Foreles

SHrimp! Tu runā par copes ētiku, bezatskabargu vienžuburniekiem, foreļu mierālikšanu septembrī u.t.t. Vai tā nav liekuļošana no Tavas puses? Pats taču pašlaik dodies alatas ķert, bradā pa berzēm, traucē forelēm nārstam riktēties. Tev bez alatām ķerās arī foreles un taimiņi. Kā pēc visa šitā vispār par kaut kādu ētiku Tu vari runāt?
"Katrs dara kā vēlas un viss" - zelta vārdi!
14.septembris 2016, 22:32 | links
 
Centīšos . Kad uzcepšu iedošu tev ar notestēt. Parasti taisu uzreiz vairākus variantus. Vannā papeldināt ir pilnīgi savādāk kā reāli straumē un paprovēt vai ir interese vai nav zivtiņai. Parasti ja nav pat mazākās intereses zivtiņai uzreiz nafigizēju tādu modeli .

Bralitis, 14.septembris 2016, 20:27

Paldies :) bet man nebūs ar ko notestēt. Esmu pārdevis visu savu spiningošanas inventāru jau pirms ilgāka laika. Te ir makšķernieki, kuri var padalīties gan ar savu vienžuburu pieredzi, gan notestēt Tava darba rezultātu. Šī laba tēma.

SHrimp, 14.septembris 2016, 21:49


Kas ta nu? ForeļNirvanu jau sasniedzi ? Vismaz pie ķer un atlaid būtu palicis .
14.septembris 2016, 22:27 | links
 
Centīšos . Kad uzcepšu iedošu tev ar notestēt. Parasti taisu uzreiz vairākus variantus. Vannā papeldināt ir pilnīgi savādāk kā reāli straumē un paprovēt vai ir interese vai nav zivtiņai. Parasti ja nav pat mazākās intereses zivtiņai uzreiz nafigizēju tādu modeli .

Bralitis, 14.septembris 2016, 20:27


Paldies :) bet man nebūs ar ko notestēt. Esmu pārdevis visu savu spiningošanas inventāru jau pirms ilgāka laika. Te ir makšķernieki, kuri var padalīties gan ar savu vienžuburu pieredzi, gan notestēt Tava darba rezultātu. Šī laba tēma.
14.septembris 2016, 21:49 | links
 
Ir arī ar vienžuburi un ir ar bezatskabargām . Ar vienžuburi tāds patizls patreiz izskatās un nav notestēts.

Bralitis, 13.septembris 2016, 20:45

Ļoti forši, ka foreļu makšķernieks pats arī ir meistars :) Lai izdodas izveidot un parādīt labu rotiņu - vienžuburnieku!

SHrimp, 14.septembris 2016, 20:15


Centīšos . Kad uzcepšu iedošu tev ar notestēt. Parasti taisu uzreiz vairākus variantus. Vannā papeldināt ir pilnīgi savādāk kā reāli straumē un paprovēt vai ir interese vai nav zivtiņai. Parasti ja nav pat mazākās intereses zivtiņai uzreiz nafigizēju tādu modeli .
14.septembris 2016, 20:27 | links
 
Ir arī ar vienžuburi un ir ar bezatskabargām . Ar vienžuburi tāds patizls patreiz izskatās un nav notestēts.

Bralitis, 13.septembris 2016, 20:45


Ļoti forši, ka foreļu makšķernieks pats arī ir meistars :) Lai izdodas izveidot un parādīt labu rotiņu - vienžuburnieku!
14.septembris 2016, 20:15 | links
 
Ko uzbrūkat cilvēkam..Negrib un neliek bezatskabargu āķus...Katrs dara kā vēlas un viss...

dziva, 13.septembris 2016, 16:47


Jāpiekrīt gan Tev par to, ka katrs dara kā vēlas, jo nav jau cita regulējuma strauta foreļu maksķerēšanā kā vien pašu makškernieku ētika un izpratne. Par to 'un viss...' gan nepiekrītu :)
14.septembris 2016, 13:27 | links
 
Laiks legalizēties. Pēdējo pāris mēnešu paša ražotos ,reāli notestētos rotiņus ieliku albumā . Uz jautājumiem cik maksā un kāpēc tik dārgi atbildēšu PM. Tā ir tikai puse no maniem radījumiem .

Bralitis, 12.septembris 2016, 23:03

Brālīt, vizuāli izskatās labi :). Par niansēm nespriedīšu - nav mana tēma, bet dažas lietas Tev pajautāšu. Kādēļ Tu neesi aprīkojis savus ieročus ar bezatskabargu āķiem? Kādēļ neesi pastrādājis pie modeļa ar vienžuburu bezatskabargas āķi?

SHrimp, 13.septembris 2016, 09:08


Ir arī ar vienžuburi un ir ar bezatskabargām . Ar vienžuburi tāds patizls patreiz izskatās un nav notestēts. Parasti testēšana pārvēršas aizrautīgā copē tā ka puse paliek pat neiemērkta ūdenī :) Ieliku tikai pārbaudītās lietas . Šovakar ielikšu pašu interesantāko kas toč LV nav nekur. Vieni no maniem mīļākajiem pa mazajām ,seklajām upītēm . Darbojas jebkurā straumē(krācē) ,viegli vadīt ,manevrēt un kad piešaujas novadīt pa ūdens virsu tad viņš kārpās - un tad ir skaistā cope :) Es viņus saucu par turbomušām :) Vienā copē man līdakas norija visas turbomušas , jo viņas dūc zem ūdens un ščucekiem laikam baigi tas patīk, sapalus Gaujā uz viņām savilkos . Forelītes no sekliem ūdeņiem brūk tām virsū . Cenas andelei ar esmu aprēķinājis - tās pat bezkaunīgi demokrātiskas sanāks :)
13.septembris 2016, 20:45 | links
 
Ko uzbrūkat cilvēkam..Negrib un neliek bezatskabargu āķus...Katrs dara kā vēlas un viss...
13.septembris 2016, 16:47 | links
 
Laiks legalizēties. Pēdējo pāris mēnešu paša ražotos ,reāli notestētos rotiņus ieliku albumā . Uz jautājumiem cik maksā un kāpēc tik dārgi atbildēšu PM. Tā ir tikai puse no maniem radījumiem .

Bralitis, 12.septembris 2016, 23:03


Brālīt, vizuāli izskatās labi :). Par niansēm nespriedīšu - nav mana tēma, bet dažas lietas Tev pajautāšu. Kādēļ Tu neesi aprīkojis savus ieročus ar bezatskabargu āķiem? Kādēļ neesi pastrādājis pie modeļa ar vienžuburu bezatskabargas āķi?
13.septembris 2016, 09:08 | links
 
Laiks legalizēties. Pēdējo pāris mēnešu paša ražotos ,reāli notestētos rotiņus ieliku albumā . Uz jautājumiem cik maksā un kāpēc tik dārgi atbildēšu PM. Tā ir tikai puse no maniem radījumiem .
12.septembris 2016, 23:03 | links
 
Ņem par labu, eMKa! Centos cik spēka. Mans tiesātais pat par 3.posma uzvarētāju pamanījās kļūt.
Pasākums feins. Vietējās slavenības dzīvajā redzēju. Zivis upē ielaidu. Pavēroju ar ko un kā profi ķer. Pavadīju divas interesantas dienas pie upes, bet krāsaino puņķu tipināšana mani tomēr neuzrunā.
Lai veicas nākamajā čempī un tiekamies pie ūdeņiem. Ne asakas!
12.septembris 2016, 20:28 | links
 
Protams pēc sacensībām aktivizējas arī gaļenieki, to skaitā vietējie tārpotāji. Un tie jau nu nešķiro vai tā audzētavas varavīksnene vai vietējā strautene. Man nudien nav nekas pret pašiem sportsmeniem, cik zinu vairums godprātīgi forši veči, bet tas "foreļčempja" formāts galīgi man nepieņemams. Ja MM var sarīkot sacensības mūsu upēs kas neko daudz neatšķiras no praktiskās copes, tad domāju spiningotājiem nevajadzētu ķerstīt dīķa zivteles upē dzenoties pēc "labākā forelista" titula ;) Tad jābeidz liekuļot un tā arī jānosauc sačus: čempis dīķa foreļu ķeršanā un arī jārīko audzētavās.
12.septembris 2016, 17:50 | links
 
Par to "domā, nedomā" man ir labs stāsts. Iz dzīves.
Bijām forelēs ar Liepājas puikām. Viens no viņiem ,tajā laikā, Liepājas teātra aktieris. Tāds kolorīts džeks.
Domāju, ka vēl kāds ir redzējis bebru aizgrauztus lielus ozolus. Tad nu lūk. Sanāk satikt Mārtiņu, šis apsēdies pīpē, uz jautājumu "kā ķeras" neatbild. Aizpīpēju arī es, cenšos izprast meditācijas mērķi un tad, skatoties uz bebru aizgrauztu lielu ozolu, atskan : "Jāaaa, bebrs nedomā, bebrs dara..." :)

eMKa, 12.septembris 2016, 16:53


Ja, piemēram, bebrs ir spiningošanas industrijas mašīna, tad mazākumam, protams, ir ko turēt. Ļoti forši, ka ir mazākums ar savu visnotaļ respektējamo viedokli.
12.septembris 2016, 17:08 | links
 
Штирлиц шел по лесу и увидел голубые ели. Приглядевшись, он увидел, что голубые не только ели, но и пили.

vilka laukā no somas kastītes un pudelītes ar acis žilbinošām sarkanas un dzeltenas krāsas gumijām. Sportisti - nodomāja Štirlics...

SHrimp, 12.septembris 2016, 13:35

lai uzkabinātu tās stresainās dīķa zivteles sportisti izmantos visu ko, protams ka smaržīgi silikona tārpeļi ārpus konkurences :) Man galīg nesaista tādas aktivitātes, laikam tāpat kā cope audzētavu dīķos. Un vēl man nepatīk ka šādi foreļupes piesārņo ar varavīksnenēm, bet tāds viedoklis diemžēl ir mazākumā. Domāju loģiskāk būtu ja rīkotu dīķos, tad arī zivis nevajadzētu nekur vest.

Sulla, 12.septembris 2016, 16:45


Sasmējos par zilajiem :D
Ir laistas arī strautenes, bet to laisto zivi visi kaut kā pamanās pēc tam "utilizēt". Tie paši sportisti pēc tam brauc un papildus patrenējas + vēl pārtikas racionu papildina. Vietējie neguļ un ir zināmi visādi precedenti...
Tā kā es gan baigi neiespringtu uz tēmu "piesārņošana", jo tad mums vajadzētu būt vismaz pāris upēm, kur varavīksnenes uz urrā ķertos...
12.septembris 2016, 17:06 | links
 
Штирлиц шел по лесу и увидел голубые ели. Приглядевшись, он увидел, что голубые не только ели, но и пили.

vilka laukā no somas kastītes un pudelītes ar acis žilbinošām sarkanas un dzeltenas krāsas gumijām. Sportisti - nodomāja Štirlics...

SHrimp, 12.septembris 2016, 13:35

lai uzkabinātu tās stresainās dīķa zivteles sportisti izmantos visu ko, protams ka smaržīgi silikona tārpeļi ārpus konkurences :) Man galīg nesaista tādas aktivitātes, laikam tāpat kā cope audzētavu dīķos. Un vēl man nepatīk ka šādi foreļupes piesārņo ar varavīksnenēm, bet tāds viedoklis diemžēl ir mazākumā. Domāju loģiskāk būtu ja rīkotu dīķos, tad arī zivis nevajadzētu nekur vest.

Sulla, 12.septembris 2016, 16:45


+++++ .... zinot mūsu mīlas stāstu tie nebij kapa krusti :)
12.septembris 2016, 16:57 | links
 
Par to "domā, nedomā" man ir labs stāsts. Iz dzīves.
Bijām forelēs ar Liepājas puikām. Viens no viņiem ,tajā laikā, Liepājas teātra aktieris. Tāds kolorīts džeks.
Domāju, ka vēl kāds ir redzējis bebru aizgrauztus lielus ozolus. Tad nu lūk. Sanāk satikt Mārtiņu, šis apsēdies pīpē, uz jautājumu "kā ķeras" neatbild. Aizpīpēju arī es, cenšos izprast meditācijas mērķi un tad, skatoties uz bebru aizgrauztu lielu ozolu, atskan : "Jāaaa, bebrs nedomā, bebrs dara..." :)
12.septembris 2016, 16:53 | links
 
Штирлиц шел по лесу и увидел голубые ели. Приглядевшись, он увидел, что голубые не только ели, но и пили.

vilka laukā no somas kastītes un pudelītes ar acis žilbinošām sarkanas un dzeltenas krāsas gumijām. Sportisti - nodomāja Štirlics...

SHrimp, 12.septembris 2016, 13:35


lai uzkabinātu tās stresainās dīķa zivteles sportisti izmantos visu ko, protams ka smaržīgi silikona tārpeļi ārpus konkurences :) Man galīg nesaista tādas aktivitātes, laikam tāpat kā cope audzētavu dīķos. Un vēl man nepatīk ka šādi foreļupes piesārņo ar varavīksnenēm, bet tāds viedoklis diemžēl ir mazākumā. Domāju loģiskāk būtu ja rīkotu dīķos, tad arī zivis nevajadzētu nekur vest.
12.septembris 2016, 16:45 | links
 
Smalki .... nodomāja Brālītis.
12.septembris 2016, 16:29 | links
 
Pavasarī Štirlics bija tehniskajās un taktiskajās MM lauka nodarbībās pie čempionātu upes. Atbrauca vairākas spiningotāju kompānijas trenēties pirms sava čempionāta posma. Viena kompānija skaļi un daudzos stāvos pieminēja māti. Laikam uztraukums. Otra nopieni gatavojās treniņam un vilka laukā no somas kastītes un pudelītes ar acis žilbinošām sarkanas un dzeltenas krāsas gumijām. Sportisti - nodomāja Štirlics...

SHrimp, 12.septembris 2016, 13:35

Pagāja nedēļa un Štirlics saprata, ka ir pagājusi nedēļa. Vienu kompāniju nomainīja otra, zāle bija palikusi nedaudz zaļāka. Krāsaino gumiju vietā bija tikpat krāsaini spalvaini mānekļi, Štirlics paskatījās uz zāli un nodomāja- jā, zāle aug. Zāle neko nenodomāja, džeki, kas aizrautīgi apsprieda setupus un galvu garumus, un vēl kaut kādas Štirlicam nesaprotamas lietas, viņu pat neievēroja un nebija laika padomāt, tamdēļ Štirlics nolēma, ka vēl nedaudz padomās par zāli... kura auga.

eMKa, 12.septembris 2016, 14:15


Štirlics poligonā strādāja ar dazādu garumu galvām un pārliecinājās, kādi garumi un kad strādā, maksķerējot mazajās upēs. Štirlicam pašam jāuzbur mušas - pelēkās mazās vai lielās un krāsainās. Bormans nepiegādās kastītēs un pudelītēs kā gatavu munīciju - lādē tik un šauj.

LV foreļu/alatu makšķernieku forums - domāja Štirlics... LV foreļu/alatu spiningotāju forums - domāja forums.
Zāle drīz jau neaugs, bet nāks atkal pavasaris :)
12.septembris 2016, 15:31 | links
 
p.s. Copei praktiskajai protams ar daudz ieguvu . Nevarēju vien atraut acis no lielmeistariem kā viņi nodarbojās ar "tipināšanu" -tā es viņu nosaucu :) Tas bij skaisti un rezultatīvi .

Bralitis, 12.septembris 2016, 12:56

Pavasarī Štirlics bija tehniskajās un taktiskajās MM lauka nodarbībās pie čempionātu upes. Atbrauca vairākas spiningotāju kompānijas trenēties pirms sava čempionāta posma. Viena kompānija skaļi un daudzos stāvos pieminēja māti. Laikam uztraukums. Otra nopieni gatavojās treniņam un vilka laukā no somas kastītes un pudelītes ar acis žilbinošām sarkanas un dzeltenas krāsas gumijām. Sportisti - nodomāja Štirlics...

SHrimp, 12.septembris 2016, 13:35


Pagāja nedēļa un Štirlics saprata, ka ir pagājusi nedēļa. Vienu kompāniju nomainīja otra, zāle bija palikusi nedaudz zaļāka. Krāsaino gumiju vietā bija tikpat krāsaini spalvaini mānekļi, Štirlics paskatījās uz zāli un nodomāja- jā, zāle aug. Zāle neko nenodomāja, džeki, kas aizrautīgi apsprieda setupus un galvu garumus, un vēl kaut kādas Štirlicam nesaprotamas lietas, viņu pat neievēroja un nebija laika padomāt, tamdēļ Štirlics nolēma, ka vēl nedaudz padomās par zāli... kura auga.
12.septembris 2016, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager