Foreles

Ko darat ar invazīvajām līdakām un sapaliem? :)

Kuha, 29.aprīlis 2020, 19:29


Visai dumjš jautājums, jo tās ir Latvijas upēm ļoti tipiskas zivju sugas.
29.aprīlis 2020, 20:08 | links
 
Ko darat ar invazīvajām līdakām un sapaliem? :)
29.aprīlis 2020, 19:29 | links
 
Šodien 40cm Varavīksnes kundze devās ar mani kopā mājās, nav ko maisīties strauta forelēm pa kājām.

Artx, 26.aprīlis 2020, 16:20


Pareiz dari, es ar visas varavīksnenes izņemu, invazīva suga.
29.aprīlis 2020, 17:33 | links
 
MULTIVAN [29.04.20]: Tā uz baļķa, kā ar notīrītām zvīņām jau!
Foreles zvīņas ir griķu lielumā. Tās es tīrīju mājās ;)
29.aprīlis 2020, 17:30 | links
 
Tā uz baļķa, kā ar notīrītām zvīņām jau!
29.aprīlis 2020, 15:43 | links
 
Partner Needed For A Multi Million Business Venture 

With the COVID-19 pandemic which may trigger a global recession, we produce authentic currency bills of USD$ and Euros€ with different serial numbers on each bill. We have instock the semi finish banknote substrates already engraved and designed front and back of the various currencies of each denomination. We need a partner to work with discretely to finish the production of our semi finish banknote substrates and make it legal tender on a percentage which we are going to discuss in a personal meeting in the event that you agree to work with us. We will schedule for a meeting to show you everything and discuss all details and produce samples so you can go test to confirm authenticity.  All Notes will pass major test like ultra violet light, pencil test, many more fake money detection. 

Whatsapp..+447440452178

email..genuinneproducts@programmer.net

https://www.gglabinc.com/ 

http://www.realdocuments48hrs.com/

Skype..nicolas.persey
29.aprīlis 2020, 15:39 | links
 

Šogad beidzot sanāca izrauties uz savām takām. Rezumē priecē, upēs foreles nekur nav pazudušas, un neaizmirst arī paaugties. Kopā ap 13 gab, mazākā 20cm, pārsvarā izmēros līdz 37cm(strauta). Šodien 40cm Varavīksnes kundze devās ar mani kopā mājās, nav ko maisīties strauta forelēm pa kājām. Svarīgi, ka savas ierastās bedres netiek pamestas, katrai jau savs sektors. Pie upes pavadītais laiks no 5:50-12:00. Meps 2nr. šodien spēlēja pirmo vijoli.
26.aprīlis 2020, 16:20 | links
 
Grūtāk protams ir atrast vietu, kura ikdienā netiek apstaigāt teju katru dienu, un kur dzīvo lielas foreles. Taču tas nāk ar laiku, un tādas vietas es pat ģimenes lokā izvairītos atklāt! :D :)
18.aprīlis 2020, 12:39 | links
 
SierinS [16.04.20]: Sveiki, tatad izlasiju pus forumu un ta ari netiku gudrs... Ka iesacejs gribu pameginat pakert foreles, bet nav ne jausmas kur meklet kaut vai sakumu... "Zinu ka slepenas copes vietas neviens neizpaus" bet vismaz iesakumam padalaties ar kadu Pleki kur paprovet un varbut pat dabut sitienu pa katu!

Paldies par atsaucibu ar cienu -SierinS!
Pamatā vienkārši skaties Gaujas, Salacas vai Ventas baseinus, tad google mapsā vienkārši uznet uz ceļa paskaties caur 3d, kā upe izskatās. Vēl ir ļoti daudz cikvēku publicēti attēli pēc kur var uzmest aci konkrētai upei. Var arī instagramā vai vel sazin kur iemest tagos upes nosaukumu.
Tad kā jau iepriekš minēja lasi MK, grāmatas, rakstus utt.
Grūti iedomāties, kā vispār nevarētu atrast kādu upīti. Kaut vai ierakstot guglē atlēgasvārdus forele vai foreļupe un veltot vismaz pusstundu ir iespèjams atrast upi.
Un uz sitienu kātā šobrīd pavasara apstākļos var cerēt pat vistukšākajā upītē :)
18.aprīlis 2020, 12:37 | links
 
SierinS [16.04.20]: Sveiki, tatad izlasiju pus forumu un ta ari netiku gudrs... Ka iesacejs gribu pameginat pakert foreles, bet nav ne jausmas kur meklet kaut vai sakumu... "Zinu ka slepenas copes vietas neviens neizpaus" bet vismaz iesakumam padalaties ar kadu Pleki kur paprovet un varbut pat dabut sitienu pa katu!

Paldies par atsaucibu ar cienu -SierinS!
Es izmantoju LVM GEO aplikaciju, Latvijas valst mežu oficiala aplikacija, dažadas kartes, reljefs skenejumi, reģistri utt, var izvilkt daudz info par upem un to ka iebraukt, atrodi lašupi un mauc pa viņas mazajam pietekam, par kuram vari dabut ari daudz info upju reģistra, par to kritumu, izteku, straujumu utt
17.aprīlis 2020, 00:30 | links
 
Sveiki, tatad izlasiju pus forumu un ta ari netiku gudrs... Ka iesacejs gribu pameginat pakert foreles, bet nav ne jausmas kur meklet kaut vai sakumu... "Zinu ka slepenas copes vietas neviens neizpaus" bet vismaz iesakumam padalaties ar kadu Pleki kur paprovet un varbut pat dabut sitienu pa katu!

Paldies par atsaucibu ar cienu -SierinS!

SierinS, 16.aprīlis 2020, 20:28


Tak palasi makšķerēšanas noteikumu sadaļu par aizliegumiem makšerēt vispār vai ar mākslīgo ēsmu (muša, spinings) rudenī no 1. oktobra, tur ir pilns ar norādēm.
"1) no 1. oktobra līdz 30. novembrim:

baseina upēs – Līčupē, Naružā, Sumuldā, Taukātnē, Vedzē;

Pededzes baseina upēs – Akaviņā, ......
........"

Paskaties kartē, kas tuvāk, bet nav gluži kā Pēterupe Saulkrastos, mēģini ievākt papildinfo, paskaties google, caur kurieni tek tā upe un mauc izpētes darbos...
16.aprīlis 2020, 20:49 | links
 
Sveiki, tatad izlasiju pus forumu un ta ari netiku gudrs... Ka iesacejs gribu pameginat pakert foreles, bet nav ne jausmas kur meklet kaut vai sakumu... "Zinu ka slepenas copes vietas neviens neizpaus" bet vismaz iesakumam padalaties ar kadu Pleki kur paprovet un varbut pat dabut sitienu pa katu!

Paldies par atsaucibu ar cienu -SierinS!
16.aprīlis 2020, 20:28 | links
 
Niklavs03 [16.04.20]: Kāds varbūt varētu zināt kā ir ar bērzeni vai tur vēl ir ko darīt vai bebru dambji visu sabojājuši?
Tā kas ietek daugavā pie hesa?
16.aprīlis 2020, 12:25 | links
 
Kāds varbūt varētu zināt kā ir ar bērzeni vai tur vēl ir ko darīt vai bebru dambji visu sabojājuši?
16.aprīlis 2020, 12:19 | links
 
Releasecatch [16.04.20]: 6diena
2 upes, 9 foreles, viens līdacēns!
Zivtiņas visas sportiskas ap 30cm, ņēma aktīvi!
Viss notika no plkst 10 līdz pat tumsai! No rīta laikam vēl pa aukstu bija..
Vispār agrie rīti man praktiski nu nekad nav bijuši rezultatīvi, kā jums? Šī iemesla dēļ pēdējos gados pie upes esmu tik uz 10iem :D
Man šogad arī rīti nav bijuši labi, cik braucu, tik vienmēr mīnusi un salnas, viss iekustas uz 11iem kad saulite iespīd upē. Bet domāju ka tas viss mainīsies līdz ar maija mēnesi, kad rīti bus silti, pietam, iepriekšējie gadi tieši zivīgi no rītiem, kad migla pazud un sak kukaiņi lidot, pašam labakie rezultāti.
16.aprīlis 2020, 11:53 | links
 
Pie tam visas smukas, resnas! :)
16.aprīlis 2020, 10:16 | links
 
6diena
2 upes, 9 foreles, viens līdacēns!
Zivtiņas visas sportiskas ap 30cm, ņēma aktīvi!
Viss notika no plkst 10 līdz pat tumsai! No rīta laikam vēl pa aukstu bija..
Vispār agrie rīti man praktiski nu nekad nav bijuši rezultatīvi, kā jums? Šī iemesla dēļ pēdējos gados pie upes esmu tik uz 10iem :D
16.aprīlis 2020, 10:13 | links
 
Taisnība, nekorekti noformulēju jautājumu par to ērtumu..
Ir bijis ka dikti nogurst acis no brillēm un labāk copēju bez, ar citām atkal nē, un tākā pakāsu savas “labās” brilles un tādas vairs nevaru atrast, tad gribēju uzzināt vai kādam ir bijusi laba pieredze (galvenais lai nenogurst acis) ar kādu konkrētu modeli, jo pa velti negribas atdot naudu un pēc copes saprast, ka nav labi?!
Cena manā gadījumā nav noteicošais, vienkārši gribu komfortu redzei! :)

Releasecatch, 9.aprīlis 2020, 12:36


Ne ar vienām brillēm neesmu jutis, ka acis gurtu vairāk. Ar saulenēm kā reiz taisni otrādi - acīm vieglāk.
Vienmēr gan esmu pircis optikā, nevis tirgū vai netā - varbūt kaut kādi mistiski tizlie stikli? Lai gan vienas otras optikā ir maksājušas tīro nieku un ne vainas.

Chalitis minēja, ka brilles zūd. Tiesa, bet skrāpējas vēl biežāk, lai cik akurāti arī nemēģinātu tās lietot.
14.aprīlis 2020, 14:30 | links
 
jā,iet pa svaigām pēdām nav ražīgākais pasākums. taču galīgi bezcerīgs nav.taču ir cits aspekts.kaut kā gāju pa zināmas upes perspektīvāko posmu.un galīgs tukšums.pie ideāliem laika un ūdens apstākļiem.vairaki kilometri toričelli tukšums.nu domāju -laikam baigā necopes diena.nonākot vietā, kur pie upes dažas mājas,sāka ķerties.nu ne jau spaiņiem un maisiem.bet nu ta kā apmēram jābut. radās pamatotas aizdomas.vēlāk satiku vienu no māju saimniekiem.aizdomas apstiprinājas.tur bija rotaļājušies elektroniķi.
14.aprīlis 2020, 14:30 | links
 
Kungi! (un dāmas?) Man nedod mieru jautājums par Tirzu. Saprotu, ka HESi nokāvuši upes kādreizējo spozmi, bet tomēr... Ir kāds pēdējos gados pastaigājis pa augšteces posmiem? Augšpus Druvienai? Vai tad nu tiešām mirusi upe? Ja mirusi, žēl ziedot laiku, ko varu veltīt citām.
14.aprīlis 2020, 13:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager