Foreles

aaakki nu tu dod:D:D:D
12.jūnijs 2010, 20:18 | links
 
 
Tiko paziņoju savai kundzei ka man i aizņemts 13-15 augusts kas saistīts ar forelistu pasākumu...
Atkārtoju kundzes atbildi: Apmēram 3min. bla-bla-bla,tad būtu labāk kādreiz kādu zivi atvedis, tad kaut ko par benzīna patēriņu manam opelītim un nebūšanu ar ģimeni, bet pašās beigās ar iesārtu aci deva atļauju--- URĀĀĀĀĀ Es ar ceru ka varēšu ar jums pagrūstīties....
12.jūnijs 2010, 11:54 | links
 
Vieta un laiks zināmi-Jaunrauna, "Lāčplēši" 13-15 augusts.Tradīcijas jāievēro! Vecajiem biedriem ierašanās obligāti, attaisnojošu iemeslu uzklausīšana pie ZG. Netaisnošanās tiks uzskatīta par orientācijas maiņu, kas draud ar makšķerlietu konfiskāciju un citām no tā izrietošajām sekām. Līdzi ņemam paši savus traukus tukšus un pildītus, zupai,kafijai alum, kādu instrumentu utt. Lai nebūtu jāķeras pie vienreizējiem!
12.jūnijs 2010, 10:55 | links
 
Skaidrs. Zem glemūrīga pasākuma maskēta prasta dzeršana ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku piedalīšanos. ZG, cik tu gan esi prognozējams...
:)))
12.jūnijs 2010, 09:52 | links
 
Tā! Laiks: 13-15 augusts. Vieta: Jaunrauna, "Lāčplēši". Dalībnieki: Visi forelisti un arī tie, kas sevi par tādiem uzskata. :) velkomēti arī DS speciālisti. Mēs nenorobežojamies no pārējiem, pasākums ir visnotaļ demokrātisks! Katru gadu, mūs kompānijā iespraucās kāds samists, trolingists utt.
Apsveicama ierašanās ar gimeni. Galvenais: "zaļā domāšana"! Programma: Kopistiska zupas vārīšana. Visādu, ar copi saistītu problēmu apspriešana. Makšķerēšana. Jaunu kontaktu dibināšana.
Ja, Breksīts būs iegādājies (uz to brīdi) projektoru, tad pilmas skatīšanās (Un upe tek, ar Bredu Pitu galv. lomā. Fočeņu (iz foreļcopes) rādīšanu).
Dalību praidā izteica arī Olte. Programmā viņa piekaušana (par slikti sižetisku raidījumu veidošanu, da vai maz par ko!!! ) :DDD Stikutam, personiski uzvanīšu un uzaicināšu!
Nelāga laika gadījumā ir nojumes kur tusēt. Galvenais, ierasties ar labu noskaņojumu un savu "groziņu"! Pasākumu rīko guntisddd, mankifeiss un breksīts. Pasākuma kordinators-zg :)
Pagaidām viss! Ja, kādam ir interesanti priekšlikumi- uz priekšu!
12.jūnijs 2010, 07:48 | links
 
ehh..., kā es gribētu, tiem "ģediem", to mazo caurumiņu, ar smilgu pakutināt
11.jūnijs 2010, 22:44 | links
 
Ta jau šai pasākumā ja gribi kļūt par "ģedu"būs dibins jārāda?
11.jūnijs 2010, 19:42 | links
 
akmens> "ģedi" ir ar sadzijušām čulgām uz pēcpuses no latvāņiem, veciem iekaisumiem uz kakla no indīgiem kāpuriem, māk 50cm foreli bildēšanas sesijai saspiest uz 39,9cm un kuriem odu sanoņa ir burvīgākā skaņa pasaulē!
11.jūnijs 2010, 18:53 | links
 
Atvainojos par reklāmu, bet iešu paspārdīties--
www.kickbike.lv
11.jūnijs 2010, 18:52 | links
 
Pļac, vai tik man nevajag sākt lūkoties pēc lētajām aviobiļetēm ;DD
Iepatikās tā bilde, kur XO ar pepsi :DD
Rupuči tādi :DDD
11.jūnijs 2010, 18:51 | links
 
Mans jautājums ir -kādi nosacījumi lai par tādu kļūt?Varbūt arī šai pasākumā būs kāda ģeda kronēšana?
11.jūnijs 2010, 18:49 | links
 
akmens, ģeds ir vieplis, zg, citrus....laikam CL neviena nav
11.jūnijs 2010, 18:41 | links
 
... un balvu fonds
11.jūnijs 2010, 18:36 | links
 
Kā tiek noteikts ģeda status?Tas ir nodzīvotais laiks šaisaulē,pavadītais laiks pie ūdeņiem vai noķerto zivju daudzums?
11.jūnijs 2010, 18:35 | links
 
īstanībā wellcomēti ari DS speci, spiniga praktiskā, makšķeres parastās .u.tt, galvenais lai galvaskausā karodziņš zaļš
11.jūnijs 2010, 18:35 | links
 
Un lai Ž.Siksna dzied mums omīšu ziņģes.
11.jūnijs 2010, 18:34 | links
 
ZG, sāc - laiks, vieta, dalībnieki, mērķis, programma...
:DD
11.jūnijs 2010, 18:32 | links
 
ZG, manuprāt Tev nav izvēles ;))))
11.jūnijs 2010, 18:29 | links
 
Ja vecie buki ņems mani svā pūlciņā es ar labprāt ar jums satiktos... ES PAR
11.jūnijs 2010, 18:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager