Foreles

Kuru Moscu Nr. labak forelēm izmantot?
25.maijs 2010, 21:36 | links
 
Sarakstījuši te garšīgumus, ibio :), kā sāli uz rētas :).
Zaļbarība sastādīta, meža ezeriņā divi labi ščukineni līdz krastam neatnāca, tik atrādīja savus tumšos sānus un viena no tām palika ar 1/3 gummizivi mutē, vēl dažas copes, bet pie vakariņām tā arī netiku :(
25.maijs 2010, 20:58 | links
 
Vispābā spiningojot es kājās stāvu, nevis mugurkaula loģisko noslēgumu placinu :))))
Un man arī nepatīk pāris stundu copītes. Ja copē, tad 6-8-9h vismaz.
Tas bija Vieplim.
Patrikam -> tās 3 juiņas jau katrs tagad piesauc kā baigi nepieciešamās :DDDD
P.s. Spāniski runājošās valsttīs J kā H isrunā ;)
25.maijs 2010, 18:54 | links
 
Griezeej, ļoti precīzs metiens prasās un forelistam ir vēl vajadzīgas trīs lietas, ne tās kas skapītī stāv, bet ņuham, čujam un poņai :)))
25.maijs 2010, 18:47 | links
 
Un rēķinies ar kādu 8 stundu vazāšanos pa krūmiem. Tas nav gluži tas pac, kas laivā dibuā placināt MRK kompaškā.
:)))
25.maijs 2010, 18:46 | links
 
Ir. Tik nezinu kā pa krūmiem. Nu, bet Tu jau mani piekoriģēsi, vai ne ;)
BTW, nu tā foreļošanas ideja man tā ...
... nu vēl īsti nobrieduse naf, bet pacastingot kopā vajadzētu :))))
25.maijs 2010, 18:43 | links
 
Griezeej, ļoti precīzs metiens prasās. Tev tāc ir?
:))
25.maijs 2010, 18:31 | links
 
Smuki gan te visi raxta. Vabūt man ar forelistos iestāties? Pieņemsiet?
Apsolos vietas nevienam neisstāstīt, un C&R man galīgi naf svešššš :))))
25.maijs 2010, 18:23 | links
 
Robiss1
Jā :( arī man ir trāpījušās šadas situācijas ka ej pa upīti un parādās bari ar beiktām zivtelēm. Es gan zvanīju tā rajona inspektoriem un man pa lielu izbrīnu mani nepasūtija 3 mājas tālāk, bet gan laipni paskaidroja ka neesmu vienīgais ziņotājs pa situāciju un šī upe tiek pastiprināti uzraudzīta. Vai tā arī bija nezinu un lai tas paliek uz inspektoru sirdsapziņas..
Ne asakas...
25.maijs 2010, 18:07 | links
 
tātad bijam divatā 7dien uz diezgan zinamu un lielu gaujas baseina upi, sakums cerīgs jau pirmaja straumītē piesakās forelēns uz 25 cm atra amnestija un dodamies talak, ceribas vieš tas ka krastā neredz pēdas, pec kada laiciņa skaista likuma pariniekam piesakas pec skata knapmers taču 29 cm:) un peld talak, nakamais likums un lidziga vieta ari man galā atkal tada pati tikai soreiz varaviksnene, paiet kads laiciņš un upes krasta parādas pēdas taču katra akariga vieta ir iznaciens vai cope, priekša skaista vieta ar aukstu krastu un apakša dziļums paliela straume un sakrituši koki, metajam citigi , taču rezultata nav, uzlieku palielu vobleriti ~6cm un uzmetu likuma sakuma pie izskalota koka saknem, pec novilkta apmeram 1m no apakšas izšaujas torpeda,neesmu nokjeris foreli lielaku par 40 cm, taču šī likās tuvu 50, taču aizšauj garam tikai uzsitot, piefikseju ka ta dodas lejup pa straumi tieši sanesuma, taču lieki piebilst ka vairak viņa neņēma, doadamies talak un atkal jau klat stavs krasts ar dziļumu lejā, kadi pirmie 10 metieni pa tukšo, redzu ka bedres dziluma paliels akmens, gala tas pats vobleritis, metiens aiz akmens piegremdeju un jutu grabienu un pavid gaiši sāni, nodomaju jau ka tikai ne lidaka, taču nakamaja bridi seko spējš skrejiens uz krastu un uz seres izskrien velviena varakaviksnene, šī jau ir uz 35 cm, pieliecos lai paņemtu , taču šļakatas pa gaisu un prom ir, lai jau peld nav žēl, taču talak ejot garstavoklis sabojajas pa visam, ja pirmit biju pamanijis upe paris beigtas mazas forelites ,taču ejot talak to paliek arvien vairak un vairak un copes ari pazud ka ar nazi nogrieztas, lidz pilnigi top skaidrs ka iepriekšredzetas pedas nepieder makšķerniekiem,jau divaini likas ka tas ved pa straumi uz leju nevis otradak ka pieklatos makšķerniekam, neskatoties uz to ga tas ir GN parkā elektriķi izskatas bijuši pat ļoti nekaunīgi, lieki piebilst ka tur braucam jau ne pirmo reizi taču inspektori nav redzeti! Tādas man skumīgas beigas sanaca...
25.maijs 2010, 17:52 | links
 
Nu beidzot es arī izrāvos sestdien uz foreļu copi. Pie ūdens nokļuvu ap 06:00, pirmais pārsteigums bija 2 forelētāji, kas ieņēmuši manu iecerēto maršruta virzienu, a upe tik maza, ka 3 purni nu noteikti nevar kopā brist. Ko iesākt, esmu mērojis n kilometrus, lai tā aplauztos? Saku, nu ko, iesim 3-jatā :). Ok, esmu atbraucis copēt, un tā kā man to patīk darīt vienam, sēžos afto un pabraucu uz augšu. Upe Kurzemē, nezināma, maza, 2-3m plata. Pirmās 30 minūtes paiet, lai piešautu roku iemetienam. Un jau nākamajā līkumā, saules apspīdētā bedrē uzsēžas forelēns ap 25 cm. Nākamie pāris iemetieni tajā pat bedrē, opā, atkal sēž k-kas, bet jau lielāks, pēc uzvedības nav forele, nav līdaka, nav asaris, hm, velku un domāju. Pievilku, skatos tur tāda aptuveni 40 cm alata (pirmā manas karjeras laikā) nu smuka zivs, kāda bura, kāds augums, smuki sarkani punkti uz buras. Nepaspēju iemūžināt, aizbēga, kamēr meklēju telefonu. Un kā izrādījās aiznesa līdzi āķi no 3 nr Moscas, varu piebilst, ka tas ir viens no Moscas mīnusiem, ja trāpi pa kādu akmeni vai koku, tad serde uzlien uz augšu un āķis var atkabināties. Uzkabināju āķi no Moscas nr 4 un turpināju medīt. Jāsaka godīgi, zivju upē daudz, foreles, alatas, katrā dziļākā vietā bija izlūkdienests, bakstīšana, bet tā kā āķis liels, mazie netika mocīti. Super cope, manīju stirnēnu, kas riedams aizlēca no upes, bija arī slīkonis, izskatījās pēc stirnas. Pa kādam oda kodienam uzacī un jau pusdienlaiks. Un te joki beidzās, esmu pie smuka, dziļa līkuma ar sakritušiem kokiem. Pirmais metiens bedrē, tumša ēna izlec no bedres, uzsit un aizbēg atpakaļ, metu vēlreiz atkal izskrien uzsit un iebēg kokos, izmērs aptuveni 35 cm, labi, negribi nevajag, nākamreiz. Pēc 2 metriem identiska vieta, iemetu, nepaspēja bleķis nogrimt, kā tika apēsts, te jau izmērs biku lielāks, cīņa ātri beidzās, zivs krastā, 38 cm. Nu super, cope izdevusies, vēl pagāju kādu stundu, manīju mazu forelēna līķīti, un te arī jau pirmās pēdas krastā manīju, noteikti bija āķus saēdusies. Bija vēl 1 smuks, agresīvs mērs, kas palīdzēja sev un atkabinājās pie krasta, nav jau žēl. Ap 13:00 nolēmu, ka pietiks. Jau braucot atpakaļ satiku tos pašus vīrus, tiem ar esot pa 1 mēram un neskaitāmi daudz mazo bijis. Visiem cope izdevusies, visi happy. Vot tā man gāja sestdien.
25.maijs 2010, 11:10 | links
 
vakar arī pabūts upē Y. tiku tikai svētdienas vakarā. 6 esmu pie upes. pagāšgad ap šito laiku arī biju šajā pat upē.
pieeju pie upes un jau pirmais pārsteigums. ļoti svaigas zābaku pēdas pa krastu. tā tas turpinājās visu 4 stundu garumā. copes omu tas protams ļoti sabojāju, bet nu centos kā varēju. sāku ar zaļo Moscu. Iesākas cope cerīgi. Bērnudārza vietās kautkas ik pa laikam kautkas uzsit un arī uzkabinas. Pārītis tiek pārmācīti ar amnestiju. Tiek pamainīti vizuļi, jo copītes neizteiksmīgas. Yo zuri vobleris neliek ilgi gaidīt. dziļākā vietā cerīgs zaceps, kas beidzas ar līdaķeli. Pieliekam mērlenti un pārliecinos, ka tādu jau var likt somā. Pie upes tiek izķidāta, pabaroti citi zemūdens radījumi un dodos tālāk. Kā saka, jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Un tas attaisnojas. Pieeju pie diezgan lielas bedres, kura izveidojusies pēc akmeņu krāvuma upē. Pirmais metiens un tumša ēna seko voblerim un arī uzsit pāris reizes. Nekas nopietns. Zemmērs. Vetma vēlreiz galvenajā straumē un ir momentāna cope. Iekaucas bremze un ir kautkas liels galā. Pēc pāris sekundēm šis priecīgais mirklis ir beidzies. Mainu vizuli uz Moscu. Pāris metieni un nekādas reakcijas. Mainu tālāk uz vizuli kurš vienmēr palīdz situācijās, ka ir neizteiksmīga cope. Myran Wipp. Pāris metieni un atkal bremze sāk strādāt. Šoreiz ir galā pa nopietno. Pāris minūtes cīņas, šļaksti, kā arī torpēdas cienīgi uzrāvieni un forele ir nogurdināta. Atkabinam uzmanīgi no āķa, pieliekam mēru- 44cm. Atkārtos personīgas rekords. Forši. Pāri foto, bet tākā ir jau tumšs, tad nekas jēdzīgs nesanāk. Norma ir izpildīta.Var doties mājās
24.maijs 2010, 22:15 | links
 
Nedelas nogale pagaja copes zimee.
Svetdien izskreju lidz Kurzemei uz pris stundam, parbaudiju vienas upes pieteku - sakums sausmigs riktigi bebru ezeri un protams katraa vesela snapiju orda, kura tika paretinaata.Kad upe atguva tecejumu, pirmaja vieta uzreiz bams un knapmers gala, atra amnestija un tad sekoja leiputrija, katra vietaa forelesedeja forele, ta ka nebija daudz laika tad uzmetu paretam bedrees, nopietnaku copi atstaju uz nakoso reizi.
Sodien atkal jaunas vietas
Pirma upe liela bet no forelem nekaa, vietas forsas bet tikai paris snapiji un viens 53cm snapiju valdnieks.Parbraucu uz mazu churinju :) jau pie pasa tilta uzsitiens, nakosaja metiena jau uzkabinu siamnieku, smuks cemnieks nokabinas.Talak seko odu barosana un isi pirms lisana lauka 38nieks iet man lidzi maizitem, bet nakosajaa likuma izvelku knapmeru un metu copei mieru lidz nakosajai reizei....
24.maijs 2010, 21:07 | links
 
es ar vienu kaompanjonu piektdien pēcpusdienā bijām pie vienas skaistes foreļupītes vidzemē. Likās ka būs baigais aplauziens jo bija pilnīgi svaigas pēdas upes abos virzienos.. bet nemaz nebija tik traki. Mazie ķērās kā negudri, dažos metienos bija pat 3-4 iznācieni (ap20cm). Adrenalīns sasniedza savu virsotni kad kādā dziļākā bedrītē paņēma līdaka ap 60cm(mājās svari rādija 1305g) visa saēsta ar nez kādiem kukaiņiem. Bet sajūtas fantastiskas 0.16 aukla, kāts ar testu 5-15g un uzreiz nevarēju pateikt ka tā ir līdaka.
Tai dienā pieteicās arī pāris skaistas alatiņas. Man pa izbrīnu visas paņēma uz mazu gumijzivtiņu pa ko pats biju šokā. Ja kas ļoti interesanti ir mētāt gumijzivi, jo copes daudz, bet noķert grūti un interesanti.
Nu tad neasakas visiem, un iesaku pamēģināt mazu gumijzivtiņu ap 4cm.
24.maijs 2010, 09:10 | links
 
Sestdien un svētdien bija divi "slaucējrīti". Sestdien, pašā rītā izlīda viens piesnieks un knapmērs. Tad viss! Ne copes! astoņos metu mieru. Ne mana diena.
Svētdien, trijos izbraucām. bij forši. Pārinieks(iesācējs) sajūsmā. noķēra savu lielāko-38nieku. Vēl bija 3 gab no 33-36 cm. Man tāpat. Atrādijās divi lielie, stabili virs kg! Neņēma! Dari ko gribi! Nekas, tas ir tikai laika jautājums! :))) Pārbraucām citur. Tur svaigas pēdas. ar uztrenātu aci, redzu; gājis diletants, "kazu drāžamajos" šektos. mētājie tur, kur prot. Iebrienot dziļāk un uzmetot precīzāk, bija zivis. Nelielas, knpmēri, virsmēri un bik rupākas. Kopā, padsmit zivis.
24.maijs 2010, 07:51 | links
 
Viepli, forša ir pirmās nakts sajūta ne :))) ??
23.maijs 2010, 00:09 | links
 
Citrus, bebru kaskādes, viena līdaķele bija. Un asarīši arī sāk tajā stāvošajā ūdenī tusēt.
MK, toties Q bija forši, palika sajūta, ka šogad tur vēl neviens nav bijis - krasts nevainīgs istījās.
:))
23.maijs 2010, 00:02 | links
 
Un rīt sieva izdomājusi dārziņu stādīt (redīsi, salāti, gurķi, kabači un vēl visāda zaļbarība), tā kā mans ceļš vedīs 2km caur mežu uz tumšo sčukinenu dzimteni :), bet varbūt :(, baigi gan gribējās pa krūmiem nobristies :)...
22.maijs 2010, 23:34 | links
 
Viepli, paldies par Q1 antireklāmu. Teikšu godīgi- tā upe ir pilnīga zampa, to vēl varēja pieciest, bet tagad sprāguši kuiļi, nu i nafig nebraukšu tur nekad....
22.maijs 2010, 23:25 | links
 
Viepli
Trīsgadatpakaļ man tur katreiz bija pa 20 15cm šnapijiem. Kas notiek dagadiņ?
22.maijs 2010, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager