Foreles

Akmens - esmu nelietīgs rīdzinieks. Un Sēlijas pusē vēl neesmu forelēs bijis.
28.aprīlis 2010, 14:51 | links
 
ak pilnmēnes, ak pilnmēnes
tu visas galvas dullas dar :))

lai būtu par copi - iekritu bebru caurumā un samērcēju labo pusi :))
28.aprīlis 2010, 09:31 | links
 
Vikings,no kuras puses esi?Es te vakar Sēlijas pusē pa vienu upīti blandījos krasti nobradāti ne pa jokam un protams upe tukša.Vai nu totāls nežors vai elektriķi jo redzēju beigtu zivtiņu.Šai upē nekad neēsmu bijis tukšā.
28.aprīlis 2010, 09:10 | links
 
kaat, kurš nu būtu runājis! Iemācies pats, zolīdi uzvesties, publiskā vidē, tad ar pļurksti!
Ha ha ha, trjoškas vilcējs un dzīves jēgas mācītājs! Ne velti, tevi te visi uzskata par plānprātiņu!!! Arī es, Malienas foreļu dievs! :))))

Baigi prognozējams esi, atkal nekā par makšķerēšanu! Tu sāc garlaikot....
28.aprīlis 2010, 06:35 | links
 
Malēniet, cilvēks atnāca un vienkārši gribēja padalīties ar savu foreļu copes veiksmes atskaiti, a tu viņam prasti uzdirsi.

Cirks būs tad, kad tu pieliksi trepes un „nokāpsi” no saviem malēnijas augstumiem, un kļūsi par cilvēku, nevis par „foreļu” dievu. Var būt, tad tu sapratīsi dzīves jēgu..., kāpēc ņemt rokā kātu, kā komunicēt publiskā telpā. Manu „trjošku”, tāpat nepacelsi, dakšotāj
27.aprīlis 2010, 22:01 | links
 
Vakar, bija cirks! stāvam ar Mankiifeisu, līdz nabai ūdenī. un starp mums, sāk medīt forelēns, apdullušu maili! Forš skats. Manā krajā zive nekustējās, tik divi mēriņi un viens 35nieks. Mazie ar tik uzbakstīja...
26.aprīlis 2010, 07:38 | links
 


kaat, daudz pļurkstēsi, atrausies no šitā elkoņa! Es, atšķirībā no tevis, bezmadzeņu pods, makšķerēju zivis! Nevis, ka tu, iekaltušus bumbuļus, savās apenēs! :DDD
26.aprīlis 2010, 07:34 | links
 
Šodien pa savu dāčas rajonu dauzījos. Dabūju vienu 36cm foreli un pāris mazos patrenkāju.
Un pie viena izstrādāju hohmu. Brienot pa upi, kura tek cauri dārzu rajonam, pie upes sastopu krievu madāmu ar vašbļodu rokā. Jamā prasa - Čto loviš, es saku - sizovo jerša.
babulis pilnīgi nop;ietnu ģīmi atbild - nu da, moj tut toļko okuņei lovil. Es saku: ti emu skaži, čto sizij jerš horošo berjot!
Un tad steidzīgi pazudu aiz līkuma, jo skaļi ņirgt nevarēju.
Vēl pēc mirkļa aiz līkuma dzirdu - Fedj, a Fedja, tut ribak prohodil, skazal čto sizij jerš berjot - tak ribki zahotelos! Un veča balss - ti, bl*j, menše pei, meņše ribaki budut gļukami pokazivatsa!
25.aprīlis 2010, 23:32 | links
 
Bralitis- arī labi :)), ornitaloģija + zivis- būtu, protams, foršāk :)
25.aprīlis 2010, 23:14 | links
 
To: eMka
Nu pa skaisto :) Es gan pie Gaujas paciemojos.... cope bij vakar un būs rīt....ne viba....ne cits zivs.....tik dzenis dolbīja blakus koku....nodarbojos ar ornitooģiju :))) Tagad zinu kā šamējais dzenas tārpam pakaļ - kaut kas līdzīgs foreļošanai :)
25.aprīlis 2010, 23:07 | links
 
Es a vēl nevar nomierināties :))
25.aprīlis 2010, 23:02 | links
 
Pa skaisto diena un tās apraxc ;)
Tight Lines!
25.aprīlis 2010, 22:42 | links
 
nu re,pa smuko,ja elektrikji neuzradiisies,tad vieta pa pirmo....
25.aprīlis 2010, 22:30 | links
 
Kā jau no rīta nopukstēju, ka zb vazāties gar Ventu ar "lauzni mugurā", aizbraucu savās zivīs, tb. - forelēs.
Kolēģis pieripinās pie mājas ap 10.30., diena pamazām iesilst...būs. Gāžam, aizgāžam, satiekam vēl vienu copmani, ies ar mušu, kolēģis arī tikai mušas piekritējs, sākās saruna par kātiem, auklām, mušām u.tt., nervozs trinos- uz upi gribu, ibio :), šie nolemj iet abi kopā, es pa sev zināmām takām uz leju, lai pēc tam pret straumi uz augšu... Cilpoju, jeee- mežs, klusums, brieži, māllēpes (uz mirkli apstājos, safočēju, skaisti)...klāt arī pazīstamais līkums, aaaaaiiiiziet :))
Ūdens kādi 20cm virs vasaras līmeņa, mērens duļķitis, bet ši upe vienmēr ir ar duļķi, heisā-hopsā, metiens seko metienam un pēc noietiem 100m IR !!! Iiiihhaaa :), foreļu paps 37cm rumpī (biju iepriekš jau nolēmis šodien vienu jemt), pa pauri... Nu ko mazais plāns izpildīts, jāpiepilda lielais -nezināmais.
Upe pēc ziemas iztīrīta kapitāli, kur pagājušogad bija dūksts, tagad smuki akmentiņi. Piesakās pāris juniori, bet pēc līkuma atkal- hlabisj, sēž, šļakatas pa gaisu, forele tādā pat rumpī, kā iepriekšējā ir kapitulējusi, pāris foto, uzmanīgi atkabinu...atā :)).
Nākamais līkums, metiens, IR, praktiski uzreiz pamatīga svece, bet pār pa palielu zaru un paliek karājoties zarā (pretējā krastā), tā ka pusgalva no ūdens ārā, iet kā propelers, domāju tak nomierinies, klāt netieku, aukla kaut kur aizķērusies un arī nekust...skats visai dīvains. Nolieku, nostiprinu spini, jāmēģina tikt klāt, dziļš- ar gumijniekiem netieku, eju meklēju seklāku vietu, esmu jau klāt, shit- āķis žaunās, asiņu jūra, nokabinu, mēģinu reanimēt- beztolks :(, žēl. Nu neko būs divas. Šī 38cm.
Pēc mirkļa atkal roka sajūt šo neaprakstāmo mirkli, kad forele ir paņēmusi...oho-ho, šis ir jau rupjāks, augšā nenāk, bet spītīgi cenšas tikt atpakaļ savā pacerē...paps ap 45cm, viens žuburis augšžoklī, buča un ātā..audzē riekstus, rudenī noderēs :)). Pēc laika amnestēju vēl vienu ap 35cm, pāris juniori arī piesakās. Jeeee zivju Dievs ir atmaksājis pilnībā par visām n-tajām Ventas bezrezultāta darba stundām :))
Satieku kolēģi, šim uz mušu nav tik spīdoši. Sapīpējam, paiešu vēl uz augšu. Plkst jau 16. Vietas fantastiskas, bet klusums. Un tomēr piemetot pie pretējā krasta alkšna saknēm forele virs 40cm neiztur un ir galā. Krasts stāvs, apkārt krūmi, pievelku pie krasta, kūleņo, lejā netieku, dauzīt pret krastu un mēģināt uzstīvēt augšā nav prātīgi, OK palaižu vaļā auklu, pievelku vēl sēž, mēģinājums nr.2, palaižu vaļīgi auklu, plunkšķis ar asti un prom ir :)).
Vakarpusē sāk tāda kā dūmaka parādīties, pat juniori tik skrien pakaļ un dauza pa vizuli, viss- emociju pietiek :))
Karoče- za ribalku, za nostojašuju ribalku :))))
25.aprīlis 2010, 22:22 | links
 
ahrenjenaakaa diskusija par foreleem... PEDAALJI
25.aprīlis 2010, 21:46 | links
 
"Nākotne", malēniet, nākotne!
Drīkst, tavu divpirkstu galvasplatuma kilošku, izgriezt un ierāmēt zelta rāmī ar vis' tav' bild' un piekārt virs toletes poda?
Copes atskaiti?- par kuru upi. Vaidavu vai Pededzi...?
Man, no tā, ne kas nav, un man tev nav arī ne kas jāpierāda. Zivs ir forša, bet tas ķērājs...
25.aprīlis 2010, 21:37 | links
 
Viss notiek!Kā vecā labā "Zivē"!
25.aprīlis 2010, 21:32 | links
 
MK, tiešām pietiek māžoties pa to Vent, jāgāž troutos. Vai vismaz butēs.
:)
25.aprīlis 2010, 20:38 | links
 
Nu jau ...nu jau .... ZG. Tā tu kātu līdz depresijai ,alkoholismam,narkomānijai, utt...novedīsi.Nevajag tik traki braukt virsū. Katram normālam copmanim neliels skaudiens uz mirkli uznāk ieraugot kāda smuku noķertu zivi ... cits to izgāž uz veiksminieku,cits apzinās ka meistarība nāk ar laiku un cenšas pilnveidot sevi - ar domu : Vai tad es ir sliktāks par meistaru .... tā tas notiek.
Kāt!!... ja tev nepieciešama psihologa palīdzība - vienmēr tavā rīcībā. Un ievēroji - ka nelieku nevienu bildi.
25.aprīlis 2010, 09:53 | links
 
eMKa,sen jau bij' laiks!
;)
25.aprīlis 2010, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager