaka arpus uztverama tikliņa bija 30 sekundes. Dodu 100% ka tur viss labi. Žaunas nebija ievainotas.

Jurcik, 8.februāris 2018, 13:03


Ļaudis gribēs zināt, no kurienes asinis.
8.februāris 2018, 13:08 | links
 
Padomju laiku cilveks, padomju izglītība.. tie ir tik bezjedzīgi termini, ka labak vajadzētu paklusēt. Tas periods vispar ir kaunu traips Latvijai kur nu vel ar to lielities vai atcereties :D

Jurcik, 8.februāris 2018, 12:56


Tu esi netaisns. Vai tas nav viens daiļi darināts gabals?
"Jā, esmu slikts piemērs tai daļai no tiem, kas pašlaik neko nesaprot no notiekošā, vai saprot, bet ļoti maz.
Slikts piemērs tāpēc, ka varu pasēdēt netā, man tāds darbs, bet nevazāšos pa pasākumiem, kuriem neredzu jēgas.
Esmu padomju laiku produkts ar divām augstākajām izglītībām, inženiera un ekonomista, līdz ar to pietiekami ātri uztveru jebkura pasākuma lietderīgo jēgu. Savu laiku nešķiežu bezgalīgā bezjēgā.
Mana teiktā patiesību apstiprina apstāklis, ka man nav nepieciešams diendienā dzīt biznesu un kreņķēties, kā nu "pagājušonakt" pieņemtie valdības likumi mani ietekmēs. Neietekmēs nekādi. Tāpēc varu atļauties teikt to, ko domāju un saprotu.
Ja kāds nespēj saprast manis uzrakstīto - pats vainīgs, skolā jāiet."(citata, autora izteiksmes īpatnības saglabātas)
8.februāris 2018, 13:06 | links
 
addd [04.02.18]: Labdien!
Akmens_Viesi, ldzu nokomentējiet, ši pareizā C&R spiningotàja rīcību atlaižot šo asiņojošo līdaku.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-87088.htm

Ar cieņu.
Lidaka arpus uztverama tikliņa bija 30 sekundes. Dodu 100% ka tur viss labi. Žaunas nebija ievainotas.
8.februāris 2018, 13:03 | links
 
Padomju laiku cilveks, padomju izglītība.. tie ir tik bezjedzīgi termini, ka labak vajadzētu paklusēt. Tas periods vispar ir kaunu traips Latvijai kur nu vel ar to lielities vai atcereties :D
8.februāris 2018, 12:56 | links
 
Nu un kā mums ar off topu? Vai jāsaprot, ka šajā ziņā pilna brīvība?
8.februāris 2018, 12:44 | links
 
Operatīvi , operatīvi CL ! ;)

Varbūt spēriet arī nākošo solīti !

Ja kontrolējat un dzēšat postus ar ķengašanos , tad ari banojiet tos kas atļaujas ķengaties ! ;)
8.februāris 2018, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager