Foreles

šodien slaucēju rīts un arī visa diena no 6 līdz 18 Vidzemē. sākums iepriecinošs, pirmās bedrītes un uzreiz pāris copes. viss turpinās normāli. nonāku līdz pietekai un domāju jāpārbaud šī. iestājas baigais klusums, kautkas notiek, bet diezgan vāja cope. pagrabinās un viss. tad aiz kārtējā līkuma upe sāk izskatīties ļoti cerīgi, krācītes foršas, bedres un ūdens daudzums. seko arī pāris copes, bet visas nokabinās. tālāk gan klusums. ūdens sā k palikt vēl vairāk, pavērts aizsprosts. cope nogriezta kā ar nazi. tieku līdz upei, kur iesāku. atkal viss notiek. mazo daudz, viena alatiņa ap 30. tad parādāš nopēdoti krasti un upele arī paliek galīgi sekla. lienu iekšā atkal pietekā dziļā mežā, virs uzpludinājuma. izskatās viss smuki, bet atkal nopēdots. izskatās pēc sliecinieka. noeju pāris stundas, viena tik cope. tālāk paliek vēl sliktāk un kādas 3 stundas tiek brists pa lielo upi bez nekādām dzīvības pazīmēm.
viss ir slikti
29.maijs 2010, 20:34 | links
 
No rīta pāris stundas pie upes - n-tie sīkie, nekas ievērības cienīgs. Vienīgi fāterim smuks ašuks, virs 23cm.
29.maijs 2010, 20:18 | links
 
Bietē vari nedot, video arī šobrīd atrodas uz youtube serveriem :) Sīkāk vari palasīt šeit.
29.maijs 2010, 19:48 | links
 
un par video paarpubliceeshanu var dabuut bietee:DDDDDDD!!! hehe! eu varbuut kaads man var pastaastiit kaa var paarvilkt video no juutube? kaada ir taa programa? neesu datoor specs:)))
29.maijs 2010, 18:33 | links
 
pavisam mazaas raudinjas gan paturu, un sasaldeeju, jo
vienam no maniem diviem kakjiem vari Hills havku pat nepiedaavaat bet gan kaadu zivi un ir traks uz taam, bet otrs paraadot raudu beeg prom no baileem:DDDD
29.maijs 2010, 18:25 | links
 
protams aalandos gan ir ierobezhojumi, jo tas ir autonomais departaments, bet etela savo regionaa ezeros ir nulle noteikumu zivju patureeshanas skaitam, garumam un zivju sugai un copes laikam un veidam, tici man ka taa tur te shai regjionaa ir! :)
29.maijs 2010, 18:19 | links
 
es nedziivoju Latvijaa, bet gan Somijaa pie Saimaa ezera tur var vilkt visu gadu ko vien gribi:)
29.maijs 2010, 18:13 | links
 
Evians, zandartu vēl nedrīkst paturēt, bet tas tā, man arī gribētos tādu foreli izvilkt un ceru, ka rītā izvilkšu :)
29.maijs 2010, 18:05 | links
 
vieniigie kas njirgaajas RIKTIIGI viens par otru tie ir CILVEEKI! peace:)
29.maijs 2010, 17:41 | links
 
Badakasis
Nu tā ir riktīga ņirgāšanās par nabaga zivi!!!
29.maijs 2010, 10:35

---------------------------------------------

Kaapeec njirgaashanaas? Ko ta vinjai taaadu nodara? Vnk nefilmeeju daudz un nefotograafeejos, nau mana sthija! vienkaarshi manaajaa Kundziite vazaajaas ar suni kautkur apkaart, un kameer vinju meigjinaaju sazvaniit vai sasaukt, lai vinja izlemj vai vunja sho zivi gribees apeest vai nee, jo tie bija peedejie iemetieni un saaka satumst un bija jaabrauc maajaas! tomeer vinja izleema ka palaidiisim valjaa, jo tanii pashaa dienaa vinjas braalis bija nokjeeris smuku zandartu kuru jau gatavoja vakara maltiitei! es veciit visas zivis laizhu valjaa, iznjemot ja maneejie sagribees vinjas apeest! Vienmeer kad man copee piekjeras smuks eksemplaars es turu vinju galaa un zvanu saviem mezhonjiem vai vinji gribees to apeest, ja nee tad kabinu visus nost!!! es zivis needu!!! vieniigi man garsho shprotes bunjdzaas!
29.maijs 2010, 17:40 | links
 
emilsp, tas ir Zviedrijā.
:))
29.maijs 2010, 15:19 | links
 
Nu tā ir riktīga ņirgāšanās par nabaga zivi!!!
29.maijs 2010, 10:35 | links
 
Es šito nevaru saprast. Kā tādā vietā var tādas zivis būt? Pietam oktobrī, kad visām būtu jādodas uz nārstu augštecē.



"tanii upee dabuuju liidaku 2kg,un triis foreles,37cm,43cm un 50cm tanii dienaa.shii bija peedeejaa 43cm"
29.maijs 2010, 10:07 | links
 
viepli,skaidrs,ka vajag.man ar par pirmo daļu ir dilemma!:))
29.maijs 2010, 08:58 | links
 
Āaaa,kur labi palika
29.maijs 2010, 08:39 | links
 
Vells, nevar saprast, uz kuru pusi braukt. Un vai vispār vaig...
:))
29.maijs 2010, 08:09 | links
 
Sulla, patiešām lielisks padoms, tā ne tikai odus vien nobiedēt var :))
muciņ, šovasar tādus mēmos mākoņus grūti ignorēt ;)
28.maijs 2010, 23:35 | links
 
Ainār, tavos copes laukos visas tās upes varētu būt teicamas foreļu pasākumam. Gan no nārsta, gan copes skatījuma. Un rudeņos kā tur nāk iekšā...
:)
28.maijs 2010, 23:09 | links
 
Viepli, taisnība tev ir. Tik žēl ka izslānīja, pašlaik varēja būt izcila foreļupe.
28.maijs 2010, 23:03 | links
 
pali bija pavasarī-kāpiens rudenī
28.maijs 2010, 22:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager