Foreles

un starpcitu es neesmu tolmets.
7.aprīlis 2010, 20:43 | links
 
Piedo tomel !
:DDDD / tas nespeciāli / zini , cūkas ganot - esmu tikai vienu augstāko ieguvis, kļūdas gadās !
:DDD
7.aprīlis 2010, 20:45 | links
 
Es te tagad nedaudz pafilozofēšu...ar Jūsu atļauju :)...Prātīgs ir cilvēks, kas ir spējīgs ieklausīties citu viedokļos, spēj tos sasortēt, un gadījumā ja ir kļudījies, ir spējīgs atzīt savu kļudu un mācīties no tās, savukārt neprātis- pat nemēģinās idziļināties un kaut ko saprast, bet tikai mals savu taisnību un uzskatīs visus pārējos par nejēgām....
Vēl ir drosmīgs cilvēks- tas saprotot, ka ir kļudījies nebaidīsies atzīties un atvainosies...
7.aprīlis 2010, 20:54 | links
 
eMKa, viedi vārdi. :)
7.aprīlis 2010, 21:02 | links
 
Nu, veči, jūs te dodat, es tikai pāris jautājumus uzdevu, a jūs te 3 lapas beztēmā piespamojāt :)))

Būtu zinājis, nebūtu neko jautājis ;)
7.aprīlis 2010, 21:09 | links
 
žiperi, zemmēra līdakas paturēt nedrīkst. I ko nu?
:))
7.aprīlis 2010, 21:23 | links
 
ew nezin kads foreles jau privatajos dikos nem?
7.aprīlis 2010, 21:23 | links
 
Vai te kāds kaatu sauca?!
Neesmu iedziļinājies jūsu problēmā, bet kaads varētu divos vārdos izskaidrot/slinkums lasīt jūsu bezdeli/.

Ooo, Vieplīt, tu laikam sāc cilvēkam līdzināties, ne tā
7.aprīlis 2010, 21:29 | links
 
to vieplis.

Paldies, vairāk jautājumu pagaidām nav!
7.aprīlis 2010, 21:33 | links
 
Zhiperi, tavs jautājums tika atbildēts jau sen, un te nav spams bet diskusija :))
7.aprīlis 2010, 21:35 | links
 
Kaat ej uz poda... un cīnies pats ar savu bezdeli...:)
7.aprīlis 2010, 21:37 | links
 
to eMKa.

Tur jau tā lieta, ka sen... cik man vajadzēja izlasīt to jūsu lielo diskusiju, lai tiktu pie savas atbildes :))
7.aprīlis 2010, 21:41 | links
 
...bet, nu vismaz tiki izglītojies :)))
7.aprīlis 2010, 21:49 | links
 
zhiperis, tur jau tā lieta, te spriedelē tie, kas jau ir izteikušies, kuriem vairāk nav ko teikt un vienkārši sēž uz poda
7.aprīlis 2010, 21:51 | links
 
plikpauri, vai tad tā nav
7.aprīlis 2010, 21:52 | links
 
kaat, tak apmierinies beidzot :)), man ir ko teikt un daudz un par tēmu, bet ne par visām, tāpēc nelienu ne savā lauciņā, atšķirībā no Tevis... :)))
7.aprīlis 2010, 22:27 | links
 
Sākšu ar atbildi puisim , kas 14. martā jautāja...ar cik tievu auklu mazos rotiņus labāk izmest...!!!Labāk tos nemaz nepērc! Nebūs jāizmet. Par svaigo diskusiju---ja tā godīgi jāatzīst, tad forelēt diezgan apnicis.Kapēc? Varbūt sakritība, ka gadus atpakaļ CL konkursa rezultātā skaistas atlaistās zivis pēc maza laiciņa to mītnēs vairs nebija atrodamas, varbūt pie vainas leišu desants kurzemes upēs, varbūt uzpludinājumi utt., varbūt un man šķiet galvenokārt tamdēļ, ka forele nebūt nav tā piesardzīgākā un gudrākā zivtele, kuras dēļ šeit jālauž šķēpi. Ja kāds sevi dēvē par forelistu, tā viņa šaurā redzesloka problēma ar izrietošām sekām !p.s. pamēģiniet noķert taimiņu atklātās jūras piekrastē--maz neliksies.
7.aprīlis 2010, 23:08 | links
 
adriatico. Par to taimiņa noķeršanu piekrastē - trulāku copes veidu vēl neesmu izmēģinājis.
:)
7.aprīlis 2010, 23:32 | links
 
vieplim. Nu, nu.Paņemsim kaut , cik zinu, Tevis iecienīto Ventu-+- pazīstot upi, pēc sērijveida blietēšanas salmons (ja tajā točkā gulēs) sasēdīs uz vizulīša kā likts, tas pats arī mazajās foreļupēs. Tieši šīs prognozējamības dēļ arī cenšos neizvēlēties minētos ūdeņus, bet gan jūru.
7.aprīlis 2010, 23:51 | links
 
Adriatico, čau!
Varpūt varu, ar Viepli kopā, līdz Tevīm -> jūrai uz kopcopi aizlaist? Točna zinu, Tu no jūras saproti, un Vieplis par lašveidīgajiem arī kautko zin ;)
Bet tālāk labāk us privātiem CL pastiem.
8.aprīlis 2010, 00:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager